Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

5 דקות לפני, Kenji.09 said:

התוצאות טובות, הדרך פחות.

פעם שנייה שאנחנו מגיעים לנוקאאוט ופשוט משלשלים.

זה לא הגיוני.

לא משאיר אותו בקיץ גם אם תהיה פה אליפות.

אם ביום שני הוא ממשיך עם אותה שיטת משחק של לשחק דרך האמצע וללחוץ את חיפה, הוא יקבל על הראש ארוכים שייגמרו את המשחק.

אם הוא ילחץ גבוה הוא יחטוף ארוכים שההגנה שלנו לא תצליח להתמודד איתה. מאמין שהוא יחכה קצת מאחור וינסה לנצל שטחים עם חצים קדימה

20 דקות לפני, תחיית המתים said:

בכר לא יבוא למכבי. עשיתם אותו פפ.  הבן אדם אשכרה קיבל צק פתוח בכוכב האדום ונכשל כישלון חרוץ

בלי קשר לזה שרכש לא היה הצד החזק שלו גם בב"ש (בחיפה לדעתי לא התעסק בזה), הכוכב האדום כנראה היו מפטרים גם את פפ אם לא היה מוביל את הליגה עם מאה אחוזי הצלחה ועולה לשמינית הגמר. הטעות הכי גדולה של בכר בסרביה היתה מלכתחילה לחתום במועדון עם ציפיות לא ריאליות ואפס סבלנות.

13 דקות לפני, Omer said:

בלי קשר לזה שרכש לא היה הצד החזק שלו גם בב"ש (בחיפה לדעתי לא התעסק בזה), הכוכב האדום כנראה היו מפטרים גם את פפ אם לא היה מוביל את הליגה עם מאה אחוזי הצלחה ועולה לשמינית הגמר. הטעות הכי גדולה של בכר בסרביה היתה מלכתחילה לחתום במועדון עם ציפיות לא ריאליות ואפס סבלנות.

בוא נצמד לעובדות.  הוא נכשל כישלון טוטאלי עם הרכש הוא נכשל בליגה המקומית והוא נכשל באירופה

8 דקות לפני, תחיית המתים said:

בוא נצמד לעובדות.  הוא נכשל כישלון טוטאלי עם הרכש הוא נכשל בליגה המקומית והוא נכשל באירופה

הוא פוטר יום אחרי שאיבד את המקום הראשון בחודש דצמבר, זה לא "נכשל בליגה", זה שליפה מהמותן של ההנהלה. באירופה הציפיות שלהם בכל מקרה לא היו ריאליות, אז גם לזה קשה לקרוא כישלון (מדובר במועדון ששנה לפני עף מול ישראלית, כן? מה הם חשבו שהם שווים?) אבל נניח. לגבי רכש, אמרתי - מלכתחילה המודל במכבי הוא לא שהמאמן מביא את הרכש, וגם בחיפה הוא לא היה אחראי לזה, אז מה רלוונטי אלינו?

11 דקות לפני, תחיית המתים said:

צ'ק פתוח הוא לא קיבל בשום צורה שהיא. הכוכב היו עם קשיים תזרימיים, מוזמן לבקר בטרנספרמרקט ולראות את המאזן רווח/הפסד כדי לראות שהוא לא קיבל בכלל כסף להעברות.

53 דקות לפני, Omer said:

הוא פוטר יום אחרי שאיבד את המקום הראשון בחודש דצמבר, זה לא "נכשל בליגה", זה שליפה מהמותן של ההנהלה. באירופה הציפיות שלהם בכל מקרה לא היו ריאליות, אז גם לזה קשה לקרוא כישלון (מדובר במועדון ששנה לפני עף מול ישראלית, כן? מה הם חשבו שהם שווים?) אבל נניח. לגבי רכש, אמרתי - מלכתחילה המודל במכבי הוא לא שהמאמן מביא את הרכש, וגם בחיפה הוא לא היה אחראי לזה, אז מה רלוונטי אלינו?

