Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

לפני1 שעה , המכבייה said:

זהו, זה נפל לי. המכבי הזאת היא הכי טוטנהאם שיש. 

טוטנהם משחקים מדהים בעיניי

עזוב את מה שקרה היום.. למה אתה מתכוון?

2 דקות לפני, קובי השועל said:

משאית משוגעת(כמו השיר היווני)

51 דקות לפני, קובי השועל said:

טוטנהאם היסטורית. 

גם כשהם טובים, הם רכים, הם ליד, הם תמיד יחרבנו את זה.

כמה פעמים הם הובילו על יונייטד במחציות(3-0 בליין ונגמר 5-3) ופרגי היה אומר לשחקנים שלו, "קאמן איטס אונלי טוטנהאם". והיו שם שחקנים ענקים ומאמנים גדולים. הם היו הקבוצה שנשארה לתת פייט ללסטר באותה עונה. 

מכבי בדיוק כזאת. היא רוקדת כשזה פחות חשוב. שועליקו, תעודד אותי, אני מת מבפנים. 

43 דקות לפני, המכבייה said:

טוטנהאם היסטורית. 

כמה פעמים הם הובילו על יונייטד במחציות(3-0 בליין ונגמר 5-3) ופרגי היה אומר לשחקנים שלו, "קאמן איטס אונלי טוטנהאם". והיו שם שחקנים ענקים ומאמנים גדולים. הם היו הקבוצה שנשארה לתת פייט ללסטר באותה עונה. 

ופה אנחנו בבעיה כי רובי הוא הארי קיין של שנות ה00' מבחינת שלשלנות בכל פעם שהיה משהו חשוב(אם מוריניו לא הצליח להביא תואר* לטוטנהאם אז אף אחד לא יצליח).

*כשאני אומר תואר,הכוונה היא גם לCarabao Cup וכל מיני כאלו.

טוטנהאם היסטורית. 

המשחק בפיראוס היה פחות חשוב? גנט?

אני חושב שהבעיות שלנו במאני טיים היו בעיקר שאננות/אדישות ורכות לא מוסברים ולא לוזריות

בשני המשחקים שציינתי ונגד ב״ש חוץ/בית הקבוצה באה לטרוף ונתנה אגרסיביות והיריבות מאוד התקשו נגד זה

מרגיש שצריך לדאוג למוטיבציית שיא בכל משחק מעכשיו וזה יספיק

17 דקות לפני, רועי- said:

המשחק הראשון בפיראוס היה פחות חשוב? גנק?

אני חושב שהבעיות שלנו במאני טיים היו בעיקר שאננות/אדישות ורכות לא מוסברים ולא לוזריות

בשני המשחקים שציינתי ונגד ב״ש חוץ/בית הקבוצה באה לטרוף ונתנה אגרסיביות והיריבות מאוד התקשו נגד זה

מרגיש שצריך לדאוג למוטיבציית שיא בכל משחק מעכשיו וזה יספיק

יש לזה שני צדדים- הצד הטוב, רובי קין לא מאמן ציני. הוא מאמין במה שיש לו ובמה שהוא בנה. הרטוריקה שלו אמיתית- הוא לא מבלף אותך בראיונות ,ככה הוא משחק. הוא לא שקרן כמו קראנקה ואחרים שעברו כאן בשנים האחרונות. אבל לפעמים אתה פוגש קיר. ואתה לא יודע להגיב לו. מה שאתה רואה זה מה מה שיש, הוא מאמין שהפורמולה הזאת תעבוד. זה מאד נאיבי מצד שחקן שעבר הכל. הוא לא מישהו מהרחוב, הוא היה שחקן קשוח שהיה בהמון סרטים. והיא לא עבדה פעמיים מול חיפה ששואלת שאלות אחרות והיא התרסקה מול אולימיפאקוס שטובה ממך אבל כבר הרווחת יתרון 3. 

מהצד השני, איביץ לא היה עושה תוצאה כזאת ביוון אבל לא היה מובס במשחק השני. הוא גם לא היה עובר. חסר פה הגרוש. גם לאיביץ וגם לקין. 

