Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

Just now, erantheking21 said:

למעט אולי קארצב, שלמה ומשפתי 

כל השאר שלשלו היום בגדול ולא רק רובי אשם לבד.

רז שלמה היה ענק היום. ענק. 

משחק של בלם ימין אללה טיבי בימיו הטובים. 

Just now, Brandon Roy said:

אם למאמן יש צוות 5-6 עוזרים והם חצי שנה לא מצליחים לראות את האחוזים הנמוכים של קניקובסקי בקרנות ואת האפקט הלא קיים של ביטון כשהוא עולה חילוף מהאגף, על המשחק (שוב, סטט', לא דעות), אז כן. לדעתי אני מבין יותר ממנו. 

לעולם לא הייתי אומר דבר כזה על איביץ, סוזה, גארסיה ועוד 5-6 מאמנים אחרים שהיו פה. אבל גם לעולם לא ראיתי מאמן שהגרף שיפור שלו לגבי ניואנסים שאפשר להפריך בסטט', כל-כך סטטי. 

אני לא חושב שאתה קרוב ב10 אחוז להבין למה קין לא מחזיק ממנו. לא ידע, לא רזומה, לא נוכחות באימונים. 

אני כן חושב שמכבי בינונית וסולידית. כמו היריבה שלה. ואתה מחפש איזה גיבור שעוד לא ראינו. קיקו היה הרכש הנוצץ של הקיץ, לאף אחד לא היתה מטרה לחסל אותו. וזה רק מה שאנחנו יודעים, להערכתי, זה עוד הרבה יותר גרוע במציאות. וזה מוזר בכלל, מה חשבת שיצא מאותו סגל פלוס דוידה(דביל) ומילסון? אז זה מה שיצא, 5 הפרש בפלייאוף.  

8 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא חושב שאתה קרוב ב10 אחוז להבין למה קין לא מחזיק ממנו. לא ידע, לא רזומה, לא נוכחות באימונים. 

אני כן חושב שמכבי בינונית וסולידית. כמו היריבה שלה. ואתה מחפש איזה גיבור שעוד לא ראינו. קיקו היה הרכש הנוצץ של הקיץ, לאף אחד לא היתה מטרה לחסל אותו. וזה רק מה שאנחנו יודעים, להערכתי, זה עוד הרבה יותר גרוע במציאות. וזה מוזר בכלל, מה חשבת שיצא מאותו סגל פלוס דוידה(דביל) ומילסון? אז זה מה שיצא, 5 הפרש בפלייאוף.  

שתהיה בריא, מרוב שאתה אוהב להסביר לאנשים למה הם לא מבינים, אפילו לא נכנסת לעובי הקורה שהסיפור פה הוא בכלל לא קיקו. 

אחלה לילה אח צהוב 

לפני12 שעות , Brandon Roy said:

שתהיה בריא, מרוב שאתה אוהב להסביר לאנשים למה הם לא מבינים, אפילו לא נכנסת לעובי הקורה שהסיפור פה הוא בכלל לא קיקו. 

אחלה לילה אח צהוב 

האם קין לא המאמן הטוב שיש? יופי, ידעתי את זה ביוני. הוא מתמודד מול דגו, גם לו יש חסרונות. קבוצות בינוניות אבל אפשרי לחתוך את קו הסיום ראשון. קצת שכחנו, כולנו היינו בטירוף להעיף את קראנקה והיתה אפילו תחושה שהוא ממשיך. לוקח מה שיש. דקויות וסטטיסטיקות של כמה האירי נוראי, אני יכול גם להביא הפוך אבל קראנקה היה חתום.

אחלה לילה אח צהוב.  

2 דקות לפני, המכבייה said:

האם קין לא המאמן הטוב שיש? יופי, ידעתי את זה ביוני. הוא מתמודד מול דגו, גם לו יש חסרונות. קבוצות בינוניות אבל אפשרי לחתוך את קו הסיום ראשון. קצת שכחנו, כולנו היינו בטירוף להעיף את קראנקה והיתה אפילו תחושה שהוא ממשיך. לוקח מה שיש. דקויות וסטטיסטיקות של כמה האירי נוראי, אני יכול גם להביא הפוך אבל קראנקה היה חתום!!!

אחלה לילה אח צהוב.  

כן, יש גרוע מקין. 

וכן, נראה שאנחנו בדרך לתואר (אם כי בהחלט חושש). 

אבל באמת שקין עושה אין ספור טעויות שזה מעבר לטירון שלא ידע מה לעשות, הוא אפילו לא יותר לתקן כשהוא כן נתקל במשהו (שוב ושוב)

15 דקות לפני, עמית ר said:

כן, יש גרוע מקין. 

וכן, נראה שאנחנו בדרך לתואר (אם כי בהחלט חושש). 

