Jump to content

לקראת צליה | פלייאוף הקונפרנס-ליג

דקסטר

Recommended Posts

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

חושב שהלכת קצת רחוק מדי.

זה שאנשים מאוכזבים וכותבים פה ביקרות על מהלכים מקצועיים כלשהם זה לא לשרוף את המועדון.

או שאולי לא הבנתי את הכוונה שלך

זכותך

אני באמת חושב שמנספורד או מישהו מהמועדון צריך לצאת ולדבר קצת, אולי זה יגרום לכל המפלס לחץ של הקהל שלנו לרדת

אני אישית מאמין במנספורד ורוצה לתת לו צ'אנס עד סוף חלון ההעברות לראות מה קורה, אבל אי אפשר להתעלם מזה שכל הרחשי רקע על מכבי בשבועות האחרונים משפיע על הלך הרוח של הקהל.

1 דקה לפני, Adir12 said:

אני באמת חושב שמנספורד או מישהו מהמועדון צריך לצאת ולדבר קצת, אולי זה יגרום לכל המפלס לחץ של הקהל שלנו לרדת

אני אישית מאמין במנספורד ורוצה לתת לו צ'אנס עד סוף חלון ההעברות לראות מה קורה, אבל אי אפשר להתעלם מזה שכל הרחשי רקע על מכבי בשבועות האחרונים משפיע על הלך הרוח של הקהל.

https://www.israelhayom.co.il/sport/israeli-soccer/article/14526033

לפני8 שעות , turgi said:

המשחק הכי חשוב של הקיץ והקהל מתעסק בלשרוף את המועדון. וזה עוד לפניה נצחון של החיפנים מחר שיעלה את מפלס הלחץ פה.

בהצלחה שיהיה.

נשפכו פה עשרות אלפי מילים על מיץ' ומנספורד וקין ומי לא, והאמת הפשוטה היא שרוב האוהדים פשוט לא מסוגלים להכיל את ההצלחה של חיפה. אם היינו באותו קיץ בדיוק, והם היו מודחים מליגת האלופות הוייבים היו אחרים לגמרי. 

מודה, גם לי זה קשה, בטח בתור מי שהיה ילד בשנות ה-90 ואכל מהם ערמות של חרא, אבל וואלה קצת אורך רוח ואמונה (וגם קלאס). הלחץ הזה בטוח לא יעזור לקבוצה להצליח.

3 דקות לפני, צ'אקי said:

חלבי

ברור

כי אלו לא השאלות הנכונות

אני מניח שכל מי שמצפה שבן מנספורד ידבר הוא מצפה שיענה על שאלות שהאוהדים שואלים כמו

למה לא מחזקים את החלק ההתקפי והולכים על שוער זר אם בכלל?

למה לא עושים את כל המאמצים לאזרח את סאבוריט בזמן שעלי מוחמד מקבל הארכת תושב אחרי שקיבל בחאווה בשנה שעברה והשנה סונגרן תוך שעתיים מקבל אזרוח למרות שאשתו לא יהודייה ובכלל לא אשתו?

היריבה הישירה שלך על התואר משחקת עם 9 זרים ובכללי עושה אינסוף מהלכים כדי לחזק את הקבוצה בזמן שאצלנו ישנים כבר חודשיים

הוא נתן ראיון לפרוטוקול, של אחת בכמה חודשים, שאלות ותשובות גנריות, זה לא נקרא שהוא ״מדבר״

47 דקות לפני, אלק נילאש said:

נשפכו פה עשרות אלפי מילים על מיץ' ומנספורד וקין ומי לא, והאמת הפשוטה היא שרוב האוהדים פשוט לא מסוגלים להכיל את ההצלחה של חיפה. אם היינו באותו קיץ בדיוק, והם היו מודחים מליגת האלופות הוייבים היו אחרים לגמרי. 

מודה, גם לי זה קשה, בטח בתור מי שהיה ילד בשנות ה-90 ואכל מהם ערמות של חרא, אבל וואלה קצת אורך רוח ואמונה (וגם קלאס). הלחץ הזה בטוח לא יעזור לקבוצה להצליח.

מי שלא מכיר את התוצאות היה חושב שקיבלנו שש מבש וחמש מסכנין

4 דקות לפני, turgi said:

מי שלא מכיר את התוצאות היה חושב שקיבלנו שש מבש וחמש מסכנין

אוויש נו

52 דקות לפני, אלק נילאש said:

איך חוסר תזוזה בקיץ ועיכוב של כל דבר קשור להצלחה של חיפה? וכמובן שאתה צריך להגיב בשביל להיות יותר חזק מהם והאנמיות של מכבי זה דבר מתסכל.

52 דקות לפני, אלק נילאש said:

ברור שזה משפיע ברמה כלשהי,

אבל זה לא קשור לעובדה שהיו חסרים לנו 3 שחקנים (מגן, קיצוני, 10) הבאת 2 אבל אז גם הלכו חלוץ ושוער.

אז אתה שוב עם 3 שחקנים חסרים, כשהתחליף לשוער כנראה יהיה זר.