רובי לא לבד כאן, כל מי ששיחק, בטח שחקים כמו דור, סאבוריט, זהבי, לא יכולים להרשות לעצמם להיראות כמו חובבנים. מה קורה במחצית כשאנחנו כבר בבור? מי מוציא אותנו מזה? אנחנו כבר משיגים את הגול ואז מקבלים את הגול הכי רך מכולם, ההרמה הזאת, מרחוק ולא מהאגף, היא הכי קלה להתגוננות. אף אחד לא שומר את הכוכב שלהם, לא קרובב אליו אפילו. זאת חובבנות של ביצוע. זה לא יום רע במשרד, זה בניין שמתמוטט על הראש של כולם. תאונת רכבת, קעקוע שלא יורד. 

רוב הקבוצות בליגה שלנו היו עושות עושות בלוק, ממררים להם את החיים. המחשבה הזאת שמילסון נפצע ודביטון נכנס כאילו אנחנו בפארק, משחקים מול הפועל חדרה. מה אם להכניס את קארצב(לא מת עליו) ולהזיז את גבי לחלטר באגף? פרגמטיות פשוטה. זה לא עולה לו בראש בכלל. תעשה בלוק, כל מה שצריך כדי לעבור. מה אנחנו קבוצת עילית שמשחקת רק את מה שנוח לה?

אלו תחושותי. 

נערך על ידי המכבייה

25 דקות לפני, המכבייה said:

יש לזה שני צדדים- הצד הטוב, רובי קין לא מאמן ציני. הוא מאמין במה שיש לו ובמה שהוא בנה. הרטוריקה שלו אמיתית- הוא לא מבלף אותך בראיונות ,ככה הוא משחק. הוא לא שקרן כמו קראנקה ואחרים שעברו כאן בשנים האחרונות. אבל לפעמים אתה פוגש קיר. ואתה לא יודע להגיב לו. מה שאתה רואה זה מה מה שיש, הוא מאמין שהפורמולה הזאת תעבוד. זה מאד נאיבי מצד שחקן שעבר הכל. הוא לא מישהו מהרחוב, הוא היה שחקן קשוח שהיה בהמון סרטים. והיא לא עבדה פעמיים מול חיפה ששואלת שאלות אחרות והיא התרסקה מול אולימיפאקוס שטובה ממך אבל כבר הרווחת יתרון 3. 

מהצד השני, איביץ לא היה עושה תוצאה כזאת ביוון אבל לא היה מובס במשחק השני. הוא גם לא היה עובר. חסר פה הגרוש. גם לאיביץ וגם לקין. 

רובי לא לבד כאן, כל מי ששיחק, בטח שחקים כמו דור, סאבוריט, זהבי, לא יכולים להרשות לעצמם להיראות כמו חובבנים. מה קורה במחצית כשאנחנו כבר בבור? מי מוציא אותנו מזה? אנחנו כבר משיגים את הגול ואז מקבלים את הגול הכי רך מכולם, ההרמה הזאת, מרחוק ולא מהאגף, היא הכי קלה להתגוננות. אף אחד לא שומר את הכוכב שלהם, לא קרובב אליו אפילו. זאת חובבנות של ביצוע. זה לא יום רע במשרד, זה בניין שמתמוטט על הראש של כולם. תאונת רכבת, קערוע שלא יורד. 

אלו תחושותי. 

מסכים לגמרי עם רוב מה שרשמת

לא מתכחש לבעיות. גם אני לא מעט פעמים מרגיש חוסר מוכנות וקריסת מערכות ולפעמים בדיוק הפוך.

פיראוס לא באנו מוכנים? גם חטפנו שם גול והכל היה מוכן להתרסקות. ב״ש וגנט? ביטלנו כמעט לגמרי את היריבות

ראינו פה גם רגעים עצומים באמא של המאני. אי אפשר להגיד שזה היה מזל או הבלחות

אני עדיין מרוסק. זה היה לילה טראומתי.

