Jump to content

רובי קין

elad5050

Recommended Posts

מבין כדורגל. את אלמוג הוא כבר הספיק להכיר, מאמין ומקווה שהיום גם את ניר ביטון הוא הכיר. כל חילוף מלמיליאן. מגיע לו עוד 2 שחקני התקפה לסגל.

כועס מאוד על ההכנה שלו של הקבוצה. מחצית ראשונה שהייתה מסתיימת בעוד שער לטובתם היה הופך את המשחק לגיהנום.

הגיב נכון, מקווה שיש כמה שחקנים עם פנס בעין.

7 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

חילופים על גבול המושלמים שלו במחצית. מבין כדורגל. 

למה לחכות למחצית?

למה להסתכן בלספוג שער נוסף 

תעשה שינוי בדקה 30

1 hour ago, ביג ליבובסקי said:

חילופים על גבול המושלמים שלו במחצית. מבין כדורגל. 

אכן הגיב נהדר במחצית. מצד שני, העלה הרכב מנותק שכמעט עלה לנו בבלאגן רציני. 

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני לא רואה אותו מעלה שוב את ניר ביטון ב6. 

חוץ מזה, יש לי תחושה חזקה שאם לא הפאלטה של דן גלזר בסוף המשחק נגד אשדוד - הוא זה שהיה עולה היום על המשבצת הזאת. 

מילסון אחד החלשים על הדשא היום, המון עייפות.. גם ככה ביום ראשון הוא יפתח וצריך אותו בזון, לא תחליף אותו גם במחצית? גם דן ביטון, מה זה הטימטום הזה והאמונה העיוורת בו? לא מקבל את ההחלטה הזאת.

35 דקות לפני, אלק נילאש said:

אין לי שום בעיה עם ההרכב שעלה אם הסיק ממנו את המסקנות הנכונות.

אחלה משחק לטעות בו. צריך גם משחקים כאלה, זה חלק מהדרך.

21 דקות לפני, קובי השועל said:

מילסון אחד החלשים על הדשא היום, המון עייפות.. גם ככה ביום ראשון הוא יפתח וצריך אותו בזון, לא תחליף אותו גם במחצית? גם דן ביטון, מה זה הטימטום הזה והאמונה העיוורת בו? לא מקבל את ההחלטה הזאת.

לא יודע אם עייפות. פשוט לא שחרר את הכדור בזמן. חייבים לעבוד על מסירות מהירות יותר

22 דקות לפני, קמאנן said:

אין לי שום בעיה עם ההרכב שעלה אם הסיק ממנו את המסקנות הנכונות.

אחלה משחק לטעות בו. צריך גם משחקים כאלה, זה חלק מהדרך.

לגמרי. מילסון בימין יחד עם תורג'י בשמאל, נביטון 6, יוריס 8, רביבו פתאום כנף ועוד שינויים טקטים. במחצית השניה חזרנו להראות את הכדורגל שלנו.

49 דקות לפני, קובי השועל said:

אני חושש שאי אפשר להגן על החלטה כזאת. ישנלו חסינות כי הטייטל שלו זה 10? מי ה10 של היריב?. מדובר באוויר שאולי יבריק אחד לשש כי הוא טכני קצת. מה לזה ולמקום פותח במכבי ולג'ינג'י שרק מעלה אנרגיות והולך תמיד עומק והוא בעיקר אמיץ וחסר פחד? מה יש בזה? כי לא קוראים לשחר 10? זאת זילות המספר.

הביטון השני משחק מטקות עם סבוריט כבלם(מתעב כל עבודת הגנה רצינית), ובקישור הוא משחק מטקות עם עצמו. אי אפשר להחביא שחקן בפנסיה. היישר למכבי ותיקים שם הוא יתחרה עם נועם שוהם חחח

לפני10 שעות , קמחי said:

כועס מאוד על ההכנה שלו של הקבוצה. מחצית ראשונה שהייתה מסתיימת בעוד שער לטובתם היה הופך את המשחק לגיהנום.

הגיב נכון, מקווה שיש כמה שחקנים עם פנס בעין.

לא חושב שצריך לעשות עניין מזה יותר מדי, זה טבעי כשבאים עם יתרון כזה בפלייאוף גם אם היה מכין מושלם את הקבוצה

לפני8 שעות , המכבייה said:

אני חושש שאי אפשר להגן על החלטה כזאת. ישנלו חסינות כי הטייטל שלו זה 10? מי ה10 של היריב?. מדובר באוויר שאולי יבריק אחד לשש כי הוא טכני קצת. מה לזה ולמקום פותח במכבי ולג'ינג'י שרק מעלה אנרגיות והולך תמיד עומק והוא בעיקר אמיץ וחסר פחד? מה יש בזה? כי לא קוראים לשחר 10? זאת זילות המספר.

הביטון השני משחק מטקות עם סבוריט כבלם(מתעב כל עבודת הגנה רצינית), ובקישור הוא משחק מטקות עם עצמו. אי אפשר להחביא שחקן בפנסיה. היישר למכבי ותיקים שם הוא יתחרה עם נועם שוהם חחח

אני גם חושב שיהיה מעניין לנסות שם את שחר

1 hour ago, Keano said:

לא חושב שצריך לעשות עניין מזה יותר מדי, זה טבעי כשבאים עם יתרון כזה בפלייאוף גם אם היה מכין מושלם את הקבוצה

לא חושב שמישהו ציפה לראות כדורגל גדול, גם הפסד 1-0 מגול דקה 80 במשחק משמים היה מתקבל על הדעת. זה לא מה שקרה. במחצית הראשונה נראינו ממש אבודים, לא ייצרנו כלום בהתקפה ובהגנה הביכו אותנו יותר מדי פעמים. במזל ירדנו למחצית רק בפיגור 1, מספיק שאחד המצבים שלהם היה נכנס ואז לך תדע איך המשחק הזה מתפתח. עובדה שעם השינויים בפתיחת המחצית השנייה המשחק השתנה.

קין עדיין נמצא בימי החסד. הוא עוד לא יודע מי יודע לתת מה ומתי, ככה שהטעות הזו היא בהחלט נסלחת.

50 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא חושב שמישהו ציפה לראות כדורגל גדול, גם הפסד 1-0 מגול דקה 80 במשחק משמים היה מתקבל על הדעת. זה לא מה שקרה. במחצית הראשונה נראינו ממש אבודים, לא ייצרנו כלום בהתקפה ובהגנה הביכו אותנו יותר מדי פעמים. במזל ירדנו למחצית רק בפיגור 1, מספיק שאחד המצבים שלהם היה נכנס ואז לך תדע איך המשחק הזה מתפתח. עובדה שעם השינויים בפתיחת המחצית השנייה המשחק השתנה.

קין עדיין נמצא בימי החסד. הוא עוד לא יודע מי יודע לתת מה ומתי, ככה שהטעות הזו היא בהחלט נסלחת.

זה קורה הרבה פעמים וגם לקבוצות גדולות יותר, זאת הדינמיקה של משחקי נוקאאוט, ועוד בפלייאוף. 

שוב, אין טעם להתעסק בזה. הקבוצה נראית טוב בסה"כ.