אבל באמת שקין עושה אין ספור טעויות שזה מעבר לטירון שלא ידע מה לעשות, הוא אפילו לא יותר לתקן כשהוא כן נתקל במשהו (שוב ושוב)

מכבי היתה פחדנית היום, משחק בשליטה שלה, רק חסר ניצוץ קטן שיביא את זה. לא היה ניצוץ. זה על המאמן אבל זה גם כל הבכירים שלך(גבי, פרץ, זהבי, מילסון). הם היו נוראיים היום. דווקא שלמה וקארצב היו סלע שקט. בסוף מאמן הולך עם הבכירים שלו. 

דיסוננס גדול מאיך שכולנו התלהבנו מכך שלא היה מרוצה מה  1-6 נגדם בטוטו בתחילת העונה, בראיון שאחרי המשחק לעומת הראיונות שלו בשבועות האחרונים. 

אין לו מושג מה לא עובד כמו שצריך. מדבר איתי על מזל וכל מיני כאלה... 

3 דקות לפני, Brandon Roy said:

דיסוננס גדול מאיך שכולנו התלהבנו מכך שלא היה מרוצה מה  1-6 נגדם בטוטו בתחילת העונה, בראיון שאחרי המשחק לעומת הראיונות שלו בשבועות האחרונים. 

אין לו מושג מה לא עובד כמו שצריך. מדבר איתי על מזל וכל מיני כאלה... 

שמע, זאת לא טופ 10 מכבי שראיתי. ורובי הוא  לא טופ 10 מאמנים שראיתי במכבי. 

היום, עלה עם ההרכב האידיאלי, קארצב ושלמה היו ממש אחלה. לא עבד כלום עם השחקנים הבכירים. אי אפשר להחליף את הבכירים כי זה לא סגל ממש איכותי. אם דוידה פותח אצלנו, אז כנראה זה מה שיש. זה חייב להיות להיות מוכרע בראש ואנחנו מאבדים אותו. זה קשור אליו אבל זה קשור גם אליהם. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

היום, עלה עם ההרכב האידיאלי, קארצב ושלמה היו ממש אחלה. לא עבד כלום עם השחקנים הבכירים. אי אפשר להחליף את הבכירים כי זה לא סגל ממש איכותי. אם דוידה פותח אצלנו, אז כנראה זה מה שיש. זה חייב להיות להיות מוכרע בראש ואנחנו מאבדים אותו. זה קשור אליו אבל זה קשור גם אליהם. 

רז שלמה היה מדהים היום. הזכיר תקופות של בלם ימין ישראלי אללה טיבי כשהיה בפורמה ליד גרסיה. 

2 דקות לפני, Brandon Roy said:

רז שלמה היה מדהים היום. הזכיר תקופות של בלם ימין ישראלי אללה טיבי כשהיה בפורמה ליד גרסיה. 

גם קארצב, טאצ' אנד גו בלי להסתבך. הפתיע אותי מאד. 

13 דקות לפני, Brandon Roy said:

לא יודע אם מדהים אבל הוא היה מאוד טוב. אני עדיין לא שקט איתו כבלם פותח אצלנו, אבל הוא ללא ספק שחקן ראוי להיות ברוטציה כבלם השני או השלישי בקבוצה.

10 דקות לפני, המכבייה said:

גם קארצב, טאצ' אנד גו בלי להסתבך. הפתיע אותי מאד. 

קארצב היה הכי טוב בקישור שלנו ונראה הרבה יותר חד, קילר ומסוכן מקניקובסקי ודור פרץ. 

לפני4 שעות , המכבייה said:

קין נהיה החשוד המיידי.

כשמילסון, זהבי, דוידה, גבי ופרץ נראים כמו כלום, מה הציפייה ממנו? כמו שאומרים, הוא מסתכל אחורה לספסל ומה הוא רואה? דביטון? היה יכול להיות שם קיקו ואולי איזה יוני או משהו, כשהם בעניינים, זו יכולה להיות טענה אליו, לא זה שהסגל הכי בכיר שלך לא נראה טוב במשחק חוץ בטרנר. בעונה הזו, הסגל הזה שווה מקום ראשון מג'עג'ע וזה ככל הנראה מה שקין הולך להוציא ממנו. לא פחות ולא יותר.

אני גם לא חושב שהוא בטופ שלוש שהיו פה, בטח שלא עדיף על בכר, אבל אי אפשר לתלות את כל היכולת רק בו כאילו שאין שחקנים על המגרש. אפרופו בכר, לא סתם הוא חותם בחיפה והדיבורים הם על התחמשות רצינית שלהם, גם הוא יודע טוב מאוד שההשפעה שלו כמאמן היא מוגבלת ותנאי הכרחי לאליפות זה שחקנים טובים.

רובי מנהל משחק לא טוב, לא חושב שיש מישהו שיחלוק על זה. 

