Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

13 דקות לפני, Cosmic said:

לגמרי.

דור בנוי כמי גורילה אבל כשהוא חסר ביטחון הוא נראה כמו בלרינה. גבי לא קשור למשחקים האלה. לראות אותו מתברבר עם הכדור עם הרגליים הקצרות שמפספסות כל תאקל זה מחזה מכמיר לב.

זה משחק שצריך לבוא אליו בושידו. כמה עבירות עשינו היום ? 

היית מפטר אותו עכשיו? מסכים עם כל הביקורת. אבל לפטר? 

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

מהתצוגות אימון מזעזעות שאני זוכר בעשור האחרון. עצם זה שהוא לא מבין שאבישי כהן ורביבו הם לא שחקני אגף בקו 5, מראה שהוא לא מהתחום. לפני שלושה שבועות הייתה לנו בעיה ברורה - איבדנו מספר דו-ספרתי של כדורים ליד הרחבה שלנו. זה מה שהרג אותנו. מגיעים שלושה שבועות אחרי, אותו הדבר בדיוק. על הנייחים שכל משחק זה גול אני לא מדבר וגם לא על נשק יום הדין של אלישע לוי ששוב הוא בלחץ, מכניס את כל שחקני ההתקפה ביחד ואתה לא מגיע יותר למצב.  זה מאמן גנוב - קיקו פותח 2 משחקים שמנצחים בהם, היום לא עולה חילוף. עידו שחר 3 משחקים פותח, 2 משחקים לא רואה דקה, אחרי זה עולה הרכב ושבוע אחרי זה לא עולה גם חילוף חמש. 

הכל עליו. זה שקניקובסקי מאבד כדור נגד ריינה שממנו מגיע גול ולא יוצא מיד או לא משחק במשחק לאחר מכן. זה שדור פרץ מאבד כדור נגד חיפה וממשיך כרגע. אצל איביץ על 20% מזה שחקנים לא היו רואים את קריית שלום במשקפת. נכנע ללחץ של זהבי לשחק בכל משחק ואנחנו רק בפברואר וזהב שופך לאגר. היום זה היה משחק שנפל הפור שאין לו מושג. 

מסכים עם הכל.

עדיין, בשלב הזה, לא הייתי מפטר. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

היית מפטר אותו עכשיו? מסכים עם כל הביקורת. אבל לפטר? 

אין טעם.

לפטר אותו יהיה הנפת דגל לבן סופית במאבק. 

קבוצה שמחליפה מאמן באמצע העונה לא לוקחת אליפות. אף פעם. 

אם רוצים את בכר (לדעתי לא ייקרה), אפשר לסגור איתו לעונה הבאה כבר עכשיו, מבלי לפטר את רובי. 

30 דקות לפני, Wade said:

עד שנפטרנו מהמערך המזעזע הזה של 5-3-2 כדי להתאים לזהבי ויובאנוביץ׳, מגיע עוד מאמן שהופך את הקבוצה כולה כדי להתאים לזהבי ותורג׳מן. אני באמת לא מבין מאיפה התעוזה לפתוח עם שלושה בלמים כשאחד מהם הגיע היום, אחד הגיע אתמול וחלש מארץ החלשים, ואחד בממוצע עם טעות למשחק. איזו יכולות התקפיות ראית מאבישי כהן ורוי רביבו בזמן האחרון שאתה בונה עליהם כשחקנים הכי חשובים במערך, הכנפיים?

הבן אדם גמר את המשחק עוד לפני שהתחיל. זה לא חוסר ניסיון, זה חוסר הבנה בסיסי. כנראה שהשם רובי קין יכול להביא אותך רחוק, אבל עד גבול מסוים.

נ.ב זה כמעט מביך שאנחנו 4-5 שנים לא מתרגלים שמירה נורמלית בנייחים ובעלי אחוז ניצול מצבים נייחים של ילדים א׳. ביזיון.

