Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

54 דקות לפני, הנדון said:

אני מדבר באופן כללי, ברוב המשחקים שלנו הוא שידר לחץ, אתמול מין הסתם אין לי משהו רע להגיד עליו מלבד החילוף הקבוע לא משנה מה של יוריס, אבל הוא לא השתנה אחרי משחק אחד.

אני לא מסכים עם זה. חושב שהתחלתם עם ביקורת על ההתנהגות שלו על הקווים רק בגלל התוצאות.

אם היינו מנצחים הוא היה אירי "מרגש".

יש דברים לבקר אותו מקצועית, אין צורך להמציא. כתבתי על בכר אבל יש כמה מאמנים גדולים מרובי קין שמתנהגים על הקווים כמו ילדים. אני אוהב את זה. חלק מהמשחק בעיניי.

17 דקות לפני, car.garsia said:

זה בלבול מוח מטורף כי הוא לא משרה שום לחץ וייאוש. הוא חי את המשחק על הקווים.

מדהים שאוהדים שרוצים להחתים את ברק בכר שהוא והעוזרים שלו מתנהגים כמו ילדים בגיל ההתבגרות על הקווים במשחקים (לי אין בעיה עם זה...) מטיפים על ההתנהגות של רובי קין על הקווים.

לא אוהבים את המאמן סבבה? רוצים לבקר אותו מקצועית? (לשמחתינו אתמול באמת שלא היה על מה), גם סבבה. אבל אל תנפיצו זה מרגיש מאולץ.

מביך שהוא הפך להיות שק החבטות שלנו.

שוב אתה מבלבל בין לחץ(שהקהל עושה את זה יודעים לצאת יופי על שער 13 אז על אחת כמה וכמה שזה מגיע מהמאמן) לבין שיח כזה או אחר על השופטים(הלוואי והיה אצלנו רבע מהשיח הזה על השופטים).

אפשר להתעלם מהבעיה אבל זה לא אומר שהיא לא קיימת.

שיח עם שופטים ולחץ על השופטים הוכיח את עצמו יופי בכל קבוצה של בכר, תכנס לנושא של טעויות שיפוט ותראה כמה אוהדים מתפללים ללחץ כזה.

הלחץ שאני מדבר עליו זה על כל טעות של שחקן המאמן מרים ידיים, כועס, מסתכל על הספסל בתנועות של ייאוש-זה לחץ אחי.

רוצה להמשיך להשתמש בסיסמאות ולהתעלם מזה? בחירה שלך אבל אפשר לפתח שיח ולדבר על הבעיות האלה בפורום

ידיעה תקשורתית מרעישה: רובי קין קם בבוקר קרא את החוזה שלו עם מכבי וגילה שהוא ממשיך גם שנה הבאה

לפני11 שעות , הנדון said:

אני מדבר באופן כללי, ברוב המשחקים שלנו הוא שידר לחץ, אתמול מין הסתם אין לי משהו רע להגיד עליו מלבד החילוף הקבוע לא משנה מה של יוריס, אבל הוא לא השתנה אחרי משחק אחד.

לא חושב שיש לזה ערך לעניין איך שהוא נתפס כלפי חוץ.

בסוף מדובר במאמן צעיר וחסר ניסיון, לך תראה את פפ בעונה הראשונה בבארסה, משתולל כמו משוגע (הוא באמת כזה) ואפילו עד היום.

רובי היה ככה גם בריצה של 12/12.

לא כולם איביץ׳.

יש לו קארמה טובה עם אירופה.

אם לא ההוצאה של יוריס, ניהול משחק נהדר והכנה מנטלית מעולה. שיתרגם את זה בליגה כבר.

הכנה מושלמת.

הקבוצה שיחקה יפה ונראיתה מאומנת בכל שלבי המשחק.

בלי התמזמזויות מיותרות, כדורגל בנגיעה, שחקנים עושים תנועה. חיפויים טובים.

יש גבול עם החומר הקיים עד כמה אפשר להציג כדורגל ברמה ממש גבוהה, אבל הוא הוציא את המקסימום היום.

