Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

38 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

פושע, אותן הבעיות צועקות כל כך הרבה זמן שזה מרגיש כמו סבוטאז׳ לפעמים.

מי יעשה לו סבוטאז"? שחר? הבכירים משחקים ומסריחים את הדשא.

לפני4 שעות , Cosmic said:

לגמרי.

דור בנוי כמי גורילה אבל כשהוא חסר ביטחון הוא נראה כמו בלרינה. גבי לא קשור למשחקים האלה. לראות אותו מתברבר עם הכדור עם הרגליים הקצרות שמפספסות כל תאקל זה מחזה מכמיר לב.

זה משחק שצריך לבוא אליו בושידו. כמה עבירות עשינו היום ? 

גבי שותף ב 5/6 מההפסדים לחיפה מ2021.

בלטקסה סבוריט גם נתלו חלק בחלק מהמשחקים האלה. 

ראיתי תקציר של המשחק היום, נגד ריינה, נגד הפועל ירושלים וכ'ו

שמתי לב לדפוס זהה כאילו שרובי קין והצוות שלו לא מצליחים לקלוט

בתחילת המשחק הכדורים נמסרים לבלמים שלנו ומכבי מנסים להניע כדור מההגנה, בשביל הנעת כדור כזו אתה צריך סט של בלמים אינטליגנטים(מה שלא קיים אצלנו) עם בטחון ונסיון שלא יעשו טעיות, כל הקבוצות כבר קלטו את הדפוס הזה ומפעילות בפתיחה עליהם לחץ והבלמים שלנו פשוט מפסידים ומאבדים כדורים פשוטים..לא יתכן!! שמכבי ת"א מזמינה לחץ על הבלמים שלה וגורמת לעצמה להתחיל 10 דקות משחקים בפיגור, חטפנו גולים גם מחיפה, גם מירושלים ועוד קבוצות ברבע שעה האלה, אחרי רבע שעה הם מורידים את הלחץ ואז מכבי משתלטים על המשחק מבחינת הנעת כדור, אבל בהרבה מצבים לא מצליחים לייצר כלום , לא הבנתי איך צוות כלכך רחב עם אנליסטים אירופאים שמשלמים עליו כלכך הרבה עושים כל שבוע את אותו טעות ולא קולטים את הבעיה הזאת, אגב שאתה רוצה לשחק 5-3-2 לפחות שיהיה לנו 2 חלוצים שיכולים להתמודד מול סק ושימיץ', אתמול זהבי ותורג'מן היו אבודים, לא מסוגלים להתמודד מול 2 סוסים כאלה, אגב שאתה משחק 5-3-2 אתה צריך 2 שחקני אגב מהירים, קיצוניים וכ'ו

אתה פותח עם רביבו ואבישי כהן על האגפים זה בדיחה.

אגב כל הבחירות האחרונות שלו בהרכבים הזויה

דוידזאדה נגד ירושלים מצוין, אתמול אפילו לא עולה דקה ורביבו שהוא כבר תקופה גרוע בלשון המעטה, מועדף על פניו.

עידו שחר נגד חדרה עולה ומצטיין על המגרש, לא עולה 2 משחקים רצוף אפילו לא דקה ודור פרץ(עוד שחקן שבתקופה גרועה בלשון המעטה) מועדף על פניו, הרבה זמן לא משחק עם אינטליגנציה הרבה זמן ולא קשור לכושר הגופני שלו, המאמן פשוט לא מציב אותו נכון ולא משפר את המשחק שלו במהומה אצלו, הפוך המשחק שלו רק דועך אצל קין בזמן האחרון.

הזרים? יש לנו זר אחד זמין..נראה לכם הגיוני? נראה לכם הגיוני ? בשביל מה מחתימים זרים? בשביל שמוסקרה יהיה מחוץ לסגל? בשביל שקיקו לא יעלה דקה? איזה קבוצה לא מאומנת, קבוצה שהמאמן לא משפיע עליה במעט אפילו, למזלו היה לו זר אחד בשם מילסון שהיה בתחילת העונה ותרם לנו בהרבה בקצב צבירת הנקודות אבל פה זה נגמר.

גועל נפש רובי

כדאי להפנים ולהבין שבמצב הנוכחי בארץ מאמנים כמו סוסה בוס קרויף איביץ כבר לא יגיעו לכאן

זרים איכותיים כנ"ל 

ההנהלה ובעיקר מיץ חייבים להחליף דיסקט ומהר

הבחירה בקין הייתה טעות שחוזרת על עצמה [קארנקה וכו']

רק מאמן ישראלי !

