Jump to content

מכבי - בש | הראשון והחשוב ביותר העונה

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מתי התחיל הטרנד של לשנוא את לוקאסן?

לא שונאים אותו, פשוט לא יודעים איך לאכול אותו או את החוסר יציבות שלו.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

לא שונאים אותו, פשוט לא יודעים איך לאכול אותו או את החוסר יציבות שלו.

מישהו היה טוב תחת קראנקה?

הגול שאכלנו עליו בחצי גמר בטדי, זה לא קשור לטוב או לא טוב. זה שחקן זר בעמדה חשובה עם הבנת משחק מהנמוכות שהיו פה. 

זה דיי מדהים לומר שהוא מאפיל על קודמו באספקט זה שהוא החליף את הרננדז. בלם חלש מאוד.  

כשאתה מוסיף הבנת משחק נמוכה וגישה שהיא נראית ככה - ככה, בד"כ לא יוצאים דברים משהו. 

1)אם זאת היכולת של מאסון הרווחנו מגן ברמה גבוהה מאוד,סוף סוף מגן ימין שמחפש לדחוף קדימה ועושה תנועה נכונה וגם משחרר כדורים נורמלים לאזור הרחבה ולא רק חוזר אחורה

2)אם נשחק 4-3-3 יוריס נראה מבטיח מאוד לעומת גלזר,משחק רק עם הפנים קדימה,משחרר לחץ מעולה ובא לקבל כדור בצורה נפלאה שלוחצים את ההגנה שלו לעומת גלזר שלצערי אין לו את זה פשוט,אולי אולי הגנתית גלזר עדיף וגם זה לא בטוח אבל שמסתכלים על התמונה הכוללת יוריס הרבה יותר טוב ממנו בתפקיד הזה במערך הזה 

3)היו כמה תבניות התקפה וכמה מהלכים שרואים שאלו דברים שעובדים עליהם באימון כיף לראות,אחד מהם זה כדור שוער של פרץ שזהבי חוזר מהרחבה לכיוון האמצע מושך איתו את הבלם ואז השחקן כנף עושה תנועה לעומק ופרץ שולח לו כדור ארוך זה משהו שיכול לעבוד עוד יותר טוב עם שחקן מהיר כמו השחקן כנף החדש 

לפני2 שעות , Brandon Roy said:

הגול שאכלנו עליו בחצי גמר בטדי, זה לא קשור לטוב או לא טוב. זה שחקן זר בעמדה חשובה עם הבנת משחק מהנמוכות שהיו פה. 

זה דיי מדהים לומר שהוא מאפיל על קודמו באספקט זה שהוא החליף את הרננדז. בלם חלש מאוד.  

כשאתה מוסיף הבנת משחק נמוכה וגישה שהיא נראית ככה - ככה, בד"כ לא יוצאים דברים משהו. 

אתה כנראה שוכח תחת איזה מאמן שיחקנו,הכי גרוע שזכור לי.

כל ההגנה שלנו לא הבינה את המשחק שנה שעברה,ועדיין זכורות לי מלא הצלות שלו.

יונתן הוא בעיה יותר גדולה שלנו אם כבר.

10 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אתה כנראה שוכח תחת איזה מאמן שיחקנו,הכי גרוע שזכור לי.

כל ההגנה שלנו לא הבינה את המשחק שנה שעברה,ועדיין זכורות לי מלא הצלות שלו.

יונתן הוא בעיה יותר גדולה שלנו אם כבר.

יונתן הוא לא זר.

אין קשר לאיזה מאמן שיחקנו, בלם שלוקח את הכדור ככה קדימה בדקה ובמעמד שבו זה קרה, הוא שחקן חסר אחריות. ולא חכם.

קופר אמר את זה מהשניה הראשונה, עוד לפני שלבש חולצה לאחר שיחה עם קולגה מהולנד. אפשר ללכת לחפש את הקטע מהפודקאסט הזה לפני כמעט שנה. 

