Jump to content

פרייס מונה למנהל הטכני

Recommended Posts

מיטש שופך כאן טונות של כסף. משכורות של צוות שלם, חלקם בכירים בתחומם, טיסות, בתים, מכוניות(נוסף על הפיצוי לקראנקה). יש כאן תהליך של כמה חודשים לדעתי שנעשה בשקט מוחלט.

3 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש שופך כאן טונות של כסף. משכורות של צוות שלם, חלקם בכירים בתחומם, טיסות, בתים, מכוניות(נוסף על הפיצוי לקראנקה). יש כאן תהליך של כמה חודשים לדעתי שנעשה בשקט מוחלט.

בחייאת יואב דיי. באמת דיי.

אתה כל שנה מוכר שחקנים במיליונים ולא משקיע שקל. זה מתיש לקרוא ולשתוק על מיטש מוציא כספים בלה בלה בלה. מתיש.

9 דקות לפני, Sawyer said:

אתה כל שנה מוכר שחקנים במיליונים ולא משקיע שקל. זה מתיש לקרוא ולשתוק על מיטש מוציא כספים בלה בלה בלה. מתיש.

הכל טוב אבל זאת השקעה גדולה בפני עצמה בצוות מקצועי. והיא לא מחוייבת בהכרח. לאף אחד כאן לא היה חסר אנליסט כזה או אחר. אתה לא משנע בעלי מקצוע למדינה אחרת תוך שבועיים(בהקשר למשך הזמן שהדבר הזה קרה). ואם מכירות עוזרות להפוך את מכבי לגרעונית פחות, זה דבר טוב כי מכבי מועדון גרעוני. 

5 דקות לפני, Sawyer said:

האמת היא ששניכם צודקים. הצוות החדש יושב על שכר כולל של תקציב של קבוצה בליגת העל.

הואיל והמשאבים מוגבלים ההשקעה בצוות בהכרח באה על חשבון השקעה בסגל.

כפי שאמרתי בהודעה הפותחת אני שמח שאנחנו חוזרים להתנהל בצורה רחבה ומאורגנת יותר אבל אני לא בטוח מה האיזון הנכון. 

לפני7 שעות , לא מוצא היגיון said:

אלרעי פרייס לדין! 

אוהב החתמות כאלה. למרות שאיזה אנליטיקה צריך לבצע כשיש לנו את חוזז בסגל? 

איישו את כל הכוורת? הכל מוכן לפושים של רכש...מכין מטריה

זה גם בשביל לשפר את הקיים

לפני6 שעות , Keano said:

מינוי מפתיע, אבל היה ברור שיש חור שצריך למלא בגזרת הניהול המקצועי אחרי שיצחקי עזב, לא הגיוני שמנספורד יעשה הכל. 

יש צוות מעולה עכשיו, הבדל עצום ממה שהיה. 

זה יקל על רובי קין לעבוד

לא מפתיע:

לפני6 שעות , ebibo said:

באמת הפתיע אתכם? רז אמיר דיווח לפני שבוע וחצי שהוא בארץ ונפגש עם מנספורד, לדעתי הוא התחיל כבר לעבוד לפחות מלפני שבועיים ולא אתפלא עם מאסון זה רכש שלו בכלל.

לא קראתם את הציוץ עליו? בנאדם ברמה כזאת נוחת בארץ ונפגש עם מנספורד זה מטורף, ישר נדלקו לי כל הנורות

מצרף את התמונה של הציטוט, 25 ביוני שהוא דיווח שהוא כבר נחת כמה ימים לפני

image.png.b0f3b1c279eaf0109dab990fe5b0e723.png

באשכרה לפני שבוע סיימתי לחגוג את המינוי שלו.

לפני5 שעות , Afrojack said:

קובי מיכאלי אוהד חיפה

יהיה לעופר רונן חבר 

חח אחרי שראיתי גם את התגובה של סוייר יש מצב שכל מי שמכיר אותו הגיב ככה

28 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא מפתיע:

באשכרה לפני שבוע סיימתי לחגוג את המינוי שלו.

דיברו בהתחלה על הפוזיציה של עוזר מאמן ראשון

אולי יש פה גם שיעור. אנשים התבכיינו על קראנקה עד לפני עשרה ימים כשבפועל מכבי עובדת על זה יותר מחודשיים. אבל אני בספק. רוצים יוטה אבל כשלא קורה כלום- מתלוננים. רצוי שקט ולא דעה נחרצת. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

אולי יש פה גם שיעור. אנשים התבכיינו על קראנקה עד לפני עשרה ימים כשבפועל מכבי עובדת על זה יותר מחודשיים. אבל אני בספק. רוצים יוטה אבל כשלא קורה כלום- מתלוננים. רצוי שקט ולא דעה נחרצת. 

