Jump to content

רשמים מהניצחון על לרנקה בבית | נס גלוי, ניצחון סופר חשוב להמשך העונה (למי שמוכן להשאר אופטימי)

Sawyer

Recommended Posts

איזה שני משחקים טובים היו לאלמוג? הוא כל הזמן מחזיק את הכדור יותר מדי, מכדרר ומאבד. קבלת החלטות קטסטרופלית. שיישאר בחוץ, זה שיונתן זוועה לא אומר שצריך חלש כזה בהרכב או בסגל

אלמוג יכול לקבל דקות אולי בהפועל פתח תקווה. 

דן ביטון לא לרמה של מכבי.

יונתן כהן לא שווה כלום.

כנף וקשר 10 בדחיפות. 

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

איזה שני משחקים טובים היו לאלמוג? הוא כל הזמן מחזיק את הכדור יותר מדי, מכדרר ומאבד. קבלת החלטות קטסטרופלית. שיישאר בחוץ, זה שיונתן זוועה לא אומר שצריך חלש כזה בהרכב או בסגל

פשוט לא מסכים, בצד ההגנתי לא מפסיק לעשות לחץ לרדת להגנה ולעזור 

בצד ההתקפי נצליח בכמה וכמה אחד על אחד שחרר כמה בעיטות וגם כמות החטאות לא נורמלית 

בשלב הזה של העונה לא מזיז לי ההחטאות אכפת לי המצבים, כל זמן שהוא מגיע למצבים ומבשל זה עדיף לי 

פארפה כמעט ולא קיים הגנתית או במשחק לחץ

כשהוא עם הכדור הכל קורה לאט, אין מסירה חכמה אין הרמה טובה אין בעיטה

יש דריבל, יש דריבל מצוין אבל זה כל מה שיש 

19 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

פשוט לא מסכים, בצד ההגנתי לא מפסיק לעשות לחץ לרדת להגנה ולעזור 

בצד ההתקפי נצליח בכמה וכמה אחד על אחד שחרר כמה בעיטות וגם כמות החטאות לא נורמלית 

בשלב הזה של העונה לא מזיז לי ההחטאות אכפת לי המצבים, כל זמן שהוא מגיע למצבים ומבשל זה עדיף לי 

פארפה כמעט ולא קיים הגנתית או במשחק לחץ

כשהוא עם הכדור הכל קורה לאט, אין מסירה חכמה אין הרמה טובה אין בעיטה

יש דריבל, יש דריבל מצוין אבל זה כל מה שיש 

עוד מעט תגיד שאלמוג יותר טוב מפארפה, זה קצת הזיה על גבול אשפוז בכפיה. 

לפני9 שעות , הילד בן 30 said:

אני גם בעד לנסות את תורגמן באגף (או זהבי חלוץ שני) אבל זה יוצר בעיה אחרת, פארםה ומילסון לדעתי לא ינפיקו מספרים מספקים וזה חצי רביעיית התקפה.

אני מניח שזאת הסיבה שיונתן עדיין בהרכב, קין מבין שהוא חייב את המספרים שלו.

אם לא ננסה במשך כמה משחקים רצוף לא נדע. האפסייד עם רביעייה של תורג'מן, זהבי, פארפה ומילסון (נכון לעכשיו) גבוה לדעתי יותר מכל קומבינציה אחרת שננסה.

גם איך שאני רואה את זה תורג'מן הוא כל כך מוכשר שלא משנה איפה נשים אותו בארבע עמדות ההתקפה השונות, הוא יהיה עדיף בזכות היכולות האישיות שלו יותר מהמקביל שלו בסגל (שהוא לא זהבי).

כמה שאני אוהב את קין ואת הרעיונות שלו, ככה אני באותה מידה מאוכזב ממנו איך הוא לא משתמש בכל האיכויות שיש לתורג'מן. כאילו שאנחנו שופעים בכאלה בסגל.

Just now, Ambition said:

אם לא ננסה במשך כמה משחקים רצוף לא נדע. האפסייד עם רביעייה של תורג'מן, זהבי, פארפה ומילסון גבוה לדעתי יותר מכל קומבינציה אחרת שננסה.

