Jump to content

כרטיסים 2023/24

Recommended Posts

אני אניח בצד את העניין האם זה נכון או לא.

מה שמדהים אותי זה כל אלו שקוראים לעצמם מכביסטים וקבעו הפסד חד משמעי.

Just now, guyMTA said:

אשכרה עדיין לא שמענו מילה ממכבי.

איזה התנהלות חובבנית 

זה לא התנהלות של חובבנים.

זה תמיד היה ככה הזלזול באוהדים

אם הם יודעים לכתוב ולהוציא מכתבים 

הם גם יודעים להוציא התייחסות לאירוע.

היינו צריכים לשמוע על זה עוד אחרי הישיבות שלהם עם המשטרה שהקבוצה שוקלת לא למשוך כרטיסים.

אני יותר כועס על ההתנהלות מאשר על ההחלטה שאני לא מסכים איתה.

לפני3 שעות , BMTA said:

בספורט 5 פרסמו שמכבי לא מושכת כרטיסים

מי שהחליט את זה במכבי אני מאחל לו את כל הדברים הרעים שבעולם פשוט

בושה בני שרמוטות 

וכל מי שתומך בהחלטה הזאת גם חתיכת טיפש סמרטוט

מברוק להפועל על ניצחון בדרבי אחרי 8 שנים 

אמא שלך סמרטוט ילד חרא, כן אני הולך לכל משחק בכל מקום עם מקסימום ניקוד, ואני בעד לא למשוך כרטיסים, כי בגלל זבלים כמוך יורידו לנו נקודות.

זדיינו אתה והפאנטיקס שמח שמכבי לא משכו, לצערי אראה בבית ואשמח שאתם לא יכולים לחרב לנו את הקבוצה.

ביקשו לא להדליק אבוקות, הדליקו. ביקשו לא לזרוק לדשא דברים, זרקו. ביקשו אתמול לא לשיר ״טועמה מחבל״ שרו.

אז אתה, האמא הסמרטוטה שלך וכל הפאנטיקס שרק הם מעניינים את עצמם תשבו בבית ותראו כמוני בטלוויזיה, כשאתה תקלל את ההנהלה אני אקלל אתכם.

אפסים.

עלאק אוהד מכבי, איך אוהד מכבי יכול לאחל רע להנהלה?

3 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אני אניח בצד את העניין האם זה נכון או לא.

מה שמדהים אותי זה כל אלו שקוראים לעצמם מכביסטים וקבעו הפסד חד משמעי.

העונה לא תקום ותפול על המשחק הזה.

לדעתי, ללא קשר לקהלים אנחנו צריכים וננצח.

הבעיה היא ממחאות בהמשך על ההחלטה הזו שיכולות להשפיע על העונה.

לפני3 שעות , זיפו said:

אם מכבי לא מושכת את הכרטיסים, אתה נשאר בבית ולא מנסה להשיג ליציעים אחרים?

בוודאות. אם אין קהל של מכבי מבחינתי לבוא זה רק כ"קומבינה" של המועדון/עיתונאי או חארטה כזאת לשבת לא עם הקהל ולא בצהוב

ובסיטואציה כזאת אעדיף לראות עם חברים בבית. בטח כשגם משקללים חישובי ביטחון אישי להיות שם לבד ממכבי כשכל הפועל רוצים להרוג אותי

לפני2 שעות , doroh said:

חשבתי שבפורום אנשים קצת יותר מביני עניין אבל מסתבר שהוא מורכב מאוסף של עבריינים בכאילו שאני שואל את עצמי האם הם אוהדי מכבי באמת או סתם מלאים באהבה עצמית.

כל הבלאגן סביב המשחק הזה היה מתוכנן מראש מהיום שהורידו לחיפה נקודה, הורידו לה נקודה כדי להוריד לנו הרבה יותר, ההתאחדות והמשטרה מהנדסים פה את המשחק הזה בכוונה כדי להפוך אותו למשחק הכי נפיץ אי פעם כדי להביא לעונש היסטורי לקבוצה ולאסון גדול שאחריו יוכלו להצדיק את הקמפיין המעוות על אלימות במגרשים ויהרסו לחלוטין את תרבות העידוד בארץ.

