Jump to content

מכבי באירופה 2023/2024

Recommended Posts

17 דקות לפני, אליאב משער 11 said:

יש למישהו מידע על לרנקה קבוצה חזקה ממש ??

מנהל מקצועי ומאמן ספרדים. יש להם כמה שחקנים מעניינים ולא רעים, בשנה שעברה אלטמן היה שם שחקן מוביל.

לדעתי הם ברמת פלייאוף עליון אצלנו, לא הרבה יותר. צריך לעבור

19 דקות לפני, קובי השועל said:

על הנייר כן, בפועל הם הפועל.

באמת שואל איך קבוצה שהגיע שנה שעברה ל32 של המפעל לא נספרת פה בכלל, מה פספסתי?

24 דקות לפני, מרגוליס said:

באמת שואל איך קבוצה שהגיע שנה שעברה ל32 של המפעל לא נספרת פה בכלל, מה פספסתי?

זה מפעל שלישי, להעפיל שלב לא הישג גדול. באזל העפילו לחצי גמר לפני 3 חודשים, ואתמול הודחו בסיבוב שני מול קבוצה מקזחסטן.

איך לדעתכם יהיה מכירת הכרטיסים? לפי ניקוד או למנויים?

בנוסף מישהו יודע איך אפשר לקנות כרטיסים למשחק של אומוניה ביום חמישי? (צריך Fan ID)

בשיקטאש ההגרלה הכי קשה וקבוצה לא עבירה בעליל. 

אוסאסונה הגרלה סיוט אבל אולי נוכל להפתיע כי זאת עונה ראשונה שלהם באירופה (מצד שני, ראינו עם ניס שקבוצות כאלה מתאבדות על אירופה). 

לך פוזנן באותה קטגוריה מבחינתי. הגרלה מסויטת מול יריבה חזקה עם מגרש ביתי והרבה מסורת באירופה בשנים האחרונות. 

לגבי יתר הקבוצות, אני לא חושב שאנחנו פייבוריטים מול אף אחת מהן באופן מובהק, למעט סליה, ספסי וטובול. 

כל הסקנדינביות מדאיגות מאוד, גם מטוונטה, אדנה התורכית, לוצרן ולגיה ורשה הייתי מעדיף להימנע. 

בקיצור, ארוקה הפורטוגלית וזה חימום כדורים סביר בשבילי.

בגדול מאוד נקבל בצמצום קבוצה אחת מכל דרג. אי אפשר לקבל את ב"ש או אפואל ניקוסיה. 

לפי דעתי אנחנו יכולים לעבור את ראפיד וינה, רייקה, וכל קבוצה מדרגים 3-4. נתקשה מול טוונטה אבל אפשר לעבור אותה. 

50/50 מול לך פוזנן. באשיקאש ואוסאסונה פייבוריטים מולנו. 

image.png.b61c03f6106347665f36b34e149987d2.png

13 דקות לפני, guyMTA said:

איך לדעתכם יהיה מכירת הכרטיסים? לפי ניקוד או למנויים?

בנוסף מישהו יודע איך אפשר לקנות כרטיסים למשחק של אומוניה ביום חמישי? (צריך Fan ID)

לאריס שנה שעברה לא היה צריך לא מנויים ולא ניקוד

3 דקות לפני, forza said:

בגדול מאוד נקבל בצמצום קבוצה אחת מכל דרג. אי אפשר לקבל את ב"ש או אפואל ניקוסיה. 

image.png.b61c03f6106347665f36b34e149987d2.png

בשיקטאש הקבוצה הכי חזקה ברשימה . אם עולים מקווה מאד שלא נקבל אותם 

נגיד ולא נעלה, זה כזה אסון? צריך להחזיר את האליפות, על הזין הטורניר דרג' ג' הזה.

כסף ודירוג, אני מבין...אבל בדיחה שיש קבוצות יותר טובות בטורניר הזה מאשר ליגת האלופות.

4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

נגיד ולא נעלה, זה כזה אסון? צריך להחזיר את האליפות, על הזין הטורניר דרג' ג' הזה.

כסף ודירוג, אני מבין...אבל בדיחה שיש קבוצות יותר טובות בטורניר הזה מאשר ליגת האלופות.

זה לא רק כסף ודירוג זה דקות משחק, מעמד בינאלומי, חשיפה למועדון ולשחקנים.  אתה לא יכול להישאר בביצה המקומית ולצפות מהמועדון להביא צוות אימון טוב שחקנים טובים ולשלם שכר גבוה.  חשיבה מאוד ילדותית ומיושנת.   

7 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

תגובה מוזרה קצת 

בשביל מה לעלות, זה בסך הכל כסף ודירוג. 

בשביל מה לנסוע לשחק במשחק חוץ בטדי, גם שם יש מגרש עם דשא ושערים בשני הצדדים. אפשר להישאר בקריית שלום. 

5 דקות לפני, תחיית המתים said:

זה לא רק כסף ודירוג זה דקות משחק, מעמד בינאלומי, חשיפה למועדון ולשחקנים.  אתה לא יכול להישאר בביצה המקומית ולצפות מהמועדון להביא צוות אימון טוב שחקנים טובים ולשלם שכר גבוה.  חשיבה מאוד ילדותית ומיושנת.   

כי אני מתקשה להתרגש מהמפעל הזה, נגיד אם זאת היה הליגה האירופית וכמובן ליגת האלופות, אז הייתי לוקח את זה ברצינות.

זה מרגיש לי לי כמו טורניר הכנה, גביע הטוטו של אירופה, במחשבה שלי זה - בואו נחזיר את האליפות - וניהיה במעמדים יותר טובים מהבלוף הזה.

27 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

כי אני מתקשה להתרגש מהמפעל הזה, נגיד אם זאת היה הליגה האירופית וכמובן ליגת האלופות, אז הייתי לוקח את זה ברצינות.

זה מרגיש לי לי כמו טורניר הכנה, גביע הטוטו של אירופה, במחשבה שלי זה - בואו נחזיר את האליפות - וניהיה במעמדים יותר טובים מהבלוף הזה.

תחשוב שכל נקודה שאתה משיג משפרת מעט את הסיכוי להגרלות טובות יותר בעתיד ולהצלחות גדולות יותר באירופה, ומשפרת את מעגל ההצלחה.

חשיפה גדולה יותר למועדון ולמיתוג שלו, יכולת למשוך צעירים מוכשרים יותר בעתיד מתוך הרעיון לאפשר להם במה באירופה, אתה גם פוגש שם קבוצות אירופאיות מאוד מכובדות ומקבל הזדמנות לבחון את עצמך מולן, יש אפשרות לחלק דקות בין יותר שחקנים ולהשאיר אותם שמחים. מי אנחנו שנזלזל במפעל אירופי. תראה את התפרצויות הרגש שהיו לפיורנטינה ו-ווסטהאם בשנה שעברה בגמר, שני מועדונים אירופאיים שמתחרים בליגה המקומית מול הקבוצות הטובות בעולם, ועדיין מתרגשות יותר מה"מפעל הזניח" הזה לדבריך. מפעל אירופי זה קסם מיוחד שמכיל בתוכו המון יתרונות אסטרטגיים ומקצועיים. לא יודע איך אפשר לא לרצות לקחת חלק מזה.

29 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

למה מי אתה? ריאל מדריד? טוטנהאם? איאקס? לא הבנתי.