Jump to content

כרטיסים 2023/24

Recommended Posts

מכבי תל אביב תפתח את העונה כשתתארח ביום חמישי הקרוב (20/07, 20:00) אצל הפועל ב"ש למשחק הרשמי הראשון של 2023/24, במסגרת מפגש מתמודדות אופ"א של גביע הטוטו. המשחק יתקיים איצטדיון טוטו-טרנר בבאר שבע ומכירת הכרטיסים החלה.

מי זכאי לרכוש כרטיס למשחק?

הקדימות לרכישת כרטיס נקבעה על פישיטת הניקוד למשחקי חוץ, כאשר אוהד/ת עם ניקוד של 80 נקודות ומעלה זכאי לרכוש כרטיס אחד בלבד.

מתי תתבצע המכירה?

1. בעלי ניקוד חוץ מתאים יקבלו מסרון ביום א' (16/07) שיבשר להם על זכאותם לקדימות ברכישת כרטיס למשחק. את הרכישה יוכלו לבצע עד יום ג', ה-18/07 בשעה 12:00.
  2. במקרה שיישארו כרטיסים המכירה תיפתח לחברי FOREVER בלבד. 

על משחק זה לא ינתן ניקוד חוץ.

מחיר כרטיס – 60 ש"ח

• אוהדי מכבי ת"א יישבו בשער 9

לרכישה לחצו כאן

תגידו, אני מחוייב לקחת את הכרטיס למשחק באירופה בחינם (של הפוראבר)? אם אני מעדיף רכישה ובפעם הבאה לקבל?

פשוט רוצה שחבר יקנה בשבילי ושלא יצטרך לנצל את ההטבה עכשיו

האשטג התחלנו

נכנס ללאן בוחר כרטיס לטרנר. מגיע לאמצעי תשלום ובום. המשתמש שלי נחסם. כתובת הip שלי נחסמה על ידי לאן לטענת השגיאה שקיבלתי אני מנסה להשתמש בכלים מיוחדים ורובוטים באתר שלהם. 

מיותר לציין שהכיר הטכנולוגי היחיד שהשתמשתי בו זה f5

5 דקות לפני, מרגוליס said:

האשטג התחלנו

נכנס ללאן בוחר כרטיס לטרנר. מגיע לאמצעי תשלום ובום. המשתמש שלי נחסם. כתובת הip שלי נחסמה על ידי לאן לטענת השגיאה שקיבלתי אני מנסה להשתמש בכלים מיוחדים ורובוטים באתר שלהם. 

מיותר לציין שהכיר הטכנולוגי היחיד שהשתמשתי בו זה f5

קרה לי גם, פתחתי הוטספוט בטלפון והצלחתי לרכוש את הכרטיסים
האתר חזר לעבוד בלי החסימה

On 18.7.2023 at 12:24, עמית ר said:

תגידו, אני מחוייב לקחת את הכרטיס למשחק באירופה בחינם (של הפוראבר)? אם אני מעדיף רכישה ובפעם הבאה לקבל?

פשוט רוצה שחבר יקנה בשבילי ושלא יצטרך לנצל את ההטבה עכשיו

מצטרף לשאלה

יש מישהו שיודע?

השנה ההטבה היא רק למשחק במסגרת הסיבוב הראשון בקונפרס ליג ולכן אי אפשר לממש אותה למשחק אחר.

תקנון פוראבר סעיף 5.3.1: "כרטיס ל משחק הבית של הקבוצה הבוגרת של השותפות ב מסגרת ה סיבוב הראשון בה משתתפת בשלב ה מוקדמות של מסגרת אירופאית כלשהי או לחילופין הטבה אחרת בשווי ערך דומה לפי שיקול דעתה של השותפות. למען הסר ספק השותפות שומרת לעצמה את הזכות לקבוע את אופן חלוקת הכרטיסים, לרבות מקומות הישיבה וכד' והכל לפי שיקול דעתה הבלעדי . הטבה זו תינתן רק למי שהצטרף למועדון האוהדים עד ולא יאוחר משלב המוקדמות הראשון בעונת משחקים"

https://static.maccabi-tlv.co.il/wp-content/uploads/2023/06/MTA_202306200914164193951de01e0a3a7d852e1ca422f4cd.pdf

1 hour ago, שועל צהוב said:

השנה ההטבה היא רק למשחק במסגרת הסיבוב הראשון בקונפרס ליג ולכן אי אפשר לממש אותה למשחק אחר.

תקנון פוראבר סעיף 5.3.1: "כרטיס ל משחק הבית של הקבוצה הבוגרת של השותפות ב מסגרת ה סיבוב הראשון בה משתתפת בשלב ה מוקדמות של מסגרת אירופאית כלשהי או לחילופין הטבה אחרת בשווי ערך דומה לפי שיקול דעתה של השותפות. למען הסר ספק השותפות שומרת לעצמה את הזכות לקבוע את אופן חלוקת הכרטיסים, לרבות מקומות הישיבה וכד' והכל לפי שיקול דעתה הבלעדי . הטבה זו תינתן רק למי שהצטרף למועדון האוהדים עד ולא יאוחר משלב המוקדמות הראשון בעונת משחקים"

https://static.maccabi-tlv.co.il/wp-content/uploads/2023/06/MTA_202306200914164193951de01e0a3a7d852e1ca422f4cd.pdf

לפי מה שהבנתי מהתגובות מרשתות החברתיות, בהנחה ועוברים לסיבוב הבא ההטבה תישמר

• 2 weeks later...
1 hour ago, YallaMaccabi said:

מתי מכירה למשחק חוץ? 

מעניין כמה כרטיסים נקבל

מפחד שתיווצר סיטואציה שיהיו יותר מדי טסים ואנשי שכבר סגרו כרטיסי טיסה מאשר כרטיסים למשחק

בהודעה באתר של לרנקה הם פתחו מכירה ליציע הדרומי, מערבי, ומזרחי.

היציע הצפוני מכיל בערך 1700 מקומות ונראה לי שנקבל את כולה פחות חציצה מסויימת.

אם בכל מקרה מישהו רוצה להיות בטוח אפשר לקנות כרטיס ליציע של לרנקה ליד הצד הצפוני. 

17 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אני מנסה לרכוש ובתשלום זה עושה לי תהליך הרכישה לא הושלם, טוען ולא מחייב, מישהו עוד נתקל בביעות באתר לאן ? 

כן אתר דפוק ימח שמו כמה באגים.

42 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אני מנסה לרכוש ובתשלום זה עושה לי תהליך הרכישה לא הושלם, טוען ולא מחייב, מישהו עוד נתקל בביעות באתר לאן ? 

24 דקות לפני, ברווז צהוב said:

כן אתר דפוק ימח שמו כמה באגים.

Just now, daniel1 said:

image.thumb.png.f2491bf508a9261a38ae8fde6272e9ce.png

רק אני נתקל בשגיאה כזאת? 

מה עושים?

קרה גם לי כל הסופ"ש וגם היום ממכשירים שונים (טלפון/מחשב)

היום נשבר לי ושילמתי בכרטיס אשראי אחר וזה הצליח לי