Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

בר לין שחקן עם פוטנציאל, סה"כ בן 19 ויש לו הרבה לאן להתקדם. בעיטה, טכניקה, תנועה, שחקן חכם. צריך להתחזק פיזית ולהיות יותר מעורב.

חבל שמקבל פירורים בהפועל חיפה, שווה יותר דקות בליגת העל.

מעניין מה נעשה איתו עונה הבאה כי אם אני זוכר נכון יש לו חוזה לעוד שנתיים בלבד אחרי העונה הזו.

12 דקות לפני, itanar said:

בר לין שחקן עם פוטנציאל, סה"כ בן 19 ויש לו הרבה לאן להתקדם. בעיטה, טכניקה, תנועה, שחקן חכם. צריך להתחזק פיזית ולהיות יותר מעורב.

מעניין מה נעשה איתו עונה הבאה כי אם אני זוכר נכון יש לו חוזה לעוד שנתיים בלבד אחרי העונה הזו.

הילד יהלום

היחידי אולי מכל המושאלים שיש לו מקום במכבי

חייב לחזור בשנה הבאה.

49 דקות לפני, AviCohenForEver said:

אגב, 79.5% אחוזי הצלחה בעונה הסדירה בליגה.

למישהו יש דאטה על עונות אחרונות של מכבי ובכלל בליגה?

22/3 - 66.7%

21/2 - 67.9%

19/20 - 82%

18/19 - 84.6%

17/18 - 70.5%

16/17 71.8%

מתייחס למכבי, בתום העונה הסדירה.

זהה בדיוק לחיפה של שנה שעברה, וטוב משתי האליפויות הקודמות שלהם. אם מסתכלים על העשור האחרון, זה מעל הממוצע, אבל לא ברבעון העליון של התוצאות.

על פניו מעודד מאוד, הבעיה שמול קבוצות הפלייאוף אנחנו עם 16/30, בעיקר בגלל ההפסדים לחיפה.

30 דקות לפני, hen34 said:

הילד יהלום

חייב לחזור בשנה הבאה.

התפקוד של דן ביטון במכבי העונה תפור עליו לדעתי, בהתחשב בזה שבאידאל יש לך וינגר זר לאגף ימין ועוד קשר זר עם מספרים, הייתי בכיף אומר יפה שלום לביטון ומשלב את לין כשחקן רוטציה.

לפני3 שעות , MTA For Ever said:

מרגיש שכל שחקן שישחק בעמדת המגן יהיה טוב יותר מאבישי.

אפילו עם נחמיאס מול ב״ש הרגשנו בנוח יותר.

כבר לא נעים לי מאבישי. אבל זה בלתי. 

לפני6 שעות , hen34 said:

הילד יהלום

חייב לחזור בשנה הבאה.

רוצה אותו כמחליף לכנף ימין מוכח יהיה אשר יהיה(יכול גם לרוץ ברוטציה עם דוידה אבל מעדיף את האפשרות הראשונה).

גם לנו וגם לקין יש מזל. לו יש מזל שהגיע אחרי 3 אליפויות של חיפה וכשהיא ללא בכר. לנו יש מזל שהוא חצי רמה מעל קראנקה ווידיגל (צריך לומר ביושר שלאף אחד משניהם לא היה חצי מההשקעה הכספית שיש לקין בצוות שעוטף אותו). השער הראשון שחטפנו נגד אולימפיאקוס הוא כל-כך מכעיס כי אתה אומר מילא, שינצחו אותך במהירות, בגובה או במהלך כדורגל. אבל קרה לנו מה שקורה לנו כבר חודשיים וחצי - אנחנו מאבדים כדור 10 מטרים מהרחבה. סבוריט פשוט הולך שם וללא לחץ, מוסר ליריב. אבל למה שזה ישתנה? קין לא גדע את הדבר הזה עוד בהפסד לחיפה שפרץ איבד ככה ואז שוב פרץ איבד ככה במשחק אחר נגד חיפה וגם קניקובסקי איבד כזה שהוביל לקרן שהובילה לשער מול ריינה ועוד ועוד איבודים כאלה של חוסר ריכוז, 10 מטרים מול הרחבה. אנחנו לא איבדנו כמות כדורים כאלה, שהובילה לכמות כזו של שערים כמה עונות. אם הוא היה מאמן אמיתי, אז בפעם הראשונה מי שהיה עושה את זה, היה מוצא את עצמו ביציע לחודש ואז השחקנים שלנו היו ניגשים לכל כדור כזה כפי שמצופה משחקנים במכבי ת"א - כל כדור הוא הכי חשוב. שחקנים פה עושים טעויות של חוסר ריכוז ומאמן עם סגל של 25 שחקנים ממשיך כרגיל, הכל טוב. ואז זה קורה שוב ואז הוא עושה את הפרצופי עצירות שלו על הקווים. 

