Jump to content

נושא מעקב מתעדכן מושחתים בירוק 23/24

אקיטה

Recommended Posts

1 דקה לפני, liron981s said:

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל החליט לא להפעיל את העונש על תנאי של מכבי חיפה, שלא תיענש בהפחתת נקודות

ספורט5

חחחחחח מה?!?!

שכל האוהדים חוץ מחיפה ימשיכו לסתום ככה זה גם נראה

ממכבי אני כבר לא מצפה לכלום היחידים שיוכלו לגרום לחרא לצוף זה הקהל של שאר הקבוצות ביחד

On 23.7.2023 at 09:01, Arthur Read said:

אה זה קל - אם יעמידו אותם לדין (לא בטוח) אז זה יהיה בסעיף של התפרעות אוהדים ללא "נסיבות מחמירות" ואז אין צורך להפעיל את התנאי

שאפו!

Just now, itanar said:

אי אפשר להתייחס ברצינות לכדורגל פה.

יש כאן שחיתות ואף אחד לא מטפל בזה.

הם עובדים נכון ואנחנו צריכים לקנא בהם אומרים לך

לכל אלו שחושבים שבגלל שלא הורידו להם אז שגם לנו יהיה משהו כזה לא יורידו לנו, שלא יצפה, יורידו לנו (כבר הורידו על התפרעות בדרבי), יתנו הסבר בסגנון של "הפעם אלו נסיבות שונות וחמורות" ויורידו לנו נקודות, אני מוכן לשים את על זה את הבית. 

On 17.5.2023 at 19:51, osfeee said:

התחלתי לעשות רשימה של המשחקים שהם הדליקו פירו, כדי להצליב את זה עם העונשים שהם קיבלו.

אני יודע שלמכבי זה לא אכפת, וכנראה שגם להרבה כאן בפורום, אבל החלטתי להשקיע בזה מהזמן שלי כדי שאולי אולי יהיה אפשר לעמוד על שלנו כאוהדים.

בנתיים לקחתי רק מה שמצאתי באופן רשמי (שהם העלו),
אני יותר מאשמח עם מישהו יכול לכתוב (שלחו לי בפרטי) עוד מקורות אמינים שאפשר למצוא בהם תמונות או סרטונים בשביל ההוכחה.

מכבי חיפה – הפועל חיפה | 04.01.2023
מכבי חיפה – בני ריינה | 28.01.2023

הפועל חדרה – מכבי חיפה |8.02.2023

מכבי חיפה – הפועל חיפה | 06.03.2023

מכבי חיפה – הפועל ב"ש | 01.04.2023

מ.ס. אשדוד – מכבי חיפה | 23.04.2023 

** הערה - אני יודע שיש עוד המון, אבל אני צריך קישור לתמונה או סרטון ובנתיים רק לאלה יש לי.

כל העוזר - הרי זה משובך

״לא זרקו הרבה אבוקות״

פותחים פה נושאים על זה שמכבי לא משקיעה, ויתרה על האליפות או כל דבר אחר.

יש פה עניין הרבה יותר גדול מרכש, כל גוף שקשור איכשהו לכדורגל שייך להם, נראה לי שאתם לא כלכך מבינים שזה אומר שגם אם יביאו את מסי והאלנד זה לא יעזור לנו. 

אין אצלנו מישהו שיעשה רעש לגביי זה וגם אנחנו כאוהדים לא עושים יותר מדי, המצב הזה דפוק שגם אין אף אחד בתקשורת שזה מזיז לו. 

מצב הזוי. 

2 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

פותחים פה נושאים על זה שמכבי לא משקיעה, ויתרה על האליפות או כל דבר אחר.

יש פה עניין הרבה יותר גדול מרכש, כל גוף שקשור איכשהו לכדורגל שייך להם, נראה לי שאתם לא כלכך מבינים שזה אומר שגם אם יביאו את מסי והאלנד זה לא יעזור לנו. 

אין אצלנו מישהו שיעשה רעש לגביי זה וגם אנחנו כאוהדים לא עושים יותר מדי, המצב הזה דפוק שגם אין אף אחד בתקשורת שזה מזיז לו. 

מצב הזוי. 

לאלאלאלא

עובדים נכון אומרים לך, תתיישר בבקשה מיד.

מכבי צרצרים תל אביב.

מועדון מנותק מהקהל. לא להאמין שיש לנו המון לקנא בהפועל באר שבע או כל מועדון שכונתי אחר.

לפני4 שעות , ebibo said:

יום יבוא? תראה את אחד הראיונות של ברקוביץ ששואלים אותו למה הוא לא קיבל את הנבחרת(עזבו שלדעתי ביזיון שיקבל את הנבחרת בכל אופן), הוא עבר וועדה עבר הכל נפגש עם שינו זוארץ, בסוף שינו אומר לו תשמע הכל בסדר אבל הבוס לא יאשר אולי תלך לדבר איתו? ברקוביץ אומר לו מי זה הבוס אתה הבוס לא? לדבר עם עמוס(לוזון)? אז שינו אומר לו - לא לא, אתה צריך לדבר עם הבוס הגדול, יענקל'ה. שם ברקוביץ אמר שהוא הבין הוא לא יוכל לאמן את הנבחרת.

יש מלא דוגמאות קטנות כאלו שמבינים כמה שחר רודן ושולוט בהכל בהתאחדות במנהלת ובבתי הדין.

לא מדובר ב"דוגמאות קטנות" וגם לא במקרה חריג , יענקל'ה כבר 30 שנה קובע מי יהיה מאמן נבחרת ישראל.

שימו לב לעדות ממקור ראשון של גיורא שפיגל בספרו של נדב יעקבי:

"היו זמנים שהעובדה שלא הפכתי למאמן נבחרת ישראל מאוד הציקה לי,אני שיניתי בארץ את כל שיטות האימון , חינכתי כל כך הרבה מאמנים ויצרתי במכבי חיפה קבוצה ששיחקה כדורגל שלא ראו בארץ הרבה שנים , לא הפסדנו עונה שלמה ואף אחד לא מזכיר אותי , בכל זאת עשיתי משהו בכדורגל הישראלי . אבל בסוף בגלל שיענקל'ה שחר כועס עליי והוא לא חבר שלי , אז לא הפכתי להיות מאמן הנבחרת"