Jump to content

מילסון חתם

car.garsia

Recommended Posts

מילסוןן.:wubyellow3:

שיחליט על משכורת כמה הוא רוצה לקבל ושיישאר פה עוד שנתיים לפחות.

כל עוד ריאל מדריד או קבוצה בלבל הזה לא פונה אליו אין סיבה שיעזוב

מתי מנספורד לוקח אותו לסיבוב בכיכר המדינה, מגהץ בשבילו את האשראי בכל הגוצ'י והלואי ויטון ומחתים אותו בלי שהוא שם לב לעשר שנים?

צריך לתת לו חוזה כמו של זהבי.

מה שכל כך כיף אצלו שרואים כמה הוא אוהב לשחק כדורגל בשבילו, בשביל הקבוצה ואיך הוא ניזון מהאנרגיות של הקהל, זה דברים שאי אפשר לזייף. אהבה שבלב אתה יא מילסון 

לפני12 שעות , Maccabi96 said:

מילסוןן.:wubyellow3:

שיחליט על משכורת כמה הוא רוצה לקבל ושיישאר פה עוד שנתיים לפחות.

כל עוד ריאל מדריד או קבוצה בלבל הזה לא פונה אליו אין סיבה שיעזוב

וזה קטע שהם לא גילו שהוא יותר טוב מאמבפה 

לפני3 שעות , הנדון said:

וזה קטע שהם לא גילו שהוא יותר טוב מאמבפה 

חחחח אל תגזים. הם בערך באותו level

On 27.9.2023 at 18:46, Raumdeuter said:

כנראה זה מוקדם מדי,אבל גילינו את וואקמה החדש?

עכשיו כשעבר קצת יותר זמן,אני חושב שאני בדרך הנכונה להיות צודק בנושא...

On 4.9.2023 at 01:09, וזה ברשת said:

אם הוא ברזילאי זה שחקן של 30 מיליון יורו.

אין לי מושג מה הוא עושה כאן.

כמה שצדקתי. שחקן שהגיע לפה בטעות.

On 25.8.2023 at 01:18, robertod said:

אני נדלקתי ממנו כבר בחימום... עוד מישהו ראה מה הוא עשה שם עם כל ההקפצות והשטויות? שחקן עם טכניקה ברמה גבוהה.

על פניו נראה שפיניש/בעיטות עדיף שייתן לאחרים כי זה החלק החלש יחסית שלו אבל סוף סוף יש ענייין/בלגן בצד וכניסות לרחבה. 

הוא מצליח לפרוץ ןלהגיע למצבים מתי שלקח על עצמו אובל דריבל זה כי היו לו פחות אופציות למסירה ממה שנראה. הם לא הסתדרו איתו באגף. היה שלב שהקיפו אותו חמישה שחקנים של צלייה.

ברגע שיהיה תיאום ושחקנים ידעו איפה להתמקם (במיוחד זהבי שאמור להרוויח מהפריצות ולקבל מסירות לרחבה כמו שדור מיכה היה נוהג לבשל) אז זה יהיה כלי שובר שוויון.

אני נטרפתי ממנו כבר מההקפצה שעשה סתם על שחקן כשנגמר המשחקון אימון בחימום בזמנו. 

אני לא יודע אם מישהו אז צילם את זה אז אבל עשה שטויות של החיים בקטע פסיכי.

On 28.8.2023 at 02:39, robertod said:

אני עפתי מהחימום שהיה מול צליה. לא יודע אם מישהו צילם אבל היה שם-איזו דקה שהקפיץ ועשה שטויות עם טכניקה מדהימההה ובסוף עשה סומבררו מעל שחקן גבוה של מכבי שהלך לידו כשכולם הלכו הצידה בשביל הכיף משהו פסיכי

הנה. זה הרגע.

מלבד הכשרון באמת יוצא הדופן והמהירות שלו הוא שחקן ואישיות צנועה וחיובית, שורף תדשא בהגנה או לכל כדור אבוד והרבה פעמים זה נראה שהוא רוצה יותר מכולם לנצח.

