Jump to content

פרייס מונה למנהל הטכני

Recommended Posts

1 דקה לפני, Elirandani said:

וייבים של 2012

מרגיש שמכבי מנוהלת סופסוף

מתחיל טוב... אבל בקיץ 2012 היה לך 4 זרים חדשים ו 2 עסקאות  מפתיעות על ישראלים מתוך הליגה. כל עוד הסגל שלנו נראה כמו שנראה, זה מוקדם להעריך

1 דקה לפני, snufkin said:

מתחיל טוב... אבל בקיץ 2012 היה לך 4 זרים חדשים ו 2 עסקאות  מפתיעות על ישראלים מתוך הליגה. כל עוד הסגל שלנו נראה כמו שנראה, זה מוקדם להעריך

הסגל שלנו לא זקוק למהפכה. יש הרבה מאוד טוב בסגל הזה, והרבה מאוד טוב שחוזר מהשאלות (רביבו, עידו שחר אם יהיה בריא, נידם) או עשה שדרוג (תורג'מן).

אנחנו זקוקים לרענון בעמדת הזרים (התחילו עם מאסון, מקווה שיהיו פה עוד 2-3 בקרוב) ואולי עוד איזה ישראלי נחמד לסגל, לא צריך הרבה מעבר.

אפשר וצריך להוציא מהסגל הזה הרבה יותר ממה שהוציאו ממנו בשנתיים האחרונות.

ואללה אין על הפושים האלה

אני מת על זה שיש מלא אנליסטים וסקאוטים ומצידי שהיה מישהו שינתח את השעות אכילת במבה של פרץ 

כמה שיותר יותר טוב 

24 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא חושב שעבדנו במודל הזה לפני.

גם מיטש אמר מפורשות במסיבת העיתונאים שלא תגיע סמכות מקצועית בין קין למנספורד. 

בכל מקרה משמח מצד אחד שהמועדון חוזר לעבוד עם בעלי תפקידים  מצד שני התקציב הזה יבוא על חשבון השקעה ברכש בוודאות.

מה המינון הנכון למכבי? לא יודע

זה לא היה אחד לאחד וג'ורדי היה מן הסתם הפנים של כל העסק אבל אז כן הייתה הבנה שההצלחה תגיע מצוות מקצועי רחב. לא חושב שזה יפגע ברכש אלה להפך כי בסוף הבאת אנשי מקצוע שאני מקווה שידעו לדפוק לגולדהאר על השולחן ולהגיד שחייבים להחתים את x מה שלדעתי יצחקי לא ידע לעשות

אין שום קשר למודל שג׳ורדי הקים כאן.

ג׳ורדי הביא לכאן מודל של צוות אימון רחב.

מה שמתבצע כרגע בגדול על דרך המלך היה צריך לקרות עם השנים כשעולם הכדורגל הלך לכל נושא הדאטה. אצל ג׳ורדי הכל היה בחיתולים, כשהתחילו עם החזיות והשבבים. כל המועדונים בעולם כיום מחזיקים ארסנל רחב של אנשי מקצוע בתחום הדאטה והאנליטיקה.

מה זה מעיד על הטיימינג של הרכש זה לא אמור להעסיק אותנו כרגע. אנחנו כקהל צריכים לקבל ביטחון שהמועדון עובד ב 180 מעלות ממה שהתרגלנו לראות בשנים האחרונות וזה מה שמעניין.

אין ספק שהמועדון היה חולה מקצועית, אני לא יודע אם המהלכים שנעשים הם התרופה/פיתרון אבל מאוד מעודד שסוף סוף מתחילים לטפל בבעיות שהיו פה בשלוש שנים האחרונות 

מינוי מפתיע, אבל היה ברור שיש חור שצריך למלא בגזרת הניהול המקצועי אחרי שיצחקי עזב, לא הגיוני שמנספורד יעשה הכל. 

יש צוות מעולה עכשיו, הבדל עצום ממה שהיה. 

זה יקל על רובי קין לעבוד

עבר עלינו שבוע מטורף בדמות ההחתמה של איבן שאנסון,מנהל טכני חדש,אנליסט חדש קובי מיכאלי שעבד באחלה קבוצות באירופה,אתר מרצ' חדש שנראה מדהים.

תענוג

באמת הפתיע אתכם? רז אמיר דיווח לפני שבוע וחצי שהוא בארץ ונפגש עם מנספורד, לדעתי הוא התחיל כבר לעבוד לפחות מלפני שבועיים ולא אתפלא עם מאסון זה רכש שלו בכלל.

לא קראתם את הציוץ עליו? בנאדם ברמה כזאת נוחת בארץ ונפגש עם מנספורד זה מטורף, ישר נדלקו לי כל הנורות

מצרף את התמונה של הציטוט, 25 ביוני שהוא דיווח שהוא כבר נחת כמה ימים לפני

image.png.b0f3b1c279eaf0109dab990fe5b0e723.png

אהבתי שחוזרים לקונספט של להשקיע בניהול ולהבין שאי אפשר להתנהל עם חובבנים ולהצליח. כבר זה נותן הרגשה טובה שיודעים מה התפקיד של כל אחד ויש סדר לדברים. קודם כל צריך לצאת מהוואקום הניהולי שגמר אותנו 3 שנים, עכשיו לרכש.

החתמות כאלה משמחות אותי כמו רכש

הרבה שנים אני אומר שאני מתגעגע לזה שיש צוות מקצועי רחב ושדרה ניהולית רחבה.

עכשיו רק שיביאו עוזר מאמן ראשי ומאמן שוערים

(וכמובן גם רכש ואזרוח של סאבו)

22 דקות לפני, Raumdeuter said:

עבר עלינו שבוע מטורף בדמות ההחתמה של איבן שאנסון,מנהל טכני חדש,אנליסט חדש קובי מיכאלי שעבד באחלה קבוצות באירופה,אתר מרצ' חדש שנראה מדהים.

תענוג

איזה אתר מרצ' חדש? 

אנליסט בכיר בליברפול הוא לא היה , האנליסט של ליברפול הוא דוקטור לפיזיקה תיאורטית מקמבריג׳ . לא זוכר את שמו. אבל אין ספק שאם הוא ספג/ינק משיטות העבודה של קלופ והצוות שלו , זה מבשר טובות. הפיתוח פיזאולוגי  בליברפול ובחירת השחקנים/רכש על סמך הבדיקות האנליסטיות האלו הן מהמובילות בעולם.

אחרי 3 שנים של תרדמת ניהולית ותפקידים בלתי מאוישים (או מאוישים על ידי בובות),

אפשר כבר לראות ניהול מסודר בניצוחו של בן מנספורד (המלך) וחלוקת תפקידים ברורה,

זה עדיין לא מבטיח הצלחה מיידית,

אבל לדעתי אנחנו בהחלט בדרך הנכונה.

חובה סבלנות העונה, אני יודע שרוצים אליפות כבר השנה, אבל מתקנים פה נזקים חמורים וכאוס של 3 שנים, לעיתים קצב ההחלמה לא מיידי.

אם חלילה לא ניקח אליפות, אבל הקבוצה תרשים והעסק ירוץ טוב זאת בהחלט תהיה בשורה לשנים הבאות.

צריך פה יותר מ100 ימי חסד לכוורת הבריטית החדשה.