"הדבר הראשון שהקולגה ההולנדי אמר לי לאחר ששאלתי אותו מה הוא חושב על לוקאסן שחתם כרגע במכבי - "שמע, הוא לא מבין את המשחק". 

לפני3 שעות , itanar said:

ב"ש איבדו שלושה שחקנים טובים ששיחקו אצלם בעונה שעברה: אנסה, שאפי ומיכה. 

המחליפים פחות טובים וככה זה נראה.

ןאת השחקן הטוב ביותר שלהם, השוער. 

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

יונתן הוא לא זר.

אין קשר לאיזה מאמן שיחקנו, בלם שלוקח את הכדור ככה קדימה בדקה ובמעמד שבו זה קרה, הוא שחקן חסר אחריות. ולא חכם.

קופר אמר את זה מהשניה הראשונה, עוד לפני שלבש חולצה לאחר שיחה עם קולגה מהולנד. אפשר ללכת לחפש את הקטע מהפודקאסט הזה לפני כמעט שנה. 

"הדבר הראשון שהקולגה ההולנדי אמר לי לאחר ששאלתי אותו מה הוא חושב על לוקאסן שחתם כרגע במכבי - "שמע, הוא לא מבין את המשחק". 

טן האח אמר לו? או ואן ניסטרוי?

אז אמרו.

המעלות של לוקאסן עולות על החסרונות. כרגע אני חושב שצריך להימנע מהרפתקאות בחלק האחורי.

33 דקות לפני, קמחי said:

טן האח אמר לו? או ואן ניסטרוי?

אז אמרו.

המעלות של לוקאסן עולות על החסרונות. כרגע אני חושב שצריך להימנע מהרפתקאות בחלק האחורי.

אבל הוא באמת מבולגן במשחק שלו. תוסיף לזה שגם הבלם שיהיה לצידו (ביטון, סבוריט, פיבן,נחמיאס) לא שיא היציבות ואתה מקבל מרכז הגנה די פגיע. 

35 דקות לפני, Brandon Roy said:

יונתן הוא לא זר.

לא מבין את הרעיון של להיתפס על טעות אחת של לוקאסן, גדולה ככל שתהיה. 

הוא בלם נהדר לליגה הישראלית ועם מאמן נורמאלי הוא לגמרי מספיק. את הגביע הפסדנו בגלל קראנקה.

47 דקות לפני, Brandon Roy said:

יונתן הוא לא זר.

אתה מגזים איתו אחושרמוטה.

עשה טעות שרבים וטובים ממנו עשו לפניו בקבוצה שהייתה טוטאל כאוס ברדע שהיא בדיוק נלחמת על שאריות הכבוד שנותרו לה.

בתקופה עם איביץ', הוא למעשה היה לא פחות טוב מסק ביצים של מנצ'סטר חיפה.

אפשר לומר יש לו בעיית ריכוז שצריך לפתור, אבל הוא לא בלם חלש וגם לא כזה שלא מבין את המשחק.

7 דקות לפני, zion8 said:

אבל הוא באמת מבולגן במשחק שלו. תוסיף לזה שגם הבלם שיהיה לצידו (ביטון, סבוריט, פיבן,נחמיאס) לא שיא היציבות ואתה מקבל מרכז הגנה די פגיע. 

יסלחו לי המקטרגים, אבל איכות הגנתית מתחילה במשחק הקבוצתי. התכונות הבולטות של לוקאסן-אגרסיביות, מהירות והנעת כדור מחמיאות מאוד לסגנון המשחק שלנו. אני חי איתו בשלום.

7 דקות לפני, קמחי said:

יסלחו לי המקטרגים, אבל איכות הגנתית מתחילה במשחק הקבוצתי. התכונות הבולטות של לוקאסן-אגרסיביות, מהירות והנעת כדור מחמיאות מאוד לסגנון המשחק שלנו. אני חי איתו בשלום.

ברוב המשחקים כשמכבי ת"א משחקת גבוה, אתה צריך שחקן שהוא קודם כל קורא את המשחק ומבין איפה לעמוד.

