Jump to content

כרטיסים 2023/24

Recommended Posts

12 דקות לפני, netanel7 said:

הכל בגלל בית הדין שהחליט להיות ראש קטן כדי שיוכלו להוריד לנו נקודות.

גם אנחנו, גם הנבלות והמשטרה היינו באותו הצד לשם שינוי.

כנראה שיעקב שחר חושב אחרת

וואלה לא מסכים לגמרי. יש להם עונש , שיזדיינו. הם רוצים להכניס את כולם ושאנחנו ניפגע זה לא עובד ככה, איפלו מתחת ל-10%. למה שבית הדין יוותר להם, המשטרה תמיד מאיימת. מצידי שלא כל הקהל שלהם יכנס (ואני מדבר רק על 10% ולא על 4500 כרטיס). 

אם אנחנו ברמת מקבלים רק 2400 שזה פחות מעשרה אחוזים והם עושים טריק עם שער 4-5 ואנחנו עוד מקבלים את זה , זה שערוריה מטורפת מבחינתי. הם יכניסו בסופו של דבר את כל הקהל שהיו מכניסים מלכתחילה ואנחנו מקבלים חצי כמות, גאוני. כרטיס אחד מעל 10% אסור לתת להם במשחק הבא. 

שלא יאכילו אותכם שטויות, ההנהלה של הפועל עשתה תרגיל ראו שהאוהדים שלהם לא קנו ל-13 אז הם תירצו שהשער ישאר ריק בגלל "חציצה", הם יכולים למכור אותו לאוהדי מכבי ולתת לנו כמות מכובדת 4000 כפי שאנחנו מביאים להם.
בדרבי הבא שנארח לתת להם את המינימום, לא פעם ראשונה שהם 'משפילים' אותנו, עונה קודמת הם הביאו לקופים את 13 וגם את 8, לנו רק את 10-11.

אתם חייבים להבין - בשבילכם.

מכבי תל אביב לא מנוהלת. אין למכבי תל אביב אף אחד שיש לו אומץ לעמוד בפני אף אחד בצד השני. לא מול דיינים לא מול שופטים לא מול ההתאחדות. אף אחד.

כשאומרים להנהלת מכבי תל אביב שזיינו אותנו ואנחנו האוהדים לא מוכנים לזה ושזה בושה וחרפה וכו' וכו' הם רק חושבים פאק איך נרגיע את האוהדים. אין אפילו תהליך של חשיבה מה נעשה נגד זה או כיצד נגיב.

תפסיקו לצפות.

כל אופציה אפשרית - תמיד הכי גרוע יקרה. זהו.

4 דקות לפני, Double said:

שלא יאכילו אותכם שטויות, ההנהלה של הפועל עשתה תרגיל ראו שהאוהדים שלהם לא קנו ל-13 אז הם תירצו שהשער ישאר ריק בגלל "חציצה", הם יכולים למכור אותו לאוהדי מכבי ולתת לנו כמות מכובדת 4000 כפי שאנחנו מביאים להם.
בדרבי הבא שנארח לתת להם את המינימום, לא פעם ראשונה שהם 'משפילים' אותנו, עונה קודמת הם הביאו לקופים את 13 וגם את 8, לנו רק את 10-11.

הם יקבלו בדרבי כמה שירצו. את כל 4-5. ללא דיון. 

מכבי יתנו להם הכל. צא מהסרט.

Just now, wddani said:

אם זה היה תלוי בהנהלה שלנו אז לא היו בכלל אוהדי מכבי במשחק הזה...

זה היה הבסט קייס סנאריו

ההנהלה שלנו פחדנית מדי לזה. 

בקיצור רק אנחנו נענשנו. הרי הם סגרו את שער 13 גם דרבי שעבר.  ככה שהם נשארו בדיוק אותו הדבר עם 2--4-5-6-7-8-9 פתוחים רק סגרו לנו את שער 10

עבודה יפה שלהם

לפני6 שעות , אליאב משער 11 said:

יש לי 100 ניקוד חוץ ואני אוכל תסביך אם זה יספיק  לדרבי או לא 

שיודיעו כבר עצבים ! 

אם אני זוכר נכון למשחק האחרון בטרנר שזה פחות כרטיסים היה צריך ניקוד 80. מאז כמה משחקים של ניקוד היה? 3?. לדעתי 100 אמור להספיק ...השערה בלבד כמובן 

42 דקות לפני, קובי השועל said:

למה מכבי מושכת כרטיסים? שימותו

כי מי יקבל שם החלטה לא למשוך? מי יפרסם הודעה שזה לא הגיוני שדווקא הקהל של מכבי נדפק? מי יחליט שם שבפועל יקבלו 2900 כרטיס בדרבי הבא? 

לפני10 שעות , אליהו_הנביא said:

כי מי יקבל שם החלטה לא למשוך? מי יפרסם הודעה שזה לא הגיוני שדווקא הקהל של מכבי נדפק? מי יחליט שם שבפועל יקבלו 2900 כרטיס בדרבי הבא? 

נשבר הלב. 

נשבע שזה כואב לי כמו הפסד במשחק (לא דרבי אבל הפסד ליגה) ההתנהלות הזאת והעובדה שאנחנו שנים על גבי שנים נותנים לכולם לזיין אותנו ובסוף אומרים תודה. 

25 דקות לפני, ג'ורדי said:

חחחחחחח

מענישים את הפועל בזה שהם מביאים בדיוק אותה כמות שהיו מביאים גם ככה ומזיינים אותנו

אין על ההיגיון של הכדורגל פה

ולכן הייתי מצפה שמכבי תנקט בצעד דרמטי ולא תמשוך כרטיסים כי יש גבולל לכמה אפשר לזיין אותנו בתחת. לצערי הפעם אני ממש מסכים עם סוייר, הוא כל הזמן אומר כמה אין ניהול ואין אבא ואני חושבש הוא מגזים, אבל כאן הוא סופר צודק. 

31 דקות לפני, Sawyer said:

נשבר הלב. 

נשבע שזה כואב לי כמו הפסד במשחק (לא דרבי אבל הפסד ליגה) ההתנהלות הזאת והעובדה שאנחנו שנים על גבי שנים נותנים לכולם לזיין אותנו ובסוף אומרים תודה. 

אתה סופר צודק לצערי

20 דקות לפני, דקסטר said:

כבשים מתים

זה מצב בעייתי, הדבר היחיד שאני מצפה ממכבי זה פשוט לפתוח את שער 4 לאוהדים שלנו בדרבי הבא עם חציצה.

להעביר להפועל את המינימום ולמקסם את פוטנציאל המכירה בקרב הקהל שלנו.

8 דקות לפני, רן יעקובי said:

זה מצב בעייתי, הדבר היחיד שאני מצפה ממכבי זה פשוט לפתוח את שער 4 לאוהדים שלנו בדרבי הבא עם חציצה.

להעביר להפועל את המינימום ולמקסם את פוטנציאל המכירה בקרב הקהל שלנו.

שום סיכוי שהמשטרה תאשר דבר כזה, אבל שום ספק שהם צריכים לקבל את המינימום שבמינימום ושהשאר ישאר ריק