ההחלטה לא למשוך כרטיסים תיהיה החלטה קשה ותקדימית, אבל החלטה הכי טובה שאפשר לקבל שכל מי שאוהד מכבי חייב לתמוך בה. אסור לתת להם את התענוג להגשים את החלום הרטוב שלהם שהם עבדו כל כך קשה בזמן האחרון כדי לארגן לנו עונש מהסרטים. 

קראתם? יופי.

כל מילה. מצפה מכל מי שסיים בית ספר להבין את זה.

39 דקות לפני, Avogadro said:

מנסה להבין אם זה מולד אם שזה השפעה סביבתית של אוהדי הפועל/ב"ש...

למה לדעתך זה סימן לזה שלא ניקח אליפות?

כי זהבי אוהב לשים גולים רק כשיש ברקע? כי יוני שמר את היכולת המדהימה שלו לדרבי?

לא לזה התכוונתי במה שרשמתי יאדיוט

בגלל שהבלאגן שהולך להיות לצערי בעקבות ההחלטה של מכבי ישפיע על הקבוצה ועל השחקנים בהמשך העונה 

מבטיח לך שאליפות לא תיהיה אתה יכול לגזור ולשמור את התגובה הזאת 

כמובן שאני לא בעד מה שיקרה אבל זה סיפור ידוע מראש 

17 דקות לפני, duduha said:

אמא שלך סמרטוט ילד חרא, כן אני הולך לכל משחק בכל מקום עם מקסימום ניקוד, ואני בעד לא למשוך כרטיסים, כי בגלל זבלים כמוך יורידו לנו נקודות.

זדיינו אתה והפאנטיקס שמח שמכבי לא משכו, לצערי אראה בבית ואשמח שאתם לא יכולים לחרב לנו את הקבוצה.

ביקשו לא להדליק אבוקות, הדליקו. ביקשו לא לזרוק לדשא דברים, זרקו. ביקשו אתמול לא לשיר ״טועמה מחבל״ שרו.

אז אתה, האמא הסמרטוטה שלך וכל הפאנטיקס שרק הם מעניינים את עצמם תשבו בבית ותראו כמוני בטלוויזיה, כשאתה תקלל את ההנהלה אני אקלל אתכם.

אפסים.

עלאק אוהד מכבי, איך אוהד מכבי יכול לאחל רע להנהלה?

מה אכפת לי מהפנאטיקס????

מי הם חושבים שהם שם בהנהלה לבוא לומר לי ולקבוע לי אם אני יכול להגיע לדרבי או לא??מה אני אשם?

הם חכמים גדולים לעשות מהלכים על חשבון הגב שלי?

הנהלה של סמרטוטים אני מקווה מאוד שעד סוף השנה גולדאהר לא יהיה כאן יותר יחד עם כל הנמושות שנמצאים בקריית שלום הכל בסדר מקום שלישי אפשר לקחת גם בלי 300 מיליון שקל בשנה 

18 דקות לפני, netanel7 said:

העונה לא תקום ותפול על המשחק הזה.

לדעתי, ללא קשר לקהלים אנחנו צריכים וננצח.

הבעיה היא ממחאות בהמשך על ההחלטה הזו שיכולות להשפיע על העונה.

אני מדבר על המשחק הספציפי הזה,איך אנשים קוראים לעצמם מכביסטים?

זין שלי מכביסטים,דיבורים שמתאימים לצד השני של העיר.

אני בהלם מחלק מהתגובות שאני קורא כאן. כל מי ש"מאיים" על מכבי חייבים חייבים לעבוד מול המנהלים בפורום ושאר האוהדים שמכירים לוודא שמבטלים לו את המנוי לאלתר. אלו לא אוהדי מכבי אלו אוהדי עצמם, אוהדי עידוד ובלאגן שהקבוצה לא מעניינת אותם כלל. אקח על עצמי ואשמח עזרה להגיע למספרי מנוי ושמות של כל העבריינים האלו שאינם אוהדי מכבי.

