Jump to content

כרטיסים 2023/24

Recommended Posts

1 hour ago, MTA For Ever said:

כמויות של שומרי שבת היו נגד ב״ש.

אנשים סגרו מלונות בקרבה רק כדי להגיע למשחק.

שמעתי אנשים שהלכו ברגל מרחקים לא הגיוניים. מציע לאנשים לא לדבר סתם. 

לא בין את הצורך להכפיש, שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה, אנשים גם עברו עונה מאוד קשה עם הפלייאוף עם הקילומטר הכי גבוה שאני זוכר,והבטחנו את האליפות. לנו זה ברור לבוא למשחק ונטו לעודד ולהינות, יש אנשים שיגידו יאללה נמאס מהנסיעות השנה, לא נורא. 

לפני13 שעות , אליהו_הנביא said:

לא בין את הצורך להכפיש, שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה, אנשים גם עברו עונה מאוד קשה עם הפלייאוף עם הקילומטר הכי גבוה שאני זוכר,והבטחנו את האליפות. לנו זה ברור לבוא למשחק ונטו לעודד ולהינות, יש אנשים שיגידו יאללה נמאס מהנסיעות השנה, לא נורא. 

עוד 2 נסיעות וחופש, גם אנחנו צריכים קצת. 

34 דקות לפני, הנדון said:

עוד 2 נסיעות וחופש, גם אנחנו צריכים קצת. 

החופש יהיה ארוך במיוחד בהתחשב בעובדה שמחוץ מאלוף האלופים, הפעם הבאה שנראה את מכבי במשחק בארץ יהיה בסוף אוגוסט

45 דקות לפני, RAFICOHEN said:

לצערי לא יכול להגיע הערב

מוכר את הכרטיס שלי במחיר עלות ומוכן להתגמש במחיר אפילו בפחות

מזכיר לכולם,

אם הכרטיס של הבחור החביב לא עובר בשער בסמי עופר הוא לא מקבל ניקוד חוץ.

לכן, אתה לא ״מוכן אפילו להתגמש המחיר״ אלא  ממש צריך שמישהו יסע במקומך למשחק ויעשה לך טובה.

ניסית למסור בחינם את הכרטיס ללוחם?

לפני2 שעות , elements of life said:

מזכיר לכולם,

אם הכרטיס של הבחור החביב לא עובר בשער בסמי עופר הוא לא מקבל ניקוד חוץ.

לכן, אתה לא ״מוכן אפילו להתגמש המחיר״ אלא  ממש צריך שמישהו יסע במקומך למשחק ויעשה לך טובה.

ניסית למסור בחינם את הכרטיס ללוחם?

ואו איזה תגובה גועלית. מי אתה שתבוא ותגיד לו איך ולמי למכור? אם הוא קנה רק בשביל הניקוד חוץ אז באסה לו

אבל הציניות המגעילה הזאת של ״הבחור החביב״ ונכנס לו לכיס לאיך ולמי למכור או למסור- חי בסרט.

22 דקות לפני, melody said:

ואו איזה תגובה גועלית. מי אתה שתבוא ותגיד לו איך ולמי למכור? אם הוא קנה רק בשביל הניקוד חוץ אז באסה לו

אבל הציניות המגעילה הזאת של ״הבחור החביב״ ונכנס לו לכיס לאיך ולמי למכור או למסור- חי בסרט.

מכבד את דעתך, אבל פחות מעניין אותי ציונים שיוזרים נותנים לי בפורום. אני פה ב100% בשביל האינטרסים של מכבי ושל הקהל של מכבי.

מה שבאמת גועלי פה זה תופעת המכירת כרטיסים למשחקי חוץ לא אטרקטיביים עם ניקוד גבוה.

אנשים קונים ניקוד חוץ במקום כרטיס למשחק כדורגל.אז אולי לא הבחור הספציפי הזה אבל המון אחרים כן.

