Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

לפני2 שעות , אלמוג מלול said:

סהכ ממשיך את הקו. אין קשר בינו לבין המקצוע. להוציא את יוריס להכניס את דור זה כמו לזרוק את המשכורת על השחור ברולטה.

דווקא מכל אינסוף הטעויות שהוא עשה הערב

בחרת את ההחלטה היחידה שהייתה נכונה לטעמי. 

יוריס היה במשחק רע + דן ביטון לא שחקן אז אולי בתור קשר אמצע הוא היה מזיק פחות

לפני1 שעה , YallaMaccabi said:

דווקא מכל אינסוף הטעויות שהוא עשה הערב

בחרת את ההחלטה היחידה שהייתה נכונה לטעמי. 

יוריס היה במשחק רע + דן ביטון לא שחקן אז אולי בתור קשר אמצע הוא היה מזיק פחות

כי תורג'מן כשחקן קו זה משהו שמוכיח את עצמו כבר תקופה? 

מאמן בן זונה טיפש, לא יכול לראות אותו ואת הראיונות המיותרים שלו. 

הבן אדם מאוהב באפס כמו ביטון ולא משחרר מזה והוא פשוט לא מבין כדורגל ואיך מאמנים. 

שם את הבית שלי שהבן זונה הזה(מצטער לא יכול ולא אפסיק לקלל אותו) יעלה בראשון עם דן ביטון בצד ימין. צריך לשרוק לו בוז עצום כשהוא עולה לדשא בראשון, הכוונה למאמן, למרות שגם לביטון אפשר. 

אני לא חושב שיש פה קשר למאמן, אתם יכולים לצעוק ולקלל כמה שבא לכם, איכות ההרכב שלנו ירודה והספסל נחות פי כמה וכמה.

מה קרה בשבוע? פתאום שכח איך נראה כדור?

השחקנים, זה הכל עליהם, מהשוער ועד חלוץ השפיץ לא עשו כלום, לא הצליחו לחבר שלוש מסירות, לא פתחו שטחים למסירות, לא נלחמו על כל כדור..סליחה על אף כדור.

חשבו שהם באים לטיול בפארק.

אז ברור שכולם יקפצו ויגידו שהמאמן היה צריך להוריד אותם, אני בטוח שהוא ניסה ועשה, ועדיין השחקנים חשבו שזה יהיה בקלילות.

להזכירכם היו פה כאלה שאמרו לעלות בהרכב משני, אבל הכי קל להאשים ולהחליף את המאמן.

6 דקות לפני, duduha said:

אני לא חושב שיש פה קשר למאמן, אתם יכולים לצעוק ולקלל כמה שבא לכם, איכות ההרכב שלנו ירודה והספסל נחות פי כמה וכמה.

השחקנים, זה הכל עליהם, מהשוער ועד חלוץ השפיץ לא עשו כלום, לא הצליחו לחבר שלוש מסירות, לא פתחו שטחים למסירות, לא נלחמו על כל כדור..סליחה על אף כדור.

אז ברור שכולם יקפצו ויגידו שהמאמן היה צריך להוריד אותם, אני בטוח שהוא ניסה ועשה, ועדיין השחקנים חשבו שזה יהיה בקלילות.

להזכירכם היו פה כאלה שאמרו לעלות בהרכב משני, אבל הכי קל להאשים ולהחליף את המאמן.

זה על כולם, גם שחקנים וגם מאמן שאמור להכין אותם מנטלית למרות שזה קשה מאוד להילחם בפסיכולוגיה הזאת לא משנה כמה תזרוק קלישאות שזה מתחיל מ0-0, קרה גם לקבוצות הרבה יותר גדולות ממכבי. 

לגבי המערך, לא שמעתי שהיו תלונות לפני המשחק, בדיעבד זה קל להגיד. הוא היה צריך לחנוק את המשחק עם אמצע חזק יותר שעוזר בכנפיים, לעלות עם קארצב בנוסף. 

לגבי סבוריט, שנים אני טוען שהוא לא בלם, אין לו את המיקום והאגרסיביות של בלם, חבל. 

