Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

2 דקות לפני, KIMHI said:

אין שום ביטחון שיהיה הברקה אבל עדיף לנסות מלהצטער שביזבזת עוד עונה.

אם בכר לא רוצה? הייתי נותן הזדמנות לרב״ש אחרי שחיפה יעקפו אותנו בטבלה.

מה זה המושג הזה של ביזבוז עונה? אנחנו בתחתית? רק אליפות מספיקה לך? אז ביזבזת 90 שנה מצטברות ללא אליפות. חיים קשים ממש. 

Just now, המכבייה said:

אני לא חושב שהחלפת מאמן תביא אליפות. אז אני נשאר עם מה שיש לי. החלפת מאמן תרסק אותנו באמת. 

חד משמעית. אי אפשר לשבור את ההגה הצידה בפתאומיות ולצפות לחזור למסלול. 

3 דקות לפני, KIMHI said:

האם רציונליות היא מה שמביאה תארים בענף הזה? או דחף בלתי מתפשר להצליח?

חד משמעית רציונליות, בענף הזה ובכל ענף. דחף בלתי מתפשר זאת סיסמה יפה, פחות תכנית עבודה. ופאניקה בטח שלא תעזור - היא אף פעם לא עוזרת.

2 דקות לפני, Omer said:

חד משמעית רציונליות, בענף הזה ובכל ענף. דחף בלתי מתפשר זאת סיסמה יפה, פחות תכנית עבודה.

האם הרציונליות היא שגרמה לשחר להתאבד על אצילי?או הדחף לנצח?

Just now, KIMHI said:

האם רציונליות היא מה שמביאה תארים בענף הזה? או דחף בלתי מתפשר להצליח?

אתה במקום שאתה נמצא כי יש פה מאמן שכן עשה כמה דברים טובים. לפטר אותו עכשיו זה טירוף הדעת. זה הכי מנכיח את הפינוק,חוסר הכבוד של מכבי לאנשים שאפילו לא נכשלו, הם לא סיפקו את מנת הווינרית השבועית. ברצינות, זה פשוט רעיון מבחיל.

לפטר ולהביא איזה רב"ש זה קל אבל לא יפתור לנו דברים, זה מבחן למערכת יותר מהכל.

מצפה ממנספורד ופרייס להפשיל שרוולים, כל טמבל רואה את אותן טעויות ואת אי הפקת הלקחים. 

ניהול הסגל רע, ההכנה הטקטית רעה.

כל העונה זה נראה כאילו רובי מנסה ציוותים רנדומליים בהגנה ומקווה שזה יתפוס, עובדים בכלל על לתקן טעויות של שחקנים?

בכר עכשיו על המדף.

יש אפשרות עכשיו לנעול את המאמן הישראלי הכי טוב שהיה פה לכמה שנים,

אף אחד לא מבטיח שהוא יהיה בסוף העונה.

באופן פרדוקסלי, נראה לי שדווקא אם ניקח אליפות הוא יחזור לחיפה, רובי ימשיך לאן שימשיך, ואנחנו נחזור לסקוואר וואן כמו בכל עונה.

וכרגע אני לא בטוח שהסיכוי להניף איתו קטן מאשר עם רובי העונה, עם הזעזוע והכל

5 דקות לפני, המכבייה said:

מה זה המושג הזה של ביזבוז עונה? אנחנו בתחתית? רק אליפות מספיקה לך? אז ביזבזת 90 שנה מצטברות ללא אליפות. חיים קשים ממש. 

אליפות רביעית ברצף בכרמל היא לא עוד עונה.. לא סתם זה לא קרה משנות ה 60

2 דקות לפני, KIMHI said:

האם הרציונליות היא שגרמה לשחר להתאבד על אצילי?או הדחף לנצח?

נו, באמת... אנחנו מדברים פה על עניין מוסרי, אף אחד לא חשב שאצילי לא שחקן טוב. מה הקשר בין זה לבין לירות מהמותן כמו שאתם מציעים?