אבל עדיין יש בי אמונה שאפשר לעשות את זה

עפנו מאירופה ואולי זה מה שהיינו צריכים בשביל הצלחת. אוויר וריכוז לדבר החשוב באמת

יש לנו את המוזהב ופרץ. אומץ לא חסר שם,

עוד כמה שחקנים שנגעו בכל תואר אפשרי בארץ 

בואו נאמין ובסוף העונה נסכם את הקבוצה

6 דקות לפני, רועי- said:

מסכים לגמרי עם רוב מה שרשמת

לא מתכחש לבעיות. גם אני לא מעט פעמים מרגיש חוסר מוכנות וקריסת מערכות ולפעמים בדיוק הפוך.

פיראוס לא באנו מוכנים? גם חטפנו שם גול והכל היה מוכן להתרסקות. ב״ש וגנט? ביטלנו כמעט לגמרי את היריבות

ראינו פה גם רגעים עצומים באמא של המאני. אי אפשר להגיד שזה היה מזל או הבלחות

אני עדיין מרוסק. זה היה לילה טראומתי.

אבל עדיין יש בי אמונה שאפשר לעשות את זה

עפנו מאירופה ואולי זה מה שהיינו צריכים בשביל הצלחת. אוויר וריכוז לדבר החשוב באמת

יש לנו את המוזהב ופרץ. אומץ לא חסר שם,

עוד כמה שחקנים שנגעו בכל תואר אפשרי בארץ 

בואו נאמין ובסוף העונה נסכם את הקבוצה

מרוסק כמוך. הלוואי. יפה כתבת. 

טוטנהאם היסטורית. 

אתה משווה קבוצה נטולת הישגים לקבוצה הכי מצליחה במדינה שלה. היסטורית, טוטנהם זו אולי נתניה בישראל. קבוצה טובה שתמיד ליד ולא מצליחה ללקק מהדבש שבמדף העליון.

תראה עם מכבי של רובי זה לא יהיה פשוט, הוא מתגלש עלינו במגלשה יבשה עם סכינים בצדדים. הוא יצא מהעונה הזאת שרוט מכל הכיוונים אבל עם המון ניסיון וידע שיעזור לו בעתיד. מכבי תפסס את הניצחונות שלה (גם במהפכים) במאני טיים גם בגלל רובי אבל בעיקר בגלל חבורת שחקנים פחדנים וחסרי ווינריות. זה יהיה קשה אבל אני מאמין שיהיה בסדר כל עוד ערן ומילסון בריאים וחדים. מאמין שנפתח את הבושמילס בסוף אבל זה יהיה כל כך קשה, אין לכם מושג כמה.

אני מקווה שבסוף העונה נביא את הקבוצה שלנו להיות חיית פרא אמיצה עם מאמן וסגל של ווינרים חסרי פחד, רעבים וצמאים.

19 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה משווה קבוצה נטולת הישגים לקבוצה הכי מצליחה במדינה שלה. היסטורית, טוטנהם זו אולי נתניה בישראל. קבוצה טובה שתמיד ליד ולא מצליחה ללקק מהדבש שבמדף העליון.

תראה עם מכבי של רובי זה לא יהיה פשוט, הוא מתגלש עלינו במגלשה יבשה עם סכינים בצדדים. הוא יצא מהעונה הזאת שרוט מכל הכיוונים אבל עם המון ניסיון וידע שיעזור לו בעתיד. מכבי תפסס את הניצחונות שלה (גם במהפכים) במאני טיים גם בגלל רובי אבל בעיקר בגלל חבורת שחקנים פחדנים וחסרי ווינריות. זה יהיה קשה אבל אני מאמין שיהיה בסדר כל עוד ערן ומילסון בריאים וחדים. מאמין שנפתח את הבושמילס בסוף אבל זה יהיה כל כך קשה, אין לכם מושג כמה.

אני מקווה שבסוף העונה נביא את הקבוצה שלנו להיות חיית פרא אמיצה עם מאמן וסגל של ווינרים חסרי פחד, רעבים וצמאים.