11 דקות לפני, duduha said:

זה לא נכון להשאיר את הכל על השחקנים שהיו על הדשא, כי כדי לנצח 4-1 את אולימפיאקוס דרושה עבודת מאמן מקדימה והמאמן לוקח נתח גדול מהקרדיט ובאותה מידה להפסיד להם 6-1 במיוחד בצורה שבה נראינו אתמול, בשקלול כל ההחלטות שהוא קיבל במהלך המשחק, מראה פשוט על עבודת אימון גרועה.

הוא לא קשור ולא מבין והוא ביי פאר המאמן הכי גרוע שהיה כאן בעידן גולדהאר, בטח לאור הציפייה שהייתה מהקריירה שהייתה לו כשחקן פעיל.

4 דקות לפני, Keano said:

זה על כולם, גם שחקנים וגם מאמן שאמור להכין אותם מנטלית למרות שזה קשה מאוד להילחם בפסיכולוגיה הזאת לא משנה כמה תזרוק קלישאות שזה מתחיל מ0-0, קרה גם לקבוצות הרבה יותר גדולות ממכבי. 

לגבי המערך, לא שמעתי שהיו תלונות לפני המשחק, בדיעבד זה קל להגיד. הוא היה צריך לחנוק את המשחק עם אמצע חזק יותר שעוזר בכנפיים, לעלות עם קארצב בנוסף. 

לגבי סבוריט, שנים אני טוען שהוא לא בלם, אין לו את המיקום והאגרסיביות של בלם, חבל. 

כן סאבוריט, לא צריך לשחק בלם, המעבר לשם עשה לו רק רע, בארץ עוד הייתה תקופה שבגלל הרמה זה היה סביר וגם זה כבר תקופה ארוכה (כבר משנה שעברה ואולי יותר) לא נכון, אז בטח באירופה פער האיכות מודגש מאוד.

12 דקות לפני, Coolio said:

זה לא נכון להשאיר את הכל על השחקנים שהיו על הדשא, כי כדי לנצח 4-1 את אולימפיאקוס דרושה עבודת מאמן מקדימה והמאמן לוקח נתח גדול מהקרדיט ובאותה מידה להפסיד להם 6-1 במיוחד בצורה שבה נראינו אתמול, בשקלול כל ההחלטות שהוא קיבל במהלך המשחק, מראה פשוט על עבודת אימון גרועה.

הוא לא קשור ולא מבין והוא ביי פאר המאמן הכי גרוע שהיה כאן בעידן גולדהאר, בטח לאור הציפייה שהייתה מהקריירה שהייתה לו כשחקן פעיל.

הכל על השחקנים, הוא עלה עם יוריס ופרץ כקישור חזק, הוא עלה עם גבי כיצירתי (שכבר הוכיח באירופה שהוא שווה משהו), הוא עלה עם אותו הרכב משבוע שעבר שנתן להם רביעיה, השחקנים פשוט הסריחו את הדשא.

קארצב אוויר בליגה, אז שם היו עושים ממנו בדיחה, וגם אם לא הוא לא היה משנה הרבה את המשחק.

עלה עם ההרכב הכי חזק.

אין לרובי שום אשמה פה

23 דקות לפני, GoldenAxe said:

כן סאבוריט, לא צריך לשחק בלם, המעבר לשם עשה לו רק רע, בארץ עוד הייתה תקופה שבגלל הרמה זה היה סביר וגם זה כבר תקופה ארוכה (כבר משנה שעברה ואולי יותר) לא נכון, אז בטח באירופה פער האיכות מודגש מאוד.

המקסימום שהוא יכול לשחק זה את הבלם השמאלי במערך של 3 בלמים

מאמן ושחקנים, בשביל הופעה כזו רעה צריך שכולם יהיו רעים וזה מה שקרה.

חכמת הבדיעבד, אבל כנראה שהיה צריך לעבור ל3 בלמים. במיוחד ב2-0 ושראו באיזה שוק נמצאים 2 הבלמים שלנו.

כל הגולים שלהם היו עמוק בתוך הרחבה.