מאוכזב מאוד גם מארגון מכבי פנאטיקס, הם אמנם הפוזיציה אחרת ויש להם הרבה יותר מה להפסיד. מבין גם את השיקול שלהם מבחינת עתיד משחקים נפיצים בלי קהל וכו' ומבין גם את הכעס על ההנהלה (לא על זה שלא מושכים אלא על ניהול נרפה במשך שנים שהוביל אותנו למצב הזה) אבל גם אז התגובה שלהם מוגזמת מאוד. 

זה מדהים שנרקם פה מהלך נגד מכבי שמעורבים בו כל הגורמים שונאי מכבי בכדורגל שמנסים לגרום לנו לאסון ספורטיבי (ואנושי אולי) שיפגע אנושות בקבוצה בהמשך העונה ומי מצטרף ללחץ לעזור להם? מי מצטרף לשונאי מכבי בניסיון לפגוע בנו? חלק מ"אוהדי מכבי". הרבה מאוד שנים ביציעים לא זוכר בושה כזאת. תתביישו. אפסים. אתם לא אוהדי מכבי. 

מת על זה שכל הזמן יוצאים פה על ההנהלה שהיא סמרטוט ושמצפים למהלכים, ועד שהיא עושה כזה, אז כולם נגדה. 

כל הכבוד שסוף סוף לא נותנים לכולם לזיין אותנו על חשבון עונש של קבוצה אחרת

5 דקות לפני, Sawyer said:

אני בהלם מחלק מהתגובות שאני קורא כאן. כל מי ש"מאיים" על מכבי חייבים חייבים לעבוד מול המנהלים בפורום ושאר האוהדים שמכירים לוודא שמבטלים לו את המנוי לאלתר. אלו לא אוהדי מכבי אלו אוהדי עצמם, אוהדי עידוד ובלאגן שהקבוצה לא מעניינת אותם כלל. אקח על עצמי ואשמח עזרה להגיע למספרי מנוי ושמות של כל העבריינים האלו שאינם אוהדי מכבי.

מאוכזב מאוד גם מארגון מכבי פנאטיקס, הם אמנם הפוזיציה אחרת ויש להם הרבה יותר מה להפסיד. מבין גם את השיקול שלהם מבחינת עתיד משחקים נפיצים בלי קהל וכו' ומבין גם את הכעס על ההנהלה (לא על זה שלא מושכים אלא על ניהול נרפה במשך שנים שהוביל אותנו למצב הזה) אבל גם אז התגובה שלהם מוגזמת מאוד. 

זה מדהים שנרקם פה מהלך נגד מכבי שמעורבים בו כל הגורמים שונאי מכבי בכדורגל שמנסים לגרום לנו לאסון ספורטיבי (ואנושי אולי) שיפגע אנושות בקבוצה בהמשך העונה ומי מצטרף ללחץ לעזור להם? מי מצטרף לשונאי מכבי בניסיון לפגוע בנו? חלק מ"אוהדי מכבי". הרבה מאוד שנים ביציעים לא זוכר בושה כזאת. תתביישו. אפסים. אתם לא אוהדי מכבי. 

התגובות מתעצמות אחרי התגובה הפטתית של הפנאטיקס. תגובה לא חכמה ואיום סתמי. התסיסו את הקהל עם התגובה הזאת ויהיה קשה להרגיע את הרוחות

11 דקות לפני, BMTA said:

מה אכפת לי מהפנאטיקס????

מי הם חושבים שהם שם בהנהלה לבוא לומר לי ולקבוע לי אם אני יכול להגיע לדרבי או לא??מה אני אשם?

הם חכמים גדולים לעשות מהלכים על חשבון הגב שלי?

הנהלה של סמרטוטים אני מקווה מאוד שעד סוף השנה גולדאהר לא יהיה כאן יותר יחד עם כל הנמושות שנמצאים בקריית שלום הכל בסדר מקום שלישי אפשר לקחת גם בלי 300 מיליון שקל בשנה 

באמת אתה מייחל לעזיבה של גולדהאר? שמע אחי, לא יודע מה אכלת הבוקר. מכבי לא באים לפגוע בך אישית או בי, אבל זאת עוד דוגמה שאנחנו נפגעים מפעולות של בודדים או למעשה מחשש לפעולות של יחידים, מאמין שאם מכבי הגיעו לכזאת פעולה דרמטית, יש להם מידע על מה תיהיה התגובה של הפאנטיקס לזריקה עלינו או לכיוונינו והם לא מוכנים לבלוע את זה. שלא ישתמע שאני מאשים את הפאנטיקס על משהו שהם עלולים לעשות, אבל מכבי גם קוראים את המפה של מה שהולך בהתאחדות. מה שצריך לקוות שכל המושחתים שם יעופו בקרוב ושהקבוצות סוף סוף יעדכנו את התקנון. 