אנחנו טוטנהאם ההיסטורית בעונה הספציפית הזאת. לא הבנת את הקשר הישיר לאגדת טוטנהאם שמאמנת אותך עכשיו? 

אני בכלל לא מדבר על תואר כרגע, אין לי שום זכות וקייס לכלום אחרי יום חמישי. זאת היתה פגיעה בשאסי. זה אוטו שבור. 

53 דקות לפני, המכבייה said:

אנחנו טוטנהאם ההיסטורית בעונה הספציפית הזאת. לא הבנת את הקשר הישיר לאגדת טוטנהאם שמאמנת אותך עכשיו? 

אני בכלל לא מדבר על תואר כרגע, אין לי שום זכות וקייס לכלום אחרי יום חמישי. זאת היתה פגיעה בשאסי. זה אוטו שבור. 

אני זוכר את טוטנהם ההיא שאתה מדבר עליה, מבין את ההקשר אבל מסתייג וחושב אחרת, בגדול חוץ מגולים לרובי לא היה לא באמת על מה להתחרות. הם היו פח. פגיעה בשאסי זה להתפרק בסמי עופר עם 4,5 חתיכות כשאתה לא עובר את החצי או להפסיד דרבי אחרי עשור שלא. 

בגדול עפנו מתחרות שלא באמת היה לנו צ'אנס לגרד שם משהו, על הטעויות של רובי לא אוסיף אבל אולימפיאקוס טובה יותר ועלתה בצדק אחרי הארכה! לא הצלחנו לעמוד ביעד הנפשי הזה ואני פשוט מסתכל על זה ככה. הכאב והכישלון עצומים אבל המטרה הגדולה שלנו היא לקטוע לחיפה את הרצף ולהחזיר את הצלחת הביתה.

זה נכון שרובי משתפר (בעיניי לפחות) ממשחק למשחק, אבל אני ידעתי שהיום הגרוע הזה יגיע מתישהו, עכשיו צריך פשוט לראות באמת ממה אנחנו עשויים.

11 דקות לפני, קובי השועל said:

אני זוכר את טוטנהם ההיא שאתה מדבר עליה, מבין את ההקשר אבל מסתייג וחושב אחרת, בגדול חוץ מגולים לרובי לא היה לא באמת על מה להתחרות. הם היו פח. פגיעה בשאסי זה להתפרק בסמי עופר עם 4,5 חתיכות כשאתה לא עובר את החצי או להפסיד דרבי אחרי עשור שלא. 

בגדול עפנו מתחרות שלא באמת היה לנו צ'אנס לגרד שם משהו, על הטעויות של רובי לא אוסיף אבל אולימפיאקוס טובה יותר ועלתה בצדק אחרי הארכה! לא הצלחנו לעמוד ביעד הנפשי הזה ואני פשוט מסתכל על זה ככה. הכאב והכישלון עצומים אבל המטרה הגדולה שלנו היא לקטוע לחיפה את הרצף ולהחזיר את הצלחת הביתה.

זה נכון שרובי משתפר (בעיניי לפחות) ממשחק למשחק, אבל אני ידעתי שהיום הגרוע הזה יגיע מתישהו, עכשיו צריך פשוט לראות באמת ממה אנחנו עשויים.

אני לא במקום לעשות רציונליזציה ליום חמישי. את זה הם היו אמורים לעשות כמה ימים לפני, כי היה ברור להם שהתוצאה ביוון קצת שיקרה וצריך להיערך למשחק אחר לגמרי. הם ידעו מול מה הם מתמודדים והם עשו בושות עולם שקבוצות אלבניות לא עושות.

הם צריכים לשכנע אותי, לא אני אותם. השאסי שבור עד הודעה חדשה, בקיץ יקנו מכונית חדשה. 

לפני6 שעות , המכבייה said:

טיפול 10 אלף לא יעזור אחי

אני ביום חמישי מנותק רגשית אחרת אני מת פה

2-0 הטלווזיה סגורה רק התעדכנתי מאנשים אי אפשר היה לראות את זה

אני זוכר שחיפה בעונת 2010/11 (לדעתי) באה לבלומפילד וקיבלה 4:1 על הראש במשחק העונה והפסידה גם את המקום הראשון להפועל. כולם היו בטוחים שמפה הפועל משייטת עד הסוף לעוד צלחת וראינו איך זה נגמר. לא הייתי סותם את הגולל על העונה הזו בגלל ההפסד בפיראוס. רע ככל שיהיה.