19 דקות לפני, duduha said:

הכל על השחקנים, הוא עלה עם יוריס ופרץ כקישור חזק, הוא עלה עם גבי כיצירתי (שכבר הוכיח באירופה שהוא שווה משהו), הוא עלה עם אותו הרכב משבוע שעבר שנתן להם רביעיה, השחקנים פשוט הסריחו את הדשא.

קארצב אוויר בליגה, אז שם היו עושים ממנו בדיחה, וגם אם לא הוא לא היה משנה הרבה את המשחק.

עלה עם ההרכב הכי חזק.

אין לרובי שום אשמה פה

שום אשמה? תגיד לי אתה שפוי? איך יכול להיות של אמן אין שום אשמה במה שראינו אתמול? 

אשמה זה להכניס את דן ביטון במקום מילסון, זה הקיבעון שהרס לנו עשר הפרש, היינו שחקן פחות, הפקרת את שחר ומעבר לזה, ביטון שחקן פרווה ואיטי, לא מתאים למשחק. 

אני גם לא הייתי משאיר את זהבי ושם את תורג'מן בקו. שוב זה לא מתאים לשיטת המשחק של אתמול. 

חוץ מזה מצפה ממאמן שיקח שחקנים הצידה ויעשה סדר. אפס השפעה לחיוב. 

37 דקות לפני, duduha said:

עלה עם ההרכב הכי חזק.

אין לרובי שום אשמה פה

שום אשמה פה? להכניס את דן ביטון שאין לו מה לחפש במשחקים כאלה בתפקיד שהוא אף פעם לא היה בו טוב, להעביר את דוידה לאגף שהוא הרבה פחות טוב בו + להפסיד אותו הגנתית באגף של עידו שחר (שמשם הגיעו כמעט כל הגולים), לקפוא על המגרש ולא לשדר לשחקנים שום אווירה של ״הכל בסדר״ אלא רק להמשיך לירוק על הדשא, לעלות להארכה כשאתה צריך גול והחילוף שאתה עושה זה אבישי כהן??? 

וכשאתה שורף שחקנים כל העונה כמו קיקו ויהונתן כהן, אל תכניס אותם דקה 110 ותתפלל שיצילו לך את הג׳וב, זה לא עובד ככה.

8 דקות לפני, בראון said:

שום אשמה פה? להכניס את דן ביטון שאין לו מה לחפש במשחקים כאלה בתפקיד שהוא אף פעם לא היה בו טוב, להעביר את דוידה לאגף שהוא הרבה פחות טוב בו + להפסיד אותו הגנתית באגף של עידו שחר (שמשם הגיעו כמעט כל הגולים), לקפוא על המגרש ולא לשדר לשחקנים שום אווירה של ״הכל בסדר״ אלא רק להמשיך לירוק על הדשא, לעלות להארכה כשאתה צריך גול והחילוף שאתה עושה זה אבישי כהן??? 

וכשאתה שורף שחקנים כל העונה כמו קיקו ויהונתן כהן, אל תכניס אותם דקה 110 ותתפלל שיצילו לך את הג׳וב, זה לא עובד ככה.

הוא כזה סמרטוט שהוא עשה את זה

חבל שהם לא ירקו עליו בחזרה 

21 דקות לפני, בראון said:

1000+

58 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שום אשמה? תגיד לי אתה שפוי? איך יכול להיות של אמן אין שום אשמה במה שראינו אתמול? 

אשמה זה להכניס את דן ביטון במקום מילסון, זה הקיבעון שהרס לנו עשר הפרש, היינו שחקן פחות, הפקרת את שחר ומעבר לזה, ביטון שחקן פרווה ואיטי, לא מתאים למשחק. 

אני גם לא הייתי משאיר את זהבי ושם את תורג'מן בקו. שוב זה לא מתאים לשיטת המשחק של אתמול. 

חוץ מזה מצפה ממאמן שיקח שחקנים הצידה ויעשה סדר. אפס השפעה לחיוב. 

40 דקות לפני, בראון said:

מילסון נפצע, את מי רציתם שיכניס? את יוני? שחר לא הצליח לעמוד שם מצד ימין וכבר היה גמור, אז מי ישחק מגן? סאבו שלא שיחק שם שלוש שנים? ולהכניס את לוקאסן שלא שיחק חודש+?