בכר פנוי להחתים עכשיו בחוזה ארוך ולהציל את העונה הנוכחית ובעיקר את העונות הבאות

הרי ברור וידוע לכולם שבעונה הבאה  קין כבר לא יהיה פה למה להמתין ?

ישנה הזדמנות חד פעמית עם בכר

הסגל הנוכחי עם בכר יביא אליפות בוודאות

קין חזרה לאירלנד עוד היום

הכתובת היתה על הקיר עוד בתחילת העונה.

רשמתי את זה עוד מההתחלה.

אני הימרתי שהוא לא מגיע לחגים.

המלחמה והרצף המוזר והנדיר דחו את זה.

בסוף הסטטיסיטקה מתיישרת.

בדיחה של מינוי.

5 דקות לפני, PLASTOMAN said:

הכתובת היתה על הקיר עוד בתחילת העונה.

רשמתי את זה עוד מההתחלה.

אני הימרתי שהוא לא מגיע לחגים.

המלחמה והרצף המוזר והנדיר דחו את זה.

בסוף הסטטיסיטקה מתיישרת.

בדיחה של מינוי.

אח שלי הלוואי הייתה מתיישרת,אבל אתה בקצב צבירת נקודות של קבוצת אמצע תחתית.

קרו מקרים מעולם שקלחו אליפות עם מתחזים,מקווה שהפעם זה יקרה איכשהו.

לפני8 שעות , Brandon Roy said:

מהתצוגות אימון מזעזעות שאני זוכר בעשור האחרון. עצם זה שהוא לא מבין שאבישי כהן ורביבו הם לא שחקני אגף בקו 5, מראה שהוא לא מהתחום. לפני שלושה שבועות הייתה לנו בעיה ברורה - איבדנו מספר דו-ספרתי של כדורים ליד הרחבה שלנו. זה מה שהרג אותנו. מגיעים שלושה שבועות אחרי, אותו הדבר בדיוק. על הנייחים שכל משחק זה גול אני לא מדבר וגם לא על נשק יום הדין של אלישע לוי ששוב הוא בלחץ, מכניס את כל שחקני ההתקפה ביחד ואתה לא מגיע יותר למצב.  זה מאמן גנוב - קיקו פותח 2 משחקים שמנצחים בהם, היום לא עולה חילוף. עידו שחר 3 משחקים פותח, 2 משחקים לא רואה דקה, אחרי זה עולה הרכב ושבוע אחרי זה לא עולה גם חילוף חמש. 

הכל עליו. זה שקניקובסקי מאבד כדור נגד ריינה שממנו מגיע גול ולא יוצא מיד או לא משחק במשחק לאחר מכן. זה שדור פרץ מאבד כדור נגד חיפה וממשיך כרגיל. הכל טוב מה יש. אצל איביץ על 20% מזה שחקנים לא היו רואים את קריית שלום במשקפת. נכנע ללחץ של זהבי לשחק בכל משחק ואנחנו רק בפברואר וזהב שופך לאגר. היום זה היה משחק שנפל הפור שאין לו מושג. 

מדויק! ומוסיף - נותן להרכב 3 בלמים שלא שיחקו יחד מעולם! שאחד מהם עשה חצי אימון ופותח במשחק הכי חשוב בעונה + ממשיך בכוח עם לוקאסן שלא מסריח את הדשא במשחקים האחרונים אלא פשוט בכוח מוכר אותנו ליריבות.

ונושא החילופים שלו זה הזייה לנושא שלם אחר..

יש לנו בקושי 2 שחקנים בסגל שמבינים כדורגל. אחד יוצא חילוף ראשון לבלי קשר למשחק (יוריס) והשני לא רואה מגרש (קיקו).

אי אפשר לנצח עם כדורגל טיפש, בטח שאין לך עליונות פיזית ברורה.

רובי לא אשם.

אשם מי שמינה(גם ) אותו.

מעבר להיותו "זר" אין לו שום יתרון על כל מאמן ישראלי גנרי.

מקווה שמיץ יתפכח סוף סוף ויבין כי  ההתעקשות על מאמנים זרים,

שרובם חסרי ניסיון שבאים להתגלח עלינו ועל חשבוננו פשוט לא מתאימה יותר.

לתת לו לסיים את העונה, להיפרד כידידים ולמנות מאמן ישראלי.

