Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

החוסר ניסיון שלו מאוד בולט וזה הדבר שהכי פוגע

אבל זה נלקח בחשבון על ידי כולם שהבנו שהוא חתם פה.

היום מאוד אהבתי שהוא שינה ל- 5-3-2. שינוי שכזה או שינוי כלשהו בכלל היה חובה

1 hour ago, קמחי said:

היום ראיתי קבוצה שלא רוצה לשחק מדקה 70. איפה האמונה בג'ינג'י שהייתה לפני שבועיים?

דור פרץ גמר את הסוס עשר דקות לפני ולא הוחלף.

קיקו מקבל שתי דקות וחצי.

יוני שוב בקצה למרות משחק רע של אבישי כהן.

אין מגן ימני ראוי אחד לרפואה.

חצי סגל פה נמחק.

קין עולה לי על העצבים, וברמה שמאמנים כמו ואן לייבן עלה לי על הסעיף.

ככה גם ההנהלה.

משהו במערכת כאן צריך להתעורר.

קמחי, רק לפני עשרה ימים כתבת שעובדים וקין צריך לקבל את מה שצריך בעקבות העבודה הטובה. מה קרה?

*מסכים על עידו שחר על פרץ, מסכים על קיקו. 

אהבתי ששינה היום אחרי השבוע המזעזע שהיה, לא חושב שזה (המערך) יתאים ברוב המשחקים. אולי עם מילסון זה יצליח יותר. וההגנה, אוי ההגנה. זה נראה כאילו לא עובדים איתם על השטויות האלו. גולים רכים וכל כדור גובה סכנת נפשות. 

לא ברור כמה רובי מודאג ממצב ההגנה 

אין שום עקומת שיפור.

גם אם חומר השחקנים לא מספיק טוב, יש עוד הרבה מה לעשות ברמת המערך, התיאום ועזרה מהקישור.

זה בעיני עליו. 

אין שום סיבה בעולם שנעמוד על גול למשחק במצבת ההגנה הנוכחית - אנחנו לא הפועל פתח תקווה.

20 דקות לפני, daniel1 said:

נמאס מהחילופים האלה בתוספת הזמן. 

לתת לקיקו דקה וחצי? 

מה הוא מנסה לעשות לגמור אותו? 

זה היה סטנדינג אוביישן לזהבי.

50 דקות לפני, המכבייה said:

קמחי, רק לפני עשרה ימים כתבת שעובדים וקין צריך לקבל את מה שצריך בעקבות העבודה הטובה. מה קרה?

*מסכים על עידו שחר על פרץ, מסכים על קיקו. 

אין מגן ימין כבר שלושה חודשים. העובדה שלא היה פה מגן חתום ביום הראשון בחלון היא חרפה.

רוטציה לא קיימת בשלישיית הקישור. שחר לא מקבל אפילו גרגירי דקות, כאשר יוריס ודור כבר על אדי דלק. זה על קין, על זה שאין שום דבר חוץ מהג'ינג'י ברוטציה זה על מנספורד.

האגפים לא בנויים רק ממילסון. ביטון(נגיד פצוע), דוידה מחוק, יוני מחוק. קיקו מחוק. ההנהלה מודעת לכך שאין ווינגרים בסגל? זה בעיקר על קין, שלא הצליח להכניס שחקן אגף אחד מבין השלושה לקצב משחק.

יש כאן איזו איטיות ועייפות של ארגון שלא רוצה להשתפר ולא רוצה להיות מצויין. בערך כמו הקבוצה על הדשא.

15 דקות לפני, קמחי said:

אין מגן ימין כבר שלושה חודשים. העובדה שלא היה פה מגן חתום ביום הראשון בחלון היא חרפה.

רוטציה לא קיימת בשלישיית הקישור. שחר לא מקבל אפילו גרגירי דקות, כאשר יוריס ודור כבר על אדי דלק. זה על קין, על זה שאין שום דבר חוץ מהג'ינג'י ברוטציה זה על מנספורד.

האגפים לא בנויים רק ממילסון. ביטון(נגיד פצוע), דוידה מחוק, יוני מחוק. קיקו מחוק. ההנהלה מודעת לכך שאין ווינגרים בסגל? זה בעיקר על קין, שלא הצליח להכניס שחקן אגף אחד מבין השלושה לקצב משחק.

