Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

הצלחתו הצלחתנו. נקווה שיתגלה כמינוי מוצלח. יש לו משימה לא פשוטה בכלל וקהל שלא יגלה הרבה סבלנות לצערי.

מעבר זריז על המאמנים שהצליחו אצלנו מגלה שאין חוקיות. אוסקר הגיע מהנוער של ברצלונה, סוזה הגיע אחרי כמה משרות נטולות הישגים מרשימים בצ'מפיונשיפ וקדנציה טובה בהונגריה, פאקו הגיע אחרי שנים כחלק מצוות אימון מוצלח במועדונים גדולים ועם מעט מאוד ניסיון כמאמן ראשי, בוס הגיע כנסיך הולנדי שעשה דברים יפים בויטסה ואיביץ' הגיע אחרי קנדציה טובה בפאוק. 

מעט מאוד קווי דימיון במסלולים של כל אחד מהם, למעט אולי זה שהיו קשרים אחוריים/מרכזיים והופיעו בנבחרות שלהם, מה שנכון גם לגבי יוקאנוביץ' (פאקו לא עשה קריירה בבוגרים)?

4 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

הצלחתו הצלחתנו. נקווה שיתגלה כמינוי מוצלח. יש לו משימה לא פשוטה בכלל וקהל שלא יגלה הרבה סבלנות לצערי.

מעבר זריז על המאמנים שהצליחו אצלנו מגלה שאין חוקיות. אוסקר הגיע מהנוער של ברצלונה, סוזה הגיע אחרי כמה משרות נטולות הישגים מרשימים בצ'מפיונשיפ וקדנציה טובה בהונגריה, פאקו הגיע אחרי שנים כחלק מצוות אימון מוצלח במועדונים גדולים ועם מעט מאוד ניסיון כמאמן ראשי, בוס הגיע כנסיך הולנדי שעשה דברים יפים בויטסה ואיביץ' הגיע אחרי קנדציה טובה בפאוק. 

מעט מאוד קווי דימיון במסלולים של כל אחד מהם, למעט אולי זה שהיו קשרים אחוריים/מרכזיים והופיעו בנבחרות שלהם, מה שנכון גם לגבי יוקאנוביץ' (פאקו לא עשה קריירה בבוגרים)?

פאקו היה עוזר מאמן ומאמן כושר לסירוגין במספר קבוצות לפני מכבי, אנחנו היינו התחנה הראשונה שלו כמאמן ראשי.

אין חוקיות לכלום.

הבאנו מאמן ללא ניסיון אימון כלל בעל שם עצום ככדורגלן.

אגדת פריימרליג, אגדה באירלנד, שחקן הרכש הטוב ביותר בהיסטוריה של ה MLS.

תהיה חשיבות עצומה לצוות שיעבוד סביבו ולרכש שיינחת כאן.

בינתיים קיבלנו אחד שעבד שנים בליברפול.

בוא נראה איך זה מתפתח.

שיהיה לנו בהצלחה.

לפני3 שעות , קובי השועל said:

אתם צריכים להבין שיש סיפור לגיבורים שכתוב מראש, הוא דמות אדירה וככה זה גם יראה על המגרש. מכבי זוכה באליפות, צלמו מסך.

איתך. הלוואי שהמחזור הראשון של הליגה יהיה מחר.

מת שמיטש יגיד את האמת על קראנקה מחר

"זה הנוכל הכי גדול ששילמתי לו כסף"

"טפלון רודף בצע"

"מלתחה מזעזעת"

"בן זונה גדול"

יאכזב אותי אפילו אם ציטוט אחד לא יושמע מחר

32 דקות לפני, פנחס שוף said:

מת שמיטש יגיד את האמת על קראנקה מחר

"זה הנוכל הכי גדול ששילמתי לו כסף"

"טפלון רודף בצע"

"מלתחה מזעזעת"

"בן זונה גדול"

יאכזב אותי אפילו אם ציטוט אחד לא יושמע מחר

אולי הוא התקשר ואמר לו איחו דה פוטה קראנקה וניתק

1 hour ago, מנג'ר יונייטד said:

פאקו אכן לא היה שחקן מקצועני. התחיל בכלל מתחום הכושר אם אני לא טועה.

צטט

"אני רוצה שהקבוצות שלי ישחקו כדורגל אגרסיבי מאוד עם הכדור, ויתחילו את הנעת הכדור מאחור. תמיד שיחקתי בקבוצות טובות מאוד, כולל טוטנהאם במשך שמונה שנים, וטוטנהאם משחקת כדורגל התקפי. יש להם דרך – להתחיל את ההתקפות מאחור ולשחק מהר. אני אוהב את זה. אני אוהב גם להפריע ליריבות לשחק, לתקוף אותן בקצב גבוה, לעבור מרחבה לרחבה במהירות כדי להבקיע שערים. דרושה אינטנסיביות, ואני צריך שחקנים חכמים בקבוצה שלי. זו הפילוסופיה שלי, ואני לוקח קצת מכל המאמנים שהדריכו אותי והשחקנים איתם שיחקתי. אני רוצה כדורגל מהיר, שיהיה אטרקטיבי עבור הקהל"

מי בעצם לוחץ לו את היד?

מיטש לא בארץ, מנספורד לא בארץ, ג׳ק לא בארץ (?)

פעם לפחות היה את שרון תמם ויצחקי שיקבלו את המאמנים, היום מי יקבל אותו? שורה וזיגדון?

עריכה: שנייה אחרי שכתבתי את ההודעה ראיתי שמנספורד כן בארץ :wubyellow3: