Jump to content

מכבי - בש | הראשון והחשוב ביותר העונה

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

ביחס לשניהם.

טל נמכר ב3 מיליון יורו אחרי עונה של 15-5 בליגה ובגיל שיא.

פארפה, אם הוא על המדף, אחרי עונה של 4-2 ולפניה 5-5, מתקשה לראות שיציעו עליו יותר מדי.

כל זה בא כדי לומר שבעיני לא ריאלי לבנות על מכירה של פארפה. בטח לא כדי לפנות מקום של זר ובעיקר כי הוא בעיני טוב יותר מיוני, דן, ואילון שפתחו היום, יכול לשחק בעמדה של כל אחד מהם, ואני מקווה שכך נשתמש בו העונה.

13 דקות לפני, judymaccabi said:

לא רואה שום סיבה למכור את פארפה, איתו זה אפילו יכול להיראות יותר טוב נגד בונקרים. יובא זה סיפור אחר כי מרגיש שהוא מיצה ואפשר לנצל את המכירה שלו כמשאב של שחקן זר ולהביא עוד שחקן קו איכותי

נראה לי שאחרי המשחק היום ברור לכולם שצריך למכור את יובא. אין שום סיבה להחזיק שני חלוצים כאלה בסגל כשיש לנו בורות במקומות אחרים. 

Just now, אלק נילאש said:

נראה לי שאחרי המשחק היום ברור לכולם שצריך למכור את יובא. אין שום סיבה להחזיק שני חלוצים כאלה בסגל כשיש לנו בורות במקומות אחרים. 

אני תמיד חושש מפציעה של ערן בגיל שלו. חייבים לחלק איתו עומסים.

מזהבי לתורג'מן\שבירו זו ירידה משמעותית. מזהבי ליובאנוביץ זה יראה פלוס מינוס דומה.

9 דקות לפני, itanar said:

מזהבי לתורג'מן\שבירו זו ירידה משמעותית. מזהבי ליובאנוביץ זה יראה פלוס מינוס דומה.

אני מסכים.

מצד אחד לפי ההיררכיה בסגל ופטנציאל המכירה ברור שיובא הוא המועמד הראשון להחלפה, מצד שני אם זהבי מחסיר יותר מ4-5 משחקים בעונה ואתה בלי יובא אתה מאבד את האליפות, חד וחלק.

החלטה קשה מאוד.

21 דקות לפני, itanar said:

ואתה חושב שיובא ישב עונה שלמה בשקט על הספסל ויקבל פירורי דקות שזהבי משאיר? 

אסור לשכוח שסגל עם הרבה כוכבים זה הרבה אגו לנהל. איביץ' החליט ללכת עם 5-3-2, שהוא פחות מאמין בו, בדיוק בגלל זה.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

ואתה חושב שיובא ישב עונה שלמה בשקט על הספסל ויקבל פירורי דקות שזהבי משאיר? 

לא ולכן זו החלטה סבירה. במיוחד שאנחנו עם פלונטר בזרים.

אני סומך על מספורד שיפגע בזר שיביא ולכן זו עוד סיבה כן לבצע המהלך.

24 דקות לפני, itanar said:

כבר להחליט מעכשיו שתורג'מן יהיה ירידה גדולה ברמה לעומת יובאנוביץ'?

אם תורג'מן יקבל את כל הגב מקין, גם ברגעים שאולי טיפה פחות יילך בהתחלה, הוא הולך לתת עונה גדולה. יש לו את כל הכישרון שבעולם לזה.

28 דקות לפני, הילד בן 30 said:

כל זה בא כדי לומר שבעיני לא ריאלי לבנות על מכירה של פארפה. בטח לא כדי לפנות מקום של זר ובעיקר כי הוא בעיני טוב יותר מיוני, דן, ואילון שפתחו היום, יכול לשחק בעמדה של כל אחד מהם, ואני מקווה שכך נשתמש בו העונה.

ממש מסכים. הלוואי. 

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

למה מדברים על זר במקום יובא או פארפה כשברור שהזר הפחות טוב הוא הבלם

מה השאלה פה? יובאנוביץ בשיא ואתה יכול לקבל עליו אחלה כסף, מכבי רוצה למקסם רווחים ולפנות עמדה בה יש המון שחקנים שלא יכולים לשחק ביחד. אין שאלה לגבי הצורך של המכירה שלו אם משחקים 4-3-3. יובאנוביץ לא ישב על הספסל כל העונה וגם לא ערן.

