Jump to content

שאר הישראליות באירופה - 2023/2024

melody

Recommended Posts

איתמר ניצן הקצר ניסה לבצע זינוק פוזה כדי לצאת לידי חובה והופתע שבכלל פגש את הכדור לא הכין את הגוף והיד נכון בכלל

כולם מנסים להקטין את הסיטואציה משום מה, אבל האמת היא שהיה זמן מעוף מאוד ארוך של הכדור ואני חושב ששוער טוב אמור לקחת את זה

ברור שיש לו אשמה נו, פרץ מאגרף את זה בקלות. שוער טוב גם משרה שקט על ההגנה, ההגנה של מכבי חיפה די מבוהלת.

לא מחזיק מג'וש כהן התגלית יותר משוער סנטדרטי אבל מקווה שהוא לא יחזור לחיפה. ניצן מסתמן כרכש הכי טוב שמכבי תל אביב עשתה ותעשה בחלון הזה.

עוד פעם ג׳וש כהן? בקלות אני מארגן פה לקט טעויות מטומטמות הרבה יותר מהשער שספג ניצן אתמול, בשלוף יש לי את הגול הראשון שהם ספגו מאיתנו בבלומפילד לפני שנתיים בהופעת הבכורה האגדית של קוואס.

שוער בינוני מינוס בלי גרם של ערך מוסף, בנה שם על כמה פנדלים שהדף, שום דבר מעבר לזה שמצדיק את זה שהשם שלו יצוץ פה בכל תגובה שלישית.

סבע 600 אלף שכר, רפאלוב 400 אלף שכר ושוראנוב מיליון רכישה ולא יודע כמה שכר - כולם הגיעו הקיץ ונכנסו למשחק כשחיפה כבר בתאכלס הודחה, אבל הם ימשיכו לספר לעצמם שכל ההבדל בינם לבין ליגת האלופות זה ניצן. זה נהדר לנו. 

אתם נורמלים ?

ראן קבוצה חזקה רצה שנים בצמרת הצרפתית

ויאריאל לא צריך לדבר הרבה

פנא השנה קבוצה טובה עברו את מארסיי ועמדו עם בראגה 

1 דקה לפני, Wade said:

1. ראן - 277 מיליון
2. ויאריאל - 209 מיליון
3. פאנאתינאיקוס - 57 מיליון

קלי קלות

לא שאני מסכים איתם שההגרלה קלה. 

אבל השווי לא תמיד אומר משהו 

לא אטרקטיבי. יעדים חרא חוץ מאתונה וגם שם לא הכי נעים. יש להם מזל שהם גם בירוק אחרת היו אוכלים שם מכות. 

מקווה למקום רביעי עם הרוגים. 

1 דקה לפני, לא מוצא היגיון said:

לא אטרקטיבי. יעדים חרא חוץ מאתונה וגם שם לא הכי נעים. יש להם מזל שהם גם בירוק אחרת היו אוכלים שם מכות. 

מקווה למקום רביעי עם הרוגים. 

שיחקנו בכלוב שם באצטדיון של ויאריאל.