אבל אם נסתכל על התמונה הגדולה,אפשר לראות שהסגל הזה חסר איכות בצורה מאוד משמעותית . 

אתה משחק באופן קבע עם זר וחצי(סאבוריט) כששחקנים שאמורים להיות חילופים נחמדים במקסימום כמו דוידה/עידו מרותחים להרכב. 

לא יודע אם ההחלטות האלה הן רק של רובי אבל משהו פה פשוט לא הגיוני . 

21 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

רובי מנהל משחק לא טוב, לא חושב שיש מישהו שיחלוק על זה. 

אבל אם נסתכל על התמונה הגדולה,אפשר לראות שהסגל הזה חסר איכות בצורה מאוד משמעותית . 

אתה משחק באופן קבע עם זר וחצי(סאבוריט) כששחקנים שאמורים להיות חילופים נחמדים במקסימום כמו דוידה/עידו מרותחים להרכב. 

לא יודע אם ההחלטות האלה הן רק של רובי אבל משהו פה פשוט לא הגיוני . 

בהחלט צודק שהסגל לא איכותי מספיק או איכותי בכלל, אני הראשון שיצטרף לטענה זו. ויחד עם זאת, ממשחק למשחק אנחנו נראים יותר ויותר רעים וחלשים וחסרי פתרונות. אלו בדיוק אותם השחקנים שניצחו פה במשך כמעט סיבוב שלם. מרגע שהתחילו קצת ללמוד את צורת המשחק שלנו, נגמר הסרט, וזה בדיוק בדיוק העבודה והמטרה של מאמן. לקין אין את זה פשוט..

ניקח אליפות איתו ולא בזכותו, זה כל הסיפור פה, אם סוזה או מאמן טוב על המדף מחליף אותו בקיץ בלי לחשוב פעמיים, בכר ינקנק אותו.

נקווה שלא ישלשל קולסאלית ויפסיד פעמיים באותה עונה הפרש של 10 נקודות. 

גם את החזרה מהבור שנקלענו אליו (סגירת פער 10) אני לא זוקף לזכותו, אלא יותר לחדר ההלבשה. זה לא זה. בכר יתמודד איתנו בעונה הבאה. אבל, בצער רב, ברור לכולנו שהוא יישאר

18 דקות לפני, הילד משער 8 said:

גם את החזרה מהבור שנקלענו אליו (סגירת פער 10) אני לא זוקף לזכותו, אלא יותר לחדר ההלבשה. זה לא זה. בכר יתמודד איתנו בעונה הבאה. אבל, בצער רב, ברור לכולנו שהוא יישאר

בנקודה הנוכחית שמנו את עצמנו בנקודה שבה אנחנו צריכים לקוות שהוא יישאר.

ומי שיעבור על התגובות שלי יראה שאני סבור שהוא מהמאמנים החלשים שהיו כאן בעשור האחרון. 

יהיה קשה להביא לכאן מאמן זר אחר רציני בתקופה הזו. להערכתי הוא יחליט לעזוב בשלב מתקדם בפגרה ואנחנו נהיה בבעיה. 

11 דקות לפני, Brandon Roy said:

בנקודה הנוכחית שמנו את עצמנו בנקודה שבה אנחנו צריכים לקוות שהוא יישאר.

ומי שיעבור על התגובות שלי יראה שאני סבור שהוא מהמאמנים החלשים שהיו כאן בעשור האחרון. 

יהיה קשה להביא לכאן מאמן זר אחר רציני בתקופה הזו. להערכתי הוא יחליט לעזוב בשלב מתקדם בפגרה ואנחנו נהיה בבעיה. 

אכן נראה שהתסריט הסביר הוא שנאכל זין 4 צול.

מחזיר אותי לקיץ שעבר ולהוא שלפני ולהוא שלפניו ולהוא שלפניו (וגם לזה) - מספיק עם הרולטה הזו של המאמנים הזרים. איביץ', דוניס, פטריק, קראסטאיץ', קראנקה, קין.... אלו השמות של המאמנים שלנו מאז שג'ורדי עזב. חוץ מאיביץ', אני רוצה לראות מי פה יכול לטעון שהם עדיפים על המאמנים הישראלים הבכירים. 1/6. תוסיפו לזה את השכר הגבוה יותר משמעותית ואת העובדה שכל קיץ יש סימן שאלה אם הם נשארים או לא, גם כשהם עושים עונה טובה, ונקבל את העובדה הפשוטה - הסיפור של מאמנים זרים מיצה את עצמו.

אני חושש מאוד שהמצב הרבה יותר רע ממה שנדמה לחלק מהיוזרים כאן.

7 משחקים זה לא מעט, משחקים לא פשוטים. לבנות רק על זה שחיפה לא טובה לא מרגיע לדעתי. הם יכולים להיכנס למוד טוב כמו שהיה בפעם שעברה.

מי יכל להרגיע אותי בכל זאת?