Jump to content

שוער ראשון לעונת 23/24

Omer

Recommended Posts

הטורקים הציעו עליו 7 מיליון, הגרמנים לא יכולים גם??

הם כנראה חושבים שאנחנו איזה קבוצה קטנה ממדינה שהיא חור ושאנחנו כל כך זקוקים לכסף והם רוצים לנצל את זה.

אם בסופו של דבר יסגרו את המעבר, תאמת, אני ממש אתרגש בשבילו - הרבה יותר ממה שהתרגשתי בשביל אוסקר (לא יודע למה).

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הטורקים הציעו עליו 7 מיליון, הגרמנים לא יכולים גם??

הם כנראה חושבים שאנחנו איזה קבוצה קטנה ממדינה שהיא חור ושאנחנו כל כך זקוקים לכסף והם רוצים לנצל את זה.

אם בסופו של דבר יסגרו את המעבר, תאמת, אני ממש אתרגש בשבילו - הרבה יותר ממה שהתרגשתי בשביל אוסקר (לא יודע למה).

מקווה שאוסקר לא נדפק, המאמן והמנהל המקצועי של זלצבורג שהביאו אותו עזבו, הוא 3 משחקים ראשונים העונה היה על הספסל.

אגב שוערים זרים, פתאום אתה מקבל מיגל סילבה כזה כמו של בית"ר, זה חתיכת הימור. לא חסרים אדם ואזר, יאניוטיס ושכמותם.

מקווה שיתנו למשפתי כמה משחקים להוכיח את עצמו.

פבריציו עם דיווח עדכני מהשעה האחרונה שהעיסקה נסגרה:

- דניאל אמור לשחק בחמישי הקרוב ואז מיד לטוס למינכן לבדיקות רפואיות

- העיסקה היא 5 מיליון יורו פלוס בונוסים

-חוזה ל5 שנים (ולא ל4 כמו שדווח לפני כן)

לפני3 שעות , Ambition said:

פבריציו עם דיווח עדכני מהשעה האחרונה שהעיסקה נסגרה:

- דניאל אמור לשחק בחמישי הקרוב ואז מיד לטוס למינכן לבדיקות רפואיות

- העיסקה היא 5 מיליון יורו פלוס בונוסים

-חוזה ל5 שנים (ולא ל4 כמו שדווח לפני כן)

אשכרה הוא מקבל שם חוזה ל5 שנים עם משכורת מטורפת(במונחים ישראלים)

שיחק אותה 

העונה נגמרה עוד לפני שהתחילה

מצטער לא רואה תסריט אחר

דניאל יום ראשון יוצא פוש שנמכר

בהמשך שוער זר ברמה בינונית פלוס

יגיע קני סייף + גיל כהן מאשדוד ואולי שבירו

זהו

זה הסגל של מכבי לעונת 23/24

בינואר סבו אולי יקבל אזרחות הבעיה שעד אז אני מניח ששוב לא נהיה בכלל במירוץ ואז אין למה בכלל להשקיע אולי יביאו מישהו בהשאלה סטייל רארש אילייה

אני מצטער אבל ללכת לקרב עם אותו סגל שנכשל 3 שנים מינוס אוסקר/דניאל/יובא - לא רואה בכלל איך אנחנו מאיימים על הירקת מאיזור חיוג 04

לפני5 שעות , שון230 said:

העונה נגמרה עוד לפני שהתחילה

מצטער לא רואה תסריט אחר

דניאל יום ראשון יוצא פוש שנמכר

בהמשך שוער זר ברמה בינונית פלוס

יגיע קני סייף + גיל כהן מאשדוד ואולי שבירו

זהו

זה הסגל של מכבי לעונת 23/24

בינואר סבו אולי יקבל אזרחות הבעיה שעד אז אני מניח ששוב לא נהיה בכלל במירוץ ואז אין למה בכלל להשקיע אולי יביאו מישהו בהשאלה סטייל רארש אילייה

אני מצטער אבל ללכת לקרב עם אותו סגל שנכשל 3 שנים מינוס אוסקר/דניאל/יובא - לא רואה בכלל איך אנחנו מאיימים על הירקת מאיזור חיוג 04

אני מסכים עם האווירה הפסימית באופן כללי

אבל אני חושב שבינואר אנחנו אמורים להשאר במירוץ ככה או ככה גם בלי חיזוק נוסף ובלי שוער זר

זה עדיין ליגה ישראלית ולא פריימרליג, וגם אם חיפה כרגע טובים יותר מאיתנו זה לא אומר שאנחנו לא יותר טובים משאר קבוצות הליגה

