Jump to content

שוער ראשון לעונת 23/24

Omer

Recommended Posts

12 דקות לפני, מיכה15 said:

היו רגעים לפני שנתיים שהיה יותר טוב מפרץ

לא קרוב אפילו 

פשוט שיחק עם אמאדור וטיבי בשיא שלהם לפניו 

חייבים להביא בלם זר ברמת אמאדור בשיא אחרת אנחנו בבעיה קשה מאחורה

4 דקות לפני, yehonatan6597 said:

לא קרוב אפילו 

פשוט שיחק עם אמאדור וטיבי בשיא שלהם לפניו 

חייבים להביא בלם זר ברמת אמאדור בשיא אחרת אנחנו בבעיה קשה מאחורה

הוא לא פרץ אבל היתה לו עונה מדהימה, זה לא רק ההגנה. הוא לקח כדורים קשים ועשה 0 טעויות, שוער מצוין

5 דקות לפני, snufkin said:

הוא לקח כדורים קשים ועשה 0 טעויות, שוער מצוין

לא זכורים לי יותר מידי כאלה. בטח לא 0 טעויות.

וגם צריך לזכור שלא שיחק שנתיים.

ההתחלה בטוח תהיה מאוד קשוחה לדעתי  - כושר (לא מספיק אימונים אישיים) וכמובן בעיקר תיאום

זה שהחתימו אותו לא אומר שהוא יהיה שוער ראשון, פשוט חייבים גם שוער שני. אני אישית שמח שמכבי לא הלכו על שוער זר. הסדר עדיפויות צריך להיות קיצוני זר, ישראלי נוסף להתקפה, בלם זר( אלה אם מסדרים ללוקאסן את הראש)

30 דקות לפני, doroh said:

מה הקטע שאין הודעה רשמית???

גם עם אילון אלמוג לא הייתה הודעה שנה שעברה.

כי עדיין לא הכריזו שפרץ נמכר, כשזה יקרה הערב, תקבל הודעה גם על טננבאום.

למרות שאני כן מרגיש אכזבה שמיץ' לא ניסה להתאבד על ג'וש כהן ולהציע לו כל מה שהוא רוצה כדי להגיע

בתכלס אחרי זה, להחזיר את טננבאום כנראה ההחלטה הכי טובה שאפשר להציע

גם יביא למצב שמשפתי לא ירגיש שסתם הביאו אותו ואז הביאו שוער 10 רמות מעליו והוא לא ינסה בכל זאת להרשים

וגם יש פה שוער שבסוף כן מכיר את המערכת ויכול כן לנסות להתגבר על הפציעה ולתת ביצועים

בסוף לקחנו פה כמה אליפויות עם חואן פאקינג פאבלו וגם עם טננבאום והעולם לא מת

אליפויות לוקחים לא משוערים טובים, אלא משחקני שדה נהדרים

ראיקו שיותר טוב מכל מי שהיה פה לקח פחות אליפויות מחואן פאבלו וגם מטננבאום

ודניאל פרץ הפסיד לנו כמה משחקים עונה שעברה

אם בזכות זה יביאו פה כנף ברמה או 10 ברמה, זה עדיף פי 10

51 דקות לפני, תמיר8 said:

מכבי רוצים להפתיע אותנו עם הודעה רשמית על דניאל פרץ כאילו אנחנו לא יודעים מה הולך.

בכל מקרה פעלו נהדר שלא הביאו שוער זר

איך ג'ורדי הסתיר הכל

על הפנים, לא אוהב בכלל את החזרה הזאת.

אף פעם לא התחברתי אליו כשחקן, אין שם מבנה של שוער, הוא גוץ עם קצת גובה. תגובות ואינסטינקים לוקים בחסר.

לא מאמין שאני אומר את זה אבל כרגע אני מעדיף את משפתי עליו.

להקיא מחוסר השאיפות של המועדון הזה, במקום לשפוך ארגז על גוש כהן או לעשות מהלך על איזה ניקיטה חייקין ואשכרה לשלם כסף הם בוחרים להחזיר את העגל הזה אחרי שנתיים שלא שיחק.

אין לנו צ'אנס.

18 דקות לפני, Barksdale said:

אף פעם לא התחברתי אליו כשחקן, אין שם מבנה של שוער, הוא גוץ עם קצת גובה. תגובות ואינסטינקים לוקים בחסר.

להקיא מחוסר השאיפות של המועדון הזה, במקום לשפוך ארגז על גוש כהן או לעשות מהלך על איזה ניקיטה חייקין ואשכרה לשלם כסף הם בוחרים להחזיר את העגל הזה אחרי שנתיים שלא שיחק.

אין לנו צ'אנס.

1. ג׳וש כהן פרש להייטק ואם היה רוצה לחזור לארץ זה היה לחיפה.

2. חייקין? אתה מכיר ויודע את האיכות או רק כי מישהו כתב עליו פה? בכל מקרה הקבוצה שלו בפלייאוף כרגע ואתה לא באיירן. אם אתה חושב שצריך להוציא 4 מליון על שוער יהודי סבבה בשביל שיסכימו לשחרר, אז אתה זה שצריך לחשב מסלול.

