Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

19 דקות לפני, Replay said:

זה לא העניין של חיפה והנבחרת, בתחושה שלי בכר לא רוצה לעבוד כרגע, גם בגלל שבעיקר הוא רוצה לשבת בבית לנוח ומידי פעם לצאת החוצה לראות ולהיראות, וזה שהוא מקבל ארגז מהכוכב האדום זה רק תורם לעניין.

הוא יפגש עם הקסקט מתוך נימוס וגם יסרב להצעה באותו הנימוס 

וכן, גם להצעה שלנו הוא יסרב אם תתקבל כזאת.

לא נראה לי שיסרב לחזור לחיפה,במיוחד אם לא לוקחת אליפות

לפני9 שעות , הצבר said:

אני לא מקושר כמוך, ממה שאני יודע בנתיים נשאר

אבל גם אם הוא לא נשאר, זה דיון מיותר כי הדיון פה היה רובי קין או מאמן אחר(בכר) והאחר כבר לא רלוונטי
ותסכים איתי, שבזמן מלחמה עדיף רובי קין אחד ביד על אוסקר גרסיה על העץ ( או יותר נכון על המטוס הביתה בטיל הראשון ). 

לא מקושר מאוד, מסתמך על קמחי יותר מכל כתבי מכבי בתקשורת

במצב הביטחוני הנוכחי, ברור שעדיף שקין ישאר מאשר לנסות לחפש מאמן זר שיסכים להגיע לכאן. טעות גדולה שלא נעלו את בכר

לפני6 שעות , קמחי said:

מעדיף כל מאמן ישראלי בינוני על פניו. איש מקצוע גרוע.

קין בעונה הראשונה כמאמן ראשי, בארץ זרה, בליגה שהוא לא מכיר. אני מאמיןש הוא ילך וישתפר. לגבי מאמן ישראלי גנרי, מאמן זה לא רק אימון טקטי זה גם פיגורה ניהולית שיודעת להחזיק סגל. נראה לך שמימר יסתדר עם כל הלחץ, האוהדים והכוכבים במועדון כמו מכבי? חוץ מבכר ורב"ש, היחיד שאני יכל לחשוב עליו זה ברדה

8 דקות לפני, המכבייה said:

עוד פרספקטיבה- זאת אשכרה מכבי של שנה שעברה מחוזקת במילסון ודוידה. דרך הפריזמה הזאת, הוא הצלחה גדולה מאד.

מילסון ודוידה זה וואחד שידרוג. לא היו לנו כנפיים וקיבלת כאן פסיכופט כמו מילסון ואת דוידה שאני יודע שאתה לא הכי מחזיק ממנו אבל אני חושב שהוא שחקן פגז. כנפיים לקבוצה דומננטית זה הבדל משמעותי

שחר ודוידה משלימים אחד את השני יפה

זה לא האגף הכי אידיאלי שאנחנו רוצים כמו מילסון למשל

אבל הם עובדים יפה, גם בהגנה וגם בהתקפה

ועדין אני מצפה מהם ליותר

למרות שלא היה לנו אגף ימין בכלל עד לכניסתם לתפקיד.

25 דקות לפני, snufkin said:

מילסון ודוידה זה וואחד שידרוג. לא היו לנו כנפיים וקיבלת כאן פסיכופט כמו מילסון ואת דוידה שאני יודע שאתה לא הכי מחזיק ממנו אבל אני חושב שהוא שחקן פגז. כנפיים לקבוצה דומננטית זה הבדל משמעותי

כן, אבל שונמכת משמעותית בעמדת השוער ובעמדת החלוץ המחליף(בלי להיכנס לעניין אוסקר או גויאגון). 

45 דקות לפני, המכבייה said:

עוד פרספקטיבה- זאת אשכרה מכבי של שנה שעברה מחוזקת במילסון ודוידה. דרך הפריזמה הזאת, הוא הצלחה גדולה מאד.

ויוריס!!!

57 דקות לפני, המכבייה said:

אבל איפה עובר הקרדיט לבין חוסר הקרדיט? 

זה שהוא כבר במחנה אימונים ראה שלוקאסן זה שחקן גנוב (ולראיה גם לא נתן לו לשחק חודש אחרי) ולא החליף אותו.

זה שיש לו שחקן כמו קיקו שהיה מוכן לשרוף אותו אבל את דן ביטון שכבר חודש מסריח את המגרש, לא, אז זה אומר שהביאו לו או לא הביאו לו?

מאמן זה מכלול. 

לפני11 שעות , הצברית said:

ברח מפה עם הזנב בין הרגליים. נטש אותנו באמצע עונה ודפק אותנו עם הטמבל ההוא. למה שנרצה שהוא יחזור?

אי אפשר לשחק עם מאמן שיכול לברוח בכל רגע נתון. בעיקר לא בזמן מלחמה.

למה שנרצה שיחזור? כי הוא המאמן הטוב ביותר שהיה פה. מעדיף אותו על קין ובכר, בכל זמן. 