שאפו גדול על המשחק היום ובכלל על זה שהבין איפה הטעויות שלו והתחיל לשחק עם כנפיים טבעיות ובלי התחכמות. יש פוטנציאל גדול לשליישית ההתקפה שלנו, רק שיהיו לנו בריאים 

1 דקה לפני, melody said:

איפה כל הקימחים שאמרו שלרובי יש 0 מושג כמאמן?

אני מאלה. מגיע לו שאפו ענק. רק שימשיך להכין את הקבוצה כמו ב4-5 משחקים האחרונים.

כל זה לא יהיה שווה אם לא ניקח 3 נקודות ביום ראשון.

1 דקה לפני, בראון said:

אני מאלה. מגיע לו שאפו ענק. רק שימשיך להכין את הקבוצה כמו ב4-5 משחקים האחרונים.

כל זה לא יהיה שווה אם לא ניקח 3 נקודות ביום ראשון.

אם לא ניקח אליפות.

6 דקות לפני, melody said:

הצליח לחבר קבוצה טובה בכדורגל ישיר. בליגה, מול רוב היריבות שצריך לשחק מול 11 מאחורי הכדור זה פחות עובד. בעיניי, לא מאמן טוב.

מה שכן בא לידי ביטוי זה חילופים. סוף סוף, למרות ששוב לא נותן לקיקו צ'אנס. מילא.

12 דקות לפני, melody said:

א. לא מבין את ההודעות האלה. אתם לא רואים ״קימחים״ ששואלים איפה כל המלודי שאמר שרובי הוא המלך אחרי הפסדים, אז בשביל מה? 

ב. היום רובי עשה בדיוק מה שכל ה״קימחים״ אמרו. שיחק עם שני אגפים במקום תורג׳מן, דן ביטון או המצאה אחרת באגף, תקף עם מגנים מהצדדים ולא מהאמצע, העיף את אבישי כהן מההרכב, לא כפה הנעת כדור מלחיצה של הבלמים, והלך כל הדרך עם צעיר כמו עידו שחר. כנראה שבכל זאת הביקורת היו (קצת) מוצדקות, אחרת הוא לא היה משנה.

אחרי כל זה, היום הוא עשה דברים כמו שצריך. שאפו, צריך המשכיות.

5 דקות לפני, קמחי said:

הצליח לחבר קבוצה טובה בכדורגל ישיר. בליגה, מול רוב היריבות שצריך לשחק מול 11 מאחורי הכדור זה פחות עובד. בעיניי, לא מאמן טוב.

מה שכן בא לידי ביטוי זה חילופים. סוף סוף, למרות ששוב לא נותן לקיקו צ'אנס. מילא.

אם הוא ימשיך לעשות את הדברים נכון ועם קצת מזל בלי פציעות בחלק הקדמי, אין ססיבה שזה לא יעבוד גם מול קו הגנה נמוך.  יש מספיק כישרון ויש גם יתרונות לשחק מול הגנה נמוכה

20 דקות לפני, Wade said:

א. לא מבין את ההודעות האלה. אתם לא רואים ״קימחים״ ששואלים איפה כל המלודי שאמר שרובי הוא המלך אחרי הפסדים, אז בשביל מה? 

ב. היום רובי עשה בדיוק מה שכל ה״קימחים״ אמרו. שיחק עם שני אגפים במקום תורג׳מן, דן ביטון או המצאה אחרת באגף, תקף עם מגנים מהצדדים ולא מהאמצע, העיף את אבישי כהן מההרכב, לא כפה הנעת כדור מלחיצה של הבלמים, והלך כל הדרך עם צעיר כמו עידו שחר. כנראה שבכל זאת הביקורת היו (קצת) מוצדקות, אחרת הוא לא היה משנה.

אחרי כל זה, היום הוא עשה דברים כמו שצריך. שאפו, צריך המשכיות.