לפני19 שעות , המכבייה said:

רובי לא לבד כאן, כל מי ששיחק, בטח שחקים כמו דור, סאבוריט, זהבי, לא יכולים להרשות לעצמם להיראות כמו חובבנים. מה קורה במחצית כשאנחנו כבר בבור? מי מוציא אותנו מזה? אנחנו כבר משיגים את הגול ואז מקבלים את הגול הכי רך מכולם, ההרמה הזאת, מרחוק ולא מהאגף, היא הכי קלה להתגוננות. אף אחד לא שומר את הכוכב שלהם, לא קרובב אליו אפילו. זאת חובבנות של ביצוע. זה לא יום רע במשרד, זה בניין שמתמוטט על הראש של כולם. תאונת רכבת, קעקוע שלא יורד. 

רוב הקבוצות בליגה שלנו היו עושות עושות בלוק, ממררים להם את החיים. המחשבה הזאת שמילסון נפצע ודביטון נכנס כאילו אנחנו בפארק, משחקים מול הפועל חדרה. מה אם להכניס את קארצב(לא מת עליו) ולהזיז את גבי לחלטר באגף? פרגמטיות פשוטה. זה לא עולה לו בראש בכלל. תעשה בלוק, כל מה שצריך כדי לעבור. מה אנחנו קבוצת עילית שמשחקת רק את מה שנוח לה?

אלו תחושותי. 

זה למשל חוסר ניסיון בולט כמאמן, גם הוא עלה עם תחושה שעברנו כבר ואפשר לעלות עם אותו הרכב, מה כבר יכול להיות. באירופה צריך לסבול כדי לעבור שלבים בטח במעמד כזה. 

תחשוב למשל איך מוריניו היה עולה למשחק כזה, 2 אוטובוסים הוא מחנה בלי להתבייש. 

3 דקות לפני, Keano said:

זה למשל חוסר ניסיון בולט כמאמן, גם הוא עלה עם תחושה שעברנו כבר ואפשר לעלות עם אותו הרכב, מה כבר יכול להיות. באירופה צריך לסבול כדי לעבור שלבים בטח במעמד כזה. 

תחשוב למשל איך מוריניו היה עולה למשחק כזה, 2 אוטובוסים הוא מחנה בלי להתבייש. 

אני לא בטוח שקין יודע איך להעמיד מיד-בלוק וקו הגנה מורחב.

והיא לא עבדה פעמיים מול חיפה ששואלת שאלות אחרות והיא התרסקה מול אולימיפאקוס שטובה ממך אבל כבר הרווחת יתרון 3. 

אולי ניקח את קין כמאמן התקפה ואת איביץ׳ כמאמן הגנה?!

10 דקות לפני, קמחי said:

אני לא בטוח שקין יודע איך להעמיד מיד-בלוק וקו הגנה מורחב.

הוא עבר מספיק מאמנים כשחקן וכעוזר כדי לדעת איך

אלו תחושותי. 

אוהבים אותך המכביה. הצלחת פחות או יותר לבטא את מה שאני מרגישה מיום חמישי האחרון.

לפני2 שעות , Keano said:

הוא עבר מספיק מאמנים כשחקן וכעוזר כדי לדעת איך

לא ראיתי את זה קורה פעם אחת העונה, גם כשהתגוננו ולא רצינו להחזיק בכדור.

הקשרים מבצעים ווייד-בלוק לעזרה למגנים גם כשאין צורך הותירו את קארצב, בדומה ליוריס, לבדו רוב המשחק.

אם זהבי לא אומר לרובי להוציא את אבישי שהיה בור היום הוא לא היה מוציא אותו.

גם זהבי מסביר לאבישי איך לסגור כמגן באמצע המשחק זה פשוט הזוי.