תוסיף לכך את הסטטיסטיקה הלא קיימת מבחינה התקפית. 

זה לא קורה בשום מועדון אחר וזה גורף במכבי במשך שנים.

מביך זו מחמאה.

Just now, החתול הצהוב said:

מה אמר

בגדול ששיחקנו כמו שהוא רצה והחמצנו, לא נראה לי שהוא מבין עוד איפה הוא נמצא.

חצי עונה וכל משחק טעויות קריטיות בהגנה, זה לא משתפר. חוסר מוכנות למשחקים עם חיפה, תגובות מאוחרות (אתה רואה שהמערך לא מייצר כלום תחליף ל 4-3-3 במחצית) זה עליו ועל הצוות. לא יודע איזה שינוי הוא יוכל לעשות. 

3 דקות לפני, yello said:

בגדול ששיחקנו כמו שהוא רצה והחמצנו, לא נראה לי שהוא מבין עוד איפה הוא נמצא.

מדובר בקראנקה רק שמדבר במבטא אירי,איפה נפלנו,בן אלף שרמוטות.

11 דקות לפני, Cosmic said:

אין טעם.

לפטר אותו יהיה הנפת דגל לבן סופית במאבק. 

קבוצה שמחליפה מאמן באמצע העונה לא לוקחת אליפות. אף פעם. 

אם רוצים את בכר (לדעתי לא ייקרה), אפשר לסגור איתו לעונה הבאה כבר עכשיו, מבלי לפטר את רובי. 

מה שאני חושב. 

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

חצי עונה וכל משחק טעויות קריטיות בהגנה, זה לא משתפר. חוסר מוכנות למשחקים עם חיפה, תגובות מאוחרות (אתה רואה שהמערך לא מייצר כלום תחליף ל 4-3-3 במחצית) זה עליו ועל הצוות. לא יודע איזה שינוי הוא יוכל לעשות. 

יש מישהו שלא הימר שעם שלישיית בלמים כזו לא יהיו  טעויות? בלטקסה-שלמה-לוקאסן: מי קופץ לך כאן כבלם האחראי מבין השלושה? כן. רז פאקינג שלמה שנחת בנחיתת אונס לפני יומיים.

43 דקות לפני, LL6 said:

לצערנו הוא איבד את חדר ההלבשה היום. בוא נקווה שלא יהיה רעיל בקבצה עכשיו 

לא יודע אם איבד את חדר ההלבשה, אבל נראה שמשהו נשבר היום עם השחקנים, ראו את ייני מנסה להרגיע את זהבי ותורג'מן וגם דור פרץ היה מעורב שם.

מדהים בעיניי ש-99% מסכימים שקין לא יכול להוביל את הקבוצה הזו לאליפות ועדיין הדעה היא להשאיר אותו.

לפחות הכישלון לא יפתיע אף אחד.

Just now, Wade said:

יש מישהו שלא הימר שעם שלישיית בלמים כזו לא יהיו  טעויות? בלטקסה-שלמה-לוקאסן: מי קופץ לך כאן כבלם האחראי מבין השלושה? כן. רז פאקינג שלמה שנחת בנחיתת אונס לפני יומיים.

העצוב זה שהוא עוד נראה הכי סביר מול 2 האחרים. אני מקבל את זה שעלינו במערך שלא הלך, טעות. אבל היה חייב לשנות. 

2 דקות לפני, קמחי said:

מדהים בעיניי ש-99% מסכימים שקין לא יכול להוביל את הקבוצה הזו לאליפות ועדיין הדעה היא להשאיר אותו.

הפכנו קבוצה שבונה על חולשה ומעידות של יריבות הרבה יותר מעל עצמה. יש פה אנשים שהתחילו לחשב איך לקחת אליפות בלי לנצח את חיפה העונה. הציפייה היא כנראה שרובי לא יעזור, אבל אולי ישתדל לא להפריע. בינתיים זה לא עובד, בלשון המעטה.