אני שנים מתלונן שהקהל בארץ שלנו הוא כפוי טובה, רשמתי את זה פה כמה וכמה פעמים- המנטליות שלנו חרא! אנחנו ממהרים לפטר, ממהרים לספסל

וכאילן בסוף אני אומר לעצמי ״אנחנו באימונים שיש לנו כזה ביטחון להעביר כזאת ביקורת נוקבת?״

יצא לי לדבר עם רובי בערך 10 דק בטלפון אחרי שרשמתי לו בחצי צחוק ״תעשה את החילופים קצת יותר מוקדם״, הוא לקח את זה ברצינות והתעצבן מזה, 7 דק הוא רק מנסה להבין למה המנטליות היא כזאת? איפה הקרדיט והאמון בצוות ובמה שהם רואים באימונים? איפה הקרדיט לכל ההישגים עד כה?

ואללה הבנתי אותו והאמנתי לו שהם עובדים הכי קשה שיש שנצליח

וכשאני מגיע ליציע ושומע שזבל יוצא לאנשים מהפה אז אני נכנס קצת לקרוא פה ואז שגם פה הביקורת (לדעתי) מוגזמת- זה מעצבן.

קימחי אחלה יוזר, פחות אהבתי את הנחרצות בכמה שלרובי קין אין מושג ובטח שפחות אהבתי את זה כשהקבוצה למטה.

האמת שצריך להבין שאנחנו קיבלנו מאמן בשנה הראשונה שלו בקבוצה בוגרת, הגיוני שיהיו טעויות ולצד זה גם הצלחות. 

צריך לדעת לשמור על איפוק מסוים גם כשהולך וגם כשלא הולך אבל אני עדיין נשאר בשלי מהרגע שחתם שיש לי הרגשה טובה, מקווה שלא אטעה. 

התאהבנו פה בפורום בלהמליך מלכים ולערוף ראשים 

הייתי מאלה שרצו להעיף אותו אחרי השלשול של ה10 נקודות ,לא לפני ולא אחרי 

כדי לשנות את דעתי הוא יצטרך להמשיך ביכולת הזאת ולהביא אליפות בסוף העונה

מכבי הראתה שבלי מילסון היא לא שווה הרבה 

והיום הוא נצץ, אז אחלה גם אני מאוהב בו 

אבל קשה לי להגיד שאנחנו קבוצה מאוד מאומנת 

זה בסדר להתלהב מהניצחון היום ולעוף באוויר והכל טוב 

אבל אולימפיאקוס הרבה יותר חלשים ממה שחשבנו, לא הכינו את עצמם אלינו, והרבה מאוד הפסידו לנו את המשחק 

הלוואי שהאירי ימשיך עם היכולת הזאת ויוכיח שמקומו פה בשנה הבאה

4 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

התאהבנו פה בפורום בלהמליך מלכים ולערוף ראשים 

הייתי מאלה שרצו להעיף אותו אחרי השלשול של ה10 נקודות ,לא לפני ולא אחרי 

כדי לשנות את דעתי הוא יצטרך להמשיך ביכולת הזאת ולהביא אליפות בסוף העונה

מכבי הראתה שבלי מילסון היא לא שווה הרבה 

והיום הוא נצץ, אז אחלה גם אני מאוהב בו 

אבל קשה לי להגיד שאנחנו קבוצה מאוד מאומנת 

זה בסדר להתלהב מהניצחון היום ולעוף באוויר והכל טוב 

אבל אולימפיאקוס הרבה יותר חלשים ממה שחשבנו, לא הכינו את עצמם אלינו, והרבה מאוד הפסידו לנו את המשחק 

הלוואי שהאירי ימשיך עם היכולת הזאת ויוכיח שמקומו פה בשנה הבאה

אחי אני לא חושב שהוא מאמן ענק, אבל אני בתחילת שנה כן ראיתי תבניות משחק

כן ראיתי הגנה מסודרת (אומנם עומדת גבוה וגרועה בהגנת מעברים) אבל כן מסודרת

החילופים שלו לדעתי מאוחרים לפעמים וגם בחלק מהמשחקים ההרכב לא היה לטעמי אבל העובדות בשטח אומרות-

מקום 1

שמינית גמר קונפרנס

וזה לא מגיע מכלום וזה לא מגיע ״למרות ולא בזכות״ כמו שמלא יוזרים פה אוהבים לומר.

