Jump to content

אבי ריקן, תודה לך מכביסט אמיתי

הנדון

Recommended Posts

תודה על הכל ריקן! מכביסט אמיתי וחבל מאוד שזה נגמר באופן שזה נגמר,

היית ראוי לסוף  ולפרידה הרבה יותר מכובדת מזה.

לפי הראיון שלו בסוף המשחק נראה שזה בכלל לא משהו שהוא רוצה.

אם יצחקי עוד פה כולם היו מאשימים את יצחקי בהחלטה ההזויה הזאת.

ממש לא מובן למה לא לחדש חוזה

28 דקות לפני, osfeee said:

לפי הראיון שלו בסוף המשחק נראה שזה בכלל לא משהו שהוא רוצה.

אם יצחקי עוד פה כולם היו מאשימים את יצחקי בהחלטה ההזויה הזאת.

ממש לא מובן למה לא לחדש חוזה

זה לא משנה יצחקי או מישהו אחר, זו טעות כמו שלשחרר את קנדיל זו טעות.

קנדיל זו טעות מקצועית שאני בטוח שנבכה עלייה בעונה הבאה, זכרו את המילה שלי.

לגבי ריקן, הרוח שלו בחדר ההלבשה זה פרייסלס ורואים את זה בראיונות, ברשתות החברתיות וגם במגרש ושזה יחסר לא יהיו הרבה שימלאו את מקומו.

13 דקות לפני, רן יעקובי said:

לגבי ריקן, הרוח שלו בחדר ההלבשה זה פרייסלס ורואים את זה בראיונות, ברשתות החברתיות וגם במגרש ושזה יחסר לא יהיו הרבה שימלאו את מקומו.

אי אפשר לטעון שצריך רענון אבל על כל שחרור להגיד שזו טעות. לפעמים הויתורים כואבים אבל הגיע הזמן להסתכל קדימה ולבנות את העתיד ולשלב צעירים ודם חדש במערכת השבעה הזאת.

7 דקות לפני, judymaccabi said:

אי אפשר לטעון שצריך רענון אבל על כל שחרור להגיד שזו טעות. לפעמים הויתורים כואבים אבל הגיע הזמן להסתכל קדימה ולבנות את העתיד ולשלב צעירים ודם חדש במערכת השבעה הזאת.

אני יכול להסכים עם זה אם היו מגיעות עוד 3-4 הודעות דומות לשחקנים אחרים.

במתכונת הזו, עם כל הכבוד קשה להבין את ההחלטות האלה, זה לא ניקוי\רענון.

בכדי לרענן היו אמורים להתווסף לרשימה, אם כבר - חוזז, אלמוג, ייני, גולסה-  לא מסכים ולא שלם עם ה-2 האחרונים אבל כך נראה רענון.

אי אפשר לעשות חצי עבודה ובייחוד שלפחות קנדיל זו טעות מקצועית כל כך ברורה.

5 דקות לפני, רן יעקובי said:

בכדי לרענן היו אמורים להתווסף לרשימה, אם כבר - חוזז, אלמוג, ייני, גולסה-  לא מסכים ולא שלם עם ה-2 האחרונים אבל כך נראה רענון.

לדעתי פשוט הודיעו קודם למי שמסיים חוזה ובודאות לא ימשיך. מדובר בהתנהלות נכונה. לדעתי קנדיל לא הצדיק הישארות שלו, חצי מהעונה הוא פצוע ושכהוא כן משחק הוא מאוד מפוזר ולא יציב וכדאי לתת את המקום שלו לשחקן צעיר שיוכל להתפתח ולהתקדם גם בתור מגן מחליף (יניב מזרחי).

9 דקות לפני, רן יעקובי said:

אין קשר בין המקרים. 

השלושה סיימו חוזה ואפשר כבר היה להודיע שהם לא ממשיכים. לחוזז ואלמוג יש עדיין חוזה ואתה לא פשוט מודיע ככה שנגמר. אולי ממשיכים ואולי לא, אבל ההודעה (לפחות כלפי חוץ) לא יכלה להגיע אתמול. 