3. כרגע מסתבר שהוא כבר שחקן מכבי. אם זה הדיבור שלך, בוא בבקשה אל תגיע לבלומפילד. מעדיפים מעודדים ולא מקללים.

4. יש הרבההההההה טענות למכבי. מלא טעויות. אפשר גם להסכים עם מה שנראה כרגע כחוסר שאיפות, אבל לא צריך להקיא את זה החוצה בכל הזדמנות, גם בהקשר לנושא שכפי שתוכל לראות, אף אחד לא מסכים איתך עליו

ובקיצור,

יאללה שחרר

שמח מאוד מההחלטה הזו, מה גם שאני מאוד סומך על משפתי ממה שראיתי אותו, שוער זו לא עמדה לזר.

בטח שמדובר במכבי שבקושי מגיעים למצבים נגדנו.

שמח מאוד, כתבתי כאן כשעזר שזאת טעות לשחרר אותו כי הוא צריך להיות בשער כשפרץ עוזב, בדיעבד זה עבד כי אם היו מאריכים לו חוזה אז משפטי כנראה לא היה מגיע, עכשיו יש גם אותו וגם את משפטי שיתחרו על ההרכב שזה דבר חיובי, אני רק מקווה שישימו כסף גדול על הזר האחרון, שיביאו אחד 'שובר שיוויון' שיעשה את ההבדל בהתקפה.

לפני2 שעות , Barksdale said:

אין לנו צ'אנס.

אתה מגזים ברמות לדעתי.

ה"גוץ עם קצת גובה"/"עגל" הזה מחזיק בשיא עולמי של אי ספיגות (עכשיו בטח תגיד שזה בזכות ההגנה שהייתה לנו ואני מסכים עם זה אבל עדיין... קצת כבוד)

אחלה שוער, תמיד היה לי בטחון כשהוא בשער, נותן שקט בהגנה ומאוד יציב.

לא חושב שצריך לשפוך ארגז על גוש כהן בשום מצב, בטח כשזו האלטרנטיבה בחינם...עדיף לשים את הכסף על חיזוק בעמדה אחרת.

לפני2 שעות , עמית ר said:

1. ג׳וש כהן פרש להייטק ואם היה רוצה לחזור לארץ זה היה לחיפה.

2. חייקין? אתה מכיר ויודע את האיכות או רק כי מישהו כתב עליו פה? בכל מקרה הקבוצה שלו בפלייאוף כרגע ואתה לא באיירן. אם אתה חושב שצריך להוציא 4 מליון על שוער יהודי סבבה בשביל שיסכימו לשחרר, אז אתה זה שצריך לחשב מסלול.

3. כרגע מסתבר שהוא כבר שחקן מכבי. אם זה הדיבור שלך, בוא בבקשה אל תגיע לבלומפילד. מעדיפים מעודדים ולא מקללים.

4. יש הרבההההההה טענות למכבי. מלא טעויות. אפשר גם להסכים עם מה שנראה כרגע כחוסר שאיפות, אבל לא צריך להקיא את זה החוצה בכל הזדמנות, גם בהקשר לנושא שכפי שתוכל לראות, אף אחד לא מסכים איתך עליו

ובקיצור,

יאללה שחרר

פרש להייטק זה יפה, איפה החוזה? אני שמעתי שהוא עדיין מחפש אופציות.

בנוגע לחייקין, לא ראיתי, מודה.. אבל שמעתי על שוער יהודי שמשחק בבודו גלימט וזאת כבר אופציה אחרת ששווה לבדוק מבחינתי.

יכול להיות שבחירת המילים הייתה לא נכונה אבל ככה אני רואה אותו, הוא לא שיחק שנתיים ויש לו מבנה גוף קצת גדול מהממוצע.

אבל בגלל שקראתי לו גוץ או עגל אני מקלל שחקנים עכשיו? אתה לא יודע מי אני אז מי אתה שתגיד שאני מקלל שחקנים. בחיים לא קיללתי שחקן של מכבי, שרפתי ת'גרון שלי בימים הכי קשים של הקבוצה וגם שלי. אני "מקיא" הכל החוצה כי כואב לי, תקבל את זה שאולי אני מסתכל או מקבל את מצב הקבוצה אחרת ממך. לא חייבים להסכים על הכל ולא מעניין אותי שיסכימו איתי, אני פורק מה שיש לי להגיד.

שמור על שיח מכבד ואל תגיד לי יאללה שחרר, אני גם יכול לדבר כמו ילד זין.

15 דקות לפני, Barksdale said:

פרש להייטק זה יפה, איפה החוזה? אני שמעתי שהוא עדיין מחפש אופציות.

בנוגע לחייקין, לא ראיתי, מודה.. אבל שמעתי על שוער יהודי שמשחק בבודו גלימט וזאת כבר אופציה אחרת ששווה לבדוק מבחינתי

על חייקין צריך לשלם אקסטרות כדי שיגיע עכשיו, אין סיכוי. ולא נראה לי שלמישהו פה יש מושג מה באמת היכולות שלו.

ג'וש כהן לא מעוניין לשחק בארץ נכון לעכשיו, גם ידרוש שכר הזוי, גם הראש שלו כבר בהיייטק וגם די פציע.