Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

רובי בדקה 60 ביתרון 1-0 עושה מה שאני עושה במנג'ר: לא נוגע בכלום ומחכה שהזמן יעבור. וברצינות, אני חושב שהוא לא מבצע חילופים במכוון, הוא חושש מאוד מהספסל ומזה שזה יערער את הדינמיקה על המגרש לרעה. במצב רגיל של משחק פעם בשבוע הייתי אומר שזה אחלה, אבל עכשיו כשיש שני משחקים בשבוע זה עלול להיות בעייתי.

לפני3 שעות , judymaccabi said:

גם אתמול כמעט הפסדנו בגלל עייפות וזה משהו שרק ילך ויגדל עם העומס הצפוי. לא צריך לזרוק את כולם ביחד אבל חייב לרענן כדי לא לשחוק את ה11 כבר עכשיו

אתמול כמעט חטפנו לא בגלל העייפות ההחלטה המטופשת של ריינשרייבר נתנה להם דחיפה לעומת פגיעה במורל שלנו

14 דקות לפני, duduha said:

אתמול כמעט חטפנו לא בגלל העייפות ההחלטה המטופשת של ריינשרייבר נתנה להם דחיפה לעומת פגיעה במורל שלנו

מהאדום שלהם הם די שלטו במגרש ב10 שחקנים, אמנם הגיעו למצבים רק במצבים נייחים אבל העייפות הייתה ניכרת והיו המון איבודי כדור של חוסר ריכוז/חוסר תשומת לב ותקשורת

16 דקות לפני, duduha said:

זה כבר לעצום עיניים. העייפות של כולם הייתה ניכרת. פרץ כבר היה על אדי דלק.

לפני1 שעה , judymaccabi said:

מהאדום שלהם הם די שלטו במגרש ב10 שחקנים, אמנם הגיעו למצבים רק במצבים נייחים אבל העייפות הייתה ניכרת והיו המון איבודי כדור של חוסר ריכוז/חוסר תשומת לב ותקשורת

לפני1 שעה , Wade said:

זה כבר לעצום עיניים. העייפות של כולם הייתה ניכרת. פרץ כבר היה על אדי דלק.

לא אמרתי שהעייפות לא מדברת, אבל אנחנו טובים פחות בחצי השני ולא מהיום. חוצמזה שהספסל לא נותן את האקסטרה

14 דקות לפני, duduha said:

לא אמרתי שהעייפות לא מדברת, אבל אנחנו טובים פחות בחצי השני ולא מהיום. חוצמזה שהספסל לא נותן את האקסטרה

זה שרובי לא מת על חילופים זה לא מהיום. יש קשר של סיבה ותוצאה בין העובדה שהספסל ״לא נותן אקסטרה״ לבין העובדה שאין חילופים בדקות נורמליות. השחקנים יכולים להרגיש בקלות שלא סומכים עליהם. וככל שיעבור הזמן, זה ילך ויתעצם. שחקן צעיר כמו תורג׳מן לא יכול לנדוד בין הרכב, ספסל וכניסות דקה 80 ולעמוד בציפיות של שינוי משמעותי במשחק, שלא לדבר על עידו שחר שאין לי מושג למה נמחק, או אבו פרחי (מה קורה איתו?) וגם קיקו שצריך לחזור. האמון בין הצוות המקצועי לשחקני הסגל המורחבים מעורער מאוד, וכל עוד אנחנו ללא פצועים (ביטון? סבוריט?) ומנצחים זה תענוג. שנינו יודעים שאוטוטו נתחיל לחוות פציעות שאצל מכבי יכולות לקחת גם חצי שנה על כלום. אם ערן בחוץ אנחנו בבעיה רצינית, כנ״ל פרץ, ואני ממש לא רגוע עם דוידה על מילסון באליפות אפריקה. אני לא מדבר בכלל על הרחקות כאלה ואחרות של צהובים ואדומים שיצריך אלתורים ועלייה ברמה של שחקני סגל שמקבלים פירורי דקות.

יש סיבה שבכדורגל מלבישים יותר מ11 שחקנים. זה יתרון שחייבים להשתמש בו, גם כשאנחנו משחקים מדהים ונותנים חמישיות. יש לזה ערך הרבה מעבר למשחק ספציפי.

34 דקות לפני, אקיטה said:

מתאמן הרבה עם הבוגרים אבל משחק בנוער, רק עלה מנערים א' העונה.

אז לפני 2030 אין מה לדבר על לראות אותו בבוגרים אה

1 hour ago, Wade said:

ואני ממש לא רגוע עם דוידה על מילסון באליפות אפריקה. 

דוידה מרגיש הרבה יותר נוח בימין. אולי תורג'מן הוא המחליף הנכון יותר למילסון.