1 דקה לפני, המכבייה said:

אתה במקום שאתה נמצא כי יש פה מאמן שכן עשה כמה דברים טובים. לפטר אותו עכשיו זה טירוף הדעת. זה הכי מנכיח את הפינוק,חוסר הכבוד של מכבי לאנשים שאפילו לא נכשלו, הם לא סיפקו את מנת הווינרית השבועית. ברצינות, זה פשוט רעיון מבחיל.

אז מה עדיף?

לראות את הטיטאניק מתרסקת לקרחון?

נמאס לי כבר מכל המאמנים דמיקולו האלה בחיי.

שרון מימר עם יותר הבנה טקטית ואימון כדורגל מכל המאמנים שהיו כאן ב4 שנים האחרונות חוץ מאיביץ׳.

יש גבול למה שהנפש שלי יכולה לספוג מכל הליצנים האלה.

Just now, קובי השועל said:

הכנה מנטלית גרועה לפני הכל. ללא פיזיות ורוע אי אפשר לנצח את חיפה של היום בסמי.

שאתה עולה למשחק עם דור פרץ וגבי שהם אחלה, אבל בכל פעם שנותנים להם כתף הם מרימים ידיים או נופלים אז זה מה שיקרה, הם טובים נגד הפועל ירושלים וחדרה, היינו צריכים לבוא להרביץ היום עם קארצב והג'ינגי, חבל שהמאמן וכל העוזרים שלו עדיין לא מבינים את זה.

Just now, yello said:

שאתה עולה למשחק עם דור פרץ וגבי שהם אחלה, אבל בכל פעם שנותנים להם כתף הם מרימים ידיים או נופלים אז זה מה שיקרה, הם טובים נגד הפועל ירושלים וחדרה, היינו צריכים לבוא להרביץ היום עם קארצב והג'ינגי, חבל שהמאמן וכל העוזרים שלו עדיין לא מבינים את זה.

מסכים. פרץ וקניקוסקי רכים מדי

12 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

חד משמעית. אי אפשר לשבור את ההגה הצידה בפתאומיות ולצפות לחזור למסלול. 

גם ההיסטוריה מוכיחה שזה לא ממש עבד לנו בעבר.

ואני רותח על רובי כן? אבל זה לא רעיון טוב לעשות פה מהומות.

1 דקה לפני, LL6 said:

לצערנו הוא איבד את חדר ההלבשה היום. בוא נקווה שלא יהיה רעיל בקבצה עכשיו 

על סמך מה ?

10 דקות לפני, המכבייה said:

אתה צודק בהכל אבל מצד שני

פלייאוף עם רובי? הוא התקשה מול ניסו אביטן וטסלפפה

ברדה, רוני לוי, דגו

מטריד

הכל על השחקנים

עד שנפטרנו מהמערך המזעזע הזה של 5-3-2 כדי להתאים לזהבי ויובאנוביץ׳, מגיע עוד מאמן שהופך את הקבוצה כולה כדי להתאים לזהבי ותורג׳מן. אני באמת לא מבין מאיפה התעוזה לפתוח עם שלושה בלמים כשאחד מהם הגיע היום, אחד הגיע אתמול וחלש מארץ החלשים, ואחד בממוצע עם טעות למשחק. איזו יכולות התקפיות ראית מאבישי כהן ורוי רביבו בזמן האחרון שאתה בונה עליהם כשחקנים הכי חשובים במערך, הכנפיים?

הבן אדם גמר את המשחק עוד לפני שהתחיל. זה לא חוסר ניסיון, זה חוסר הבנה בסיסי. כנראה שהשם רובי קין יכול להביא אותך רחוק, אבל עד גבול מסוים.

נ.ב זה כמעט מביך שאנחנו 4-5 שנים לא מתרגלים שמירה נורמלית בנייחים ובעלי אחוז ניצול מצבים נייחים של ילדים א׳. ביזיון.

