Jump to content

כרטיסים 2023/24

Recommended Posts

9 דקות לפני, guyMTA said:

הפועל התחילו למכור לשער 13 מיני מנוי שכולל את הדרבי.

כנראה נקבל רק את 11 ורוב שער 10 ילך לחציצה.

לדעתי בין 2500-3000 כרטיסים

אם זה באמת קורה, חייבים לתת להם בדיוק את אותה כמות ולא מעניין מה הסיבה שהם נתנו ככה. 

27 דקות לפני, galacticos said:

כמה ניקוד בערך מספיק ל3000 כרטיסים? 

100 נקודות יספיקו?

בגדול לטרנר/סמי עופר וכו׳, דרשו פחות ממאה נקודות. סוגיה מעניינת.

ממש סוגיה לבגץ

39 דקות לפני, avi.br said:

איפה אני רואה את הניקוד שלי. נכנסתי לקאשבק ואני רואה ניקוד משנת 2020 ועד היום ( אין ריכוז) הכול נספר או שאני צריך לנקות משהו משם?

תתחבר למשתמש דרך מחשב או שתעבור למצב מחשב בסמארטפון.

הניקוד מופיע בצד שמאל למעלה.

1 hour ago, galacticos said:

כמה ניקוד בערך מספיק ל3000 כרטיסים? 

100 נקודות יספיקו?

בגדול לטרנר/סמי עופר וכו׳, דרשו פחות ממאה נקודות. סוגיה מעניינת.

לדעתי באיזור של ה80-90 יספיק 

המספרים השנה מאוד רעים. ואני לא מבין למה, כאילו פתחנו את העונה גרוע. בריינה מתרצים שזה בגלל החג (למרות שזה מוצאי חג וחוץ מדתיים שגרים רחוק אין סיבה לא לבוא), לאירופה לא עונים מנויים, חדרה בנתניה מתקשים ממלאים בקושי את החצי שלנו.

אני מאלה שמעדיף בלומפילד עם 20000 אוהדים שבאים לפתוח את הפה מאשר 30000 שחלק מהם עושים טובה שהם מגיעים, אבל זה די מאכזב.

54 דקות לפני, car.garsia said:

המספרים השנה מאוד רעים. ואני לא מבין למה, כאילו פתחנו את העונה גרוע. בריינה מתרצים שזה בגלל החג (למרות שזה מוצאי חג וחוץ מדתיים שגרים רחוק אין סיבה לא לבוא), לאירופה לא עונים מנויים, חדרה בנתניה מתקשים ממלאים בקושי את החצי שלנו.

אני מאלה שמעדיף בלומפילד עם 20000 אוהדים שבאים לפתוח את הפה מאשר 30000 שחלק מהם עושים טובה שהם מגיעים, אבל זה די מאכזב.

יוקר המחיה גם משפיע 

25 דקות לפני, תחיית המתים said:

יוקר המחיה גם משפיע 

זה מאוד אינדיוודאלי אבל גם שנה שעברה היה יוקר מחייה די רציני (בעצם מאחרי הקורונה יש אינפלציה מטורפת). ושנה שעברה היה לנו עונת קהל די טובה אפילו בתקופה של קראנקה שנראינו כמו זבל מזוקק.

לפני3 שעות , netanel7 said:

רואים ירידה בכמות אוהדים, אבל מבחינת הדחיפה של מי שמגיע דווקא רואים מגמת שיפור.

קונה את זה כל העונה.

עם זה אני מסכים, חדרה בנתניה אחד המשחקים שהכי נהניתי בהם בשנים האחרונות. גם שאר המשחקים היה חיובי בסהכ, אחלה פתיחת עונה מבחינת עידוד.

יוקר מחיה וזה הכל תירוצים. סתם אוהדים עצלנים ומפונקים. בכל מקרה נכון שיש קצת ירידה בכמות (מסיבה לא ברורה כלשהי ,ועדיין 20K+ אוהדים כל משחק בית זה נתון מטורף), אבל איכות העידוד עלתה ממש. שירה רצופה כמעט 90 דקות עם כמה פיקים חזקים זה לא תראה בשום איצטדיון אחר בארץ. 

1 hour ago, itanar said:

צריך לעשות משהו עם מנויים שלא מגיעים למשחקים.

מה אתה מציע? זה קורה לי לפעמים ואני אפילו לא מוכר אותם. שילמתי גם על הזכות הזאת(כולל פוראבר). 

12 דקות לפני, המכבייה said:

מה אתה מציע? זה קורה לי לפעמים ואני אפילו לא מוכר אותם. שילמתי גם על הזכות הזאת(כולל פוראבר). 

קודם כל יש אופציה לריסייל, גם אתה מרוויח מאי ההגעה כשאתה מקבל כסף אם הכרטיס נמכר למישהו אחר ועל הדרך גם מכבי מרוויחה משהו. ווין ווין לכולם.

אופציה שניה היא לדאוג למכור את הכרטיס לבד או פשוט לדאוג שמישהו כן יכנס.

הצעה שלי? אם לא הגעת 3 פעמים בעונה ולא ביצעת ריסייל הזכות שלך לחידוש מנוי תבוטל, בוא נראה מי יזרוק זין ככה.

28 דקות לפני, קובי השועל said:

קודם כל יש אופציה לריסייל, גם אתה מרוויח מאי ההגעה כשאתה מקבל כסף אם הכרטיס נמכר למישהו אחר ועל הדרך גם מכבי מרוויחה משהו. ווין ווין לכולם.

אופציה שניה היא לדאוג למכור את הכרטיס לבד או פשוט לדאוג שמישהו כן יכנס.

הצעה שלי? אם לא הגעת 3 פעמים בעונה ולא ביצעת ריסייל הזכות שלך לחידוש מנוי תבוטל, בוא נראה מי יזרוק זין ככה.

אתה נכנס כאן לפעולות של חיפה ולא חושב שזה משהו שאנחנו צריכים לעשות. זה לא שמי שרוצה כרטיס למחר לא יכול לקנות. 

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה נכנס כאן לפעולות של חיפה ולא חושב שזה משהו שאנחנו צריכים לעשות. זה לא שמי שרוצה כרטיס למחר לא יכול לקנות. 

יש בזה מן ההיגיון.

אדם ידאג לא לעשות מנוי אם הוא לא מגיע, ואם הוא עשה מנוי ולא מגיע ידאג שמישהו אחר יגיע במקומו. הוא כן יוכל לעשות ריסייל דרך המועדון אבל תהיה לזה כמות מוגבלת של פעמים כל עונה.

אם לא ידאג להגיע או שמישהו יגיע במקומו (בדרך כזאת או אחרת), המנוי שלו ישלל מה שאומר שהוא יאבד את המקום שלו (נגיד לשער 11 זה קריטי, אבל לא חסר מקומות ביציעים אחרים כולל כאלה שהם במקומות מסומנים שהם גם מבוקשים), וגם יצטרך לשלם יותר על מנוי חדש. 

אז גם אם זה יגרום לאנשים לעשות פחות מנויים אני מעדיף שיהיו לנו פחות מנויים על הנייר ויותר אוהדים במגרש.