קיקו כל משחק ששיחק הסריח את הדשא, וכנראה שזה מה שרואים גם באימונים.

הכי קל ליפול על המאמן שהמלכתם רק לפני שבוע.

יש לנו שחקני ספסל לא ברמה וזה לא באשמתו, הכי קל ליפול על המאמן כי אי אפשר להחליף את כל הסגל, אבל זה בהחלט עליהם.

27 דקות לפני, duduha said:

מילסון נפצע, את מי רציתם שיכניס? את יוני? שחר לא הצליח לעמוד שם מצד ימין וכבר היה גמור, אז מי ישחק מגן? סאבו שלא שיחק שם שלוש שנים? ולהכניס את לוקאסן שלא שיחק חודש+?

יש לנו שחקני ספסל לא ברמה וזה לא באשמתו, הכי קל ליפול על המאמן כי אי אפשר להחליף את כל הסגל, אבל זה בהחלט עליהם.

שיכניס לי את תורג׳מן לאגף וישאיר את דוידה איפה שהוא היה טוב. תורג׳מן היה מכניס מימד של מהירות למעברים כי הם היו חשופים מאוד כל המחצית הראשונה. 

בא לך להחליף את עידו שחר? לעשות חילוף יצירתי? תעבור ל3 בלמים ושאבישי ירוץ על הקו.

קיקו הסריח את הדשא? למעט המשחק מול יפו כל משחק שהוא שיחק בו (נגד אשדוד כשהוא הבקיע, נגד הפועל ירושלים כשהוא עשה את הגול הראשון בבלומפילד ובמשחק גביע מול חדרה) הוא היה אחלה לגמרי והוא פשוט העלים אותו מבלי שום סיבה ועד שהוא נותן לו לשחק זה גם לא בעמדה שלו. 

זוכר איך ירדו על גבי בשנה שעברה כשנתנו לו לשחק באגף? אותו הדבר.

להגיד שחקני סגל לא ברמה זאת גניבת דעת כי עד לפני חודש אמרו את אותו הדבר ופתאום עידו שחר הפך להיות השחקן השלישי הכי חשוב. אם לא תרוויח את שחקני הסגל שלך באמצע העונה, אל תצפה שהם יהיו המושיעים שלך כשתצטרך.

לפני1 שעה , בראון said:

זה היה מהלך מנותק. לא כיבד את יוני וקיקו ובטח ובטח שלא את רובי.

התפקיד שלנו כאוהדים היה לחגוג עליה לרבע גמר 

התפקיד שלו היה להכין את השחקנים מנטלית שזה לא נגמר 

התפקיד שלנו כאוהדים היה לצפות לעוד 4-1 עליהם 

התפקיד שלו היה להתכונן לכל התרחישים גם לתרחיש בלהות 

התפקיד שלנו הוא להכתיר את מילסון למלך 

התפקיד שלו זה להתכונן למצב שהוא חולה ולא יכול לשחק כי בלעדיו אנחנו כלום 

התפקיד שלנו זה לחגוג מכל גול 

התפקיד שלו זה לדאוג שלא נספוג גול שוויון 

הוא כשל בתפקידו בכל הבחינות, הוא צריך ללכת הביתה 

הוא לא מאמן, נכון להיום הוא לא ברמה של מכבי 

אנחנו התאהבנו במשבצת של מקפצה לזרים צעירים מאמנים ושכחנו שאנחנו גם צריכים לזכות בתואר פה ושם 

On 7.3.2024 at 22:47, אם אין אני לי נמני said:

אני חשבתי כמוך שיש תוכנית משחק עד שמיליון עזב, וגיליתי שאין

לשים את מילסון בצד אחד ואת דוידה בצד השני זה לא חוכמה, לא כי אתה משחק על היכולת האישית שלהם 

אלה כי זה יתפוצץ לנו בפנים מול קבוצות יבואו להסתגר עם 3 בלמים 

ובעיקר ביום שזה לא יעבוד, אין לנו שום קלף מהספסל שיעלה כששניהם במגרש 

כשדן ביטון נכנס קבוע על דוידה, הוא משחק כמוהו, אין שום שינוי בסגנון המשחק

שחקן אחר לגמרי עם איכויות אחרות לגמרי אבל המשחק אותו דבר, זה מראה בעיני על חוסר אימון 