7 דקות לפני, yello said:

לא יודע אם איבד את חדר ההלבשה, אבל נראה שמשהו נשבר היום עם השחקנים, ראו את ייני מנסה להרגיע את זהבי ותורג'מן וגם דור פרץ היה מעורב שם.

אפשר להבין את הפלאשבק מאוקטובר 22׳ בסמי עופר. 

השאירו שובל של חרא לאורך כל הדשא.

לא הפסדנו היום כמו שנראינו כמו הפועל רעננה ועוד מול קבוצה בינונית.

תסתכלו על השפת גוף שלו בראיונות אחרי משחקים הבן אדם בלחץ אטומי איבד את הביטחון 

לא חושב שהוא יסיים את העונה

28 דקות לפני, קמחי said:

זה לא נכון, כולם מסכימים שבנקודת הזמן הזו שלו בקריירה הוא לא מאמן טוב. אבל, לקחת אליפות זה עניין יחסי, אתה צריך להיות הכי טוב מכולם. לא בהכרח טוב. אם היינו נאבקים עם כל אחת מהחיפות של השלוש שנים הקודמות הייתי מזמן אומר שצריך לקפל את הזנב. חיפה הזו היא חלשה. כולם אומרים סגל, חסר מגן, חסר קשר... בחייאת תסתכלו שנייה על ההרכב שהם עלו איתו היום. תסתכלו על הספסל שלהם. אם בתחילת העונה הייתי אומר לכם שאנחנו מגיעים למשחק עונה בסיבוב השני בסמי עם יתרון 3 נקודות ופוגשים כזה הרכב לכולכם היה עומד הזין. עם מילסון, חזרה (או כניסה לכושר) של כמה שחקנים חשובים, קצת מזל ודחיפה טובה של הקהל אפשר בהחלט לעשות את זה. בסוף, חודש טוב של זהבי ופתאום שוב אנחנו פייבוריטים.

לעומת זאת, להביא מאמן זה אומר שאתה מזעזע את הקבוצה, מכניס את כולם לפאניקה (והשחקנים חד משמעית בלי ביטחון כרגע) והולך להמר על זה שתביא מישהו יותר טוב, שלא מכיר את הליגה והשחקנים, כשההיסטוריה הוכיחה שרוב הסיכויים שהוא בכלל לא יהיה ברמה. 

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה לא נכון, כולם מסכימים שבנקודת הזמן הזו שלו בקריירה הוא לא מאמן טוב. אבל, לקחת אליפות זה עניין יחסי, אתה צריך להיות הכי טוב מכולם. לא בהכרח טוב. אם היינו נאבקים עם כל אחת מהחיפות של השלוש שנים הקודמות הייתי מזמן אומר שצריך לקפל את הזנב. חיפה הזו היא חלשה. כולם אומרים סגל, חסר מגן, חסר קשר... בחייאת תסתכלו שנייה על ההרכב שהם עלו איתו היום. תסתכלו על הספסל שלהם. אם בתחילת העונה הייתי אומר לכם שאנחנו מגיעים למשחק עונה בסיבוב השני בסמי עם יתרון 3 נקודות ופוגשים כזה הרכב לכולכם היה עומד הזין. עם מילסון, חזרה (או כניסה לכושר) של כמה שחקנים חשובים, קצת מזל ודחיפה טובה של הקהל אפשר בהחלט לעשות את זה. בסוף, חודש טוב של זהבי ופתאום שוב אנחנו פייבוריטים.

לעומת זאת, להביא מאמן זה אומר שאתה מזעזע את הקבוצה, מכניס את כולם לפאניקה (והשחקנים חד משמעית בלי ביטחון כרגע) והולך להמר על זה שתביא מישהו יותר טוב, שלא מכיר את הליגה והשחקנים, כשההיסטוריה הוכיחה שרוב הסיכויים שהוא בכלל לא יהיה ברמה. 

ברור. מוזר שצריך לכתוב את זה בכלל.