יש כאן איזו איטיות ועייפות של ארגון שלא רוצה להשתפר ולא רוצה להיות מצויין. בערך כמו הקבוצה על הדשא.

אני יודע קמחי וידענו את זה גם לפני עשרה ימים. 

אני מקבל, לא באנו מוכנים לחלון ולא קראנו נכון את המציאות. יש איטיות ועייפות ורובי נדבק למה שהצליח לו. בעיקר, לא טיפלנו בהגנה שלנו עוד מהקיץ. אני באמת חושב שדוידה ויוני זה לא בשבילנו(כעסתי על רובי היום שהכניס אותו במקום תורג'מן) אבל קיקו ושחר כן. וצריך לנסות למקסם את החלון הזה. מה שיש כרגע, מרגיש לא מספיק. ואני ממשיך להתעקש על התקפה, לא יוצאים לעונה כזאת עם חלוץ וחצי. אבל ברגע שהבאת את ערן, קיבלת על עצמך מראש את הנתון הזה. לא מביאים לו מישהו על הראש ולא רוצים לאכול לתורג'מן דקות. 

חושב שהשיקולים לעבור היום לשיטה הזאת בגלל שההגנה של הפועל חלשה ולכן הייתה מחשבה לשים עליהם 2 חלוצים.

כנראה שעוד סיבה גם שמאז שמילסון לא פה אין לנו ממש כנפיים, לא ימין ולא שמאל בגלל חולשה של השאר.

מניח שאם מילסון פה אנחנו בחיים לא עוברים לשיטה הזאת

מה שכן, קיקו חייב לקבל הרכב, חילופים מוקדמים, לייצב את ההגנה כבר !!!

אני חושב שהמערך הזה יכול להצליח כי הוא מתאים ללא מעט שחקנים, במיוחד לצמד החלוצים. 

לגבי קין, ניהול הסגל מזעזע. לא יודע מה זה להכניס שחקנים דקה לסוף המשחק, גם מול חיפה הוא עשה את כאילו זה כדורסל והולכים להתקפה אחרונה. 

אצל איביץ התמודדנו עם לא מעט פציעות וחסרונות אבל הוא ידע איך לנהל את הסגל, הוא שמר על שחקנים בכושר וכל שחקן שנכנס ל-11 נתן תפוקה והשתלב

מדברים על רכש רכש אבל בסוף לא בטוח שהוא ישתמש ברכש הזה כמו שהוא לא השתמש בו עד עכשיו 

לפני4 שעות , המכבייה said:

אני מקבל, לא באנו מוכנים לחלון ולא קראנו נכון את המציאות. יש איטיות ועייפות ורובי נדבק למה שהצליח לו. בעיקר, לא טיפלנו בהגנה שלנו עוד מהקיץ. אני באמת חושב שדוידה ויוני זה לא בשבילנו(כעסתי על רובי היום שהכניס אותו במקום תורג'מן) אבל קיקו ושחר כן. וצריך לנסות למקסם את החלון הזה. מה שיש כרגע, מרגיש לא מספיק. ואני ממשיך להתעקש על התקפה, לא יוצאים לעונה כזאת עם חלוץ וחצי. אבל ברגע שהבאת את ערן, קיבלת על עצמך מראש את הנתון הזה. לא מביאים לו מישהו על הראש ולא רוצים לאכול לתורג'מן דקות. 

אגב גם עם השיטה הנוכחית של ערן ודור באמצע אתה לא יכול להרשות לעצמך להחזיק עוד חלוץ בספסל.

יוני לא שיחק 9 ברוב הקריירה, אושר לא חלוץ אלא RW וזה המצב.

לפני8 שעות , קמחי said:

היום ראיתי קבוצה שלא רוצה לשחק מדקה 70. איפה האמונה בג'ינג'י שהייתה לפני שבועיים?

דור פרץ גמר את הסוס עשר דקות לפני ולא הוחלף.

קיקו מקבל שתי דקות וחצי.

יוני שוב בקצה למרות משחק רע של אבישי כהן.

אין מגן ימני ראוי אחד לרפואה.

חצי סגל פה נמחק.

קין עולה לי על העצבים, וברמה שמאמנים כמו ואן לייבן עלה לי על הסעיף.

ככה גם ההנהלה.

משהו במערכת כאן צריך להתעורר.

