Jump to content

כרטיסים 2023/24

Recommended Posts

אגב, לדעתי זה שלא יצאו עוד כרטיסים זה בגלל משא ומתן מול מכבי, אני בספק אם הם חסרי אכפתיות כמו שמתואר כאן, קשה לי להאמין לפחות.

17 דקות לפני, doroh said:

מישהו בפייסבוק טוען שיהיה צריך 127 נק. מישהו יכול לאשר/להפריך ? 

בגביע הטוטו בדוחא קיבלנו 430 כרטיסים ודרשו שם ניקוד של 115.

הניקוד הכי גבוהה כיום זה 150 בערך.

לפני14 שעות , אליהו_הנביא said:

כי מי יקבל שם החלטה לא למשוך? מי יפרסם הודעה שזה לא הגיוני שדווקא הקהל של מכבי נדפק? מי יחליט שם שבפועל יקבלו 2900 כרטיס בדרבי הבא? 

אני כנראה בדעת מיעוט אבל לא מבין את ההתבכיינות כאילו הייתה לנו ברירה.

כל עוד הם יקבלו בדיוק 10 אחוז בדרבי הבא אז זה הגיוני. החוק אומר 10 אחוז מכמות המקומות שמאושרת למשחק לכן ברגע שהכמות ירדה הגיוני שקהל החוץ ייפגע גם. אם המצב היה הפוך הייתה רוצה שהקבוצה היריבה תקבל יותר מהמינימום האפשרי? בטוח שלא. 

אם באמת בדרבי הבא הפועל יקבלו את כל 4-5 אז אני לוקח כל מה שאמרתי בחזרה ויש לנו הנהלה סמרטוטה, אבל זה לא יקרה. 

4 דקות לפני, doroh said:

כל עוד הם יקבלו בדיוק 10 אחוז בדרבי הבא אז זה הגיוני. החוק אומר 10 אחוז מכמות המקומות שמאושרת למשחק לכן ברגע שהכמות ירדה הגיוני שקהל החוץ ייפגע גם. אם המצב היה הפוך הייתה רוצה שהקבוצה היריבה תקבל יותר מהמינימום האפשרי? בטוח שלא. 

אם באמת בדרבי הבא הפועל יקבלו את כל 4-5 אז אני לוקח כל מה שאמרתי בחזרה ויש לנו הנהלה סמרטוטה, אבל זה לא יקרה. 

מעבר לזה יש כאן פגיעה רק בנו גם במשחק הזה, זה לא מקובל

4 דקות לפני, doroh said:

הם יכלו להשלים לנו את ה4אלף בשער13, הם בחרו להשאיר אותו ריק  שלא יספרו לך סיפורים

יכלו לסגור את 10 ולפתוח את 13 או לפחות חלק ממנו פלוס הפרדה כמו שעשו כבר בעבר ולתת למכבי את ה5 אלף כרטיסים שלהם כדי שהם יוכלו לקבל אותם בחזרה בדרבי בית שלנו, הפועל משחקים מלוכלך

Just now, תמיר8 said:

יכלו לסגור את 10 ולפתוח את 13 או לפחות חלק ממנו פלוס הפרדה כמו שעשו כבר בעבר ולתת למכבי את ה5 אלף כרטיסים שלהם כדי שהם יוכלו לקבל אותם בחזרה בדרבי בית שלנו, הפועל משחקים מלוכלך

מה האינטרס שלהם?

הם יכלו למכור לשער 13. הם כבר סולד אאוט.

5 דקות לפני, doroh said:

מה האינטרס שלהם?

הם יכלו למכור לשער 13. הם כבר סולד אאוט.

הם לא היו מוכרים ודבר שני זו בעיה שלהם. הם בעונש ומשחקים אותה ראש קטן, אז יש לזה מחיר למשחק הבא. שלא לדבר על חוסר הספורטיביות של חיפה הם מוכרים חצי אצטדיון

לחיפה עונה קודמת הם הביאו את 10-11, 13 ו-8.
רק על זה אסור לתת להם כרטיס אחד מעל המינימום, מספיק עם הבית זונות כל דרבי אנחנו נותנים להם קיר אדום 5 אלף מאחורי השער.

לפני2 שעות , רן יעקובי said:

אגב, לדעתי זה שלא יצאו עוד כרטיסים זה בגלל משא ומתן מול מכבי, אני בספק אם הם חסרי אכפתיות כמו שמתואר כאן, קשה לי להאמין לפחות.

הם לא חסרי אכפתיות. ממש לא. 

הם פשוט.. חסרי יכולת לבצע בפועל את מה שצריך. בפועל הם או מפחדים או לא מסוגלים והתוצאה הסופית זהה.

גומר אותי. 

זה שלא יצאה אף הודעה עד כה אומר משהו (די ברור מבחינתי) כל אחד שיסיק לעצמו

46 דקות לפני, elad5050 said:

וואלה מבאס לראות שאצל חיפה הכרטיסים נחטפים ואצלנו כולם ישנים בעמידה כאילו אנחנו אחרי 10 אליפויות רצוף

כי הקבוצה בתקופה הכי גרועה שלה מאז שמיטש בא? אז אוהדים שבורים..

תגיד לי, עונת 12/13 חיפה באירופית, משחק בית מול קרגנדי כמה קהל הם הביאו? 10,000? 15,000? כמה הביאו?

10 דקות לפני, Sawyer said:

תגיד לי, עונת 12/13 חיפה באירופית, משחק בית מול קרגנדי כמה קהל הם הביאו? 10,000? 15,000? כמה הביאו?

תודה רבה. סוף סוף זה נאמר.

ברור שזה מבאס ועם המאבק הישיר זה קצת צובט אבל זה קהל רחב, אין מה לעשות.

19 דקות לפני, Sawyer said:

פחות מ-3,000

לפני1 שעה , doroh said:

כל עוד הם יקבלו בדיוק 10 אחוז בדרבי הבא אז זה הגיוני. החוק אומר 10 אחוז מכמות המקומות שמאושרת למשחק לכן ברגע שהכמות ירדה הגיוני שקהל החוץ ייפגע גם. אם המצב היה הפוך הייתה רוצה שהקבוצה היריבה תקבל יותר מהמינימום האפשרי? בטוח שלא

אמממ...מזכיר לך את הדרבי קורונה...על חשבון קהל שלנו נתנו להפועל אפשרות להביא קהל חוץ. 

משהו מאוד מוזר קורה מאחורי הקלעים שאנחנו כקהל לא חשופים אליו לדעתי

לא הגיוני שיום חמישי ב16:00 ועדיין לא יצאו הכרטיסים,משהו מתרחש מאחורי הקלעים 

18 דקות לפני, BMTA said:

משהו מאוד מוזר קורה מאחורי הקלעים שאנחנו כקהל לא חשופים אליו לדעתי

לא הגיוני שיום חמישי ב16:00 ועדיין לא יצאו הכרטיסים,משהו מתרחש מאחורי הקלעים 

נו שיט