Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

הדבר הכי גרוע בביזיון של היום זה שתמו התקוות שהקמפיין האירופי יגרום לאיזו קבוצה פרייארית להציע לקין חוזה לעונה הבאה. מאחר שלא רואה מצב שיברח מהר כל כך כי זה לא שיש לו אופציות אחרות, כנראה שנגזר עלינו להמשיך איתו גם מעבר לעונה זו.. 

Just now, כהן said:

הדבר הכי גרוע בביזיון של היום זה שתמו התקוות שהקמפיין האירופי יגרום לאיזו קבוצה פרייארית להציע לקין חוזה לעונה הבאה. מאחר שלא רואה מצב שיברח מהר כל כך כי זה לא שיש לו אופציות אחרות, כנראה שנגזר עלינו להמשיך איתו גם מעבר לעונה זו.. 

חותך בכל מחיר

2 דקות לפני, YallaMaccabi said:

חותך בכל מחיר

לא רואה מצב שחותכים אותו במקרה של אליפות, וספק ענק אם גם במקרה שלא.. 

הוא רואה שמשהו עובד לא אז הוא ירוץ ממנו בלי להרפות

לא יחשוב מעבר , לא יתאים את עצמו ליריבה

למישהו היה צל של ספק שהם יבואו בטירוף?

הכנה טקטית ברמה הכי נמוכה שראיתי 

טוס טוס מפה ״מאמן״ עלאק

הוא יכול להזדיין מפה היום, זו בושה הרבה יותר גדולה מזניט, אחת התבוסות הכי גדולות של קבוצה שהובילה הפרש שלוש. גם אם הוא יקח טראבל אני אקלל את הבן זונה הזה. 

מביאים מאמן בלי ניסיון זאת התוצאה, שלשול בליגה איבוד 10 נקודות יתרון, איבוד 3 שערים יתרון בשמינית גמר אירופה.

מעבר לקין שיש קונצנזוס שלא צריך להמשיך, מקווה שהמילה המוזכרת לעייפה בחודשים האחרונים "הקונספציה" תמה סופית היום. אם יש לך מאמן זר עם קבלות אז אחלה, אם לא אז מאמן ישראלי ממוצע עדיף על מאמן זר רנדומלי, רובינו הבינו זאת עוד לפני היום, מתפלל שגם מיץ' ולהקתו הפנימו זאת כעת, למרות שלא הייתי בונה על כך.. 

צר לי אבל זה קודם השחקנים שלא מספיק איכותיים, בעיקר בהגנה.

יש לנו מילסון אחד ענק שהוא האקס פקטור, ברגע שנפל עם 2 הגולים המהירים מטעויות של שחקני ההגנה זה היה ברור לאן זה הולך.

2 דקות לפני, oshri1992 said:

לוקח אחריות כמו ביבי

לא שמעתי אם התראיין, אבל זו בדיוק ההקבלה שיש לי בראש.

לאורך כל השלשול של 10 נקודות לא שמעתי אותו לוקח משהו על עצמו

לא האמנתי שיגיע מאמן שישאיר חורבן כזה. היתרון בטבלה הוא פטה מורגנה. 

כל המערכת צריכה ללכת הביתה. סאגת המגן הימני התפוצצה היום לכולם בפנים. כך גם סאגת הבלם, השוער והמחסור המחליפים לאגף.

ביזיון של כולם.

ועל כולם יותר מהכל קין. תודה ששרפת את הג'ינג'י, תודה שהמשכת להעמיק את הבור עם ביטון ואז פאקינג אבישי כהן.

אפס.

מקצועית, צריך להיות גאון אמיתי כדי לעשות מה שהוא עשה היום. ההכנסה של דן ביטון שיבשה לחלוטין את כל תוכנית המשחק שלנו, איתה אנחנו רצים כבר כמה משחקים, התקפות מעבר ודחיפות לעומק, חרא על הנעת כדור. לא רק זה, היא גם גמרה על עידו שחר שהיה צריך להתמודד עם השחקן הכי טוב של אולימפיקוס, לבד. אבל קין שלנו לא הסתפק בזה. לא רק שהוא לא השכיל לעשות חילוף במחצית, לא רק שאכלנו רביעייה ובנס הצלחנו להביא אותה בפנדל, הוא החליט לחרב גם את ההארכה ולהכניס את פאקינג אבישי כהן. אבישי כהן, אותו אחד שהפסקתי לספור את כמות הגולים שאכלנו עליו. מכל הספסל, מכולו, זה השחקן הכי הכי הכי גרוע להעלות כשצריך לייצב הגנה. הכי גרוע. טננבאום על עידו שחר היה עושה יותר שכל בשבילי מהחילוף הזה. 100% מאוהדי מכבי שראו את החילוף הזה אמרו נגמר המשחק. והופ, מהלך ראשון, עבירה של מפגר על ה16. גול. 

אין מה לומר. 

אתם נותנים יותר מדי משקל למאמן. זה קודם השחקנים ואיכותם, הפציעה המהירה של מילסון ו2 הגולים המהירים.

כן, יכול להיות שמאמן תותח היה מצליח לייצב את זה, אבל המשקל שלו בהפסד יותר נמוך מהגורמים שציינתי.

מביאים מאמן זר רק כי הוא זר

חוץ מלהיות שחקן גדול הוא לא עשה כלום כמאמן שמגיע לו לקבל את מכבי 

איך בוחרים מאמן? שחקן עבר גדולוזהו זה מספיק? 

רק מאמן עלוב יכול להפסיד את זה בצורה הזאת

הקיבעון שלו וחוסר היכולת לשנות תוך כדי משחק שיטה/מערך וטקטיקה הם שעושים אותו מאמן לא מספיק טוב אפילו למכבי. איך אין לנו שום פלאן בי וסי? איך אתה שוב מפקיר את הקווים אחרי כל מה שראית? איך אתה לוחץ מפתיחת המשחק? איך אתה טועה בקבלת החלטות פעם אחר פעם? 

אחרי הפציעה של מילסון אחרי מה שראיתי באוטומט אני מכניס במקומו את לוקאסן כבלם שלישי ואומר לו אתה סוגר עם שחר את פודנס עד הסוף. במחצית מוציא את דוידה וזהבי ושם את תורג'מן בחוד למתפרצות ואת קארצב לסגור סופית את המשחק.

מאכזב מאוד, לא חושב שאני יכול לסמוך עליו כרגע, זה רק עלינו הקהל והכישרון בסגל.