Jump to content

כרטיסים 2023/24

Recommended Posts

9 דקות לפני, Krishi said:

ספציפית למשחק הזה בגלל המצב שנוצר אני לא לגמרי מתנגד לאי משיכת כרטיסים. זה כביכול המהלך החכם לעשות מכל הבחינות.

הבעיה כמו שאמרו פה שזה יכול להיות פתח מסוכן שהקבוצה אולי תשתמש בו שוב בעתיד. ואז השאלה מה עדיף

בכל מקרה מקווה שמכבי מבינים שהפועל יקבלו עשרה אחוזים ואולי אפילו פחות בדרבי הבא, כי זה מה שאנחנו מקבלים. 

3 דקות לפני, מכביסט מראשון said:

לא מבין מה הבעיה לשים אותנו בשער 13 או להעביר את החזירים לשער 7 בלי אפשרות להגיע ל8 

אין בעיה, אבל מראש הפועל עשו קטע מסריח ויצרו סיטואציה בלתי אפשרית כדי להכריח את בית הדין לוותר, עכשיו כשהוא לא וויתר, הם בעצם לא נדפקים ורק אנחנו בבעיה. 

מי אמר שכל 4-5 צריכים לשבת ביחד? הם גם יכולים להיות מפוזרים ל2 למשל

6 דקות לפני, מכביסט מראשון said:

לא מבין מה הבעיה לשים אותנו בשער 13 או להעביר את החזירים לשער 7 בלי אפשרות להגיע ל8 

כי יש אנשים שרמוטות שרוצים שיהיה אקשן והורדת נקודות 

דבר שמרתיח את הדם גם זה השקט מהכיוון של מכבי,יש אוהדים של הקבוצה שמחכים בנרות לעדכון מה קורה

אנחנו כבר ביום שישי יום ראשון זה כיפור והם עדיין לא מודיעים מה הסטטוס נותנים לאנשים לאכול סרטים 

גם אם אתם שוקלים לא למשוך את הכרטיסים בואו תיהיו שקופים תודיעו לאוהדים שלכם שהולכים איתכם לכל חור בכל מזג אוויר שכרגע

לא קיבלתם עדיין החלטה במקום לתת לנו לחכות כמו טמבלים להודעה שמי יודע מתי תגיע בכלל 

5 דקות לפני, BMTA said:

דבר שמרתיח את הדם גם זה השקט מהכיוון של מכבי,יש אוהדים של הקבוצה שמחכים בנרות לעדכון מה קורה

אנחנו כבר ביום שישי יום ראשון זה כיפור והם עדיין לא מודיעים מה הסטטוס נותנים לאנשים לאכול סרטים 

גם אם אתם שוקלים לא למשוך את הכרטיסים בואו תיהיו שקופים תודיעו לאוהדים שלכם שהולכים איתכם לכל חור בכל מזג אוויר שכרגע

לא קיבלתם עדיין החלטה במקום לתת לנו לחכות כמו טמבלים להודעה שמי יודע מתי תגיע בכלל 

צודק לגמרי אחי

הורדת נקודות תהיה העונה בין אם זה אחרי הדרבי או בהמשך. האחיזת עיניים שהורידו לחיפה נקודה (רק נקודה כן?) היא כדי לאזן את זה בהמשך ולהוריד גם לנו. נראה לכם שבאמת יפגעו בחיפה?

ואני מבין את מכבי וואלה להושיב את הישמאלים האלה ב8 למעלה כשאנחנו ב11, זה כמו לתת לסורים את רמת הגולן.

בלי קשר רק על זה ש13 נשאר סגור והם מביאים לנו רק את 11 לא הייתי מושך את הכרטיסים אמאשלהם זונה.

10 דקות לפני, BMTA said:

מדויק

מבאס לדעת כמה טיפש הקהל של מכבי, באמת. קורא פה הודעות של כל מני ילדים עבריינים, וואלה באסה שאיתכם אני חולק את האהדה למכבי.

