Jump to content

מכבי באירופה 2023/2024

Recommended Posts

חבל שלרנקה קיבלו את ה2 שערים המהירים אתמול

זה היה נותן ביטחון להרבה אוהדים לסגור עוד לפני עלייה רשמית.

אני בכל מקרה סגרתי יום אחרי ההגרלה, מקווה שלרנקה לא יעשו פאדיחה בבית.

1 hour ago, guyMTA said:

איזו טיסה סגרת?

לפני1 שעה , guyMTA said:

מה עם כרטיסים? רואה שהרבה אוהדים רוצים לסגור רק טיסה אבל השאלה האם מכבי תוציא כרטיסים לבד בלי חבילות?

לפני3 שעות , forza said:

מניח שלפחות תהיה הפתעה אחת בסיבוב השני (לדוגמה אחת מבאזל או קלוז' תעוף) - אז פיורנטינה תהיה מדורגת. כל הפתעה נוספת והבאה אחריה מדורגת. לצערי לא רואה מצב שמספיק מדורגות יעופו כדי שאוסאסונה תהיה מדורגת בפלייאוף. 

image.png.9d715d5659501d9c6645e7f529679e18.png

עוד חזון למועד, אבל במצב שפירונטינה עפה משם לקבוצות המדורגות, אוסאסונה ובשיקטאש הופכות להיות הקבוצות שכוס אמק איזה אסון לקבל אותם. גם טוונטה לא סבבה. לשאר אפשר לתת פייט אבל יהיה פיפטי פיפטי במקרה הטוב. גועל נפש המוקדמות האלה.

לפני8 שעות , דיברנו עליו יורם said:

מה עם כרטיסים? רואה שהרבה אוהדים רוצים לסגור רק טיסה אבל השאלה האם מכבי תוציא כרטיסים לבד בלי חבילות?

האמת שאני לא זוכר זמכבי הוציאו כרטיסים רק למי שקנה חבילות, אתה שמעת על זה פעם? 

לפני8 שעות , תחיית המתים said:

איזו טיסה סגרת?

עם וויז איר הלוך ברביעי חזור בשבת

43 דקות לפני, guyMTA said:

האמת שאני לא זוכר זמכבי הוציאו כרטיסים רק למי שקנה חבילות, אתה שמעת על זה פעם? 

עם וויז איר הלוך ברביעי חזור בשבת

זכור לי כשמכבי שיחקה נגד פאנוניס ביוון ב2017, הוציאו חבילות ביחד עם כרטיסים 

אבל באמת מעניין, צריך לברר

2 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

זכור לי כשמכבי שיחקה נגד פאנוניס ביוון ב2017, הוציאו חבילות ביחד עם כרטיסים 

אבל באמת מעניין, צריך לברר

בסלוניקי שנה שעברה סגרתי לבד טיסה ומלון וקניתי ישירות ממכבי את הכרטיס בלי שום חבילה.

4 דקות לפני, guyMTA said:

בסלוניקי שנה שעברה סגרתי לבד טיסה ומלון וקניתי ישירות ממכבי את הכרטיס בלי שום חבילה.

וואלה, אז אבדוק

תודה

14 דקות לפני, עמית ר said:

האם לדעתכם יהיה סיכוי לכרטיס למישהו שהוא לא מנוי?

אם מנוי קונה כרטיס, מכבי תסתכל על השם כמו שעשתה פעם?

הסתכלתי בעמוד המכירה לסלוניקי בחוץ ולא ראיתי שכתבו שם משהו על מכירה למנויים בלבד (יכול לראות כאן)

בנוסף אני זוכר שבאמת אמרו שיבדקו את הכרטיס אם הוא תואם לשם אבל לא זכור לי שבדקו באמת (אולי פשוט שכחתי).

בלי קשר, קשה לי להאמין שמכבי לא יתנו למישהו להיכנס למשחק בחו"ל בגלל שהשם לא תואם (במיוחד אם אתה בן אדם מבוגר ולא איזה ילד ערס)

אני חשבתי פשוט לבחור בפורמט יותר חסכוני שהוא לקנות כרטיס טיסה ליום המשחק וחזרה בטיסת לילה(לפי גוגל מפות האצטדיון במרחק יריקה מנמל התעופה בלרנקה).

7 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני חשבתי פשוט לבחור בפורמט יותר חסכוני שהוא לקנות כרטיס טיסה ליום המשחק וחזרה בטיסת לילה(לפי גוגל מפות האצטדיון במרחק יריקה מנמל התעופה בלרנקה).

חלק מהחוויה זה להעביר שם קצת זמן, להנות מהמדינה

אחרת זה סתם משחק חוץ מאוד רחוק ויקר

31 דקות לפני, Raumdeuter said:

באותו יום של ההגרלה מצאתי טיסה הלוך ביום המשחק עם אל על ב6 בבוקר וחזור עם וויז איר אחרי המשחק ב6 בבוקר, מחיר עם תיק גב 650₪. תכננתי לסגור את זה אבל עד שנסגרתי על עצמי זה קפץ למחיר כפול.