1 דקה לפני, Wade said:

עד שנפטרנו מהמערך המזעזע הזה של 5-3-2 כדי להתאים לזהבי ויובאנוביץ׳, מגיע עוד מאמן שהופך את הקבוצה כולה כדי להתאים לזהבי ותורג׳מן. אני באמת לא מבין מאיפה התעוזה לפתוח עם שלושה בלמים כשאחד מהם הגיע היום, אחד הגיע אתמול וחלש מארץ החלשים, ואחד בממוצע עם טעות למשחק. איזו יכולות התקפיות ראית מאבישי כהן ורוי רביבו בזמן האחרון שאתה בונה עליהם כשחקנים הכי חשובים במערך, הכנפיים?

הבן אדם גמר את המשחק עוד לפני שהתחיל. זה לא חוסר ניסיון, זה חוסר הבנה בסיסי. כנראה שהשם רובי קין יכול להביא אותך רחוק, אבל עד גבול מסוים.

נ.ב זה כמעט מביך שאנחנו 4-5 שנים לא מתרגלים שמירה נורמלית בנייחים ובעלי אחוז ניצול מצבים נייחים של ילדים א׳. ביזיון.

מילא העניין של איך שפתח, הבעיה היותר גדולה שהוא גם לא מסוגל להודות שהוא טועה ולשנות מערך תוך כדי ובנוסף להחליף שחקן-שניים עוד לפני המחצית.

8 דקות לפני, KIMHI said:

על סמך מה ?

זה מסוג ההפסדים האלו שמשהו נשבר, במיוחד שקין בתקופה לא טובה

11 דקות לפני, yello said:

לגמרי.

דור בנוי כמי גורילה אבל כשהוא חסר ביטחון הוא נראה כמו בלרינה. גבי לא קשור למשחקים האלה. לראות אותו מתברבר עם הכדור עם הרגליים הקצרות שמפספסות כל תאקל זה מחזה מכמיר לב.

זה משחק שצריך לבוא אליו בושידו. כמה עבירות עשינו היום ? 

30 דקות לפני, snufkin said:

אליפות רביעית ברצף בכרמל היא לא עוד עונה.. לא סתם זה לא קרה משנות ה 60

משקיעים כסף כדי לעצור את זה. לא עומדים מנגד. לפטר את רובי עכשיו זה ממש להיכנע. 

מהתצוגות אימון מזעזעות שאני זוכר בעשור האחרון. עצם זה שהוא לא מבין שאבישי כהן ורביבו הם לא שחקני אגף בקו 5, מראה שהוא לא מהתחום. לפני שלושה שבועות הייתה לנו בעיה ברורה - איבדנו מספר דו-ספרתי של כדורים ליד הרחבה שלנו. זה מה שהרג אותנו. מגיעים שלושה שבועות אחרי, אותו הדבר בדיוק. על הנייחים שכל משחק זה גול אני לא מדבר וגם לא על נשק יום הדין של אלישע לוי ששוב הוא בלחץ, מכניס את כל שחקני ההתקפה ביחד ואתה לא מגיע יותר למצב.  זה מאמן גנוב - קיקו פותח 2 משחקים שמנצחים בהם, היום לא עולה חילוף. עידו שחר 3 משחקים פותח, 2 משחקים לא רואה דקה, אחרי זה עולה הרכב ושבוע אחרי זה לא עולה גם חילוף חמש. 

הכל עליו. זה שקניקובסקי מאבד כדור נגד ריינה שממנו מגיע גול ולא יוצא מיד או לא משחק במשחק לאחר מכן. זה שדור פרץ מאבד כדור נגד חיפה וממשיך כרגיל. הכל טוב מה יש. אצל איביץ על 20% מזה שחקנים לא היו רואים את קריית שלום במשקפת. נכנע ללחץ של זהבי לשחק בכל משחק ואנחנו רק בפברואר וזהב שופך לאגר. היום זה היה משחק שנפל הפור שאין לו מושג.