כמה הפסדים היו לו? כמה הפסדים היו לכוכב האדום ב3 שנים האחרונות? תפסיק לגנוב דעת. הוא לא פוטר כי ירד מהמקום הראשון הוא פוטר כי התוצאות היו רעות לאורך כל העונה!!!  עלק שליפה מהמותן. גנב דעת

50 דקות לפני, קמחי said:

צ'ק פתוח הוא לא קיבל בשום צורה שהיא. הכוכב היו עם קשיים תזרימיים, מוזמן לבקר בטרנספרמרקט ולראות את המאזן רווח/הפסד כדי לראות שהוא לא קיבל בכלל כסף להעברות.

הוא הביא חלוץ ב4 מליון יורו וקשר ב5.5 מיליון איך לא קיבל כסף להעברות?

1 hour ago, תחיית המתים said:

כמה הפסדים היו לו? כמה הפסדים היו לכוכב האדום ב3 שנים האחרונות? תפסיק לגנוב דעת. הוא לא פוטר כי ירד מהמקום הראשון הוא פוטר כי התוצאות היו רעות לאורך כל העונה!!!  עלק שליפה מהמותן. גנב דעת

לפטר בחודש דצמבר מאמן שהיה לפני פחות מ-24 שעות במקום הראשון זה אחושרמוטה שליפה מהמותן. "תוצאות רעות כל העונה" כשהוא פוטר בדצמבר ואני גנב דעת? זה שלדעתך אסור לשום מאמן להפסיד משחק שם זאת בדיוק היהירות ההזויה של הכוכב האדום שבגללה לא היה צריך לחתום שם, זה ג׳וב שאין שום אפשרות להצליח בו.

הוא היה בליגה עם 15 ניצחונות, שלושה הפסדים ותיקו. חישוב מהיר מראה 85 אחוז הצלחה בליגה תוך כדי ששיחקו בשני מפעלים (46 נקודות מתוך 54 אפשריות). ממש כישלון קולוסאלי, לא נסחפו בכלל שם.

לפני2 שעות , snufkin said:

אם הוא ילחץ גבוה הוא יחטוף ארוכים שההגנה שלנו לא תצליח להתמודד איתה. מאמין שהוא יחכה קצת מאחור וינסה לנצל שטחים עם חצים קדימה

מאוד מקווה בשבילו.
אם זה לא יקרה, אחרי המשחק לבעוט אותו ארוך חזרה לאירלנד לאשתו וילדים.

יש הרבה דברים שבהם אין עקומת שיפור, אבל אחד מהיותר מרגיזים זה שיצאנו מהתקופה הרעה עם מעבר ל - 2 שחקני אגף טבעיים ועכשיו הוא שוב חזר לשחק שם עם חלוץ. כל פעם אותו הדבר והציפייה שיהיה שונה. מלדה הוא לא שחקן אגף, בטח שהוא לא יכול לתרום משם כלום כשאבישי בקו ביחד איתו. כשאני מדמיין צוות עושה הכנה למשחק, אני מדמיין אותם יושבים מול וידיאו ולא יוצאים עד שהם מפצחים איך הם מנצחים, אני לא מאמין לו שהוא חשב שהפיצוח יכול לבוא, בקונסטלציה כלשהי, עם קו ימין כזה של מגן ימין כמו כהן ביחד עם מלדה שהוא לא שחקן קו. זה גם מראה על רמת הניהול שלו כשבחר לשרוף על כלום את קיקו שהוא דווקא כן יכול לשחק באגף, בניגוד לניסויים עם מלדה, תורג'מן וביטון. 

בכר נכשל בכוכב האדום חד משמעית. הם היו מדורגים שלישי בבתים בליגה האלופות וסיימו אחרונים עם כדורגל רע מאוד בזירה האירופאית.

בליגה הם עם תקציב פי 10 מפרטיזן והיו במקום השני אחרי שהם הפסידו דרבי.

זה כמו בימים הטובים של מכבי כדורסל. שמאמן היה גם נכשל באירופה וגם מפסיד להפועל ירושלים בליגה אז היו שולחים אותו הביתה. כן, גם בדצמבר. גם בכר עצמו היה מודע לתנאים ולמועדון שהוא הגיע אליו. כישלון חד משמעי.

6 דקות לפני, car.garsia said:

בכר נכשל בכוכב האדום חד משמעית. הם היו מדורגים שלישי בבתים בליגה האלופות וסיימו אחרונים עם כדורגל רע מאוד בזירה האירופאית.

