Jump to content

מכבי באירופה 2023/2024

Recommended Posts

לפני11 שעות , forza said:

אי אפשר להגריל את היידוק ספליט בשלב הפלייאוף (בין אם בית"ר עוברים את פאוק או לא)

אם היום פאוק עוברים והגרלה ביום שני אז מה הבעיה?

16 דקות לפני, תמיר8 said:

אם היום פאוק עוברים והגרלה ביום שני אז מה הבעיה?

פאוק מדורגת בשלב הפלייאוף וכיוון שההגרלה לשלב הזה היא לפני הסיבוב השלישי אז גם אם היידוק תעבור את פאוק היא תיקח את הניקוד שלה ותהיה באותו צד של מכבי כמדורגת. 

9 דקות לפני, forza said:

פאוק מדורגת בשלב הפלייאוף וכיוון שההגרלה לשלב הזה היא לפני הסיבוב השלישי אז גם אם היידוק תעבור את פאוק היא תיקח את הניקוד שלה ותהיה באותו צד של מכבי כמדורגת. 

ממה שאני מבין ממך קבוצה לא מדורגת יכולה להפוך למדורגת רק במידה והעיפה קבוצה מדורגת. אז איך יכול להיות מצב שאוסאסונה או פיורנטינה יהיו מדורגות?

11 דקות לפני, forza said:

חבל גם אפועל וגם היידוק מהאופציות היותר נוחות מהלא מדורגות

1 דקה לפני, Calan said:

ממה שאני מבין ממך קבוצה לא מדורגת יכולה להפוך למדורגת רק במידה והעיפה קבוצה מדורגת. אז איך יכול להיות מצב שאוסאסונה או פיורנטינה יהיו מדורגות?

פיורנטינה נמצאת כרגע בקבוצת הלא מדורגות אבל מבין כל הלא מדורגות יש לה את הניקוד הכי גבוה. לכן אם מדורגת אחת מודחת בסיבוב המוקדמות השני, הקבוצה הלא מדורגת תקבל את הניקוד שלה בסיבוב המוקדמות השלישי ופיורנטינה תיכנס לקבוצת המדורגות בפלייאוף על חשבון המדורגות שהודחה היום

12 דקות לפני, forza said:

אני חושב שיש יותר סיכוי לב"ש עם כל המזל שלה כלא מדורגת לקבל את טובול שתדיח את באזל ותגנוב לה את הניקוד

בלבלתם אותי כבר.   אם באזל עפים טובות לוקחים להם את הדירוג או פיורנטינה יהיה מדורגים לפליאוף?

Just now, תחיית המתים said:

בלבלתם אותי כבר.   אם באזל עפים טובות לוקחים להם את הדירוג או פיורנטינה יהיה מדורגים לפליאוף?

טעות שלי - אפשר להתעלם

מישהו יכול לשפוך קצת אור על הניקוד המדיני של ישראל (אחרי המשחקים הערב כמובן) ומה הסיכוי למקום 15 שמוביל לשני מקומות במוקדמות הצ׳מפיונס? תודה מראש

אגב באזל בפיגור 4-3 בסיכום הכללי… מדהים בעיני מה קרה למועדון הזה שרצינו להיות כמוהו לפני עשור בערך

8 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מישהו יכול לשפוך קצת אור על הניקוד המדיני של ישראל (אחרי המשחקים הערב כמובן) ומה הסיכוי למקום 15 שמוביל לשני מקומות במוקדמות הצ׳מפיונס? תודה מראש

אגב באזל בפיגור 4-3 בסיכום הכללי… מדהים בעיני מה קרה למועדון הזה שרצינו להיות כמוהו לפני עשור בערך

לפי מה שאני ראיתי המאבק המקומות ה14-15 הוא בין נורווגיה דנמרק צ’כיה  אוקראינה וישראל.

אנחנו במצב אולי הכי טוב מבין כל הקבוצות אבל עדיין יש עוד הרבה עבודה

מאמין שעוד נציגה אחת בקונפרנס בנוסף לבתים של חיפה ואנחנו נהיה מקום 14-15 שנה הבאה 

באזל הודחו על ידי קבוצה במקום השישי (!) בקזחסטן.  לפני שלושה חודשים באזל הגיעו לחצי גמר הקונפרס - חתיכת נפילה.

כתוצאה מזאת - פיורנטינה מדורגים בפליאוף ולא לנוכל לפגוש אותם.

הבאה בתור להיות מדורגת - בודו/גלימט 

אחריה - לך פוזנן

ואחריה - אוסאסונה

היידה באזל הודחו. נגמרו להם תשעים הנשמות. גם 8 דקות תוספת זמן לא עזרו להם ולמרות ניצחון 2:1 בחוץ (אחרי שהובילו 2:0, מה שהיה מוביל להארכה), באזל בחוץ.

