Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

אשכרה התחיל להתנהל פה דיון האם בכר מתאים למכבי או לא?? מקווה מאוד מאוד מאוד שלא נשלוף את האשכול הזה בעוד שנה אחרי שבכר יחגוג עלינו עוד אליפות, ואנחנו נהיה עם עוד איזה מאמן זר רנדומלי שהחליף את קין או את המאמן הזר שפתח את העונה באם קין יחליט שלא להמשיך..

4 דקות לפני, כהן said:

אשכרה התחיל להתנהל פה דיון האם בכר מתאים למכבי או לא?? מקווה מאוד מאוד מאוד שלא נשלוף את האשכול הזה בעוד שנה אחרי שבכר יחגוג עלינו עוד אליפות, ואנחנו נהיה עם עוד איזה מאמן זר רנדומלי שהחליף את קין או את המאמן הזר שפתח את העונה באם קין יחליט שלא להמשיך..

אנשים חיים בסרט. האיש עם 6 אליפויות בקצת יותר מ 6 שנים כמאמן ראשי ב 2 קבוצות שונות בישראל.

גביע עם ק"ש, קמפיינים יפים באירופה וליגת האלופות.

נדיר למצוא מאמנים שכל כך טובים באימון קבוצות דומננטיות ועוד ישראלי שמכיר את הליגה והוכיח את עצמו שוב ושוב. מכבי צריכה להניח לו הצעה (גם לא רשמית) כבר אתמול. וכזאת שהוא לא יכל לסרב לה

17 דקות לפני, snufkin said:

אנשים חיים בסרט. האיש עם 6 אליפויות בקצת יותר מ 6 שנים כמאמן ראשי ב 2 קבוצות שונות בישראל.

נדיר למצוא מאמנים שכל כך טובים באימון קבוצות דומננטיות ועוד ישראלי שמכיר את הליגה והוכיח את עצמו שוב ושוב. מכבי צריכה להניח לו הצעה (גם לא רשמית) כבר אתמול. וכזאת שהוא לא יכל לסרב לה

לגמרי.

בסוף קין יעזוב בעצמו ואנחנו נשאר עם הזין ביד

12 דקות לפני, דקסטר said:

לגמרי.

בסוף קין יעזוב בעצמו ואנחנו נשאר עם הזין ביד

אני רוצה להאמין שמכבי עובדת לפי תוכנית סדורה ופלאן בי ולא שליפות מהמותן במקרה ש..

24 דקות לפני, barak said:

אני רוצה להאמין שמכבי עובדת לפי תוכנית סדורה ופלאן בי ולא שליפות מהמותן במקרה ש..

ואז התעוררת מהחלום וגילת שלא יהיה מאמן עד שבוע לפני תחילת האימונים במקרה הטוב.

לפני19 שעות , תחיית המתים said:

בכר לא יבוא למכבי. עשיתם אותו פפ.  הבן אדם אשכרה קיבל צק פתוח בכוכב האדום ונכשל כישלון חרוץ

הפינה היומית של גניבת דעת בפורום.

מאמן אדיר, אתה כנראה לא מצוי בפרטים והלך הרוח במועדון חולה כמו הכוכב האדום.

לפני1 שעה , snufkin said:

הוא לא יודע לבנות קבוצה,הוא ייקרוס במכבי.

לפני2 שעות , Matanbiton said:

צר לי אבל גניבת הדעת פה היא רק שלך הפועל חיפה גם מועמדת לירידה? אולי ב"ש?
מה עם שחקנים שהוא החזיר לחיים?
יוריס? דור פרץ? 
אני אישית נהנה העונה כי בהמון משחקים אני רואה קבוצה שמשחקת כדורגל מה שלא ראיתי מהעונה של סוזה.
רוב העונות של איביץ' גם שדרסנו את הליגה רוב העונה הייתה מחזה שקשה לצפייה והמון 1-0
אז נכון למשחק התקפי משלמים מחירים. כמות הפעמים שראיתי  את יוריס לבד מאחורה וכאב לי הלב עליו בלתי נספרת השנה.
תתחילו להעריך את מה שיש פה לא הספיקו לכם לאקרדת מאמנים שביזו כל קשר למועדון הזה?
הוא עשה המון טעויות כן? כמו שאמרו פה לא פעם סה"כ הוא מאמן בעונתו הראשונה ועשה פה דברים יפים מאוד.
סוזה הודח נגד אשדוד כימדומני ואיביץ' מול אום אל פאחם.  קצת להכנס לפרופרוציה.
צריך לקחת את האליפות הזאת בסיום העונה אני די בטוח שהוא בעצמו לא ירצה להמשיך ככה או ככה.

ראית כדורגל כשמילסון לא היה? תודה.

11 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

מנספורד צריך לבנות, הוא צריך רק ללחוץ להביא רכש בזמן ולא בדקה 90 כמו תמיד.

15 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

איזה מאמן במכבי בנה קבוצה בעצמו ב-15 השנים האחרונות? תמיד היה איזה נמני, ג׳ורדי, יצחקי או מנספורד שאחראי על הרכש.