לא למשוך כרטיסים זה פתרון רע ופחדני. עצוב מאוד להגיע למצב כזה.

למשוך כרטיסים אחרי כל מה שהיה כאן, סיכון שלום האוהדים, בניגוד להחלטת המשטרה ובעיקר כשברור לכל הצדדים כשמכינים כאן פיגוע כדי שניתן יהיה להעניש אותנו עליו בצורה שתפגע במועדון הרבה יותר מאשר תוצאה של משחק אחד - לא יאמן כמה לא אכפת לכם מהמועדון ורק מהלהיות אוהד מכבי בדרבי. 

נמשיך להתפלל שהארוע יגמר בצורה בטוחה עבור הקהל והמועדון. לא שזה מה שיקרה בסוף.

2 דקות לפני, Sawyer said:

מבאס לדעת כמה טיפש הקהל של מכבי, באמת. קורא פה הודעות של כל מני ילדים עבריינים, וואלה באסה שאיתכם אני חולק את האהדה למכבי.

למשוך כרטיסים אחרי כל מה שהיה כאן, סיכון שלום האוהדים, בניגוד להחלטת המשטרה ובעיקר כשברור לכל הצדדים כשמכינים כאן פיגוע כדי שניתן יהיה להעניש אותנו עליו בצורה שתפגע במועדון הרבה יותר מאשר תוצאה של משחק אחד - לא יאמן כמה לא אכפת לכם מהמועדון ורק מהלהיות אוהד מכבי בדרבי. 

סוייר אחי אני קצת לא מבין אותך, מצד אחד פחדני מצד אחד סיכון אוהדים. 

8 דקות לפני, Sawyer said:

אם מכבי לא מושכת את הכרטיסים, אתה נשאר בבית ולא מנסה להשיג ליציעים אחרים?

ואני שואל האם אפשר לחייב את האולטרס שלהם לשבת בשער 7 ולא באמצע המגרש לכיוון שער 10? האם אפשר בהפרדה בשער 10 ובשער 8 להעמיד שוטרים?

האם יכלו להעביר את המשחק למגרש נטרלי נניח נתניה? אני באמת מנסה להבין עד כמה ניסו כאן למצוא פתרונות ולא מחפש אשמים מצד הקבוצות, אלא מכל הארגון הזה של התאחדות והמשטרה.

בסביבת שר הספורט צרצרים, כל עוד זה לא מדובר בביתר אז אין התערבות? הרי על הראש שלו יהיה אם יקרה אסון.

אני יותר חושש מהמצד שבו לא ימשכו כרטיסים ונראה כמות הרבה הרבה יותר גדולה של אוהדים בכל זאת מגיעים לאיצטדיון ועושים בלאגן גם מבחוץ

כמו שהרבה אמרו כאן, זה יהיה אסון לא למשוך כרטיסים, חייבים למצוא פתרון גם אם זה אומר לפנות לבית הדין לדחיית המשחק.

כך או כך אנחנו נהיה בבלומפילד בשלישי, עם או בלי כרטיס.

2 דקות לפני, netanel7 said:

ואני שואל האם אפשר לחייב את האולטרס שלהם לשבת בשער 7 ולא באמצע המגרש לכיוון שער 10? האם אפשר בהפרדה בשער 10 ובשער 8 להעמיד שוטרים?

האם יכלו להעביר את המשחק למגרש נטרלי נניח נתניה? אני באמת מנסה להבין עד כמה ניסו כאן למצוא פתרונות ולא מחפש אשמים מצד הקבוצות, אלא מכל הארגון הזה של התאחדות והמשטרה.

בסביבת שר הספורט צרצרים, כל עוד זה לא מדובר בביתר אז אין התערבות? הרי על הראש שלו יהיה אם יקרה אסון.

אני יותר חושש מהמצד שבו לא ימשכו כרטיסים ונראה כמות הרבה הרבה יותר גדולה של אוהדים בכל זאת מגיעים לאיצטדיון ועושים בלאגן גם מבחוץ

כמו שהרבה אמרו כאן, זה יהיה אסון לא למשוך כרטיסים, חייבים למצוא פתרון גם אם זה אומר לפנות לבית הדין לדחיית המשחק.

