Jump to content

נושא ציטטות מהשדים לעונת 23/24

פנחס שוף

Recommended Posts

מישהו פה הגזים עם מנת הרדיו חיפה שלו:

צטט

גם אני, אבל אני עדיין לא חושב שהמאמנים האלו מתאימים לנו.

אלברמן מרגל צהוב אני אומר לכם, בקיץ אחד יחד עם הקסקס והמעטפת הוא החזיר אותנו ללפני תקופת בלבול.

עכשיו אנחנו במלכוד מכל כך הרבה בחינות שגם אם ירצו לתקן, זה יהיה קשה ויקח הרבה זמן

צטט

Giovanni Giorgio

המאמן הביא את התבוסה
התקרת זכוכית שלנו היא תיקו
סהכ כיף חיים

צטט

Red Ghost

מה הדיבור עכשיו? עונה מפורקת? כאוס באימונים ומרד של הקהל בשחקנים?

ניסינו כבר, לא עזר

צטט

צ'יומביקה

כמה אתה מושפל מ-1 ועד זה שמכבי כבר לא מתרגשת לתת לך 5 ונותנת לתותחים הכבדים שלה לנוח ?!

מילסון וזהבי בחוץ

@robertod קצת טיזרים

@Mtamir

לפני ואחרי

צטט

בבקשה אדון מאמן תכניס בהם אמונה ממחר ותגיד להם שאתה עולה עם אלטמן לאיוס ציבוטה ואוזבוט בהתקפה כי אנחנו הולכים לנצח. תכניס בהם את האמונה הזאת ואל תפתח עם חמישה בהגנה ותתן להם לישון לנו על השער כאילו הם ריאל ואנחנו הפועל טירה. בבקשה תעשה הרכב שמסתכל להם בלבן של העין רק ככה מנצחים משחקים לא עם האוטובוס בהגנה ניסו את זה מלא מאמנים לפניך וכולם יודעים איך זה נגמר.

צטט

מוכן לנצח דרבי ושיורידו נקודה על אבוקות

צטט
ותאכלס אם איכשהו לוקחים את הדרבי הזה זו לא פתיחת עונה טובה זו פתיחת עונה אדירה , כמה אני רוצה את זה
צטט
הזדמנות פז לנצח דרבי אחרי שנים, מכבי וחיפה כל כך חלשות בהשוואה לשנים קודמות. הכל תלוי בהוראות של ולקאניס, אם ישחקו פתוח וילחצו אפשר לנצח, אם לא ננצח כנראה לא ננצח אף פעם. לא מוגזם לומר שאם לא מנצחים, ולקאניס נכשל וצריך ללכת הביתה, תירוצים של ״תיקו זה בסדר״, ״עמדנו מולם״ לא מתקבלים יותר
צטט

אני אומר שבסוף אנחנו ננצח דרבי, אז למה שהסוף הזה לא יהיה בשלישי?
לך תדע, אולי נפתח רצף 9 שנים משלנו 

צטט

לא שזה יקרה אבל הלוואי שיפתח בלי פחד
עם אייבי וחוסה ומעליהם אלטמן ואז צ'יבוטה אוז'בולט ולאיוס.
די נמאס כבר. תיקו או להפסיד זה אותו דבר.
לבוא לנצח

צטט

ככה צריך, זאת הגישה - לא לשדר פחד.
לבוא בכל הכח!

צטט
הנה הם מתחילים ללחוץ
צטט

דרכון זר. אין תרופה למדינה הזאת

צטט
לא מגיע לנו להיות שמחים אף פעם אה
צטט
על מה אתם מדברים זה אחד הדרבים החלשים של הפועל בשנים האחרונות, נראים כמו זבל
צטט
אין לנו מה למכור, קבוצה של נכים
צטט
ילדות באדום ילדות. מאמן אפס אין התקפה אחת משחק וחצי הקבוצה פשוט לא מאומנת
צטט
אולטרס בבקשה פוצצו את זה
צטט

לשמוע את גוטמן וצביקה הדר מסתלבטים עלינו, עוד קיסם למדורה.

צטט

נערות ליווי באדום.
את האמת ששמחתי על ההרכב ההתקפי, לא חלמתי שזה ייראה ככה.

צטט
עוד גול של פיפ״א. תם הטקס.
צטט

משכו את האשליה שאנחנו קבוצה טובה די הרבה אבל בסוף האמת יוצאת
אין פה כלום

צטט

זה נכון שיש לנו מאמן בן 300 שמעולם לא אימן בוגרים,וראש מערכת שהתמחה בעגלות

צטט

לכל אלו שלא רצו תיקו -
בספורט5 בערוץ 4k החלו לשדר את המשחק שוב בשידור חוזר.

על כל הימים שהייתי ילד מתבגר ויוצא בכל דרבי עם בכי ומכות בבית ספר עם חברים שהם אחים עד היום ומה לא.. תודה לך ה' על הימים האלו, תיקון ללא ספק!