30 דקות לפני, elements of life said:

מכבד את דעתך, אבל פחות מעניין אותי ציונים שיוזרים נותנים לי בפורום. אני פה ב100% בשביל האינטרסים של מכבי ושל הקהל של מכבי.

מה שבאמת גועלי פה זה תופעת המכירת כרטיסים למשחקי חוץ לא אטרקטיביים עם ניקוד גבוה.

אנשים קונים ניקוד חוץ במקום כרטיס למשחק כדורגל.אז אולי לא הבחור הספציפי הזה אבל המון אחרים כן.

נו ואם הם מוכרים במחיר זול יותר? הקהל מרוויח מזה לא?

לא בטוח שמבין אותך..

33 דקות לפני, elements of life said:

כל עוד הוא לא מספסר על הגב של מישהו ולא מוכר מעל מחיר מכירה של מכבי מה אכפת לך מה הוא עושה איתו ?

6 דקות לפני, melody said:

לא בטוח שמבין אותך..

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

כל עוד הוא לא מספסר על הגב של מישהו ולא מוכר מעל מחיר מכירה של מכבי מה אכפת לך מה הוא עושה איתו ?

תופעה מסריחה, אנשים עושים את זה קבוע, קונים בשביל ניקוד חוץ על חשבון אנשים אחרים שבאמת הולכים למשחקים זה מגעיל. ולא חסר גם כאלה שמנצלים את זה לספסרות ברגע שהם משיגים כרטיס לדרבי/חיפה במחיר מופקע.

Just now, הנדון said:

אנשים עושים את זה קבוע, עושים ניקוד חוץ על חשבון אנשים אחרים שבאמת הולכים למשחקים זה מגעיל 

אבל יש כרטיסים למשחק… זמינים…

שיקנה בלאן אם הוא לא רוצה לתת למישהו ניקוד חוץ בחינם

או

שיהנה מזה שמסבסדים לו את מחיר הכרטיס..

16 דקות לפני, melody said:

אבל יש כרטיסים למשחק… זמינים…

שיקנה בלאן אם הוא לא רוצה לתת למישהו ניקוד חוץ בחינם

או

שיהנה מזה שמסבסדים לו את מחיר הכרטיס..

זה גועל למה שאחד כזה יקבל על חשבון מישהו אחר כרטיס לסמי/דרבי/טרנר אולי אנשים פה למדו את הטריק אז הם גם עושים את זה? לא מדבר על מישהו שפעם בה לא יוצא לו להגיע בסוף, אנשים קונים ומוכרים 2 שניות אחרי זה נו באמת, אגב זה מה שמקפיץ את הניקוד לסמי עופר כל הזמן. 

שאנשים ילכו למשחקים ויעודדו במקום לחשוב כל היום על לקנות ניקוד זה יותר כיף. 

39 דקות לפני, melody said:

לא בטוח שמבין אותך..

אם יש אוהד מכבי שרוצה להגיע למשחק עם שתי הרגליים שלו ולא רק וירטואלית וכסף זו בעיה עבורו, אפשר בקלות להוציא היום מאנשי ניקוד החוץ כרטיס בחינם.

הבנת?

וואוו, עפתם מידיי. ספיציפית @RAFICOHEN ששלח את ההודעה מגיע כמעט לכל משחק.

קורה שבן אדם לא יכול להגיע למשחק וצריך למכור את הכרטיס, זה בסדר לחלוטין. אתם מדברים כאילו הוא קנה וישר מכר.

באמת נפל עליו בלת"ם, זה קורה.

49 דקות לפני, car.garsia said:

וואוו, עפתם מידיי. ספיציפית @RAFICOHEN ששלח את ההודעה מגיע כמעט לכל משחק.

קורה שבן אדם לא יכול להגיע למשחק וצריך למכור את הכרטיס, זה בסדר לחלוטין. אתם מדברים כאילו הוא קנה וישר מכר.

באמת נפל עליו בלת"ם, זה קורה.

רשמתי, קורה לכולנו בלתמים מדי פעם ממש לא על זה דברתי, אלא כאלה שעושים את זה באופן קבוע.