Jump to content

עידוד, מולטימדיה ושירי עידוד 23/24

elad5050

Recommended Posts

לפני7 שעות , צ'אקי said:

זה לא היה משחק ששווה תפאורה

כל משחק שמכבי משחקת שווה תפאורה זה בכלל לא קשור ליריבה זה קשור לאהבה למכבי ולצבעים שלה!  לצבוע את היציע בצהוב זאת דרך חיים וממש מבאס שלא כולם מודעים לזה. רק אתמול דיברתי עם חבר איך כל השלטים היפים שהיו נעלמו 

לפני7 שעות , צ'אקי said:

זה לא היה משחק ששווה תפאורה

בטח שזה שווה תפאורה. אם לא הייתה תפאורה בגלל המשטרה עוד מילא.

אבל אם לא הייתה תפאורה בגלל שלא התאים או שזה לא היה משחק ששווה תפאורה אז אני באמת לא מבין למה אוספים כסף בתחילת כל משחק, לדרבי ולמכבי חיפה?

את השיר "מהיום שבו נולדתי" לדעתי חייב היה לעשות עוד פעם (פעמיים במשחק) מצד לצד עם שער 8. הם שולטים במילים וזה גם יוצא יפה. לא כמו המרוקאי. 

עשינו את זה איתם פעם אחת וזה עבד יפה ואז עברו לעשות את זה עם שער 13 שאיתם, בטח כשהם בלי הגג, זה לא זה. 

לפני21 שעות , car.garsia said:

בטח שזה שווה תפאורה. אם לא הייתה תפאורה בגלל המשטרה עוד מילא.

אבל אם לא הייתה תפאורה בגלל שלא התאים או שזה לא היה משחק ששווה תפאורה אז אני באמת לא מבין למה אוספים כסף בתחילת כל משחק, לדרבי ולמכבי חיפה?

כמה כסף הם מצליחים לאסוף במשחק?

1 hour ago, zion8 said:

כמה כסף הם מצליחים לאסוף במשחק?

אין לי שמץ, אני תמיד תורם כמה שקלים בכניסה לכל משחק. ראיתי גם שאני לא היחיד, הילדים שמתרימים בכניסה עושים עבודה טובה.

בנושא אחר, נקודות חיוביות. אחלה פוסט היום בפייסבוק ופתיחת עונה חיובית סהכ מבחינת עידוד.

גם הסרטונים האלה של הקהל מאוד מרגש. 

צטט

עונת המשחקים שתצא לדרך ביום ראשון תהיה עונה שאין ממנה דרך חזרה. היא לא יכולה להסתיים בשום תרחיש אחר מלבד צלחת נוספת לארון בקריית שלום. והעונה, יותר מכל עונה אחרת, מי שיביא אותנו אל היעד יהיו אנחנו – כל אחד ואחד מאיתנו ביציע. 

החל מהשריקה הראשונה שתושמע מחר בבלומפילד, ועד השריקה האחרונה בחודש מאי 2024, אנו צריכים את כולכם יחד איתנו. באגרוף אחד, בשורות צפופות, ננדוד עם מכבי מעיר לעיר ונעמוד מאחוריה, כדי  לוודא שאף אחד מאנשי המועדון – מהאפסנאי, דרך השחקנים, המאמן והמנכ"ל, ועד בעל הבית – לא שוכח שהעונה היא עונת אין-ברירה. כל משחק בה - "הכי חשוב העונה", כל מחצית בה - מלחמה, כל כר דשא - שדה קרב. אנחנו נביא צלחת ושני גביעים בעצמנו; ואנחנו לא לוקחים שבויים. 

אנו רוצים להזכיר לכל אוהד, ובעיקר לאוהדי שער 11, את המחויבות הגדולה ביותר שלכם, בעודכם נמצאים באצטדיון: לשיר בכל הכוח! התפקיד הראשון שלנו הוא לדחוף את הקבוצה קדימה בכל מצב, לקרוע את הגרון ולהעיר את כל הסביבה שתצטרף אל הבלאגן. אנו דורשים מעצמנו את אותה תשוקה ומשמעת שאנו דורשים מהשחקנים, מהצוות המקצועי ומההנהלה: 90 דקות ועוד תוספת זמן של רעש בלתי פוסק, בלי לעצור לרגע. וכשאתם איתנו ביציע, אנחנו מבקשים את המשמעת והקשב שלכם. שימו לב שאתם קשובים לאנשי הגדר, הם שם כדי לסחוף את כל האצטדיון לקרנבל; הפסיקו עם ההערות בתוך השירים ("כוס אמא של קולאוטי!, אבל ראדי ערבי!"), שפוגעות במעברים ומבלבלות את מי שלידכם.