1 דקה לפני, melody said:

החילופים שלו לדעתי מאוחרים לפעמים וגם בחלק מהמשחקים ההרכב לא היה לטעמי אבל העובדות בשטח אומרות-

מקום 1

שמינית גמר קונפרנס

מכבד אותך, אבל להגיד ״הגנה מסודרת״ על ההגנה שלנו העונה, וואלה, לא מקבל. בשום צורה אין למכבי העונה הגנה מסודרת. נייחים, מעברים, משחק עומד, העבודה ההגנתית סו פאר מזעזעת. גם אחרי היום.

Just now, Wade said:

מכבד אותך, אבל להגיד ״הגנה מסודרת״ על ההגנה שלנו העונה, וואלה, לא מקבל. בשום צורה אין למכבי העונה הגנה מסודרת. נייחים, מעברים, משחק עומד, העבודה ההגנתית סו פאר מזעזעת. גם אחרי היום.

תשמע, בסוף גם צריך להגיד את האמת- מבחינה אינדבידואלית- אנחנו לא מחזיקים באף אס, זה אתגר אמיתי לקבוצה שעומדת גבוה.

10 דקות לפני, melody said:

מקום 1

שמינית גמר קונפרנס

אני חשבתי כמוך שיש תוכנית משחק עד שמיליון עזב, וגיליתי שאין

לשים את מילסון בצד אחד ואת דוידה בצד השני זה לא חוכמה, לא כי אתה משחק על היכולת האישית שלהם 

אלה כי זה יתפוצץ לנו בפנים מול קבוצות יבואו להסתגר עם 3 בלמים 

ובעיקר ביום שזה לא יעבוד, אין לנו שום קלף מהספסל שיעלה כששניהם במגרש 

כשדן ביטון נכנס קבוע על דוידה, הוא משחק כמוהו, אין שום שינוי בסגנון המשחק

שחקן אחר לגמרי עם איכויות אחרות לגמרי אבל המשחק אותו דבר, זה מראה בעיני על חוסר אימון 

כשאתה לא יכול לשנות שיטת משחק, ובמעבר ל3 בלמים אתה יותר חשוף,

וכשאתה עובר ל2 חלוצים עם זהבי ותורגמן אתה פחות התקפי 

זה מראה על חוסר אימון 

עוד לא התחלתי לדבר על ההגנה שלנו, שצר לי לא קיימת וזה לא משנה איזה בלמים תביא

יכול להיות שניקח אליפות, אבל זה כי עברת לשחק מכדורגל מסודר להעפת כדורים לשחקנים טכנים, שגם את זה ילמדו בסוף

את כל השחקנים בסגל הוא שם בעמדת המגן הימני, אז בסוף פגע עם שחר, 

עם הריאות שיש לו, הכושר הגופני והיכולות, הוא היה צריך לשים שם לפני חודשיים, למה זה לא קרה? 

אני מקווה שאני אראה ממנו ניצוצות אימון הרבה יותר ממה שראיתי עד היום 

אבל כרגע, לצערי, אני רואה קבוצה שבנויה על יכולות אישיות של שחקנים מאוד מוכשרים 

38 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

יכול להיות שניקח אליפות, אבל זה כי עברת לשחק מכדורגל מסודר להעפת כדורים לשחקנים טכנים, שגם את זה ילמדו בסוף

לא יודע מה יקרה בהמשך, אבל שום גול היום לא הגיע מהעפת כדורים. מהלכי כדורגל גדולים אחד אחד.

12 דקות לפני, אקיטה said:

לא יודע מה יקרה בהמשך, אבל שום גול היום לא הגיע מהעפת כדורים. מהלכי כדורגל גדולים אחד אחד.

לגמרי. לא יודע על מה אנשים מדברים או מה הם רוצים.