On 18.3.2024 at 23:25, itanar said:

חייב לחזור ולהיות בסגל שנה הבאה. לא יהיה פשוט להביא לכאן זרים איכותיים בקיץ

לפני7 שעות , snufkin said:

חייב לחזור ולהיות בסגל שנה הבאה. לא יהיה פשוט להביא לכאן זרים איכותיים בקיץ

בכל משבר יש הזדמנות ואני רואה כאן הזדמנות בגלל שאף זר נורמלי לא יסכים להגיע לכאן בתקופה הקרובה לשלב את הטובים שבכשרונות(במילים אחרות לעשות 18/19 אבל על אקסטרים).

לפני19 שעות , Brandon Roy said:

לנו וגם לקין יש מזל. לו יש מזל שהגיע אחרי 3 אליפויות של חיפה וכשהיא ללא בכר

למה בעצם ? אחוזי ההצלחה של קין די זהים לאלו של בכר בנקודת הזמן הזאת.

לפני4 שעות , Elirandani said:

למה בעצם ? אחוזי ההצלחה של קין די זהים לאלו של בכר בנקודת הזמן הזאת.

אז אם הם זהים, היית בפלוס 5 כמו עכשיו? 

On 19.3.2024 at 23:21, Brandon Roy said:

גם לנו וגם לקין יש מזל. לו יש מזל שהגיע אחרי 3 אליפויות של חיפה וכשהיא ללא בכר. לנו יש מזל שהוא חצי רמה מעל קראנקה ווידיגל (צריך לומר ביושר שלאף אחד משניהם לא היה חצי מההשקעה הכספית שיש לקין בצוות שעוטף אותו). השער הראשון שחטפנו נגד אולימפיאקוס הוא כל-כך מכעיס כי אתה אומר מילא, שינצחו אותך במהירות, בגובה או במהלך כדורגל. אבל קרה לנו מה שקורה לנו כבר חודשיים וחצי - אנחנו מאבדים כדור 10 מטרים מהרחבה. סבוריט פשוט הולך שם וללא לחץ, מוסר ליריב. אבל למה שזה ישתנה? קין לא גדע את הדבר הזה עוד בהפסד לחיפה שפרץ איבד ככה ואז שוב פרץ איבד ככה במשחק אחר נגד חיפה וגם קניקובסקי איבד כזה שהוביל לקרן שהובילה לשער מול ריינה ועוד ועוד איבודים כאלה של חוסר ריכוז, 10 מטרים מול הרחבה. אנחנו לא איבדנו כמות כדורים כאלה, שהובילה לכמות כזו של שערים כמה עונות. אם הוא היה מאמן אמיתי, אז בפעם הראשונה מי שהיה עושה את זה, היה מוצא את עצמו ביציע לחודש ואז השחקנים שלנו היו ניגשים לכל כדור כזה כפי שמצופה משחקנים במכבי ת"א - כל כדור הוא הכי חשוב. שחקנים פה עושים טעויות של חוסר ריכוז ומאמן עם סגל של 25 שחקנים ממשיך כרגיל, הכל טוב. ואז זה קורה שוב ואז הוא עושה את הפרצופי עצירות שלו על הקווים. 

אין ספק שמשחק ההגנה שלנו לוקה מאוד מאוד
אבל מכבי מסורתית כבר כמה שנים מאוד מתקשה לשחק מול לחץ אפילו של קבוצות ישראליות זה נובע גם משיטת המשחק שג'ורדי הנחיל פה
מצד שני יש להדגיש גם שזאת חוליית ההגנה הכי חלשה בפער גדול מאז העידן החדש במכבי

קצרה היריעה לדבר על המחדל של איוש שחקני ההגנה שלנו בעיקר שבינואר התעלמו מהבעיה בהגנה והביאו עוד חצי טון חלוצים
תחשוב איפה הייתה הקבוצה אם קין לא היה עושה החייאה לואן אובריין וממציא את הג'ינג'י כמגן ימני ( כן יש לזה דמי לימוד לפעמים ) .

יש המון נקודות לשיפור אצל קין, אבל זה לא הכל על קין 

הבעיות הגדולות של קין זה המשחקים במאני טיים (לא רק שהפסדנו פעמיים ליריבה הגדולה שלנו, אלה נראינו פתאטיים ברמות), וחמור אף יותר זה האי יכולת שלו לשנות תוך כדי משחק ביום פחות טוב שלנו. יש מאמנים שהם פחות "חיות משחק" ויותר כאלו של הטקטיקה וההכנות שלפני, קין בינתיים נראה ככזה. חובת ההוכחה עדיין עליו. אינשאללה נראה שיפור באספקטים הנ"ל כבר בקרוב מאוד.. 

• 2 weeks later...

עניין הנייחים זה כבר סתלבט גדול. זה משהו שאי אפשר לקבל. אם קבוצה כמו ריינה יכולה להבקיע 11 שערים בנייחים, אני מאמין שאפשר למצוא איש מקצוע שילמד את הקבוצה הזו.

