Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

לפני16 שעות , אלק נילאש said:

יכול להיות, אבל בוא נסתכל שנייה על העובדות - הרבה ניבאו שהוא עף עוד בקמפיין האירופי או בחודשיים הראשונים של הליגה, והנה הוא עוד כאן. לא סתם עוד כאן, הגיע לפלייאוף אלופות, סיים שלישי באירופית, לקח אלוף אלופים, שבר את הנאחס בבלומפילד וצבר אותו מספר נקודות (בלי העונש) כמו של מקום ראשון, כשיש לו יתרון לארח את משחק העונה בסיבוב השני. כל זה בקבוצה שבעה, שלקחה 3 ברצף ותוך כדי קידום של הצעירים שגדלו במועדון. סך הכל אני מאמין שהוא מבסוט מאוד מהמצב שלו עכשיו, וככל שהזמן יעבור והוא עדיין יהיה רלוונטי לאליפות הוא יהיה מבסוט יותר. מבחינתו, לסיים מקום שני עם נקודה פחות ממכבי זה מקנה לו עוד עונה בתפקיד ויירשם כהצלחה.

בעונה כל כך צפופה זה לא מפתיע שהמומנטום של קבוצות משתנה בצורה קיצונית.

בסופו של דבר מכבי וחיפה (ואולי באר שבע) קבוצות הרבה יותר איכותיות משאר הקבוצות, אז כל איבוד נקודות נלקח קשה, אבל הקצב הרצחני של העונה הזאת מקשה לבצע התאמות. אני רואה את המומנטום של מכבי וחיפה משתנה לפחות עוד פעמיים שלוש העונה. אם דגו יכנס לרצף של שלושה-ארבעה משחקים בלי ניצחון מכבש הלחצים יעבור אליו.

אני לא התרשמתי בכלל מחיפה אתמול. צריך לשפוט את הביצועים של דגו רק בסוף העונה.

קיקו חסר ביטחון לגמרי. הוא מקבל כדור לבד לגמרי מול מגן ומחזיר ישר אחורה. אין פלא שזה יקרה לאור הדקות המועטות שהוא מקבל. 

קין היה צריך לתת לו שלושה משחקים רצופים בהרכב ולא להחליף אותו אחרי משחק אחד לא טוב. הבן אדם הגיע מאוחר, נכנס מחליף ובישל בבכורה, נפצע בצורה רצינית, לא טופל בגלל המלחמה ואז כשחזר הקבוצה כבר רצה ועד שהיה לו משחק טוב הוא ירד לספסל בגלל שבמחצית של המשחק אחרי הוא לא היה טוב.

הוא יכול להיות מעניין, אבל צריך לשחק כדי לצבור ביטחון ורצוי שזה יהיה בעמדה שלו ולא בעמדות שממציאים לו.  

25 דקות לפני, קמחי said:

מעניין מתי זה יחלחל לכולם, לקח זמן גם עם מאמנים טובים ממנו

מרגיש לי שאתם מיחידים שמבינים את המצב,אין בו כלום ושום דבר,טוב במעט מקראנקה.

כמה מזל היה לנו בריצה איתו. זה לא פחות ממדהים שאנחנו מקום ראשון בליגה.

אחת מהמכבי היותר נרפות, חדירות וחסרת רעיונות שראיתי. פשוט נראים כמו כלום, כל משחק אותו הדבר, כאילו המשחק שלפני לא נגמר. מתסכל וקשה לצפייה.

אנחנו עם סגל מהחלשים שהיו לנו בעשור האחרון לדעתי. לא יודע כמה יש לו בדבר הזה, אבל גם עם מה שיש הוא עושה נאדה.

לשחרר.
בשיא הרצינות.
תודה על שמינית גמר באירופה ומקום ראשון אבל סוריי, הקבוצה כבר חודשיים משחקת בהילוך אחורי בפול גז.

30 דקות לפני, Kenji.09 said:

לשחרר.
בשיא הרצינות.
תודה על שמינית גמר באירופה ומקום ראשון אבל סוריי, הקבוצה כבר חודשיים משחקת בהילוך אחורי בפול גז.

ומי יבוא?מוריניו?פפ?

2 דקות לפני, PLASTOMAN said:

מה עם מאמן אינדונזי? איטלקי? נורווגי?

יאללה שיעשו הגרלה ויביאו מישהו.

לא צריך שום אינדונזי, בכר מתחמם על הקווים.

1 דקה לפני, Double said:

לא צריך שום אינדונזי, בכר מתחמם על הקווים.

תארוז לי עם מדמון ושני בלמים מפחידים ואני לוקח.

55 דקות לפני, Kenji.09 said:

לשחרר.
בשיא הרצינות.

לשחרר בשביל מי ? חלאס להגזים

תקופה שצריך לעבור.

15 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מקום 2 אחרי קראנקה ברשימת המאמנים החלשים שדרכו פה

איזה שטויות.

האמונה העיוורת הזאת בדביטון(שחקן קטרגל לכל דבר ועניין) ממש מורידה לי. באיזה עולם קיקו יוצא ולא הוא? באיזה עולם תורג'מן לא עובר לאגף במקומו באותו חילוף?

חילופים מאוחרים, מנותקים ולא קשורים לארוע. לזרוק את גולסה לשבע דקות אינטנסיביות כאלה?

נקווה לטוב. 

לדעתי עיקר הבעיה שלנו היא הגנה. אם כבר הלכת אחורה ואתה רוצה להעביר ולשרוף תשעון,לא הגיוני דירושלים כל התקפה זה חצי מצב לגול. קבוצה אחרת שמה פה תשוויון ואנחנו שורפים את ק.שלום. ההגנה שלנו פשוט גרועה. עם גל האהבה לואן אובריין הוא לא יכול לבד מאחורה להחזיק. גם הבלמים שלך זה לא בלמים. מבאס

1 דקה לפני, yosi_1985 said:

לדעתי עיקר הבעיה שלנו היא הגנה. אם כבר הלכת אחורה ואתה רוצה להעביר ולשרוף תשעון,לא הגיוני דירושלים כל התקפה זה חצי מצב לגול. קבוצה אחרת שמה פה תשוויון ואנחנו שורפים את ק.שלום. ההגנה שלנו פשוט גרועה. עם גל האהבה לואן אובריין הוא לא יכול לבד מאחורה להחזיק. גם הבלמים שלך זה לא בלמים. מבאס

נגעת בנקודה חשובה. ואן אובריין לא יכול לבד. אף שחקן לא יכול לבד. פרץ וקניקובסקי לא נותנים מספיק מאחורה. והבעיה שהם גם לא מספיק מבריקים מקדימה ככה שכל האיזון מתערער.