אתה רואה מהלך מתוכנן, אני רואה אלתורים יואב.

מחנה האימונים תוכנן לפרטים ע"י קראנקה בתיווך מול גורמי מקצוע שמצויים בקשר איתו.

הכוורת מורכבת ברובה מאנשי מקצוע שלא עבדו מעולם יחדיו. אני חושב שיש כאן תוצאה של עבודה מהירה מול אנשי המקצוע שמנספורד מכיר ומעריך, ולא איזה מהלך יוצא דופן שתוכנן חודשים אחורה. זה לא המצב בעיניי.

2 דקות לפני, קמחי said:

הכוורת מורכבת ברובה מאנשי מקצוע שלא עבדו מעולם יחדיו. אני חושב שיש כאן תוצאה של עבודה מהירה מול אנשי המקצוע שמנספורד מכיר ומעריך, ולא איזה מהלך יוצא דופן שתוכנן חודשים אחורה. זה לא המצב בעיניי.

בעייני המצב הוא כך, מיטש וגק לקחו צעד אחורה ונתנו לבן לבנות תוכנית קצרת טווח וארוכת טווח. מאמין שמיטש הבין שהוא חייב לחזור לשלוט כאן באמצעות טכנולוגיה וכסף והוא לקח את ההצעה של בן בשתי הידיים. בן בעצם הוא מכבי היום, ג'ק לא מעורב בכלום.

המצב כרגע הוא מדהים, כמה חיכיתי למהלך הזה.

Just now, קובי השועל said:

בעייני המצב הוא כך, מיטש וגק לקחו צעד אחורה ונתנו לבן לבנות תוכנית קצרת טווח וארוכת טווח. מאמין שמיטש הבין שהוא חייב לחזור לשלוט כאן באמצעות טכנולוגיה וכסף והוא לקח את ההצעה של בן בשתי הידיים. בן בעצם הוא מכבי היום, ג'ק לא מעורב בכלום.

המצב כרגע הוא מדהים, כמה חיכיתי למהלך הזה.

אני לגמרי איתך, אבל אני לא רואה כאן איזה מהלך מטורף שתוכנן לפרטים מאחורי הקלעים. מנספורד איש כדורגל ברמות הכי גבוהות שיש, אבל יש לנו המון דברים לתקן בקבוצה הבוגרת.

לפני3 שעות , Keano said:

דיברו בהתחלה על הפוזיציה של עוזר מאמן ראשון

לא היו לוקחים את הסיכון לתת לו להיות העוזר מאמן ראשי עם מאמן חסר ניסיון

39 דקות לפני, קמחי said:

אני לגמרי איתך, אבל אני לא רואה כאן איזה מהלך מטורף שתוכנן לפרטים מאחורי הקלעים. מנספורד איש כדורגל ברמות הכי גבוהות שיש, אבל יש לנו המון דברים לתקן בקבוצה הבוגרת.

קמחי, זה לא ביום אחד. הכל התחיל בגדול מאז העזיבות של שרון וברק.

58 דקות לפני, קמחי said:

לחתום עם שבעה אנשי מקצוע שונים, בכירים יותר או פחות, כמה זמן נדרש לדעתך? זה לא חצי שנה אבל זה גם לא חודש(מהרגע שאנחנו יודעים שמנספורד מתחיל לעבוד, הראשון לשישי). ההשקעה בהון האנושי ובפיצוי לקראנקה היא לא מבוטלת. זה לגמרי מהלך יוצא דופן ואול אין של מיטש על מנספורד. יצחקי ותמם לא חלמו לקבל 30 אחוז מזה. האם זה זובור מסויים לג'ק? קשה לי להאמין אבל השריף עכשיו הוא מנספורד. זאת הצהרה חד משמעית ומאד יוצאת דופן. אין זה אומר שזה יצליח, זה כן אומר שאנשים קיבלו צ'אנס, זה לא צלח, אז משנים. זאת לא מגרעת להיות פחות נחרץ כשלא יודעים(לא אתה, בכללי) ומין הסתם לאף אחד לא היה מושג ירוק עד יום לפני הכרזת רובי.

לפני2 שעות , המכבייה said:

:wubyellow3:

• 6 months later...

לא מרגישים אותך עובד,תצא במסע"ת או משהו כדי להבהיר מה הוא התפקיד שלך במכבי כדי שאנחנו נדע להתאים את הציפיות שלנו ממך בהתאם.