1)אנחנו נזיין את אמא שלהם בדרבי(על הדשא) עם או בלי קהל,אני חושב שאתם מחמיאים להקהל שלהם יותר מידי הם לא מסוגלים להביא 15 אלף לדרבי גם עם שער 5 פתוח. 

2)אם בגלל שיחליטו שאין קהל בדרבי והפאנטיקס משחק אחרי יעשו בכוונה על מנת להוריד נקודות ,כל מי שידליק אבוקה מבחינתי הוא או מושפע או פשוט לא אוהד מכבי

אפשר להביע מחאה על משהו בדרך שלא תפגע בקבוצה .

לא מאוחר ללחוץ על הפועל, ההתאחדות, סטרשנוב וכל הרעים פשוט לתת לנו את מה שביקשנו או להחזיר את הפועל ל4-5 ולדחות להם את העונש. לזה לא מאוחר. 

אבל הקהל שלנו נלחם בצד שלנו במקום בצד של הרעים. מטורף. הקהל הגרוע בעולם.

16 דקות לפני, Sawyer said:

הכי מדויק שיש !

המהלך של מכבי סה״כ נועד להפעיל לחץ על מנת שכל הגורמים ייכנסו לתמונה ולהחזיר את הזונות ליציעים 4-5.

התגובות נגד המועדון עלובות ומביכות וכולן תוצר של טמטום טהור.

שנים זועקים שהמועדון רק אוכל בתחת ורק מחכים מתי יתחילו לנקוט בפעולות קשוחות מול אלו שרק מנסים לזיין אותנו.

כשזה קורה סופסוף אז גם לא מצליחים לראות את זה.

7 דקות לפני, Sawyer said:

לא מאוחר ללחוץ על הפועל, ההתאחדות, סטרשנוב וכל הרעים פשוט לתת לנו את מה שביקשנו או להחזיר את הפועל ל4-5 ולדחות להם את העונש. לזה לא מאוחר. 

אבל הקהל שלנו נלחם בצד שלנו במקום בצד של הרעים. מטורף. הקהל הגרוע בעולם.

שום דבר לא יעזור כבר ניסו כמה פעמים והם לא מוותרים על ההחלטה

מה אתה רוצה מהקהל ??

המשטרה אפילו אמרה שזה בעייתי והשרמיט מהבית דין לא שינה את ההחלטה. קשה לי להאמין שמשהו יזיז אותם מהעמדה שלהם, במיוחד בזה שהם בהתאחדות בטוח מבסוטים מזה שלא נגיע למשחק 

הדבר הכי טוב שיכול לצאת מכל הפרסה הזאת זה שהפאנטיקס יודיעו שהם מתפרקים, הארגון הכי גרוע ב-20 השנים שאני מגיע לאצטדיונים

36 דקות לפני, BMTA said:

לא לזה התכוונתי במה שרשמתי יאדיוט

בגלל שהבלאגן שהולך להיות לצערי בעקבות ההחלטה של מכבי ישפיע על הקבוצה ועל השחקנים בהמשך העונה 

מבטיח לך שאליפות לא תיהיה אתה יכול לגזור ולשמור את התגובה הזאת 

כמובן שאני לא בעד מה שיקרה אבל זה סיפור ידוע מראש 

איזה בלאגן?

אם הקהל יעשה בלאגן בגלל ההחלטה הזו אז איבדנו לעצמנו את האליפות ואלה לא אוהדים כי הם פוגעים בקבוצה

מכבי עשו מהלך גדול שמשמיט את הקרקע מכל שונאי מכבי שרק חיכו לבלאגן בדרבי כדי להעניש אותנו.