לפני4 שעות , Matanbiton said:

צר לי אבל גניבת הדעת פה היא רק שלך הפועל חיפה גם מועמדת לירידה? אולי ב"ש?
מה עם שחקנים שהוא החזיר לחיים?
יוריס? דור פרץ? 
אני אישית נהנה העונה כי בהמון משחקים אני רואה קבוצה שמשחקת כדורגל מה שלא ראיתי מהעונה של סוזה.
רוב העונות של איביץ' גם שדרסנו את הליגה רוב העונה הייתה מחזה שקשה לצפייה והמון 1-0
אז נכון למשחק התקפי משלמים מחירים. כמות הפעמים שראיתי  את יוריס לבד מאחורה וכאב לי הלב עליו בלתי נספרת השנה.
תתחילו להעריך את מה שיש פה לא הספיקו לכם לאקרדת מאמנים שביזו כל קשר למועדון הזה?
הוא עשה המון טעויות כן? כמו שאמרו פה לא פעם סה"כ הוא מאמן בעונתו הראשונה ועשה פה דברים יפים מאוד.
סוזה הודח נגד אשדוד כימדומני ואיביץ' מול אום אל פאחם.  קצת להכנס לפרופרוציה.
צריך לקחת את האליפות הזאת בסיום העונה אני די בטוח שהוא בעצמו לא ירצה להמשיך ככה או ככה.

איזה גנב דעת ברמות הכי גבוהות שיש.

אצל איביץ בעונה הראשונה סיימת עם איזור ה80 שערי זכות,וכדורגל יותר טוב מסוזה? סוזה פירק פה את הליגה עד דקה 30 כולל עונה אירופאית נהדרת עם ניצחונות מרשימים.

בלי מילסון היית עושה משהו?

די לגנוב דעת,זה מביך.

36 דקות לפני, forza said:

קין לא ישאר עוד עונה - זה ברור כשמש. לדעתי גם מכבי יודעים את זה ופועלים מול בכר. 

כמוך, לא מאמין שמיץ' ובן לא הבינו מרובי כבר מה התוכניות לעונה הבאה. הוא כבר נשמע אחרת בראיונות, אם מכבי יודעת ולא פועלת כבר זה ביזיון אבל אני מאמין שהדברים ברורים כבר עכשיו לכולם.

לפני10 שעות , העכבר הצהוב said:

בשביל זה יש את מנספורד. ולמכבי יש שלד לא רע לעונה הבאה. אני בטוח שאם יגיע, הוא יצליח כאן

1 hour ago, forza said:

קין לא ישאר עוד עונה - זה ברור כשמש. לדעתי גם מכבי יודעים את זה ופועלים מול בכר. 

פשיקרתי טוען שהועברו לבכר מסרים, נקווה שאכן נכון ועוד חודש וחצי נראה אותו בקריית שלום

IMG-6773.jpg

1 hour ago, Double said:

פשיקרתי טוען שהועברו לבכר מסרים, נקווה שאכן נכון ועוד חודש וחצי נראה אותו בקריית שלום

IMG-6773.jpg

ברור לך שכל "המידע" שיש לו זה או מפרי מוחו הקודח, או מטוקבקיסטים רנדומלים באתרי הספורט למיניהם??. לא יודע מה כן הועבר לבכר ומה לא, אבל תהיה בטוח שגם לכתב הזה אין אפילו בדל מינימלי של מושג.. 

לפני1 שעה , snufkin said:

בשביל זה יש את מנספורד. ולמכבי יש שלד לא רע לעונה הבאה. אני בטוח שאם יגיע, הוא יצליח כאן

בלי קשר לבכר, למכבי אין שלד "לא רע". למכבי כמעט ואין שלד בכלל. חסרים שלושה ארבעה שחקני מפתח ועוד שני שלושה שחקני רוטציה, ורובם ככולם צריכים להיות בינגו בשביל קבוצה טובה באמת, וזה מבלי לדבר על שחרורים שצריך לעשות, חלקם של רכש שזה עתה הגיע, ככה לא נראה שלד טוב.

המועדון לא התנהל נכון בקיץ וגם לא בחלון החורף. אז בצר לי, אני חוזר על משפט שאמרתי לפני הקיץ הקודם: ספק אם את הבעיות במכבי אפשר לתקן בקיץ אחד וזה לא משנה מי יהיה המאמן.

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בלי קשר לבכר, למכבי אין שלד "לא רע". למכבי כמעט ואין שלד בכלל. חסרים שלושה ארבעה שחקני מפתח ועוד שני שחקני רוטציה, ורובם ככולם צריכים להיות בינגו בשביל קבוצה טובה באמת, וזה מבלי לדבר על שחרורים שצריך לעשות, חלקם של רכש שזה עתה הגיע. ככה לא נראה שלד טוב.

