Jump to content

מונדיאליטו

אקיטה

Recommended Posts

19 דקות לפני, robertod said:

הייתי הולך על זה. גם שחקן טוב לסגל/הרכב שלנו וגם מוריד לחיפה שחקן טוב לשנים הבאות.

ותשאיל אותו?

מה עושים בזה? יוצרים פול אינסופי?

פיינגולד לא הראה יותר ממזרחי שכבר סופר עונה שנייה לא רעה בליגה.

Just now, הילד בן 30 said:

קשה להעריך לאן תתפתח הקריירה של כל אחד מהם, אבל אם אני צריך להמר מי לא יצליח להרים קריירת בוגרים אני הולך על תאי עבד.

קליל, לא הראה כלום בטורניר וגם מתעסק כמובן רק בפוזת השיער

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

קשה להעריך לאן תתפתח הקריירה של כל אחד מהם, אבל אם אני צריך להמר מי לא יצליח להרים קריירת בוגרים אני הולך על תאי עבד.

לפי השיער רואים שלא יעשה כלום

גיא אסולין 2

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

תכלס ממש לא מתלהב ממנו.

משחק חלש של שתי הקבוצות על משטח מזעזע.

בסופו של דבר אורוגוואי היו קצת יותר טובים (ואגרסיבים בטירוף) וניצחו בצדק.

ביזיון שארגנטינה לא יכולה לדאוג למשטח נורמלי בחצי גמר גביע

כואב שדווקא כשהגענו לפיק שלנו כנבחרת פגשנו את המשטח הבושה וחרפה הזה. אין דבר שאני יותר שונא מתירוצים, ואני חושב שבסופו של דבר הגיע לאורוגוואי לנצח ויאמר לזכותה שלשחקנים שלה יש מספיק טכניקה כדי לגבור על משטח כזה, אבל איך אפשר לשחק כדורגל ככה? מי יודע איך המשחק היה מתפתח עם משטח דשא נורמלי? כל פס שני הכדור מקפץ לך לכיוונים שלא קשורים בכלל לתנועה של הכדור. מכדורגל, זה הפך לפוקר. מי מנחש יותר טוב לאן הכדור יילך.

לנבחרת כמו שלנו שמתבססת אבסולוטית על הנעת כדור ועל ריבוי מסירות, זה היה חיסרון שפשוט לא הצלחנו להתמודד איתו. נצטרך לשפר את הטכניקה אפילו יותר בשביל שגם משטחי דשא גרועים כאלה לא יהוו תירוץ.

תורג'מן ורביבו חומר גלם לרמות הגבוהות ביותר. עשו טורניר ענק. אם תורג'מן ילמד מתי לשחרר כדור ומתי ללכת "אול אין", ואם רביבו ילמד לתזמן טוב יותר את המיאוצים שלו (גם בהגנה וגם בהתקפה) בצורה יותר טובה, שניהם חומר לליגה בכירה באירופה לעניות דעתי.