הוא שחקן בעל אינלגנציית משחק נמוכה מאוד ותוקף כל פעם את הכדור ללא קשור מה המצב בסביבה שלו. זה מביא לטעות אחת גדולה אחת למשחק. 

אם היה לידו בלם ישראל טוב ויציב, זה היה יכול לעבוד. למען האמת, לא באמת היה לנו כזה או יש כזה בכדורגל שלנו. 

גארסיה עשה את זה לטיבי שהפך אותו למפלצת כי הוא כל הזמן היה זה שידע איפה לעמוד וקרא את המשחק נפלא.

אמאדור זה היה שילוב יוצא דופן של הכל מהכל. 

1 hour ago, Brandon Roy said:

יונתן הוא לא זר.

אז תזכור את הטעות שלו לכל הזמן,גם הטובים בעולם טועים,במעמדים גדולים יותר.

זה שיונתן לא זר,זה נחמד,עדיין אסור שיהיה בהרכב.

אין קשר למאמן? להזכיר לך איך ייני ופיבן נראו תחת איביץ?

שני הגולים של זהבי אתמול במשחק רץ התחילו מזה שהוא קיבל כדור 40 מטר מהשער, מסר בנגיעה וחצי תפנית לאגף ורץ לעומק. אחד לאחד פשוט, עם מסירה כל פעם לאגף שונה.

זה מחרמן בצורה בלתי רגילה.

היה מהלך אחד שאני זוכר קצת מעורפל אבל אהבתי ממש

שיחקנו קצת מאחור ועשינו הנעת כדור

מישהו נתן כדור ליוריס והיה ניסיון ללחוץ  אותו והוא בכלל בלי להסתכל נתן כדור לאגף הצידה נראה לי לפרץ או ביטון שפשוט פירק את כל משחק הלחץ שעשו עלינו

לפני9 שעות , אליהו_הנביא said:

'' בקבוצה מעריכים כי הניצחון המוחץ אמש ימלא את בלומפילד במוקדמות הקונפרנס בחמישי הבא."

טוכמן שכח לקחת כדורים, איזה ימלא, אם יהיו 15 אלף זה יהיה יפה, זה לא חיפה שאין משהו אחר לעשות בחמישי בערב. 

מה יש יותר טוב בחמישי בערב ממכבי במשחק אירופאי?! 

לפני7 שעות , Brandon Roy said:

היה חצי עונה אולי הכי טוב במכבי, איזה בלבול מוח.

גם הגול הספציפי הזה, בלם יכול לצאת קדימה מידי פעם כדי לנסות לשבור לחץ, זה שהקבוצה היתה מאומנת ברמת ספורטק דרום ואף אחד לא סגר אותו כמו שצריך -

זאת בעיה אחרת 

1 דקה לפני, עמית ר said:

דובר פה על סיום צום כשמתחיל המשחק

אוקי, זה רחוק ממני שנות אור 

מזמין את הצמים לשבור את הצום עם נקניקיית חתול בבלומפילד 

לוקאסן אחד הבלמים הכי טובים בליגה, וגם בחצי גמר נגד בית"ר לא הייתה שום טעות שלו. תחת קראנקה המשחק היה שבלוני איטי וחסרת כל יצירתיות. בא הבלם ומוצא פרוזדור ומנסה לעשות משהו שונה להוביל כדור קדימה לשבור את התבנית ולנסות למצוא שחקן פנוי ואולי אפילו לבעוט, עשה בדיוק מה שצריך במצב שבו היינו. המחדל הוא קודם כל באימון הקבוצה שבכלל הגענו למצב שזה היה סגנון המשחק שלנו, ואחר כך בזה שאף אחד לא חיפה על היציאה שלו קדימה. 0 תלונות אליו במהלך הזה. הזוי שיש כלפיו תלונות בכלל. אם זה תלוי בי הוא לא יורד מההרכב כל עוד הוא כשיר.