לפני20 שעות , הישראלי היפה said:

ואם קין יחליט שאחרי החתמה של בכר (נניח שאולי תהיה) נשאר לעונה נוספת? הרי יש לו חוזה לעונה נוספת

אין שום סרט שהוא נשאר פה, הוא מאמן מעולה ונמצא בסיטואציה נוראית

הוא יקח פה אליפות ורבע גמר קונפרנס, כל קבוצה בינונית באירופה תרצה אותו בשנייה

לפני10 שעות , עידן מוסקונה said:

כנראה שהאנשים פה שחושבים שמישהו "בא בהאשמות" או "מגיע לכם קראנקה" באמת כאילו לא מבין מה הפואנטה. 

הבעיה היחידה עם רובי קין שהוא מושך את רוב ה11 הקבועים עד הסוף ויהיו פציעות מזה.

לומר: "אבל אנחנו מקום ראשון ובשמינית באירופה" זה מעולה אבל אי אפשר להחזיק קבוצה שכמעט ואין חילופים מתחילת העונה, אין היגיון שתוך כדי משחק אם זה פה בפורום ואם זה במשחק עצמו בשגרה של לפני המלחמה כולם צועקים שיעשה חילוף כשצריך ואחרי זה להגיב: "מה אתם רוצים, אנחנו מקום ראשון".

צריך לעשות חילופים לרענן את ה11 תוך כדי משחק ולפני הדקה ה75+. זה לא אסון להביע דעה, לא כל ביקורת אומרת שזה ישר משהו שלילי. 

די אחי אנשים כבר כמה מחזורים רצוף מתבכיינים פה על רובי

העמיד פה קבוצה שמשחקת כדורגל, מתקתקת את המשחק, מלא תנועה ללא כדור, מצב הרכב יציב שנתן 25/27 ושמינית באירופה

מותר להביע דעה אבל עם עובדות קשה להתווכח, יכול להיות שאם הוא היה עושה חילופים בדקה 60 אז היית עם פחות 5 נק

לך תדע

לפני2 שעות , melody said:

העמיד פה קבוצה שמשחקת כדורגל, מתקתקת את המשחק, מלא תנועה ללא כדור, מצב הרכב יציב שנתן 25/27 ושמינית באירופה

מותר להביע דעה אבל עם עובדות קשה להתווכח, יכול להיות שאם הוא היה עושה חילופים בדקה 60 אז היית עם פחות 5 נק

לך תדע

לא מתווכח עם עובדות, עד עכשיו זה עובד מעולה, רק חושב על ההמשך. 

לפני3 שעות , melody said:

לך תדע

התפיסה המחודשת הזו של קין כמאמן בחסד מבוססת על עניין מעט רעוע  - שבשניים מתוך שלושת המשחקים האחרונים שלה מכבי פתאום שיחקה כדורגל טוב (ויש פה הנחה קלה. נגד ב"ש מכבי הלכה ודעכה במשך כל המחצית השנייה). אבל כדאי לזכור שלאורך כמעט כל העונה מכבי לא משחקת טוב. זה לא שטף, זה לא תקתק, עם הגנה מחוררת למדי והתקפה מבולבלת. יותר מפעם אחת יצאנו בהרגשה שהנצחון הוא על חוט השערה, אם לא אקראי לגמרי. אז אולי אחרי כל התקופה הזו, הסינרגיה בין המאמן לשחקנים התכנסה ואנו רואים את תחילתו עידן כדורגל יעיל ואיכותי. אוקיי. אולי. נראה. אבל ניהול הרואציה של קין הוא פשוט לא טוב, וכל המאמנים המצליחים במכבי בעידן גולדהאר - ניהלו רוטציה רחבה. אני חוזר שוב על מה שאמרתי אחרי המשחק נגד ב"ש - אם פוקו לא דביל, מכבי עכשיו עם שתי נקודות פחות,  וזה לגמרי על קין. אדומים של היריבה זה לא בדיוק טקטיקה.

אמירת ה- "לא סומך על הספסל", מרגישה, לי לפחות, כניסיון לתרץ התנהלות לא טובה של דמות מאותרגת. על כל שחקני הספסל שלו קין לא סומך?ייני לא יכול להחליף את כהן? קיקו ודוידה לא יכולים לקבל דקות (הרי אם ביטון לא נפצע, דוידה לא נכנס למגרש עד דקה 75 במקרה הטוב, ומסתבר שדווקא יש לו מה לתרום). שחר וגולסה לא יכולים להקל על העומס במרכז השדה? תורג'מן לא יכול לתרום יותר? גם ואולי בעיקר במקום זהבי? אנחנו רואים ששחקנים שמשחקים לא טוב באופן מובהק לא מוחלפים. שהקבוצה משחקת לא טוב באופן מובהק אין חילופים. אומר זאת בפרוש  - ניהול הסגל של קין מסכן את כל ההשגים שהקבוצה השיגה.

