Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

רובי קין חייב ללכת.

העונה הזאת הורידה לי המון שנים מהחיים בגללו.

די נמאס, אני רוצה לראות כדורגל איכותי, לבוא למשחק, לדעת שאנחנו נותנים פה 3 והולכים.

אנחנו מכבי ראבק. תקציב עתק, אימפריה - למה צריך בוא בחשש לסכנין או ריינה או לכל קבוצה אחרת?

לא מאשים רק את רובי, החומר שחקנים שלנו על הפנים, פיטורי קין צריך להיות יחד עם החלפת רוב השחקנים.

On 14.5.2024 at 20:22, ravid said:

ראוי גם לציין שאם דין דוד לא יושב בחוץ חודש בפברואר, והילד של צ'ארי לא עובר מה שהוא עבר, כנראה שהדיון הזה היה נראה אחרת לגמרי.

מה קרה לילד של צ׳ארי?

ואם מילסון לא היה יוצא לאליפות אפריקה וגלוך לא היה עוזב בינואר שנה שעברה, הדיון הזה באמת היה שונה.

לפני2 שעות , זיפו said:

לא מאשים רק את רובי, החומר שחקנים שלנו על הפנים, פיטורי קין צריך להיות יחד עם החלפת רוב השחקנים

זו הסיבה האמיתית, חומר שחקנים אחר ואנחנו בים עם הצלחת כבר בפברואר

חייב להגיד שהיה פה דיון יפה של בעד ונגד רובי ב-10 העמודים האחרונים. טיעונים לכאן ולכאן. לדעתי האישית רובי עשה את האליפות שלו ברצף 8 הנצחונות שהיו לנו מאז שחזרה הליגה ב-3 בדצמבר. 8 נצחונות שלמעט הנצחון על אשדוד 4-1 נגמרו בהפרש של שער אחד. על זה נאמר "ככה לוקחים אליפות". אני חושב שמספיק תקלה אחת או 2 ברצף הזה, ולא היינו לוקחים אליפות, כי היינו כ"כ לא יציבים במהלך העונה.

תכלס אני לא יודע איך לאכול אותו כרגע. מצד אחד הביא אליפות נגד כל הסיכויים, מצד שני לא היינו כ"כ דומיננטיים בשביל אליפות, לא הרגשתי אותו שולט ברוב המקרים בסגל או במשחקים. השאלה היחידה מבחינתי היא האם זה רק מפני שזו שנה ראשונה שלו כמאמן, ובהמשך נראה מאמן בשל יותר - או שזה עניין של יכולת.

1 hour ago, lobster said:

תכלס אני לא יודע איך לאכול אותו כרגע. מצד אחד הביא אליפות נגד כל הסיכויים, מצד שני לא היינו כ"כ דומיננטיים בשביל אליפות, לא הרגשתי אותו שולט ברוב המקרים בסגל או במשחקים. השאלה היחידה מבחינתי היא האם זה רק מפני שזו שנה ראשונה שלו כמאמן, ובהמשך נראה מאמן בשל יותר - או שזה עניין של יכולת.

למה נגד כל הסיכויים?

חיפה אחרי 3 אליפויות, אף קבוצה לא הצליחה בעשורים האחרונים לקחת אליפות רביעית. ועוד בלי המאמן הבכיר ועוד עם שרי שעוזב באמצע. 

באר-שבע יצאה כבר אחרי החודש הראשון של הליגה מהמירוץ. אני לא אומר, היו לנו קשיים והמון אתגרים, אבל לכולם היו.

יש לנו גם נטייה כאוהדים לחשוב שהחיים הם כמו במנג׳ר

עובדה מעניינת: רובי היה מעורב רק בהבאתם של מילסון ומאסון.

כל שאר הזרים שבאו + אי מכירת לוקאסן- קרו כחלק מהחלטות מועדון למרות שרובי חיפש חיזוקים אחרים שפשוט לא רצו להגיע.

לאור העובדה הזאת, אני לגמרי יכול להבין למה הוא משחק עם 2 זרים כל העונה.

לזכותו ייאמר- החזיר את יוריס לחיים, מהקבר הכי עמוק למצטיין עונה

העפיל למפעל אירופי והגיע עד לשמינית הגמר

צלח משברים ונקט בפעולות יזומות כדי לגרום לכך (הוצאת ערן ודור מההרכב)

וכמובן- כנראה אליפות.