כנל לגבי קראנקה (בתקווה שלא מתעלמים מרחשי הקהל ובעיקר לא עיוורים) שאנשים פה חיו בסרט שפשוט ככה יודיעו שהוא לא ממשיך כשנה אדם לא יעזוב מרצונו ויש לו חוזה לא זול כנראה

2 דקות לפני, עמית ר said:

אין קשר בין המקרים. 

השלושה סיימו חוזה ואפשר כבר היה להודיע שהם לא ממשיכים. לחוזז ואלמוג יש עדיין חוזה ואתה לא פשוט מודיע ככה שנגמר. אולי ממשיכים ואולי לא, אבל ההודעה (לפחות כלפי חוץ) לא יכלה להגיע אתמול. 

כנל לגבי קראנקה (בתקווה שלא מתעלמים מרחשי הקהל ובעיקר לא עיוורים) שאנשים פה חיו בסרט שפשוט ככה יודיעו שהוא לא ממשיך כשנה אדם לא יעזוב מרצונו ויש לו חוזה לא זול כנראה

הלוואי ואתה צודק, זה נשמע בגדול מאוד הגיוני אבל אני לא אופתע ממהלך כזה או אחר שלא יצא לפועל.

הלוואי שמישהו יערוך סרטון מושקע עם כל השערים והרגעים הגדולים שלו כשברקע השיר של אייל גולן - רגעים

יהיה אחד הקליפים המרגשים By Far

1 דקה לפני, maor24 said:

מוזר באמת ההודעת פרידה

בדרך כלל משחררים קליפ עם הרגעים היפים, בכל זאת שיחק פה 8 שנים 

הוציאו קליפ

לפני7 שעות , judymaccabi said:

לדעתי פשוט הודיעו קודם למי שמסיים חוזה ובודאות לא ימשיך. מדובר בהתנהלות נכונה. לדעתי קנדיל לא הצדיק הישארות שלו, חצי מהעונה הוא פצוע ושכהוא כן משחק הוא מאוד מפוזר ולא יציב וכדאי לתת את המקום שלו לשחקן צעיר שיוכל להתפתח ולהתקדם גם בתור מגן מחליף (יניב מזרחי).

גיא מזרחי*

יניב מזרחי זה חלוץ שהיה בנתניה וירד ללאומית

לפני7 שעות , רן יעקובי said:

אחי, למעט העובדה שקנדיל הוא אחלה סטדנפיסט ורקדן לא רע, במה לעזאזל הוא הועיל כאן בראייה לאחור ?

עוד שחקן מיני עשרות / מאות אלפים שהיה לו אחלה פוטנציאל אבל לא שידרג את המשחק שלו במאומה במשך פאקינג 5 עונות !!

לפני8 שעות , רן יעקובי said:

השחרור של קנדיל זה כי יש לך את גיא מזרחי שמשחק מצויין כבר שנתיים ברציפות וכנראה רוצים לשלב אותו בסגל

הוא שחקן בית, יותר צעיר מקנדיל והוא זה שאמור להיות על העמדה שלו

הקישור של מכבי זקוק לאיורור, דם חדש, מלחמה על ההרכב. אי אפשר להשאיר שני וטרנים, זה או ריקן או גולסה. חייבים לעלות כוחות מלמטה, אי אפשר להשאיל את עידו שחר או אחרים לנצח. 

כשריקן חתם, הייתי מאושר. קשר ליגה שוויצרית לגיטימי עם עין לגול וחוכמת משחק. נתן לנו המון ואוהב אותו באמת. הוא היה כל מה שחשבתי שיהיה ולעיתים הוא אפילו קופח. אוהב אותו. 

24 דקות לפני, המכבייה said:

הקישור של מכבי זקוק לאיורור, דם חדש, מלחמה על ההרכב. אי אפשר להשאיר שני וטרנים, זה או ריקן או גולסה. חייבים לעלות כוחות מלמטה, אי אפשר להשאיל את עידו שחר או אחרים לנצח. 

כשריקן חתם, הייתי מאושר. קשר ליגה שוויצרית לגיטימי עם עין לגול וחוכמת משחק. נתן לנו המון ואוהב אותו באמת. הוא היה כל מה שחשבתי שיהיה ולעיתים הוא אפילו קופח. אוהב אותו. 

נכון. אני מקווה שימצא את הדרך חזרה למועדון.