לפני8 שעות , קובי השועל said:

על כל הימים שהייתי ילד מתבגר ויוצא בכל דרבי עם בכי ומכות בבית ספר עם חברים שהם אחים עד היום ומה לא.. תודה לך ה' על הימים האלו, תיקון ללא ספק!

כמוני כמוך,היום באים אליי עם צעיפים לבית ספר,היום כבר לא מעניין להסתלבט עליכם

לפני8 שעות , קובי השועל said:

4 שנות תיכון לא ראיתי ניצחון בדרבי, יכולתי רק לחלום שעוד 12 שנה זה יראה ככה. תודה גולדהאר, תודה גורדי,תודה עטר, תודה ענקית לזהבי 

1 דקה לפני, Sawyer said:

תביאו.

נכנסתי לשם

את האמת מאכזב רצח

בעיקר דיברו על זה שיש דין להם ודין לשאר

ושהפועל סמרטוטים

אולי יש פורום אחר שאני לא מכיר

9 דקות לפני, tomer958 said:

נכנסתי לשם

את האמת מאכזב רצח

בעיקר דיברו על זה שיש דין להם ודין לשאר

ושהפועל סמרטוטים

אולי יש פורום אחר שאני לא מכיר

אבל הם צודקים

יש דין להם ודין לשאר

על מה אתם מדברים הציטוטים מהשדים זה פרייסלס.

אתמול אחרי המשחק לעבור נושא נושא לפני ואחרי עם שאכטה היה משול ל4 אורגזמות

ממליץ באופן חד פעמי ובתנאי שאתם מתקלחים עם כלור אחרי זה להכנס לפורום שלהם, היום ספציפית

איך זה לא היה פה?

צטט

ההגנה+שוער שלנו טובה משלהם, הקישור שלנו בינוני מינוס ושלהם בינוני פלוס. בהתקפה הם טובים יותר אבל לא בהרבה. השפלה לא תהיה כאן, ״הפתעה״ אולי כן. להרים את הראש לעודד חזק ויאללה הפועל!! אם השחקנים יבואו לטרוף את הדשא (בשתי מחציות) זה שלנו. זו דעתי הצנועה.

צטט

החמישייה הזו היא לא כי "עלינו לנצח" אלא כי פעם אחר פעם אנחנו חוטפים פיק ברכיים מול מכבי ולא מסוגלים להעביר 3 פסים, קניקובסקי על ה 1.65 שלו מנצח בכדורי גובה ומכבי ראשונים לכל כדור.
פעם נגיד שהחמישייה בגלל אליאס, פעם בגלל אזוגי ופעם בגלל שאנחנו קבוצה פחות טובה. עובדתית אנחנו הקבוצה עם המאזן הכי גרוע מולם למרות שאנחנו מנצחים קבוצות כמו ביתר ונתניה שמסתכלות להם בלבן של העיניים.
שטיחים שלהם עמוק בדי אן איי שלנו.
וכן מן הסתם גם הקבוצות שבונים פה תורמות לסטטוס קוו הזה, אבל לקבל 9 שנים חמישיות באהלן אהלן? תשכנעו את עצמכם כי זה בגלל שלא עלינו בשביל להביא תיקו

טכנית לארז לבלב

צטט

כשהפועל מגיעה לדרבי לא מוכנה זה נגמר ככה, כשמכבי מגיעה לדרבי לא מוכנה זה אולי נגמר בתיקו.
זה מתקבל באהלן אהלן כי זו המציאות. צריך לזייף עכשיו תחושת הלם כי הפסדנו 5-0 בדרבי? כולנו יודעים שזו אופציה כבר עשור, גם אלה ביננו שעושים את הקולות של "באים לנצח הפעם". די נו.

כשיהיו בין המועדונים יחסי כוחות יחסית שקולים נדבר אחרת. ביחסי כוחות כאלה הסבירות שמכבי תנצח 5-0 גבוהה מזו שהפועל תנצח 1-0.
היחס שמכבי תנצח את המשחק הזה (דרבי חוץ כן?) באתרי ההימורים היה 1.40. פאקינג 1.40 , ועל זה אנשים צועקים שהגיע הזמן לנצח אותם.
איזה לנצח אותם? כשיהיה להם מולינו יחס לניצחון של נניח 1.80 באופן קבוע, נדבר.
כרגע בכל דרבי היחס לניצחון של מכבי הוא משהו בין 1.10 ל-1.45. וכל פעם אנשים מופתעים מחדש.

צטט

למה כשהם בתקופה הטובה ואנחנו בלאי הן נותנים לנו חמישיות ורביעיות על ימין ועל שמאל וכשאנחנו לא ראינו אותם היינו מנצחים במקסימום בהפרש 3 זה משגע אותי, איך בכל ההיסטוריה לא נתנו להם בחיים הפרש 4 והם נותנים לנו 5 ככה תוך כמה שנים כוסעמקמקמקק