מה שכן אני לא חושב שזה מספיק בסופו של דבר בשביל להתמודד ראש בראש עם חיפה עד הסוף

ועם כל הפסימיות פשוט קשה לי להשלים עם זה שנגמרה העונה, בתור אוהד מכבי מלידה אין סיכוי שאוותר על הצלחת עוד לפני ששיחקו דקה בליגה, לפעמים דברים עובדים אחרת בליגה, יש פציעות, דינמיקה שונה, אנרגיות מומנטום וכו

אני מנסה להאמין ומקווה מאוד שבסוף יגיע חיזוק לעמדות שאנחנו מצפים

4 דקות לפני, קובי החולוני said:

ועם כל הפסימיות פשוט קשה לי להשלים עם זה שנגמרה העונה, בתור אוהד מכבי מלידה אין סיכוי שאוותר על הצלחת עוד לפני ששיחקו דקה בליגה, לפעמים דברים עובדים אחרת בליגה, יש פציעות, דינמיקה שונה, אנרגיות מומנטום וכו

סוף סוף! מסכים לגמרי.

8 דקות לפני, קובי החולוני said:

אני מסכים עם האווירה הפסימית באופן כללי

אבל אני חושב שבינואר אנחנו אמורים להשאר במירוץ ככה או ככה גם בלי חיזוק נוסף ובלי שוער זר

זה עדיין ליגה ישראלית ולא פריימרליג, וגם אם חיפה כרגע טובים יותר מאיתנו זה לא אומר שאנחנו לא יותר טובים משאר קבוצות הליגה

מה שכן אני לא חושב שזה מספיק בסופו של דבר בשביל להתמודד ראש בראש עם חיפה עד הסוף

האמת ש...שכנעת אותי קצת.

אני מנסה להזכר בינואר האחרון וזה מעודד, למרות קיץ דומה לקיץ הזה (קיץ של גניבות דעת וללא הרכש שהובטח) הגענו בהפרש סביר מחיפה ואז בינואר באמת פתחו את הכיס ועשו את השינוי הנדרש.

השאירו את איביץ, השאירו את אוסקר וגם לא הביאו מחליף לאוסקר כי הוא נשאר

וזה הביא את האליפות. 

וכשאתה כותב את זה ככה... וואלה בי לי גם להאמין. גם להיות אופטימי לקוות שהקבוצה הזבל שיש לנו תגיע בפער קטן מחיפה בינואר ואז נביא עוד ינואר אגדי כמו שנה שעברה בשביל התואר.

עדיין מחכה לאדם שיסביר לי, מקצועית, איך הפלוסים שעשויים להגיע עם שוער ראשון זר, שמגיע כלום זמן לפתיחת העונה, עם מרכז הגנה מפחיד בלשון המעטה, גוברים על המינוסים של להמשיך עם משפתי ולהביא זרים לעמדות שדה נואשות לחיזוק (בלם/10/כנף). 

3 דקות לפני, Sawyer said:

האמת ש...שכנעת אותי קצת.

אני מנסה להזכר בינואר האחרון וזה מעודד, למרות קיץ דומה לקיץ הזה (קיץ של גניבות דעת וללא הרכש שהובטח) הגענו בהפרש סביר מחיפה ואז בינואר באמת פתחו את הכיס ועשו את השינוי הנדרש.

השאירו את איביץ, השאירו את אוסקר וגם לא הביאו מחליף לאוסקר כי הוא נשאר

וזה הביא את האליפות. 

וכשאתה כותב את זה ככה... וואלה בי לי גם להאמין. גם להיות אופטימי לקוות שהקבוצה הזבל שיש לנו תגיע בפער קטן מחיפה בינואר ואז נביא עוד ינואר אגדי כמו שנה שעברה בשביל התואר.

אני מבין מה אתה אומר

ברור שהמצב לא מזהיר ולא אופטימלי בלשון המעטה

אבל בכל זאת אשאר עם טיפת תקווה (למרות הפסימיות הגדולה) ברשותך

ובינינו? ולא בקטע רע כן? מה אתה מנסה להשיג עם האובר פסימיות שאתה מפזר פה? אני באמת שואל , אני אמנם לא מכיר אותך אישית אבל את היוזר שלך אני מכיר ומעריך בערך 15 שנים ויודע שאתה אופטימיסט לרוב 

לעשות משהו אתה אומר שאי אפשר, אז מה המטרה? לגרום לייאוש כללי אצל הקהל? לגרום לאנשים לאבד תקווה עוד לפני שעונה תתחיל?

לגרום לקהל לאבד תקווה ולא להגיע? זה בטוח לא יעזור לקבוצה