אחד הדברים שהופכים אותו לשחקן-על זה שלמרות שהוא מסתמך על מהלכים אישיים הוא לא שחקן אנוכי, הוא מחפש לבנות התקפות עם שחקנים אחרים ובפעולה אחרונה יודע לפרגן מצויין, בכלל קבלת ההחלטות שלו היא טובה מאוד.

אפשר לרשום אותו באותה שורה עם וואקמה וזה אומר עליו הרבה, שחקן מהחלל לליגה ולמכבי

מילסון ועוד 5.

מה אתה רוצה ילד? אנחנו כבר מאוהבים. קח צ'ק פתוח ואישה יהודיה ואפשר לתת לך בית בסביון ליד המוזהב. נשאיר אפילו את יוני שיהיה לך שמח.

8 דקות לפני, קמחי said:

מילסון ועוד 5.

מה אתה רוצה ילד? אנחנו כבר מאוהבים. קח צ'ק פתוח ואישה יהודיה ואפשר לתת לך בית בסביון ליד המוזהב. נשאיר אפילו את יוני שיהיה לך שמח.

צחקתי בקול מהשורה האחרונה:lol:

אומרים שבעסקים צריך השקעה אחת ממש מוצלחת בשביל לעשות מספיק כסף לכל החיים.

ג'ורדי הביא הרבה שחקנים, בהמון כסף, היו מלא פלופים ובאופן כללי לא הייתי אומר שיש לו עין משהו. אבל, הוא הביא את ערן. זה הספיק לעשות שושלת ולהפוך לאגדה של המועדון.

מנספורד עם קיץ בינוני ברכש, אבל הביא את מילסון... האם זה יספיק גם?

כמו שקמחי אמר, לעשות הכל, כדי שיישאר פה לכמה שנים. 

איך אני אוהב שהוא עובר שחקנים בצ'יפ קטן כזה א-לה רונאלדיניו.

אני לא מבין למה מנסים לגוון ולנסות מהלכי כדורגל מימין במקום שפשוט לזרוק את הכדור שמאלה למילסון כל המשחק. זה שחקן לרמות הגבוהות באירופה, בטח לא לקבוצה ישראלית. אני חושב שהיו צריכים לשבת איתו על חוזה חדש בינואר, עכשיו כבר גם באירופה מכירים אותו והצעות יגיעו, הוא יודע את זה אני מאמין. 

מביא לו בזריז איזה חבר שניים מנבחרת אנגולה. נותן לו לבחור.

גם ככה אנחנו צריכים להחליף את כל הזרים בערך. 

יש לו חוזה לעוד שנתיים מעבר לנוכחית פלוס אופציה.

אבל כן, צריך לפתוח לו החוזה ולשדרג, במיוחד אם נקח האליפות.

מה שכן, חייב שיר שחקן חדש, בדיחה שאין לו שיר נורמלי.

6 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אני לא מבין למה מנסים לגוון ולנסות מהלכי כדורגל מימין במקום שפשוט לזרוק את הכדור שמאלה למילסון כל המשחק. זה שחקן לרמות הגבוהות באירופה, בטח לא לקבוצה ישראלית. אני חושב שהיו צריכים לשבת איתו על חוזה חדש בינואר, עכשיו כבר גם באירופה מכירים אותו והצעות יגיעו, הוא יודע את זה אני מאמין. 

איש חכם אמר פעם שמשחק קבוצתי יכול להיות גם למסור כל הזמן את הכדור לאיש הכי טוב שלך. לא בשביל לגמד את בכר, אבל הוא בנה את כל השושלות שלו בב"ש על כדורים על וואקמה. לא בושה לעשות את זה גם.

9 דקות לפני, מנש שער 11 said:

וואקמה סטייל. אגב גם לוואקמה היה את המספרים של מילסון. לא המספרים המפוצצים של זהבי ואצילי. כי זאת דומיננטיות אחרת. מילסון מושך כל כך הרבה אש וכל הרבה שחקנים אליו והוא יודע כל כך טוב מה לעשות עם הכדור שהשחקנים שמשחקים לידו פורחים מזה שיש עליהם פחות שמירה.

הגול השני שלנו היום מסביר את זה מעולה. צריך לנצל כל דקה שהוא פה. מקווה שיישאר איתנו לפחות עוד עונה.