עוד מאמן שנפל לשטות הזו של "זהבי לא מספיק טוב לבד אז בוא נעשה הכל בשביל לשחק עם 2 חלוצים".

חייב ללכת הביתה עכשיו אם המועדון רוצה לשמור על סיכוי להישאר בתמונת האליפות עד לפלייאוף, הוא איבד את זה לגמרי.

הורג אותי כל "הרציונלים" וה-"לא עובדים עם הבטן" וכל מיני שטויות של לוזרים.

בעוונותיי אני מנהל תחתי עשרות עובדים ומאות מיליונים בפרויקטים מורכבים. ככה שלנהל יש לי קצת מושג.

אם יש מישהו שאני חושד בו (אפילו קצת) שהוא לא יכול להביא אותי למטרה שאני צריך להיות בה אז יום למחרת הוא לא יהיה כאן. בניהול , לרוב (לא בכל המקרים אבל לרוב) עובדים עם הבטן ומהמרים.

ככה שכל הסיפורים על רציונליות זה משהו שאתם מוכרים לעצמכם כדי לישון בלילה.

אז תקראו לזה התאבדות אני קורא לזה אול אין. ומי שלא עושה אול אין לא לוקח תארים . 

ראו ערך עומר אצילי. 

3 דקות לפני, KIMHI said:

הורג אותי כל "הרציונלים" וה-"לא עובדים עם הבטן" וכל מיני שטויות של לוזרים.

בעוונותיי אני מנהל תחתי עשרות עובדים ומאות מיליונים בפרויקטים מורכבים. ככה שלנהל יש לי קצת מושג.

אם יש מישהו שאני חושד בו (אפילו קצת) שהוא לא יכול להביא אותי למטרה שאני צריך להיות בה אז יום למחרת הוא לא יהיה כאן. בניהול , לרוב (לא בכל המקרים אבל לרוב) עובדים עם הבטן ומהמרים.

ככה שכל הסיפורים על רציונליות זה משהו שאתם מוכרים לעצמכם כדי לישון בלילה.

אז תקראו לזה התאבדות אני קורא לזה אול אין. ומי שלא עושה אול אין לא לוקח תארים . 

ראו ערך עומר אצילי. 

הארת לנו... 

לפני2 שעות , erantheking21 said:

ראיתי תקציר של המשחק היום, נגד ריינה, נגד הפועל ירושלים וכ'ו

שמתי לב לדפוס זהה כאילו שרובי קין והצוות שלו לא מצליחים לקלוט

בתחילת המשחק הכדורים נמסרים לבלמים שלנו ומכבי מנסים להניע כדור מההגנה, בשביל הנעת כדור כזו אתה צריך סט של בלמים אינטליגנטים(מה שלא קיים אצלנו) עם בטחון ונסיון שלא יעשו טעיות, כל הקבוצות כבר קלטו את הדפוס הזה ומפעילות בפתיחה עליהם לחץ והבלמים שלנו פשוט מפסידים ומאבדים כדורים פשוטים..לא יתכן!! שמכבי ת"א מזמינה לחץ על הבלמים שלה וגורמת לעצמה להתחיל 10 דקות משחקים בפיגור, חטפנו גולים גם מחיפה, גם מירושלים ועוד קבוצות ברבע שעה האלה, אחרי רבע שעה הם מורידים את הלחץ ואז מכבי משתלטים על המשחק מבחינת הנעת כדור, אבל בהרבה מצבים לא מצליחים לייצר כלום , לא הבנתי איך צוות כלכך רחב עם אנליסטים אירופאים שמשלמים עליו כלכך הרבה עושים כל שבוע את אותו טעות ולא קולטים את הבעיה הזאת, אגב שאתה רוצה לשחק 5-3-2 לפחות שיהיה לנו 2 חלוצים שיכולים להתמודד מול סק ושימיץ', אתמול זהבי ותורג'מן היו אבודים, לא מסוגלים להתמודד מול 2 סוסים כאלה, אגב שאתה משחק 5-3-2 אתה צריך 2 שחקני אגב מהירים, קיצוניים וכ'ו

אתה פותח עם רביבו ואבישי כהן על האגפים זה בדיחה.

לדעתי קלעת בול!

זה היה כ"כ ברור שהם יפתחו רבע שעה ראשונה בלחץ מטורף,לא מבין את הצורך להניע כדור מאחורה במצב כזה,בכל פעם שהם באמת ניסו ללחוץ איבדנו כדור.