בליגה הם עם תקציב פי 10 מפרטיזן והיו במקום השני אחרי שהם הפסידו דרבי.

זה כמו בימים הטובים של מכבי כדורסל. שמאמן היה גם נכשל באירופה וגם מפסיד להפועל ירושלים בליגה אז היו שולחים אותו הביתה. כן, גם בדצמבר. גם בכר עצמו היה מודע לתנאים ולמועדון שהוא הגיע אליו. כישלון חד משמעי.

בכנות, הכוכב האדום באירופה מזכירה יותר את מכבי באירופה של רוב השנים מאז השושלת של שאראס. כבר עשרים שנה שאנחנו לא שווים כלום למעט הבלחות, וממשיכים להתאכזב כאילו המקום ברבע הגמר צריך להיות שלנו בטאבו. הוא קיבל את סיטי, לייפציג ויאנג בויז, הרבה סיכוי לא היה לו עם האימפריה שלא הצליחה לעבור את חיפה עונה קודם. למה הם ציפו?

3 דקות לפני, Omer said:

בכנות, הכוכב האדום באירופה מזכירה יותר את מכבי באירופה של רוב השנים מאז השושלת של שאראס. לא שווים כלום, וממשיכים להתאכזב כאילו המקום ברבע הגמר צריך להיות שלנו בטאבו. הוא קיבל את סיטי, לייפציג ויאנג בויז, הרבה סיכוי לא היה לו. למה הם ציפו?

אני בעיקרון מסכים. חוץ מזה שבעיניי הוא יכל לסיים שלישי בבית הזה ולהאריך להם את העונה האירופאית.

מאמין שאם הוא היה מסיים שלישי הם היו נותנים לו להמשיך לאמן שם ולתקן בליגה.  ובסטנדרטים שלהם הוא נכשל. זה לא סותר את זה שהוא מאמן מעולה אגב.

גם נבן ספאחיה היה מאמן מעולה בעיניי, עשה רבע גמר יורוליג שזה הישג שהיום אנחנו חותמים עליו ואז זה נחשב כישלון. הכל עניין של ציפיות ובכר ידע לאן הוא נכנס. 

עם זה שהוא ידע לאן הוא נכנס אני מסכים, ועד היום לא מבין מה חשב לעצמו. הרי גם אם היה נשאר ולוקח אליפות - מי היה זוכר לו את זה כהישג? מצד שני באופן כללי היתה הרגשה שהשתן עלה לו לראש בשנה האחרונה בחיפה, אם הוא יגיע לנבחרת או למכבי אז מקווה בשבילו ובשבילנו שכן למד שהוא לא סופרמן.

1 hour ago, Omer said:

עם זה שהוא ידע לאן הוא נכנס אני מסכים, ועד היום לא מבין מה חשב לעצמו. הרי גם אם היה נשאר ולוקח אליפות - מי היה זוכר לו את זה כהישג? מצד שני באופן כללי היתה הרגשה שהשתן עלה לו לראש בשנה האחרונה בחיפה, אם הוא יגיע לנבחרת או למכבי אז מקווה בשבילו ובשבילנו שכן למד שהוא לא סופרמן.

הם נתנו לו שכר שהוא חלומי עבור מאמן ישראלי. מי יגיד לזה לא...

לפני1 שעה , Omer said:

מאיפה אתה יודע מה היו האופציות? אם זו האופציה היחידה הסבירה, זה לא עדיף מכלום? הנה תראה, נכשל כשלון חרוץ או לא הצליח שם ועדיין הוא מלך הביצה המקומית...

לפני1 שעה , Elirandani said:

הם נתנו לו שכר שהוא חלומי עבור מאמן ישראלי. מי יגיד לזה לא...

גם נכון.

1 hour ago, אלק נילאש said:

מאיפה אתה יודע מה היו האופציות? אם זו האופציה היחידה הסבירה, זה לא עדיף מכלום? הנה תראה, נכשל כשלון חרוץ או לא הצליח שם ועדיין הוא מלך הביצה המקומית...

וגם זה נכון...

לפני15 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אני באמת חושב שהוא לא מאמן,מה ראינו ממנו?