מה יהיה קמחי

נאמר כאן כבר בערב והרבה- קין לא יודע לנהל את הסגל.

חלק מהשחקנים גמורים, שחוקים ותופסים את הצד מדקה 50- למה לא להחליף? למה לחכות לדקות הסיום?

משהו כאן לא הגיוני, באמת.

9 דקות לפני, רן יעקובי said:

נאמר כאן כבר בערב והרבה- קין לא יודע לנהל את הסגל.

חלק מהשחקנים גמורים, שחוקים ותופסים את הצד מדקה 50- למה לא להחליף? למה לחכות לדקות הסיום?

משהו כאן לא הגיוני, באמת.

זה לא רק מנוחה לשחקנים בהרכב, אלא הכנסה של שחקנים שנמצאים בספסל ואמורים להוות חלק משמעותי מהריצה שלנו בחודשים הקרובים. אלא אם כן קין מתכנן להחליף עוד שישה-שבעה שחקנים, אין שום סיבה לא להכניס כמה שיותר לכושר שחקנים כמו שחר, קיקו, דוידה ושות׳. שום סיבה. אם שחר עד לפני חודש וקצת היה שחקן סגל שראה קצת הרכב (אחרי זמן עצום בלי), עכשיו הוא שחקן קצה ספסל שלא רואה אפילו דקה. כשנצטרך אותו (ואן אובריים/דור פרץ לא יחזיקו משחק כל שלושה ימים) אפשר לדבר ללמפה. זה לא קסם. רק אימונים לא מספיקים לכושר משחק. 

אני במקום קיקו דורש הבהרות. 

הביאו אותו בתור שחקן משמעותי ומכניסים אותו דקה 92 כדי שזהבי יקבל סטנדינג אוביישן.

משפיל ולא מתאים לשחקן בלבל שלו . 

31 דקות לפני, Wade said:

זה לא רק מנוחה לשחקנים בהרכב, אלא הכנסה של שחקנים שנמצאים בספסל ואמורים להוות חלק משמעותי מהריצה שלנו בחודשים הקרובים. אלא אם כן קין מתכנן להחליף עוד שישה-שבעה שחקנים, אין שום סיבה לא להכניס כמה שיותר לכושר שחקנים כמו שחר, קיקו, דוידה ושות׳. שום סיבה. אם שחר עד לפני חודש וקצת היה שחקן סגל שראה קצת הרכב (אחרי זמן עצום בלי), עכשיו הוא שחקן קצה ספסל שלא רואה אפילו דקה. כשנצטרך אותו (ואן אובריים/דור פרץ לא יחזיקו משחק כל שלושה ימים) אפשר לדבר ללמפה. זה לא קסם. רק אימונים לא מספיקים לכושר משחק. 

מסכים לגמרי.

באמת ניכר שקין דובק בהרכב מסויים ולא יודע לנהל את הסגל בצורה שתשאיר שחקנים רעבים.

זה יפגע בנו בוודאות, השאלה עד כמה.

לפני8 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אפשר להגיד שנפלנו איתו,הוא לא מאמן טוב,אנשים פה עדינים איתו כי אנחנו מקום ראשון,מקווה שנצליח לקחת איתו אליפות וניפרד.

"אנשים עדינים איתו כי הוא מקום ראשון" זה באמת משפט מדהים. אתה רוצה שאשפוט אותו על פי מה? 

לפני3 שעות , המכבייה said:

אתה רוצה שאשפוט אותו על פי מה? 

לא יודע איך מעמידים הגנה ונתקע בלא מעט משחקים

31 דקות לפני, הנדון said:

לא יודע איך מעמידים הגנה ונתקע בלא מעט משחקים

אני בסדר עם מה שהוא כן יודע. אם היה יודע הכל, אולי היה עם 100 אחוזי הצלחה(: 

לפני18 שעות , המכבייה said:

למה דוידה לא בשבילנו ושחר כן? מה ביכולת שלהם הראה לך את זה? 

דוידה עשה כמה דברים יפים ושחקן רוטציה הוא יכול לעזור. לא חושב שלחיפה יש מחליף יותר טוב לחלאיילי. 

שחר לא קיבל מספיק דקות כדי שנביע דעה אם הוא מתאים או לא, אבל בדקות שהוא כן קיבל הוא לא ממש הדהים.