יש גם טיסה ביום המשחק עם וויז אבל קצת מפחיד לקחת את הסיכון עם העיכובים שלהם...

חלום שמכבי יוציאו מטוס ל24 שעות, ימלאו אותו קל

לפני22 שעות , forza said:

מניח שלפחות תהיה הפתעה אחת בסיבוב השני (לדוגמה אחת מבאזל או קלוז' תעוף) - אז פיורנטינה תהיה מדורגת. כל הפתעה נוספת והבאה אחריה מדורגת. לצערי לא רואה מצב שמספיק מדורגות יעופו כדי שאוסאסונה תהיה מדורגת בפלייאוף. 

image.png.9d715d5659501d9c6645e7f529679e18.png

איזה שמות… צריך לקוות להרבה הפתעות בשלב הזה והבא…

המזל שלנו בהגרלות הכי מסריח בעולם בערך.

קיבלנו בסיבוב שני ושלישי את היריבות שבמקום השני מבחינת ניקוד בהגרלה.

פיורנטינה תהיה מדורגת, בעיניי בפלייאוף אפשר לעבור את כולם חוץ מאוססונה, בשיקטאש ורייקה.

12 דקות לפני, קובי השועל said:

המזל שלנו בהגרלות הכי מסריח בעולם בערך.

קיבלנו בסיבוב שני ושלישי את היריבות שבמקום השני מבחינת ניקוד בהגרלה.

פיורנטינה תהיה מדורגת, בעיניי בפלייאוף אפשר לעבור את כולם חוץ מאוססונה, בשיקטאש ורייקה.

קצת הגזמת עם רייקה.

33 דקות לפני, קמחי said:

קצת הגזמת עם רייקה.

פחד ה' של קבוצה ומגרש באווירה ביתית קטלנית. בקיצור עדיף לא לקבל אותם, הם ברמה גבוהה בקצת מהיידוק שעברנו בקושי לפני כמה שנים.

צריך שלפחות שתי מדורגות יודחו בסיבוב הזה כדי שגם פיורנטינה וגם בודו גלימט, מוליכת הליגה הנורווגית, יהיו בקבוצת המדורגות.

ואז נישאר עם אוסאסונה, בשיקטאש וטוונטה כקבוצות הגדולות שאנחנו יכולים לפגוש. כל השאר לא יהיו נס בהגדרה אם נעבור

מעריך שבאזל וקלוז' יעופו מה שיסדר לנו טיפה יותר שקט בגזרת פיורנטינה ובודו/גלימט. מקווה שגם איכשהו בית"ר יעשו את העבודה ונוכל להיפטר מלך פוזנן על הדרך. 

On 29.7.2023 at 13:40, חרישי הוא הלילה ואפל said:

איזה שמות… צריך לקוות להרבה הפתעות בשלב הזה והבא…

הפתעות בשלב הבא לא יעזרו כי ההגרלה היא לפני תום הסיבוב השלישי. 

לפני1 שעה , forza said:

מעריך שבאזל וקלוז' יעופו מה שיסדר לנו טיפה יותר שקט בגזרת פיורנטינה ובודו/גלימט. מקווה שגם איכשהו בית"ר יעשו את העבודה ונוכל להיפטר מלך פוזנן על הדרך. 

גם פלזן לדעתי אופציה לרדת, לא?

כולם פה אופטימיים יתר על המידה. קודם כל, אני ממש לא בטוח שנעלה לפלייאוף. למעשה, אפילו לא עברנו את המולדבים עדיין (אפשר להסתבך בקלות בחוץ גם עם יתרון של שלושה שערים), ולרנקה היא משוכה לא פשוטה, אפילו שאפשר לעבור אותם. 

שנית, במקום לפנטז על ארבעת מדורגות מודחות, בואו נקווה שאחת תודח כדי שנוכל להימנע מפיורנטינה. כל דבר מעבר להעפלה שלנו לפלייאוף ופיורנטינה כמדורגת יהיה בונוס.

לפני2 שעות , מנג'ר יונייטד said:

כולם פה אופטימיים יתר על המידה. קודם כל, אני ממש לא בטוח שנעלה לפלייאוף. למעשה, אפילו לא עברנו את המולדבים עדיין (אפשר להסתבך בקלות בחוץ גם עם יתרון של שלושה שערים), ולרנקה היא משוכה לא פשוטה, אפילו שאפשר לעבור אותם. 

שנית, במקום לפנטז על ארבעת מדורגות מודחות, בואו נקווה שאחת תודח כדי שנוכל להימנע מפיורנטינה. כל דבר מעבר להעפלה שלנו לפלייאוף ופיורנטינה כמדורגת יהיה בונוס.

אם אנחנו מצליחים לחרבן יתרון של 3 שערים מול הדייגים האלה אז עדיף שנתרכז בליגה. 

לפני3 שעות , מנג'ר יונייטד said:

הם לא הגיעו לרחבת ה-16, על  מה אתה מדבר אחי? אם אלה נותנים לך 3 גולים אז באמת שאין לנו מה לחפש.