Jump to content

מונדיאליטו

אקיטה

Recommended Posts

10 דקות לפני, קמחי said:

מה אתה רואה בו מנש?

אחלה מגן, התקפית והגנתית יש מקום לשיפור. ואני רחוק מהתלהבות משחקני בית ושחקני צעירים.

יש לאופיר חיים 10 נשמות, אין לי מילה אחרת.

3 דקות לפני, car.garsia said:

יש לאופיר חיים 10 נשמות, אין לי מילה אחרת.

שמע הוא החדיר להם ווינריות ואמונה, אין דרך אחרת להסביר את זה, יפן היו הרבה יותר טובים

6 דקות לפני, Keano said:

שמע הוא החדיר להם ווינריות ואמונה, אין דרך אחרת להסביר את זה, יפן היו הרבה יותר טובים

לא נשמע הגיוני.

אם כבר, הם השתחררו מההוראות שלו לאחר האדום. עד האדום הם נראו כמו נבחרת הבוגרים של ישראל. לאחר האדום הם נראו כמו סגנית אלופת אירופה.

כמו שתי נבחרות שונות.

18 דקות לפני, avi atias said:

לא נשמע הגיוני.

אם כבר, הם השתחררו מההוראות שלו לאחר האדום. עד האדום הם נראו כמו נבחרת הבוגרים של ישראל. לאחר האדום הם נראו כמו סגנית אלופת אירופה.

כמו שתי נבחרות שונות.

בוא זה לא המשחק הראשון שהם מראים את זה. בנוסף הוא ביצע כמה חילופים טובים אחרי האדום, אחד מהם נתן את השוויון, סניור את השני

אופיר חיים לא הגיע לטורניר הזה, חילופים הזויים, זימוני שחקנים לא ברורים, הישענות על כמה שחקנים שאתה רואה שיש להם בעיית כישרון גדולה (סלמן, מדמון וכו') הנבחרת כמעט ולא משחקת את הכדורגל שראינו ממנה ביורו האחרון, המון התמסרויות אחורה וקצב איטי, אבל מסכים שמשהו אחרי האדום השתחרר לגמרי שם והם כאילו אמרו 'על הזין ההוראות של המאמן הזה, הולכים לעשות כל מה שאנחנו יכולים בדקות שנשארו כי גם ככה אין כמעט סיכוי', וזה איכשהו עבד.