Jump to content

כרטיסים 2023/24

Recommended Posts

27 דקות לפני, Double said:

לפי המתווה כל 9 אלף המנויים שלא זכו בכרטיס מול חיפה יקבלו כרטיס לדרבי, לכן הסיכוי של מי שזכה בכרטיס לחיפה לזכות גם לדרבי הוא 33%.

קח בחשבון שיוצאים להגרלה בערך 11,000-12,000 כי 1500 אתה נותן ליריבה ועוד 1500-2000 הולכים למקורבים, ארגון, ספונסרים, משפחות וכו

3 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

סגרו את הפורום לכמה שעות לא מעניין חיפה ולא זין שלי.

יש לנו מלא הרוגים היום בעזה.

רפואה שלמה לעידן עמדי.

חברים אנחנו 4 חברים 3 זכו בהגרלה ואחד נשאר בחוץ מחפש בשבילו כרטיס לשער 11 תמורת כרטיס שער 11 לדרבי ( נותן לדרבי מקבל חיפה) 

מי שמעוניין 0528103090 תודה 

לפני1 שעה , yello said:

הצלחת להשלים את הרכישה ? לא מופיע לך שכמות הכרטיסים חורגת מן המותר ?

הגיע הכרטיס, מוזר אבל לא שואל שאלות

לפני2 שעות , המכביסט הצהוב said:

קח בחשבון שיוצאים להגרלה בערך 11,000-12,000 כי 1500 אתה נותן ליריבה ועוד 1500-2000 הולכים למקורבים, ארגון, ספונסרים, משפחות וכו

לא יקבלו 1500, יותר קרוב ל-1200

לפני5 שעות , אלחנדרו קניג said:

מי שמקבל הודעה כזו משמע המנוי שלו לא זכאי לכרטיס
אם יש מספר מנויים צמודים כמו למשל אצלי 3 מנויים אך זכינו רק ב1 אז רק המנוי המסוים שזכה זכאי.

שאפו למכבי וללאן שב-2024 לא הצליחו לארגן הגרלה נורמלית עם צימוד. זה משהו שמתאים להפועל ת"א ולא למועדון הגדול בארץ, התנהלות מביכה.

לפני14 שעות , עמית ר said:

יכול להבין מי שרוצה להבטיח 100 אחוז למשחק העדיף. ברור שהיו מעדיפים להיות בשניהם. 

אני פחות יכול להבין איך בעונה כזו ועם חשיבות המשחקים, יש כאלה שמעדיפים את הדרבי על חיפה. 

תאמין לי שהייתי מעדיף שסדר המשחקים/הגרלות יהיה הפוך, בכיף הייתי מוותר על הדרבי (שכבר בערך עשור פחות חשוב) בשביל חיפה. אבל מה לעשות שמכבי לא מסוגלת להבטיח לי אפשרות שבה גם אני וגם אבא שלי (שאיתו נוסע למשחקים) או זוכים שנינו, או לא-זוכים שנינו? ואז מה יקרה אם אחד מאיתנו היה זוכה בכרטיס לחיפה, כל אחד יילך לבד למשחק אחר? בלב כבד ומלא קללות ויתרתי על המשחק היותר חשוב לא כי אני מעדיף את הדרבי אלא כי השיטה מטומטמת.

אנשים התלוננו על זה עוד בהגרלה הראשונה, ככה שהיה למכבי וללאן מספיק זמן לסדר את זה. זאת הפעם הראשונה בעידן מיטש שאני באמת מרגיש אפס התחשבות באוהדים, ועוד אוהדים שכבר שילמו.

4 דקות לפני, Omer said:

תאמין לי שהייתי מעדיף שסדר המשחקים/הגרלות יהיה הפוך, בכיף הייתי מוותר על הדרבי (שכבר בערך עשור פחות חשוב) בשביל חיפה. אבל מה לעשות שמכבי לא מסוגלת להבטיח לי אפשרות שבה גם אני וגם אבא שלי (שאיתו נוסע למשחקים) או זוכים שנינו, או לא-זוכים שנינו? ואז מה יקרה אם אחד מאיתנו היה זוכה בכרטיס לחיפה, כל אחד יילך לבד למשחק אחר? בלב כבד ומלא קללות ויתרתי על המשחק היותר חשוב לא כי אני מעדיף את הדרבי אלא כי השיטה מטומטמת.