15 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני מסכים.

מצד אחד לפי ההיררכיה בסגל ופטנציאל המכירה ברור שיובא הוא המועמד הראשון להחלפה, מצד שני אם זהבי מחסיר יותר מ4-5 משחקים בעונה ואתה בלי יובא אתה מאבד את האליפות, חד וחלק.

החלטה קשה מאוד.

זהבי בחוץ 4-5 משחקים ואתה עם תורג'מן זה איבוד אליפות חד וחלק?! תורג'מן חלוץ פגז. זהבי זה זהבי אבל תורג'מן מצויין ובטח לא מה שימנע מאיתנו אליפות.  תאמין בילד, כישרון גדול ואופי מצויין

9 דקות לפני, Dr. Caligari said:

את לוקאסן אתה בהחלט צריך. ואם אתה מחליט להחליף אותו זה בבלם אחר גם ככה 

7 דקות לפני, Dr. Caligari said:

צודק.

אם פוגעים בבלם זר במקומו בלי שום שינוי נוסף, סיכוי טוב שלוקחים.

2 דקות לפני, snufkin said:

זהבי בחוץ 4-5 משחקים ואתה עם תורג'מן זה איבוד אליפות חד וחלק?! תורג'מן חלוץ פגז. זהבי זה זהבי אבל תורג'מן מצויין ובטח לא מה שימנע מאיתנו אליפות.  תאמין בילד

תורג'מן לא הוכיח לרגע ברמת בוגרים שהוא ברמה של זהבי\יובאנוביץ.

זה הימור.

17 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני מסכים.

החלטה קשה מאוד.

תורג׳מן יכול להיות חלוץ שני שעולה מהספסל, גם יונתן כהן יכול לשחק שם במידת הצורך ואם שבירו יגיע, יהיה חלוץ שלישי. אין צורך ביובאנוביץ׳ ובמציאות של היום צריך למכור אותו ולהביא עוד זר לכנף. צריך גם לזכור שזה השיא של יובאנוביץ׳ פה וצריך למקסם את המכירה שלו. 

Just now, itanar said:

זה הימור.

לא חושב שרוב בלמי העל בליגת העל שלנו הרבה יותר טובים מהבלמים של הנבחרות שהוא התמודד מולם יפה בצעירה. 

וגם אם כן , הוא כישרון גדול  וזה הימור שחייב לקחת. בטח עכשיו ובטח כשיש את זהבי. ואני בטוח שהוא יצליח. 

7 דקות לפני, itanar said:

זה הימור.

גם גלוך לא הוכיח הרבה לפני שעלה לשחק מול חיפה. הקהל עומד מאחורי הצעירים ואין לי ספק שתורג׳מן הולך להיות הדבר הגדול הבא. לא לתת לו מקום ודקות זה לוותר עליו, חד וחלק. אגב, אני די בטוח שהארכת החוזה שלו הגיעה עם הבטחה לדקות משמעותיות שאני בספק אם יקבל כשיובא על הספסל. 

להגיד שלבנות עליו זה לוותר על האליפות מתאים יותר לבאר שבע, לא לכאן. צעירים טובים צריכים לשחק, במיוחד שחקן כמוהו.

6 דקות לפני, itanar said:

זה הימור.

ביום שיהיה לנו את הלוקסוס להחזיק זר בשכר וביכולת של יובאנוביץ' על הספסל ביותר מ-50% מהדקות שאנחנו משחקים תדע שביטלו את מכסת הזרים בליגה.

Just now, קמחי said:

ביום שיהיה לנו את הלוקסוס להחזיק זר בשכר וביכולת של יובאנוביץ' על הספסל ביותר מ-50% מהדקות שאנחנו משחקים תדע שביטלו את מכסת הזרים בליגה.

לכן אני כן בעד המהלך המסתמן של תורג'מן ושבירו כגיבוי לערן.

56 דקות לפני, itanar said:

העניין הוא שעל הפרק לא מונח למכור את יובא ולא להביא אף אחד במקום.. הכוונה היא להביא במקום קיצוני שיתן לך מספרים והרבה, גם אם זהבי פצוע חס וחלילה. אם אני מחזיק זר ברמה הזאת אני רוצה אותו על המגרש כל הזמן ולא כגיבוי. לשתי הקבוצות מעליך בטבלה עונה שעברה לא היה חלוץ אחד ברמה של זהבי או יובא (לדעתי לפחות) והם הסתדרו יותר טוב מאיתנו