הוא אכן נטש באמצע העונה (ואנחנו לא יודעים למה), אבל מצד שני נוח לכולם לשכוח שהוא גם הזר היחיד שנשאר פה אחרי אליפות כדי לסיים שנתיים מלאות מטורפות, ולא קפץ על ההצעה הראשונה שקיבל. יש לפעמים נטיה לזכור רק את הדבר האחרון שקרה כאילו הוא חזות הכל בחיים. 

בתכלס זה לא משנה - כל הקונספט של פורום הוא להחליף דעות. לא משנה בשיט אם אני רוצה את איביץ ואת לא.. בסופו של דבר הוא כנראה לא רוצה להיות פה, ומיץ׳ לא ירצה שיחזור

59 דקות לפני, Brandon Roy said:

אבל איפה עובר הקרדיט לבין חוסר הקרדיט? 

זה שהוא כבר במחנה אימונים ראה שלוקאסן זה שחקן גנוב (ולראיה גם לא נתן לו לשחק חודש אחרי) ולא החליף אותו.

זה שיש לו שחקן כמו קיקו שהיה מוכן לשרוף אותו אבל את דן ביטון שכבר חודש מסריח את המגרש, לא, אז זה אומר שהביאו לו או לא הביאו לו?

מאמן זה מכלול. 

בטח. היו לא מעט החלטות תמוהות. אבל היו גם כמה טובות. לדבר הזה יש צורה, הוא אומנם שברירי ופגיע, אבל יש צורה. 

1 hour ago, סיריל מקנאקי said:

למה שנרצה שיחזור? כי הוא המאמן הטוב ביותר שהיה פה. מעדיף אותו על קין ובכר, בכל זמן. 

הוא אכן נטש באמצע העונה (ואנחנו לא יודעים למה), אבל מצד שני נוח לכולם לשכוח שהוא גם הזר היחיד שנשאר פה אחרי אליפות כדי לסיים שנתיים מלאות מטורפות, ולא קפץ על ההצעה הראשונה שקיבל. יש לפעמים נטיה לזכור רק את הדבר האחרון שקרה כאילו הוא חזות הכל בחיים. 

בתכלס זה לא משנה - כל הקונספט של פורום הוא להחליף דעות. לא משנה בשיט אם אני רוצה את איביץ ואת לא.. בסופו של דבר הוא כנראה לא רוצה להיות פה, ומיץ׳ לא ירצה שיחזור

מאמן צריך להיות דמות שמקבלת החלטות. מאמן בונה יחד עם הצוות המקצועי את הקבוצה, מחליט על אסטרטגיה לעונה, מאמן ומדריך את השחקנים לפי אסטרטגיה מסויימת.

אתה רוצה להגיד לי שאפשר לסמוך על מישהו שבורח בהזמנות הראשונה שיש לו עם כל זה?

המאמן צריך להיות דמות סמכותית לפחות ברמת המינימום. אי אפשר להיכנס שוב ללופ הזה של מאמנים שמתחילים עונה, בורחים באמצע ואנחנו משנים אסטרטגיה משום מקום. לא אכפת לי כמה טוב הוא, אם השחקנים והצוות המקצועי לא יכולים לסמוך עליו בבניית האסטרטגיה לעונה, איך אמורים להתקדם ככה? ואם הוא יברח שוב, מה נעשה? ניקח את הדביל הראשון שמוכן לבוא שוב? לא תודה

לפני1 שעה , סיריל מקנאקי said:

תסמונת האישה המוכה, או במקרה שלך - האוהד הנבגד. אחד הגדולים שהיו פה, כל הכבוד על מה שעשה. לא מחזיר אותו בחיים. בחיים! תן לי איזה מימר ולא אותו. האיש ברח באמצע העונה כי הוא היה בפחדים שיסיים בלי צלחת וזה יפגע לו בקריירה, זה מה שאתה מאחל לעצמך? שיילך לאלף קיבינמט.

32 דקות לפני, אלק נילאש said:

תסמונת האישה המוכה, או במקרה שלך - האוהד הנבגד. אחד הגדולים שהיו פה, כל הכבוד על מה שעשה. לא מחזיר אותו בחיים. בחיים! תן לי איזה מימר ולא אותו. האיש ברח באמצע העונה כי הוא היה בפחדים שיסיים בלי צלחת וזה יפגע לו בקריירה, זה מה שאתה מאחל לעצמך? שיילך לאלף קיבינמט.

הוא היה מסיים את העונה הזו עם אליפות

Just now, סיריל מקנאקי said:

ברור. צריך להגיד את האמת, בסיום הקיץ שעבר היתה קבוצה מפוצצת כישרון אבל לא מאוזנת ברמת הפשע. החוסר בשחקני כנף כפה עליו שיטת משחק ובעצם הרג את העונה

7 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

לא הבנתי אם אתה מדבר על העונה הנוכחית או הקודמת... אבל העובדה היא שהוא ברח מפה באמצע וחירבן לנו את העונה. ממה שאני מבין, זה מהפחד לפגוע בשם שלו כשיפסיד את האליפות, אבל גם אם חרטטו אותי, זה עדיין אומר שזה יכול לקרות מחר שוב. לא תודה.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא הבנתי אם אתה מדבר על העונה הנוכחית או הקודמת... אבל העובדה היא שהוא ברח מפה באמצע וחירבן לנו את העונה. ממה שאני מבין, זה מהפחד לפגוע בשם שלו כשיפסיד את האליפות, אבל גם אם חרטטו אותי, זה עדיין אומר שזה יכול לקרות מחר שוב. לא תודה.