המועדון לא עשה טובה בקיץ וגם לא בחלון החורף. אז בצר לי, אני חוזר על משפט שאמרתי לפני הקיץ הקודם: ספק אם את הבעיות במכבי אפשר לתקן בקיץ אחד וזה לא משנה מי יהיה המאמן.

מסכים איתך לחלוטין.  למעט מילסון כמובן, פרץ על אף חוסר היציבות שבו, וערן שגם הוא כבר לא בשיאו, אין באמת איזה שחקן נוסף שמשדרג אותנו לרמה נוספת קדימה. אפילו מדמון שהוא כישרון גדול, עד שלא יפרע פה את ההבטחות שנקשרות אליו, עדיין בגדר נעלם. יודע יש שיטענו יוריס, יש שיגידו שתורג'מן עוד יממש את הציפיות, ואולי אפילו שלמה שרבים טוענים שיכול להיות הבלם הישראלי הטוב בליגה, אבל אף אחד מהשמות הללו, לא גיים צ'אנג'ר , אפילו לא קרוב. אני אפילו יותר חריף ממך, לדעתי חסרים חמישה שישה שחקני הרכב, ועוד ארבעה חמישה רוטציה. המשימה לא קלה, אבל על טעויות שנעשו בעבר משלמים בריבית דריבית בעתיד, ונקווה שמנספורד יפגע ברכש טוב יותר מבניית הסגל העונה.. 

בגדול מכבי הזאת די מזכירה לי את חיפה של 20/21 במבנה הסגל שלה(הגנה חרפה,קישור שצריך חיזוק אבל יש עם מה לעבוד והתקפה שנשענת של חלוץ אימתני אבל מבוגר וספסל בסימן שאלה).

לפני6 שעות , forza said:

מאיפה הנחרצות? מידע פנימי?

לפני2 שעות , duduha said:

מאיפה הנחרצות? מידע פנימי?

האמת שאחרי המשחק מול סכנין במקרה יצא לי להיתקל בו ולזרוק לו מילה (ישב במסעדה עם חלק מהצוות שלו) ובאינטואיציה (שום מידע כמובן) הוא לא נראה כמי שרוצה להמשיך פה. 

לפני6 שעות , מנש שער 11 said:

האמת שאחרי המשחק מול סכנין במקרה יצא לי להיתקל בו ולזרוק לו מילה (ישב במסעדה עם חלק מהצוות שלו) ובאינטואיציה (שום מידע כמובן) הוא לא נראה כמי שרוצה להמשיך פה. 

קין יעזוב, בכר בחיפה ואלינו יגיע מאמן זר ממלטה שבוע לפני מחנה אימון

לפני7 שעות , מנש שער 11 said:

מנש, להגיד ״ברור כשמש״ זה אומר שזה וודאי כמו שהשמש תזרח בבוקר, גם מה שאמרת זה לא וודאי.

זו היתה כוונת שאלתי

לפני13 שעות , כהן said:

מסכים איתך לחלוטין.  למעט מילסון כמובן, פרץ על אף חוסר היציבות שבו, וערן שגם הוא כבר לא בשיאו, אין באמת איזה שחקן נוסף שמשדרג אותנו לרמה נוספת קדימה. אפילו מדמון שהוא כישרון גדול, עד שלא יפרע פה את ההבטחות שנקשרות אליו, עדיין בגדר נעלם. יודע יש שיטענו יוריס, יש שיגידו שתורג'מן עוד יממש את הציפיות, ואולי אפילו שלמה שרבים טוענים שיכול להיות הבלם הישראלי הטוב בליגה, אבל אף אחד מהשמות הללו, לא גיים צ'אנג'ר , אפילו לא קרוב. אני אפילו יותר חריף ממך, לדעתי חסרים חמישה שישה שחקני הרכב, ועוד ארבעה חמישה רוטציה. המשימה לא קלה, אבל על טעויות שנעשו בעבר משלמים בריבית דריבית בעתיד, ונקווה שמנספורד יפגע ברכש טוב יותר מבניית הסגל העונה.. 

למכבי חסרה חוליית הגנה שלמה ושוער, אני בכלל לא בטוח שאנחנו פייבוריטים בעונה הבאה. יקום וייפול על הרכש.

לפני15 שעות , כהן said:

אכן.

צריך שוער, 2 בלמים חדשים, 2 מגנים ימניים, זה רק להגנה, כולם ברמת הרכב.

צריך מהלכים מוקדמים ואמינים, לכל הפחות לסגור את מה שאמור להיות ההרכב בהגנה עד מחנה האימונים.

אני יודע שזה כבר חפירה חוזרת, לבנות על מושאלים ונוער לרוטציה בהתקפה (בנוסף לרכש בדמות קשר 10, כמובן).

לא תמצא וינגרים מוכשרים יותר מעזו ובלאי בשוק הישראלי, לדעתי.

ובוודאי לא לצאת לעוד עונה שיוני אמור להיות שחקן רוטציה משמעותי, מספיק עם חולבי כספים ללא שאיפות מקצועיות. כנ"ל דן ביטון.