פיורנטינה מדורגת בפלייאוף (ספוילר: לא נעלה לפלייאוף).

מדהים מה שנהיה מבאזל.

גורם לי להעריך יותר את מיץ׳, קשה לאורך הרבה שנים להישאר בטופ ולזכותו יאמר שאנחנו כבר 11 עונות על הגלגל. לפעמים טוב יותר לפעמים פחות אבל המפתח זה יציבות

2 דקות לפני, תמיר8 said:

מדהים מה שנהיה מבאזל.

גורם לי להעריך יותר את מיץ׳, קשה לאורך הרבה שנים להישאר בטופ ולזכותו יאמר שאנחנו כבר 11 עונות על הגלגל. לפעמים טוב יותר לפעמים פחות אבל המפתח זה יציבות

לא לשכוח שלפני שלושה חודשים באזל היו בחצי גמר הקונפרס. 

13 דקות לפני, forza said:

זה המצב נכון לעכשיו:

Image

מצב הלא מדורגות: 

טובול שהדיחו את באזל ישחקו מול דרי סיטי מאירלנד (כנראה - כרגע מובילים 3:1 במצטבר על קופס מפינלנד דקה 60).

רוזנבורג (בהנחה שיעברו את קרוסיידרס מאירלנד בגומלין אחרי 2:2 בחוץ) ישחקו מול הארטס מסקוטלנד.

לגיה ורשה (בהנחה שיעברו את אורדבאסי הקזחית בגומלין אחרי 2:2 בחוץ) ישחקו מול אוסטריה וינה או בוראץ הבוסנית (1:0 לאוסטריה וינה במשחק הראשון, הגומלין בבוסניה).

סטיאווה בוקרשט (בהנחה שיעברו את צסק"א הבולגרית בגומלין אחרי 1:0 בחוץ) ישחקו מול נורדשלנד. 

ויטוריה גימראייש (בהנחה שיעברו את סלייה הסלובנית בגומלין אחרי 4:3 בחוץ) ישחקו מול נמאן גרודנו הבלארוסית.

ארוקה (פורטוגל) מול בראן (נורבגיה).

רייקה (בהנחה שיעברו את דוקאג'יני הקוסוברית בגומלין אחרי 1:0 בחוץ) מול טורשבאן (איי פארו) או האברפורדווסט (וויילס). 

טוונטה (אם יעברו את האמרבי השבדית בגומלין אחרי 1:0 בבית) מול ריגה (לטביה) או קצ'מט (הונגריה). 

צסק"א סופיה (כנראה יודחו מול ספסי מרומניה בגומלין אחרי הפסד 2:0 בבית) מול אקטובה הקזחית.

בשיקטאש (חלאס. הם יעברו את האלבנים וגם את הבוסנים או האזרים בסיבוב השלישי).

אפועל ניקוסיה (בסכנת הדחה אחרי ניצחון 2:1 בבית מול וויבודינה הסרבית) מול וורסקלה (אוקראינה) או גורי (גיאורגיה). הדחה שלהם יכולה לפתוח אפשרויות נוספות להגרלה בפלייאוף.

דיורדגן (בסכנת הדחה אחרי הפסד 2:1 בבית מול לוצרן השווייצרית) מול היברניאן הסקוטית.

אם באר שבע יודחו מול הליטאים, תיפתח אפשרות לקבל את פוניבז' או את המנצחת בין שקופי (אלבניה) ולבסקי סופיה (בולגריה) (לבסקי יעלו אחרי ניצחון 2:0 בחוץ).

ראפיד וינה (מתחילים בסיבוב השלישי) מול אלאשקרט (ארמניה) או דברצן (הונגריה).

בודו גלימט ולך פוזנן יעלו לפלייאוף.

תוצאות ביניים של "הפתעות" של מדורגות:

דמירספור - קלוז' 1-0 (1-2 בסיכום שני המשחקים) - מחצית

פרוגרס נידרקורן - מידטיילנד 0-2 (2-2 בסיכום שני המשחקים) - דקה 70

בית"ר - פאוק (2-1) (2-1 בסיכום שני המשחקים) - דקה 60

דריטה - פלזן 0-0 (0-0) - מחצית

אופציות למכבי (מדורגת) בפלייאוף קונפרנס:

בשיקטאש, פיורנטינה, אוסאסונה

אופציות לחיפה (לא מדורגת) בפלייאוף אלופות: 

מס מנדלבאום, אליצור טג׳יקיסטן, הפועל עוף טוב.