את העונה הקודמת.

ביום העזיבה היתה לו סטטיסטיקה של אלופה מובהקת ובגלל זה השוק על ההודעה של העזיבה. הטענה שהוא ברח בגלל חוסר הצלחה מקצועי היא על גבול ההזייה. 

זוכרים לו את המשחקים מול ב״ש וחיפה, אבל שוכחים שאלה היו משחקי חוץ למאמן שלמרות הכל היה חדש מול 2 קבוצות חזקות, אחת מהן אלופה שנתיים ברצף. גם הסטטיסטיקה הזו היתה מתיישרת. 

היה כדורגל של **** בעיניים אבל הגנה איביצ׳ית שבעונה הזו היתה מובילה כבר ב 20 הפרש. 

לא יודע מה היה עם ההנהלה שלנו, אבל לוקח אותו בלי לחשוב פעמיים. 

אבל בסדר לא צריך להזדעק כי זה פשוט לא יקרה

לפני6 שעות , ClinteastwoodFan said:

לא נראה לי שיסרב לחזור לחיפה,במיוחד אם לא לוקחת אליפות

אתה לא יורד לסוף דעתי

לוקחת או לא לוקחת אליפות לא מעניין אותו משום שהוא כבר לקח איתם אליפות.

אז אני שם במשוואה את זה שהוא כבר היה אצלהם וזכה איתם באליפות ומוסיף לזה שכלכלית הוא מקבל כרגע שכר מהכוכב מבלי לעבוד דקה אחת ביום (והשכר שלו גבוה) ומוסיף גם את העובדה שהנסיעות לאימונים בחיפה לא נוחות (דיבר על זה באיזה ראיון) ומקנח את זה ברצון להתקרר מעט ולהיות עם המשפחה שלו יוצא לי שהוא יסרב בנימוס לחזור לשם.

לפני7 שעות , snufkin said:

עם כל הכבוד הרב למילסון וגם לדוידה, הם לא שווים יותר מאלה שעזבו גם ובעיקר כי לא הביאו להם תחליף
הבור בעמדת השוער לקח לא פחות נקודות ממה שמילסון הביא
אין מגן ימני, אין בלמים 
בקישור : אוסקר גלוך חצי עונה, פרפה גויאגון וגם את גלזר במשחקים שצריך קשיחות ומרכז שדה חזק ( נתן תמיד משחקים גדולים נגד חיפה). 

בהתקפה את יובנוביץ 

ובמקום כל אלה התחזקנו במילסון ( מעולה ) ואושר דוידה ...  לדעתי קבוצה הרבה פחות חזקה ( ובטח פחות מאוזנת ) 

לפני6 שעות , סיריל מקנאקי said:

אחי מיץ מחק אותו  השם שלו לא רלוונטי למכבי

לפני1 שעה , הצבר said:

עם כל הכבוד הרב למילסון וגם לדוידה, הם לא שווים יותר מאלה שעזבו גם ובעיקר כי לא הביאו להם תחליף
אין מגן ימני, אין בלמים 
בקישור : אוסקר גלוך חצי עונה, פרפה גויאגון וגם את גלזר במשחקים שצריך קשיחות ומרכז שדה חזק ( נתן תמיד משחקים גדולים נגד חיפה). 

בהתקפה את יובנוביץ 

ובמקום כל אלה התחזקנו במילסון ( מעולה ) ואושר דוידה ...  לדעתי קבוצה הרבה פחות חזקה ( ובטח פחות מאוזנת ) 

יש לי הרבה ביקורת על רובי אבל הקבוצה באמת משמעותית פחות טובה מהסגל שהיה לנו שנה שעברה, ועדיין מגיעים להשיגים לא רעים.

רחוקה מלהיות אחת ממעריצותיו, אבל מה שהוא עשה פה בלי הגנה ובלי שוער זה ראוי להערכה.  יש לו הרבה מגרעות אבל עדיף קין שנשאר מאיביץ' שבורח

לפני1 שעה , הצבר said:

אין מגן ימני, אין בלמים 

בהתקפה את יובנוביץ 

להביא את גלזר זה לא רציני. התרומה שלו בעונה שעברה הייתה נמוכה יותר משל קארצב העונה. 

גם פארפה כמעט ולא עשה כלום חוץ מה3-0 נגד חיפה ואולי עוד איזה משחק. 

גלוך היחיד שבאמת משמעותי, אבל גם הוא עזב כבר בינואר.

לא היה לנו שחקן אגף אחד, לא היה לנו מגן ימני נורמאלי (כמו העונה) וההגנה נשארה אותו דבר. 

הסגל העונה לא הרבה יותר טוב, אבל הרבה יותר מאוזן וזה מה שחשוב.