לקראת העונה שמגיעה עלינו לטובה עבדנו על המון דברים חדשים שכולם יפגשו במהלך העונה כמו לדוגמא, שירים חדשים, תפאורות, פעילויות ודברים נוספים. הכל על מנת לקחת יחד איתכם את הקבוצה לעבר המטרה - כל התארים!

"שנים רבות אני יושב ומחכה". זר שיקרא שורות אלו עלול לחשוב שהפעם האחרונה שבה זכינו באליפות הייתה לפני עשור. אך בשבילנו, בשביל המכביסטים, שלוש שנים ללא כתר הוא פרק זמן בלתי נסבל, שמבעיר לנו אש בעצמות. הגיע הזמן לאפס את הספירה. יוצאים לדרך.

On 25.8.2023 at 14:49, Brandon Roy said:

את השיר "מהיום שבו נולדתי" לדעתי חייב היה לעשות עוד פעם (פעמיים במשחק) מצד לצד עם שער 8. הם שולטים במילים וזה גם יוצא יפה. לא כמו המרוקאי. 

עשינו את זה איתם פעם אחת וזה עבד יפה ואז עברו לעשות את זה עם שער 13 שאיתם, בטח כשהם בלי הגג, זה לא זה. 

אני אמרתי ממזמן כבר, שרו אותו נכון פעם אחת (קש חוץ) ואז הפסיקו

זה שיר שצריכים להתחבק ולקפוץ ביחד לאט (תמיד איתך)

10 דקות לפני, yellowcake said:

מה יהיה כבר? דגל סמל כבר שנים מנסים ועדיין זה סמל

נמאס

שיעשו כבר תפאורה עם המשפט

כנל אמן יקח

אין אנשים פשוט לא מנסים להבין או ללמוד

אנחנו גם צועקים לפני דגלללל ועדין אנשים אומרים פעמיים סמל..

לגבי אמן יקח זה כבר דוקטורט השיר בקצב יותר מהיר.. 

20 דקות לפני, netanel7 said:

אין אנשים פשוט לא מנסים להבין או ללמוד

אנחנו גם צועקים לפני דגלללל ועדין אנשים אומרים פעמיים סמל..

לגבי אמן יקח זה כבר דוקטורט השיר בקצב יותר מהיר.. 

עזוב אחי, לצעוק לא עוזר, ראינו

עוזר במיקרו, פה ושם תופס פושע ומחנך אותו

אבל יש אפשרות תוך רגע ךשנות קהל שלם, פשוט תפאורה

אין סיכוי שזה לא יהיה שיחת היום

On 25.8.2023 at 14:09, מכביסט מראשון said:

כל משחק שמכבי משחקת שווה תפאורה זה בכלל לא קשור ליריבה זה קשור לאהבה למכבי ולצבעים שלה!  לצבוע את היציע בצהוב זאת דרך חיים וממש מבאס שלא כולם מודעים לזה. רק אתמול דיברתי עם חבר איך כל השלטים היפים שהיו נעלמו 

אפשר לשים על השלט פרסום שבתוך היציע???  

אם יש שם דגל אין סיבה שלא ישימו את הבאנרים שם

לפני10 שעות , yellowcake said:

עזוב אחי, לצעוק לא עוזר, ראינו

עוזר במיקרו, פה ושם תופס פושע ומחנך אותו

אבל יש אפשרות תוך רגע ךשנות קהל שלם, פשוט תפאורה

אין סיכוי שזה לא יהיה שיחת היום

גם לשיר פעמיים בwelcome to yellow hell ״היום נישחט את הפועל״

מוציא אותי מדעתי 

1 hour ago, Afrojack said:

מה הבעיה? צילום רחב של כל היציע.

לא צריך לחפש איפה שאין.

כי כשאני נכנס לסרטונים האלה אני מצפה לראות את כל הקהל קופץ ביחד או מסתובב בשיר של שער 11 שר בקול וכו וכו

אבל סתם שומעים רעשי רקע של שיר שמתנגן

מקווה שישנו את זה ..

19 דקות לפני, elad5050 said:

למען השם למה זה כזה מסובךךך

גדול שהם הרימו את הכפפה

לפני2 שעות , Liran Antebi said:

כי כשאני נכנס לסרטונים האלה אני מצפה לראות את כל הקהל קופץ ביחד או מסתובב בשיר של שער 11 שר בקול וכו וכו

אבל סתם שומעים רעשי רקע של שיר שמתנגן

מקווה שישנו את זה ..

בשביל שתקבל מה שאתה מצפה צריך להחליף את הקהל לא את הזווית צילום.