לגניתו ייאמר- התבטל בכמה משחקי עונה

מגיב מאוחר במרבית המקרים

לא גיוון בתבניות משחק לאחר שכל הליגה עלתה עליו

אני מתחילת העונה הרמתי לו, חייב להודות ששיחת טלפון איתו גרמה לי להסתכל עליו באור חיובי יותר וזה אולי קצת הטה את דעתי

במשחקים האחרונים, קצת פחות מבסוט עליו.

סהכ חושב שהתעלה על הציפיות והייתי חותם על כל ההישגים הללו לפני תחילת העונה בודאות

לפני2 שעות , lobster said:

חייב להגיד שהיה פה דיון יפה של בעד ונגד רובי ב-10 העמודים האחרונים. טיעונים לכאן ולכאן. לדעתי האישית רובי עשה את האליפות שלו ברצף 8 הנצחונות שהיו לנו מאז שחזרה הליגה ב-3 בדצמבר. 8 נצחונות שלמעט הנצחון על אשדוד 4-1 נגמרו בהפרש של שער אחד. על זה נאמר "ככה לוקחים אליפות". אני חושב שמספיק תקלה אחת או 2 ברצף הזה, ולא היינו לוקחים אליפות, כי היינו כ"כ לא יציבים במהלך העונה.

אני רוצה להביא פה ציטוט של המכבייה מנושא אחר - 

לפני21 שעות , המכבייה said:

נכון. 

ומשום מה, רביבו ודור לא מקבלים פה את הערכה שהם ראויים לה. הציפיה לתוצר מוגמר כבר בעונתם הראשונה באמת במכבי היא תמוהה ולא ריאלית. 

ועכשיו תחליפו את רביבו ודור בשם קין.

בסוף לקח בסטייל, עם ניצחונות על ה0 במאני טיים, על חיפה בחוץ וב"ש. 

ראוי להמשיך עוד עונה

למרות הכל, מקווה שימשיך בתקווה שהוא ילמד מהטעויות של עונת בכורה כמאמן.

המשכיות זה דבר מבורך אם רוצים לייצר שושלת. בכל אופן, קריטי יותר לשדרג את רמת הזרים

בושמילס לאירי. 

אוהב אותו. זאת אליפות קריטית. החמישית של חיפה היתה קלה יותר מהרביעית. 

רובי עצר אותם. 

בושמילס לאירי. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

בושמילס לאירי. 

אוהב אותו. זאת אליפות קריטית. החמישית של חיפה היתה קלה יותר מהרביעית. 

רובי עצר אותם. 

בושמילס לאירי. 

בושמילס שמא בושמילס, רוצה שימשיך או לא?

אנשים פה צריכים קודם כל לקלוט שהחלופה לא יותר טובה, מאמנים לא יעמדו בתור לבוא לאמן פה אם הוא עוזב

את הטעות לפטר מאמן אחרי עונת אליפות עשינו עם פאקו ויצא מזה בכר

13 דקות לפני, maccabi-king said:

אנשים פה צריכים קודם כל לקלוט שהחלופה לא יותר טובה, מאמנים לא יעמדו בתור לבוא לאמן פה אם הוא עוזב

את הטעות לפטר מאמן אחרי עונת אליפות עשינו עם פאקו ויצא מזה בכר

מכבי כבר אמרה את שלה.

יש לו חוזה ורוצים שיישאר, אם הוא יעזוב או לא זו כבר החלטה שלו בלבד.

הדבר היחידי שאני מקווה הוא שמכבי כבר באמת הכינו חלופות ולא דיבורי סרק על פאולו וכו׳. לתחושתי הוא עוזב, המשפחה לא חוזרת לכאן בקרוב זה יהיה שיקול מרכזי אצלו ובהתאם להצעות שיגיעו.

כל כך מגיע לקין.   עונה ראשונה שלו כמאמן ראשי..  
נכון, היו לו טעויות, מדינה זרה, תרבות שונה ולחוצה (מאד) ומלחמה,
ולמרות פחדים ולחצים מהמדינה שלו,

שמעל 70% שם אנטי ישראל, 
הוא התעקש להישאר כאן בכדי להצליח, 
היה ספורטאי למופת ומאחל לו הצלחה ענקית כמאמן כנראה גם בעונה הבאה, עם קצת יותר ניסיון. כבר הספיק להכיר כאן את התרבות והליגה,
נקווה לאליפות גם בעונה הבאה, עם שלב בתים. 

מפה לשם אשכרה הביא אליפות, שאפו ענק, מקווה שאם יישאר עוד עונה הוא ילמד מהטעויות.