ניהול משחק רע,חילופים מהבית,שיטת משחק לא קיימת,מדי פעם יש הבלחות.

הבן אדם שלשל פעמיים.

תראה את רוב האוהדים בפחד גדול לא לאבד 10 הפרש, ואתה 9 מחזורים לסוף,בעונה כזו שיש לך מאמן,רובנו היינו חוגגים כבר.

מה אני רואה ממנו ? הרוב הזמן כדורגל בקצב גבוה, באירופה בפרט גם כדורגל טוב ותוצאות מרשימות (כן, הביזין בגומלין מול אולימפיאקוס ילווה אותי כל חיי ובכל זאת) יכולת לשחק בהנעת כדור מהירה על הארץ (עד שקלטו והתחילו ללחוץ אותנו) וגם לשחק ארוכים לצדדים עם כתובת. אני רואה תבניות התקפה (מגן , קיצוני קשר וצירופים ביניהם, בעיקר בצד שמאל כמובן) ואני רואה קבוצה רעבה. שיטת משחק ? כן אני רואה שהבין שזה רק 4-3-3 בסגל הזה ומאז הולך טוב בהרבה, אני רואה התעקשות עת קשר 6 יוריס שחושב עומק ןץומהר ולא קשר גרזן רוחב, אני רואה אופי, עם כל השלשולים חזרנו העונה נראה לי איזה 6 פעמים מפיגור לניצחון (בעונה שעברה פעם אחת)  וכן זו עונה משוגעת אז לא נחגוג עד שני ונחכה בסבלנות. והיו משחקים שפגע בחילופים דווקא. והיו משחקים שניהל לא נכון והקבוצה מחרידה לאורך כל העונה במשחק ההגנה ואם התחלפו כל הצוותים כמה פעמים וזה עדיין ככה, זה רק עליו. 

במכלול אין אוהד אחד שלא היה קונה את העונה האירופית שעשינו ולהוביל 10 את הטבלה 9 מחזורים לסיום.  גם עם אכלנו חרא בלא מעט משחקים. 

25 דקות לפני, snufkin said:

מקווה שאהחנו לא משאירים את חיפה לשחק על מגרש ריק בסוגיית בכר

זה כל כך צפוי שזה יקרה

אולי אני טועה אבל אני מעריך שיש איזשהי אחוות בריטים בין רובי לבן ובן א. לא יילך אחרי גבו של רובי ב. לא יציב לו דד ליין להודיע על עתידו 

לפני4 שעות , snufkin said:

מקווה שאהחנו לא משאירים את חיפה לשחק על מגרש ריק בסוגיית בכר

מבחינתי אפילו להגיש הצעה רק בשביל הספורט.

לפני2 שעות , Raumdeuter said:

מבחינתי אפילו להגיש הצעה רק בשביל הספורט.

ואז מה? ברור שזה יפורסם, איך אתה מצפה שרובי ירגיש?

לפני6 שעות , מנש שער 11 said:

מה אני רואה ממנו ? הרוב הזמן כדורגל בקצב גבוה, באירופה בפרט גם כדורגל טוב ותוצאות מרשימות (כן, הביזין בגומלין מול אולימפיאקוס ילווה אותי כל חיי ובכל זאת) יכולת לשחק בהנעת כדור מהירה על הארץ (עד שקלטו והתחילו ללחוץ אותנו) וגם לשחק ארוכים לצדדים עם כתובת. אני רואה תבניות התקפה (מגן , קיצוני קשר וצירופים ביניהם, בעיקר בצד שמאל כמובן) ואני רואה קבוצה רעבה. שיטת משחק ? כן אני רואה שהבין שזה רק 4-3-3 בסגל הזה ומאז הולך טוב בהרבה, אני רואה התעקשות עת קשר 6 יוריס שחושב עומק ןץומהר ולא קשר גרזן רוחב, אני רואה אופי, עם כל השלשולים חזרנו העונה נראה לי איזה 6 פעמים מפיגור לניצחון (בעונה שעברה פעם אחת)  וכן זו עונה משוגעת אז לא נחגוג עד שני ונחכה בסבלנות. והיו משחקים שפגע בחילופים דווקא. והיו משחקים שניהל לא נכון והקבוצה מחרידה לאורך כל העונה במשחק ההגנה ואם התחלפו כל הצוותים כמה פעמים וזה עדיין ככה, זה רק עליו. 