ולכן לא עליך מדובר אלא כאלה שבלי קשר לשיטה ואם היו נותנים מראש בחירה להיות רק באחד המשחקים, היו מעדיפים דרבי כי זה דרבי. 

3 דקות לפני, עמית ר said:

ולכן לא עליך מדובר אלא כאלה שבלי קשר לשיטה ואם היו נותנים מראש בחירה להיות רק באחד המשחקים, היו מעדיפים דרבי כי זה דרבי. 

מקבל (וגם מבין עכשיו שלא קראתי נכון את ההודעה שלך), גם אני לא מבין את זה... מתנצל אם יצא עצבני, זה על מכבי ועל לאן, לא עליך :)

טוב גם אני נדפקתי מהשיטה ומתוך שני מנויים רק אחד זכה...אם מישהו באותו מצב כמו שלי (ומנוי ל7/8) ורוצה לפחות להבטיח את מקומו באחד המשחקים שישלח לי הודעה.

כנל מישהו שזכה בכרטיס ל7/8 ולא מתכוון ללכת ורוצה למכור 

לפני13 שעות , Double said:

אין כל כך מה לעשות לא עלית בגורל, תסתכל על הצד החיובי הבטחת כרטיס לדרבי.

זה נורא מוזר. למשחק נגד ביתר לא זכיתי ולא יכולתי בכלל לבחור כרטיס. נגד חדרה היה לי את אותו באג כמו לבחור הזה (לא נתן לי לשייך לבעלים) וזה הסתדר אחרי יום.

אתה בטוח שהוא לא זכה?

59 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

זה נורא מוזר. למשחק נגד ביתר לא זכיתי ולא יכולתי בכלל לבחור כרטיס. נגד חדרה היה לי את אותו באג כמו לבחור הזה (לא נתן לי לשייך לבעלים) וזה הסתדר אחרי יום.

אתה בטוח שהוא לא זכה?

נגד ביתר היו רק 4000 צופים, ולא היו מקומות מסומנים, לכן רק מי שזכה בהגרלה יכל להיכנס לדף המכירה.

במשחק נגד חדרה וגם עכשיו, הכרטיסים הם לפי המקומות שבמנוי, לכן כל בעל מנוי יכול להיכנס לדף המכירה, אבל רק מי שזכה יכול לממש את הכרטיס שלו.
בעל מנוי שלא זכה יקבל את ההודעה שכמות הכרטיסים חורגת בלה בלה

לפני9 שעות , Omer said:

שאפו למכבי וללאן שב-2024 לא הצליחו לארגן הגרלה נורמלית עם צימוד. זה משהו שמתאים להפועל ת"א ולא למועדון הגדול בארץ, התנהלות מביכה.

אחי ארבע מנויים זכה רק באחד

1 hour ago, Rodrigoal_Goaldberg said:

אתה בטוח שהוא לא זכה?

נגד חדרה היה תקלה נרחבת להרבה אנשים, לגבי ההגרלה מול חיפה מי שלא קיבל סמס ולא מצליח לקנות באתר סימן שהוא לא זכה.

1 דקה לפני, Double said:

נגד חדרה היה תקלה נרחבת להרבה אנשים, לגבי ההגרלה מול חיפה מי שלא קיבל סמס ולא מצליח לקנות באתר סימן שהוא לא זכה.

ואם לא קיבלתי ועדיין הצלחתי לקנות צריך לבדוק פרטים עם לאן?

2 דקות לפני, הנדון said:

ואם לא קיבלתי ועדיין הצלחתי לקנות צריך לבדוק פרטים עם לאן?

מי שהצליח לקנות בלי לקבל סמס שיגיד תודה, כנראה נפל עליו מזל טוב באתר הכושל שלהם.