אחלה רובי. תודה.

לפני14 שעות , Raumdeuter said:

@melody מסקרן אותי לדעת איך הגעת לשיחת טלפון עם רובי קין(לא חייב לספר אבל אני באמת תוהה).

תשמע זה סיפור ענק

הוא ישב בתרנגול הכחול עם המאמן שוערים. אחותי (שאין לה מושג בכדורגל) שמעה שהוא המאמן של מכבי וביקשה שאכתוב לו משהו.. ניסיתי להוריד אותה מזה אבל היא כבר ניגשה אליו אז רשמתי לו דברים טובים ומזל טוב על גביע הטוטו אתמול ו

If you can make the substitutes a bit earlier it will be great

אחותי אמרה שהוא שינה את הבעת הפרצוף מחיוך לכעס ברגע ודרש ממנה

Call him now

מפה לשם, רובי קין שוטף אותי בטלפון ב23:30 בלילה שאני עם דרינק לפני יציאה על זה שאנחנו חייבים לשנות את המנטליות (האוהדים), של כמה הם משתדלים ועובדים קשה כדי להחזיר את האליפות ואיך אני רושם לו את זה אם אני לא באימונים ושזה מזלזל וכו וכו

אחרי 3-4 דק של הלם של ״מה הולך פה?״

פתחתי עליו חזרה :)

התחלתי להעלות את נושא העומסים והרוטציה ולשאול אותו ספציפית על שחקנים מסויימים ולמה הם לא משחקים

כנראה שהאלכוהול גרם לו להיות נדיב במידע (עדיין שמר על השחקנים) אבל בגדול הבנתי מאיפה הוא מונע ולמה הדברים מבחוץ לא כמו שהם מבפנים, בייחוד עם הזרים.

כשניתקתי לקח לי 5 דק וצייסר להבין מה ההזייה שהלכה פה, יש עוד הרבה בסיפור אבל חוסך מפאת כבוד

סהכ אחלה רובי.

31 דקות לפני, melody said:

תשמע זה סיפור ענק

הוא ישב בתרנגול הכחול עם המאמן שוערים. אחותי (שאין לה מושג בכדורגל) שמעה שהוא המאמן של מכבי וביקשה שאכתוב לו משהו.. ניסיתי להוריד אותה מזה אבל היא כבר ניגשה אליו אז רשמתי לו דברים טובים ומזל טוב על גביע הטוטו אתמול ו

Call him now

מפה לשם, רובי קין שוטף אותי בטלפון ב23:30 בלילה שאני עם דרינק לפני יציאה על זה שאנחנו חייבים לשנות את המנטליות (האוהדים), של כמה הם משתדלים ועובדים קשה כדי להחזיר את האליפות ואיך אני רושם לו את זה אם אני לא באימונים ושזה מזלזל וכו וכו

התחלתי להעלות את נושא העומסים והרוטציה ולשאול אותו ספציפית על שחקנים מסויימים ולמה הם לא משחקים

כנראה שהאלכוהול גרם לו להיות נדיב במידע (עדיין שמר על השחקנים) אבל בגדול הבנתי מאיפה הוא מונע ולמה הדברים מבחוץ לא כמו שהם מבפנים, בייחוד עם הזרים.

כשניתקתי לקח לי 5 דק וצייסר להבין מה ההזייה שהלכה פה, יש עוד הרבה בסיפור אבל חוסך מפאת כבוד

סהכ אחלה רובי.

וואלה סיפור מגניב רצח.

1 hour ago, melody said:

תשמע זה סיפור ענק

Call him now

סהכ אחלה רובי.

ענק

מסתבר שהוא אישיות נחמדה ומאוד מעניינת אחרי הכל

לפני1 שעה , melody said:

תשמע זה סיפור ענק

Call him now

סהכ אחלה רובי.

חח חזק

זה בריטי טיפוסי

אני מהאלה שאמרו ואולי עדיין אמורים שהוא צריך ללכת הביתה.

לדעתי הוא לא מאמן טוב, הוא כן יכול להיות מאמן טוב עונה הבאה, אולי יהיה גרף שיפור וכו' אבל אני לא מרוצה ממנו העונה, וחושב שהאליפות הזאת היא חצי נס.

אבל בתור אישיות הוא אחלה בן אדם וזה נראה גם על השחקנים שכן מתחברים אליו. מאוד אמוציונלי ואני אוהב את זה