כשאתה לא יכול לשנות שיטת משחק, ובמעבר ל3 בלמים אתה יותר חשוף,

וכשאתה עובר ל2 חלוצים עם זהבי ותורגמן אתה פחות התקפי 

זה מראה על חוסר אימון 

עוד לא התחלתי לדבר על ההגנה שלנו, שצר לי לא קיימת וזה לא משנה איזה בלמים תביא

יכול להיות שניקח אליפות, אבל זה כי עברת לשחק מכדורגל מסודר להעפת כדורים לשחקנים טכנים, שגם את זה ילמדו בסוף

את כל השחקנים בסגל הוא שם בעמדת המגן הימני, אז בסוף פגע עם שחר, 

עם הריאות שיש לו, הכושר הגופני והיכולות, הוא היה צריך לשים שם לפני חודשיים, למה זה לא קרה? 

אני מקווה שאני אראה ממנו ניצוצות אימון הרבה יותר ממה שראיתי עד היום 

אבל כרגע, לצערי, אני רואה קבוצה שבנויה על יכולות אישיות של שחקנים מאוד מוכשרים 

את זה כתבתי אחרי ה4-1 שלנו עליהם, 

ואללה לא פספסתי כלום רק שהפעם זה התפוצץ לנו בפנים 

כוסאמק עם רובי 

לפני4 שעות , duduha said:

שמע, קודם כל כן, הייתי מכניס את יוני לאגף שמאל ומשאיר את דווידה בימין, יוני גרוע אבל הגנה הוא עושה ויורד אחורה ואז שחר לא היה מופקר. 

אם רצית להוציא את שחר, אז או שלושה בלמים או נחמיאס ישחק בימין ותכניס את לוקסן, אם הוא בסגל הוא כשיר ויותר גרוע מהחרא שהיה אתמול עם סבוריט נחמיאס לא היה יכול להיות. 

איך אפשר להגיד שהמאמן לא אשם, מי אשם אמא שלי? 

לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

שמע, קודם כל כן, הייתי מכניס את יוני לאגף שמאל ומשאיר את דווידה בימין, יוני גרוע אבל הגנה הוא עושה ויורד אחורה ואז שחר לא היה מופקר. 

אם רצית להוציא את שחר, אז או שלושה בלמים או נחמיאס ישחק בימין ותכניס את לוקסן, אם הוא בסגל הוא כשיר ויותר גרוע מהחרא שהיה אתמול עם סבוריט נחמיאס לא היה יכול להיות. 

איך אפשר להגיד שהמאמן לא אשם, מי אשם אמא שלי? 

כל ההתעסקות במי ומה היה צריך לעשות זה כמו כוסות רוח למת.

הכל כשל אתמול, שום דבר לא היה עוזר.

מה שכן,

לא הייתי מכניס את יונתן כהן אפילו לא לאגף שמאל בקבוצה השחורה בלידור המלך.

34 דקות לפני, barak said:

כל ההתעסקות במי ומה היה צריך לעשות זה כמו כוסות רוח למת.

הכל כשל אתמול, שום דבר לא היה עוזר.

מה שכן,

לא הייתי מכניס את יונתן כהן אפילו לא לאגף שמאל בקבוצה השחורה בלידור המלך.

*ב ד י ו ק*

הוא גרוע , הוא חלש, הוא בחיים לא אימן קבוצה.

לא מבין איך מועדון כמו שלנו לא מנחית פה מאמן נורמלי וכל הזמן מחפש מציאות ביד 2.

אפשר פעם בתקופה לתת צ'אנס.

קראנקה

קרסטאיץ

קין

ודיגל

גם אם נביא אליפות, זה טייפ מאמנים שלא צריכים לדרוך פה. גג בחדרה או הפועל חיפה.

אם ברק בכר לא כאן בקיץ, זה פספוס שיבכו עליו המון. צריך פורמולה חדשה, מאמן זר זה כבר לא קבלות למאמן שמביא אליפות.