26 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

התפיסה המחודשת הזו של קין כמאמן בחסד מבוססת על עניין מעט רעוע  - שבשניים מתוך שלושת המשחקים האחרונים שלה מכבי פתאום שיחקה כדורגל טוב (ויש פה הנחה קלה. נגד ב"ש מכבי הלכה ודעכה במשך כל המחצית השנייה). אבל כדאי לזכור שלאורך כמעט כל העונה מכבי לא משחקת טוב. זה לא שטף, זה לא תקתק, עם הגנה מחוררת למדי והתקפה מבולבלת. יותר מפעם אחת יצאנו בהרגשה שהנצחון הוא על חוט השערה, אם לא אקראי לגמרי. אז אולי אחרי כל התקופה הזו, הסינרגיה בין המאמן לשחקנים התכנסה ואנו רואים את תחילתו עידן כדורגל יעיל ואיכותי. אוקיי. אולי. נראה. אבל ניהול הרואציה של קין הוא פשוט לא טוב, וכל המאמנים המצליחים במכבי בעידן גולדהאר - ניהלו רוטציה רחבה. אני חוזר שוב על מה שאמרתי אחרי המשחק נגד ב"ש - אם פוקו לא דביל, מכבי עכשיו עם שתי נקודות פחות,  וזה לגמרי על קין. אדומים של היריבה זה לא בדיוק טקטיקה.

אמירת ה- "לא סומך על הספסל", מרגישה, לי לפחות, כניסיון לתרץ התנהלות לא טובה של דמות מאותרגת. על כל שחקני הספסל שלו קין לא סומך?ייני לא יכול להחליף את כהן? קיקו ודוידה לא יכולים לקבל דקות (הרי אם ביטון לא נפצע, דוידה לא נכנס למגרש עד דקה 75 במקרה הטוב, ומסתבר שדווקא יש לו מה לתרום). שחר וגולסה לא יכולים להקל על העומס במרכז השדה? תורג'מן לא יכול לתרום יותר? גם ואולי בעיקר במקום זהבי? אנחנו רואים ששחקנים שמשחקים לא טוב באופן מובהק לא מוחלפים. שהקבוצה משחקת לא טוב באופן מובהק אין חילופים. אומר זאת בפרוש  - ניהול הסגל של קין מסכן את כל ההשגים שהקבוצה השיגה.

מכבי גם רקדה לעיתים מול סכנין. מה שוודאי- היא כל הזמן כובשת, היא כל הזמן מחמיצה. רוב השחקנים בשישיה הקדמית משחקים טוב ובעקביות. 

* היא היתה בלתי עצירה בשני המשחקים הכי חשובים שלה העונה(דרבי, גנט). זה אומר לא מעט. 

לפני11 שעות , YoniC said:

גם לי מרגיש שהוא חושש לעשות שינויים ביתרון שביר כי הוא לא סומך באמת על הספסל

זה כי מלכתחילה השחקנים המחליפים לא מקבלים מספיק דקות.

חוץ מתורג׳מן אחד לא באמת מקבל קרדיט.

חייב להיות קאדר של לפחות 15 שחקנים שמשחקים אחרת שום סיכוי שתחזיק ככה עונה שלמה…

סבוריט ודביטון זה נטו מהעומס החריג אחרי חודש וחצי פגרה

אנחנו לא מספיק טובים למשך מספיק דקות כדי להצדיק את חוסר השימוש בספסל.

אני גם חושב שהסיבה העיקאית שףלזה שהספסל לא תורם הרבה כשמשתמשים בו היא העובדה ששחקנים נכנסים מאוחר מדי ונוצר גם חוסר בטחון מצטבר שרובי יצטרך לבנות.

זה לא יחזיק עד הסוף, רובי מוכיח את עצמו אבל ראינו כדורגל כמה עשרות שנים כדי לדעת מה יהיו ההשלכות של זה

לפני10 שעות , חומץ בלסמי said:

תשמע, אני מסכים איתך פה על הרבה דברים

רוטציה זה משהו שצריך לדעת לנהל וגם אני מתעצבן מאוד כשאני לא רואה חילופים בדקות שמזהים בבירור שאנחנו עייפים אבל אני חושב שגם הרווחנו כמה דברים מחוסר הרוטציה הזאת

ה11-12 שחקנים האלה יודעים לעמוד בטמפו גבוה מאוד ולהחזיק קצב לחץ גבוה בזכות העבודה על העייפות, מסכים שזה מסוכן מבחינת פציעות.

סהכ אומר שאנחנו צריכים להעריך מאוד (מאוד) את העבודה של רובי כאן, אני רואה קבוצה מאומנת על המגרש, מהלכים ברורים לאורך המשחק.