גם איך שאני רואה את זה תורג'מן הוא כל כך מוכשר שלא משנה איפה נשים אותו בארבע עמדות ההתקפה השונות, הוא יהיה עדיף בזכות היכולות האישיות שלו יותר מהמקביל שלו בסגל.

כמה שאני אוהב את קין ואת הרעיונות שלו, ככה אני באותה מידה מאוכזב ממנו איך הוא לא משתמש בכל האיכויות שיש לתורג'מן. כאילו שאנחנו שופעים בכאלה בסגל.

מסכים לחלוטין, לא מבין איך הוא לא לפני יונתן בהרכב. 

13 דקות לפני, קמאנן said:

לרנקה אחלה קבוצה האמת, עם התקפה קצת יותר חזקה היו מדיחים אותנו

הם עושים כאן פלייאוף עליון בקלות

האמת שבקפריסין הם היו מאוד חלשים, לא יודע מה הסיבה.

פה בארץ הם באמת די הרשימו, היינו בטוחים אחרי המשחק בחוץ שהם קבוצה חלשה.

קבוצת פלייאוף עליון פה בליגה קל

לגבי הקהל רק אותי אכזב שלא היה תפאורה?? ועוד פעם הניילונים והגופיות הלא קשורות בשיא החום שום מחשבה שום יצירתיות חבל באמת

נ.ב גופיות ניילון זה רק בחורף!! אי אפשר ללבוש דבר כזה בחום הכבד ולראייה רוב המוחלט הרים את זה כמו פלקט 

3 דקות לפני, מכביסט מראשון said:

לגבי הקהל רק אותי אכזב שלא היה תפאורה?? ועוד פעם הניילונים והגופיות הלא קשורות בשיא החום שום מחשבה שום יצירתיות חבל באמת

נ.ב גופיות ניילון זה רק בחורף!! אי אפשר ללבוש דבר כזה בחום הכבד ולראייה רוב המוחלט הרים את זה כמו פלקט 

אני חושב שהסיבה שהרימו כמו פלקט זה כמוני, לא ידעתי שזה גופיה! לא היה נראה שזה נפתח. או שהיה קרוע. לגמרי הרגיש כמו פלקט ניילון

10 דקות לפני, עמית ר said:

אני חושב שהסיבה שהרימו כמו פלקט זה כמוני, לא ידעתי שזה גופיה! לא היה נראה שזה נפתח. או שהיה קרוע. לגמרי הרגיש כמו פלקט ניילון

אני קיבלתי גופייה וכל הסביבה שלי 

בכל מקרה היה נראה מאוד מבולגן מה שניסו לעשות וחבל 

לפני3 שעות , אליהו_הנביא said:

עוד מעט תגיד שאלמוג יותר טוב מפארפה, זה קצת הזיה על גבול אשפוז בכפיה. 

לא אמרתי ולא אגיד... תקרא למעלה 

On 18.8.2023 at 00:02, Cosmic said:

מילסון לא עשה פעולה אחת טובה ב 30 דקות. כן, גם הפנדל שנשרק עליו היה דהירת סוס עיוור חסרת תכלית. 

נראה שחקן עם אייקיו כדורגל נמוך למדי. מהיר מאוד, פזיז,מבולגן, חסר אחריות. 

מחצית עכשיו בסכנין, אתה עדיין דובק בעמדה הזו?

שואל רציני, לא כדי להטריל חלילה.

On 20.8.2023 at 20:47, Michael Scofield said:

מחצית עכשיו בסכנין, אתה עדיין דובק בעמדה הזו?

שואל רציני, לא כדי להטריל חלילה.

לא ראיתי את המשחק נגד סכנין, אבל היום בעיניי הוא היה ממש אחלה ! יותר חד ומלוטש מהמעט שזכרתי ממנו.

עדיין קצת ראש בקיר לפעמים, אבל בקבוצה שמשוועת לדריבליסטים מהירים כמו שלנו, זה אלמנט שאפשר להכיל.