זה מהלך שמראה לבית הדין מה ההשלכות להחלטות מופקרות שמתירות את דמם של אוהדים. הגיע הזמן שיתיחסו לאוהדים כבני אדם ולא חיות בכלוב.

הפנאטיקס חייבים להבין שבמקרה הזה ההחלטה לא נגדם! זה נטו נגד בית הדין וההתאחדות המושחתת. 

הפנאטיקס הורסים את כל הפואנטה של המהלך ורק יגרמו לבלאגן בתוך הקבוצה.

האוהדים צריכים לתמוך בהחלטה ולעמוד ביחד עם הקבוצה כחומה נגד בית הדין וההתאחדות. הפעם הקהל ידפק אבל יעביר מסר חד משמעי למושחתים.

צריך לחשוב על הטווח הארוך.

ההנהלה, באופן גורף, תמיד נתנה תחושה כאילו היה אפשר לעשות עוד אבל העדיפו לצאת ג׳נטלמנים ולוותר. במדינת הקומבינות והעסקנים זו לא הדרך להוציא דברים לפועל.

מכבי נפלה למזימה משוגעת שכוללת בית דין ששם פס על המלצת משטרה וסאגת כרטיסים מטורללת שלא נגמרת. אם באמת היו יושבים הקהלים שלנו ושל הפועל אחד ליד השני, המשחק היה מפוצץ עוד לפני שהתחיל, וההשלכות לדבר? אפשר רק לדמיין, והמציאות עולה על כל דמיון.

אי משיכת הכרטיסים זה מהלך קיצוני שהמטרה שלו היא להגיד דבר אחד - המועדון אחראי באופן ישיר לקהל האוהדים שלו, ולא נמסור אותם הפקר. מכבי מגלה אומץ ואחריות ודווקא מי שמראה תוקפנות וחוסר הגיון בגלל איזו גאווה מטופשת שלא מלווה בשום הסתכלות מעבר לקופסת מטר-על-מטר שלהם הם הפאנטיקס. 

אנחנו לא היינו צריכים להגיע למצב הזה מלכלתחילה, ואנחנו יודעים שבהנהלה תמיד היה אפשר לתת יותר גב לאוהדים ולהתאמץ יותר. אבל דווקא עכשיו, האצבע המאשימה צריכה להיות מופנית אל בית הדין והמושחתים בהתאחדות שנותנים לביזיון הבלתי נגמר הזה להתקיים, ולא כלפי ההנהלה.

מכבי צריכים להודיע למשטרה להתאחדות ולכל מי שמצורף למכתב ששלחו להפועל

שלמרות שהמשטרה המליצה לפתוח את שערים 4-5 ההתאחדות החליטה שהעונש ישאר במועד המקורי וכל מקרה של אלימות אבוקות פגיעה באוהדים כל מה שקורה היא באחריות אותו גורם שאישר את חלוקת היציעים ולא שמע להמלצת המשטרה וזהו לעצור פה למשוך תכרטיסים למכור מה שנותנים ומה שיהיה יהיה

לא יכול להיות שהקבוצה גם שופטת את עצמה וגם מענישה את עצמה מבעוד מועד 

לא סיימנו להיות השופטים והדיינים אחרי מקרי אצילי ומיכה? 

לא הגיע הזמן להפסיק לפחד ותמיד לפגוע באותם אוהדים שמלווים את הקבוצה בכל חור בכל זמן בכל מצב?

מי שאישר את החלוקה ולא מצא לנכון לשמוע להמלצת המשטרה שישא בתוצאות

לא ישא בתוצאות? מכבי תיענש למרות הכל? שלא יופיעו למשחקים שיזדיינו כולם ואז כל הקהל יהיה עם מכבי כי יודעים שהם עשו הכל לטובת מכבי ולטובת הקהל בלי שיפוט ועונש עצמי

כולם מדברים פה על הפסד (מה?!) בגלל שלא יהיה קהל שלנו.

מעניין מה דעתכם על המשחק נגד חיפה בעוד כמה מחזורים ללא שער 11 ואולי גם עם פחות כמה נקודות