כך או כך אנחנו נהיה בבלומפילד בשלישי, עם או בלי כרטיס.

חסרים פתרונות? אפשר לשים אלף איש בשער 13 לכיוון 11 ולהרחיק עוד טיפה את הקהל משער 8. אפשר היה חייב אותם לא לשים אולטראס בשמונה, אבל רוצים שיהיה ברדק

בספורט 5 פרסמו שמכבי לא מושכת כרטיסים

מי שהחליט את זה במכבי אני מאחל לו את כל הדברים הרעים שבעולם פשוט

בושה בני שרמוטות 

וכל מי שתומך בהחלטה הזאת גם חתיכת טיפש סמרטוט

מברוק להפועל על ניצחון בדרבי אחרי 8 שנים 

2 דקות לפני, BMTA said:

בספורט 5 פרסמו שמכבי לא מושכת כרטיסים

מי שהחליט את זה במכבי אני מאחל לו את כל הדברים הרעים שבעולם פשוט

בושה בני שרמוטות 

וכל מי שתומך בהחלטה הזאת גם חתיכת טיפש סמרטוט

מברוק להפועל על ניצחון בדרבי אחרי 8 שנים 

מוטי פשכצקי יודע בדיוק כמוני וכמוך.  הוא פשוט קרא בפורום ובאתרים אחרים שמכבי עדיין לא משכה כרטיסים והוציא על זה כתבה. 

2 דקות לפני, תחיית המתים said:

מוטי פשכצקי יודע בדיוק כמוני וכמוך.  הוא פשוט קרא בפורום ובאתרים אחרים שמכבי עדיין לא משכה כרטיסים והוציא על זה כתבה. 

אולי קיבל מידע מהפועל? אם זה עוד חרטא שלו זה כבר שיא חדש 

זה מיחזור של הכתבה שלו מאתמול, מניח שהוא יודע דברים דווקא מהצד של הפועל.

רק קחו בחשבון שיתכן שההנחיה תבוא בכלל מגולדהאר. 

2 דקות לפני, guyMTA said:

אולי קיבל מידע מהפועל? אם זה עוד חרטא שלו זה כבר שיא חדש 

לא חרטה, כתב את מה שכולנו יודעים. מכבי שוקלת לא למשוך כרטיסים לדרבי

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

זה מיחזור של הכתבה שלו מאתמול, מניח שהוא יודע דברים דווקא מהצד של הפועל.

רק קחו בחשבון שיתכן שההנחיה תבוא בכלל מגולדהאר. 

זה מחזיר שוב לנקודה שמכבי פשוט מרתיחים בהתנהלות שלהם שהם לא משקפים את המצב כרגע ונותנים לנו להיות בערפל 

אם מכבי יחליטו באמת החלטה כזאת קיצונית שיהיה להם בהצלחה הם יקבלו את העונשים על דברים אחרים במשחקים אחרים וגם יאבדו את הקהל שלהם 

1 דקה לפני, BMTA said:

זה מחזיר שוב לנקודה שמכבי פשוט מרתיחים בהתנהלות שלהם שהם לא משקפים את המצב כרגע ונותנים לנו להיות בערפל 

אולי הכרטיסים פצועים ואז לא מעדכנים

Just now, BMTA said:

אם מכבי יחליטו באמת החלטה כזאת קיצונית שיהיה להם בהצלחה הם יקבלו את העונשים על דברים אחרים במשחקים אחרים וגם יאבדו את הקהל שלהם 

ובנימה טיפה רצינית, אתה יכול להפסיק לאיים? לא הבנתי מה המטרה שלך? לגרום לעונשים למכבי? תנסה לנקז את האהבה שלך למכבי למקומות חיוביים. אבוקה לא באמת עוזרת לנצח בדרבי.