ולא מדבר על בלם שאף אחד (לדעתי כולל מכבי) לא באמת יודע מה קורה שם.

לדברים האלה אין קשר למצב של חיפה

6 דקות לפני, קמחי said:

סגל שנחלש באופן מהותי משנה שעברה בה סיים מקום שלישי. אכן, קל תמיד לתת קונטרה שטחית.

שטויות.

לרגע לא טענתי שהסגל מושלם.

אבל הלהט הזה לגמור לנו את העונה בשבוע כל כך חשוב לא ברור לי.

עד עכשיו מבחינת תוצאות זה קיץ טוב. תנו צ׳אנס עד שיסתיים או לפחות חכו להדחה השבוע.

1 hour ago, P.Maldini said:

אכן ראיון פרווה, אבל אני עדיין מאמין במנספורד

לא חושב שבן אדם עם רזומה כמו שלו הגיע לפה להיות בובה או לעשות מעצמו צחוק

הוא יודע שבסוף מצב הקבוצה יפול ויקום עליו ועל הצוות המקצועי ואני בטוח שבמגבלות הזמן הוא מנסה את ההכי טוב

2 דקות לפני, turgi said:

שטויות.

לרגע לא טענתי שהסגל מושלם.

אבל הלהט הזה לגמור לנו את העונה בשבוע כל כך חשוב לא ברור לי.

עד עכשיו מבחינת תוצאות זה קיץ טוב. תנו צ׳אנס עד שיסתיים או לפחות חכו להדחה השבוע.

בטרום עונה מסתכלים על איכות המשחק.

קין והצוות העמידו קבוצה מאומנת מאוד, שנחשפת לא מעט בחלק האחורי וחסרת איכות בחלק הקדמי. התוצאות לא רעות בכלל. האם ביצעו את הצעדים המספקים כדי לחזק את הסגל? לא. האם מנסים בכלל? לא. 

על מה אתה מגן כאן בדיוק?

אוהב את מנספורד, אבל גם הוא לא מאמין במה שהוא אמר

פחות מ0.05 מהאוהדים מתפרעםי וזורקים אבוקות השאר אוהבים את המועדון ומכבדים וקונים מנוים וכרטיסים ומכניסים גם כסף למועדון, נכון שזה מעצבן שהם צריכים לשלם קנסות אבל לכוס יש 2 צדדים.

24 דקות לפני, קמחי said:

נכון, עם העזיבה של פרץ וג'ורג'ה רק התחזקנו.

בשיטת המשחק הנוכחית יובאנוביץ שחקן ספסל. פרץ זו פגיעה, אבל שוב לדעתי לא נתן איזשהו ערך מוסף בעונה שעברה. הפגיעה המרכזית היא בגלל מגבלת הזרים.

הרווחנו את ואן אובריים, רביבו, מאסון, מילסון, יונתן, דור תורג'מן והכי חשוב צוות אימון שלהערכתי יוציא יותר מהסגל.

בוודאי שצריך להתחזק והעזיבה של פרץ זה פנצ'ר שצריך לראות איך מנספורד יתמודד עם זה. 

8 דקות לפני, itanar said:

בשיטת המשחק הנוכחית יובאנוביץ שחקן ספסל. פרץ זו פגיעה, אבל שוב לדעתי לא נתן איזשהו ערך מוסף בעונה שעברה. הפגיעה המרכזית היא בגלל מגבלת הזרים.

הרווחנו את ואן אובריים, רביבו, מאסון, מילסון, יונתן, דור תורג'מן והכי חשוב צוות אימון שלהערכתי יוציא יותר מהסגל.

בוודאי שצריך להתחזק והעזיבה של פרץ זה פנצ'ר שצריך לראות איך מנספורד יתמודד עם זה. 

ממש לא נכון לגבי פרץ.

זה לא רק כמה כדורים הוא עצר.

זה בעיקר שהוא שיחק כמו בלם ועזר להשתחרר מלחץ בעזרת משחק הרגל.

לדעתי הסיבה שלא סומכים על משפתי זה לא כי פחות טוב בלהגן על השאר (כלומר גם, אבל לא זו הסיבה), אלא שלא יודע לעזור במה שקורה מעבר לקו השער, וזה משהו שמאוד חשוב במכבי של היום

לפני9 שעות , הישראלי היפה said:

חושב שהלכת קצת רחוק מדי.

זה שאנשים מאוכזבים וכותבים פה ביקרות על מהלכים מקצועיים כלשהם זה לא לשרוף את המועדון.

או שאולי לא הבנתי את הכוונה שלך

הוא די צודק. אנשים באים לפרוק את הלחץ והתסכול שלהם במגרש. הלחץ בלרנקה היה לא פרופורציונלי לאיך שהמשחק התפתח, זה משפיע על כולם, גם על השחקנים.

מחר צריך קהל תומך ומעודד כי זה משחק ראשון מתוך 2 וצריך הרבה סבלנות, לא צריך מהומה על כל מסירה לא טובה וקללות ליונתן, מאסון, ערן (!!) או כל מי שעושה פעולה לא טובה. מקווה שישאירו את זה בבית אם רוצים חורף באירופה.