במכלול אין אוהד אחד שלא היה קונה את העונה האירופית שעשינו ולהוביל 10 את הטבלה 9 מחזורים לסיום.  גם עם אכלנו חרא בלא מעט משחקים. 

לא ככ מסכים איתך,למעט יוריס 6 שזו באמת הברקה.

רוב המשחקים אתה תקוע,ואתה תלוי יותר מדי במילסון,לצורך העניין שים לב מה קרה שהוא הלך,לכל קבוצה יש את הכוכב שלה,אבל בלעדיו אני לא יודע אם אנחנו מתחרים על אליפות.

האם סתם רוב האנשים פה בעד להחליף אותו? אני די בטוח שזה מסיבה מסוימת.

לפני8 שעות , מנש שער 11 said:

תודה על זה. חשוב לאזן את הדיון כי אין פה כמעט אפור בנושא שלו. או שחור או לבן.

זה להבדיל מאיך שהוא מתקבל בתקשורת או אצל אוהבי כדורגל אחרים שהם לא אוהדים שלנו שמצד אחד, גם להם יש ביקורת עליו ומצד שני לא מבינים למה אנחנו כל כך שונאים אותו.

On 3.4.2024 at 10:14, בראון said:

וואו איזו גניבת דעת משובחת! 

90% מהתוצאות פה אלה קבוצות פלייאוף תחתון שנאבקות על ירידה.

מה עם זה שלא ניצחנו את ריינה העונה? התיקו מול חדרה בבית? התיקו המביך מול סכנין? זה שלא הבקעת גול לחיפה ב270 דקות? ההדחה מהגביע? ה6-1 מאולימפיאקוס? 

מה משותף לתוצאות האלה למעט סכנין והגביע? שאתה די כלום בלי מילסון.

ניהול סגל מהמביכים שאני זוכר - שחקנים שהוא מחק מבלי סיבה הגיונית (סבבה לא רצית את מוסקרה שוער ראשון, אבל לתת לטננבאום להיות שוער שני?? הוא לא יכול לזנק כבר), הגיע לפה שחקן מנבחרת העונה בפורטוגל ואני לא זוכר שראיתי אותו בכלל במדי מכבי ונותן אמונים בשחקנים שבכלל לא מצדיקים את זה (דן ביטון)

מגיב רע במשחקים, שום עקומת למידה והשתפרות (רבאק לפני חודש נתת למפ״ת הזאת 5 כי דחפת כדורים למעלה, מה אתה מגיע ומניע כדור פתאום נגדה?) 

אפס עבודה על ההגנה, ליטרלי אותם ליקויים כל משחק (מרחיקים רע כדורים, סגירות רעות, לא תוקפים נכון שחקנים, עומדים רע בנייחים)

צר לי אבל גניבת הדעת פה היא רק שלך הפועל חיפה גם מועמדת לירידה? אולי ב"ש?
מה עם שחקנים שהוא החזיר לחיים?
יוריס? דור פרץ? 
אני אישית נהנה העונה כי בהמון משחקים אני רואה קבוצה שמשחקת כדורגל מה שלא ראיתי מהעונה של סוזה.
רוב העונות של איביץ' גם שדרסנו את הליגה רוב העונה הייתה מחזה שקשה לצפייה והמון 1-0
אז נכון למשחק התקפי משלמים מחירים. כמות הפעמים שראיתי  את יוריס לבד מאחורה וכאב לי הלב עליו בלתי נספרת השנה.
תתחילו להעריך את מה שיש פה לא הספיקו לכם לאקרדת מאמנים שביזו כל קשר למועדון הזה?
הוא עשה המון טעויות כן? כמו שאמרו פה לא פעם סה"כ הוא מאמן בעונתו הראשונה ועשה פה דברים יפים מאוד.
סוזה הודח נגד אשדוד כימדומני ואיביץ' מול אום אל פאחם.  קצת להכנס לפרופרוציה.
צריך לקחת את האליפות הזאת בסיום העונה אני די בטוח שהוא בעצמו לא ירצה להמשיך ככה או ככה.