מקווה שרובי למד משהו על הפאן המנטלי של להוביל בפער של 10 נקודות. 

פעם קודמת היינו זחוחים ( ובלי מילסון) 

זה עליו להוריד את כולם לקרקע ולוודא שהשחקנים מבינים ש it’s not over till it’s over 

57 דקות לפני, קמחי said:

עניין הנייחים זה כבר סתלבט גדול. זה משהו שאי אפשר לקבל. אם קבוצה כמו ריינה יכולה להבקיע 11 שערים בנייחים, אני מאמין שאפשר למצוא איש מקצוע שילמד את הקבוצה הזו.

אנחנו קבוצה של ננסים.

משחק גובה זה לא בשבילנו.

גם הבלמים לא שוס בגובה.

3 דקות לפני, itanar said:

אנחנו קבוצה של ננסים.

משחק גובה זה לא בשבילנו.

גם הבלמים לא שוס בגובה.

ב"ש יודעת לבודד את ויטור לאורך שנים, אפשר לבצע את זה עם נחמיאס. ניתן לשחק קצר, לבודד בעיטות מחוץ לרחבה.

די, אפשר למצוא אלפי תרגילים ביוטיוב ופשוט לבצע. זה מביך.

7 דקות לפני, קמחי said:

ב"ש יודעת לבודד את ויטור לאורך שנים, אפשר לבצע את זה עם נחמיאס. ניתן לשחק קצר, לבודד בעיטות מחוץ לרחבה.

די, אפשר למצוא אלפי תרגילים ביוטיוב ופשוט לבצע. זה מביך.

צודק, חייבים למצוא שם פתרונות.

ויטור (חייב להיות אצלנו עונה הבאה) זה עילוי בתחום הזה ברמה שהרבה מעל לליגה שלנו. גם בריירו טוב בגובה.

אפשר להתחיל מלהפסיק לתת לקניקובסקי להרים רק כי הוא קצר - הבנאדם עם חצי אחוז הצלחה בקרן שמובילה למצב (לא שער). חטפנו 3 שערים מהקרנות שלו ואתמול כמעט דוידה נכנס גם לסטטיסטיקה. לא צריך צוות אנגלי עם מבטא ולפטופ של אפל בכדי לעשות מנוי ב - 8$ לאתר סטט' שיראה לך שגבי כבר יותר מחצי שנה מרים אבטיחים לרחבה. חלק בעונה, חלק גם לא. 

וואלק אני כבר בסיוטים, אני יורד לקיוסק אני כבר מדמיין אותו מחזיק את הכיפה ביד רץ להרים קרן. לאן אתה רץץץץ 

לפני1 שעה , מאור ט said:

מקווה שרובי למד משהו על הפאן המנטלי של להוביל בפער של 10 נקודות. 

פעם קודמת היינו זחוחים ( ובלי מילסון) 

זה עליו להוריד את כולם לקרקע ולוודא שהשחקנים מבינים ש it’s not over till it’s over 

לא חושב שהיינו זחוחים, היינו בעיקר מותשים ופצועים אחרי עומס פסיכי..

לפני2 שעות , קמחי said:

אין מה להרים קרנות בקרן, ה1 ל 100 מצב לשער לשווה את הסיכון של הלחטוף מתפרצת

ניסו העונה כמה פעמים קרנות קצרות בעיקור למילסון שילך אחד על אחד ויצאו כמה מצבים 

רק קרנות קצרות כאילו אנחנו בארסה עם מסי.

הכי מצחיק אלו האוהדים שרצו שנרים קרן לרחבה ב1:0 על ב"ש דקה 90 

39 דקות לפני, matis said:

אין מה להרים קרנות בקרן, ה1 ל 100 מצב לשער לשווה את הסיכון של הלחטוף מתפרצת

ניסו העונה כמה פעמים קרנות קצרות בעיקור למילסון שילך אחד על אחד ויצאו כמה מצבים 

רק קרנות קצרות כאילו אנחנו בארסה עם מסי.

הכי מצחיק אלו האוהדים שרצו שנרים קרן לרחבה ב1:0 על ב"ש דקה 90 

אף פעם לא הבנתי את האוהדים שמתעצבנים על קרנות קצרות, נדירות השנים שאני זוכר שבהן מכבי באמת ידעה להרים קרנות ושייצא מזה גול. אם כבר לתקוף כשכל השחקנים של היריבה מאחור אז אני מעדיף שמילסון/דוידה יקבלו כדור קצר וינסו לעשות בלאגן שם במקום סתם הגבהה שלרוב לא תלך לשום מקום.

לפני5 שעות , כהן said:

לא חושב שהיינו זחוחים, היינו בעיקר מותשים ופצועים אחרי עומס פסיכי..

מסכים, חיפה קיבלו את זה חודש אחרינו והם עדיין שם