תעיפו כדורים לחלוצים אם צריך,אחרי 10 דקות ההתלהבות תרד ונוכל להשתלט על המשחק.

הכנה מזעזעת למשחק 

7 דקות לפני, maccabist1 said:

לדעתי קלעת בול!

זה היה כ"כ ברור שהם יפתחו רבע שעה ראשונה בלחץ מטורף,לא מבין את הצורך להניע כדור מאחורה במצב כזה,בכל פעם שהם באמת ניסו ללחוץ איבדנו כדור.

תעיפו כדורים לחלוצים אם צריך,אחרי 10 דקות ההתלהבות תרד ונוכל להשתלט על המשחק.

הכנה מזעזעת למשחק 

אפשר לצאת על השחקנים עד מחר בסוף הכל זה הוא.

ההנעת כדור בכל מחיר גם כשלוחצים אותך.

הלשחק דרך האמצע.

ההתעקשות על אותם שחקנים וגם שיש שחקנים בתקופה פחות טובה הם פותחים.

הוא המאמן הכי גרוע שהיה פה מבחינתי.

לפני11 שעות , melody said:

לא. אצל קארנקה לא שיחקנו כדורגל והוא בטח לא הרוויח שום קרדיט שמגיע לו ימי חסד בניגוד לרובי.

לא הרוויח אף יום חסד, מה עשה פה משהו במועדון שמגיע לו את זה? כשהכל הולך זה יופי שלא הולך אז מתגלה אם זה מאמן או לא

נראה לי שמגזימים קצת

כשעשה סיבוב מושלם אמרתם הוא גאון עכשיו זורקים אותו, האמת איפשהו באמצע

היה ברור שקצב צבירת הנק' יתיישר בסיבוב השני, צריך לראות מה יקרה בפלייאוף. 

כן הייתי אומר ששני הפסדים לחיפה בלי לתת גול מדליק נורה אדומה, לא ברמה של לפטר אותו כרגע

9 דקות לפני, הנדון said:

לא הרוויח אף יום חסד, מה עשה פה משהו במועדון שמגיע לו את זה? כשהכל הולך זה יופי שלא הולך אז מתגלה אם זה מאמן או לא

עדיין מקום ראשון ועשה קמפיין אירופי נהדר.

חודש חושך שהבליט את חוסר הניסיון והבטחון שלו זה כן.

נראה אם ייצא מזה.

2 דקות לפני, Keano said:

נראה לי שמגזימים קצת

כן הייתי אומר ששני הפסדים לחיפה בלי לתת גול מדליק נורה אדומה, לא ברמה של לפטר אותו כרגע

שלושה משחקים מול חיפה בלי גול,

כולל גביע הטוטו,

270 דקות של שממה.

בוא לא נשכח,

הקבוצה הזאת הייתה הזונה שלנו גם כשלקחה אליפויות בשלושת השנים האחרונות.

מעבר לבעיה של קין כמאמן, השכיבו כאן מלא כסף על צוות מקצועי עם יחסית הרבה ניסיון, למה לא רואים שום טביעת אצבע של הצוות הזה?

מכבי נראית לא מאומנת, כאילו אמרו להם קחו כדור שחקו, אין שיטה, אין מהלכים מתוכננים. 

מה התפקיד של כל הצוות הזה אם כך?

3 דקות לפני, daniel1 said:

שלושה משחקים מול חיפה בלי גול,

כולל גביע הטוטו,

270 דקות של שממה.

בוא לא נשכח,

הקבוצה הזאת הייתה הזונה שלנו גם כשלקחה אליפויות בשלושת השנים האחרונות.

ההפסד הראשון בגלל הפער הגדול בטבלה לדעתי, זה קרה הרבה פעמים בשנים האחרונות. הפער האמיתי באיכות הקבוצות לא כזה גדול. 

אתמול זה היה בושה, לדעתי מחוסר ניסיון הוא קצת הסתבך עם המערכים, זה גרם לכל הקבוצה לאבד ביטחון 

47 דקות לפני, Keano said:

נראה לי שמגזימים קצת

כרגע לא? מתי כן? באמת שואל, אם בחמשת המחזורים הקרובים נמשיך להסריח את הדשא אז כן לפטר אותו?

אם נגיע למצב שחיפה פותחים פער של 2 משחקים אני מעריך שלא נצליח לצמצם את זה.