Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

2 דקות לפני, Bigperetz said:

קיצוניים: יונתן ודוידה ובמקרה הגרוע תורג'מן ואילון אלמוג

קשרים: גולסה ביטון גבי ושחר

תסתדר יפה מאוד עם קאדר כזה נגד הפועל חיפה אל תדאג

מאיפה האופטימיות תגיד לי? 

אנחנו נסיים פער 15 מחיפה ובאמת על כלום, תביא קשר יצירתי כמו צארון שרי וזה הופך את כל פני הקבוצה .

13 דקות לפני, המכבייה said:

לא חושב שקין עובד עליך. למה לו? הוא פשוט מאמין בדרך הזאת. אם זה לא יצליח, הוא יהיה באותו צד מבואס של כולנו. 

אנחנו יודעים שזו החתמה שפוגעת בקבוצה אין צורך לבוא נסמוך על הצוות.  הם טעו הפעם בענק וזו החלטה ברמה של הכרעת עונה, כואב.

Just now, yuri said:

הרבה כובעים יאכלו פה 

זה לא רק העובדה שהוא זר שישי , צריך בליגה גם 5 על המגרש.
שיהיה השוער הכי טוב בעולם; כשהוא בהרכב בליגה זה אומר שאחד הזרים חייב להיות בחוץ ולפי החישוב שלי- בכל משחק יהיה ביטון אחד לפחות על המגרש. ככה לא לוקחים צלחת

Just now, YallaMaccabi said:

שיהיה השוער הכי טוב בעולם; כשהוא בהרכב בליגה זה אומר שאחד הזרים חייב להיות בחוץ ולפי החישוב שלי- בכל משחק יהיה ביטון אחד לפחות על המגרש. ככה לא לוקחים צלחת

בנתיים אתמול עלו שלושה זרים בהרכב.

כמו שכתבתי, זה לא רק החמישה זרים אלא הבעיה הגדולה בחילופים- הם יהיו חייבים להיות זר על זר. משמע, בשביל לחזק את הקבוצה כשהיא לא טובה בזמן משחק, אתה חייב להחליש אותה על ידי הוצאת זר אחר.

מאיפה האופטימיות תגיד לי? 

אנחנו נסיים פער 15 מחיפה ובאמת על כלום, תביא קשר יצירתי כמו צארון שרי וזה הופך את כל פני הקבוצה .

חכה, השוער הזה בלתי חדיר ויביא לנו אליפות וגביע הקורנפלקס. הנה הוא ספג רק 40 שערים ב 40 משחקים בליגה הונצואלית האדירה

1 דקה לפני, snufkin said:

חכה, השוער הזה בלתי חדיר ויביא לנו אליפות וגביע הקורנפלקס. הנה הוא ספג רק 40 שערים ב 40 משחקים בליגה הונצואלית האדירה

לא שאני רוצה להגן עליו, בטח לא על ההחתמה בדיחה הזו, אבל יכול להיות שההגנה שלו ממש גרועה. 

1 דקה לפני, עמית ר said:

לא שאני רוצה להגן עליו, בטח לא על ההחתמה בדיחה הזו, אבל יכול להיות שההגנה שלו ממש גרועה. 

גם שלנו גרועה

1 דקה לפני, עמית ר said:

ושלנו מצויינת. הנה הכל הסתדר ויש היגיון

בא לי להרדם ולקום לגלות שזה לא קרה.

איזה אנטיקליימקס. פעלו כל כך יפה ונכון עד עכשיו. באסה רצינית. 

הבוס הקודם שלי תמיד היה אומר לי - אם משהו נראה לך ממש ברור ואתה חושב שלצד השני אין מושג, לך תבדוק את עצמך כי אתה כנראה המטומטם. ברוב הפעמים זה גם היה נכון. מקווה שגם הפעם אגלה שאני המטומטם בסיפור כי זה נראה לי ממש ברור שמדובר בהחלטה נוראית. בשביל לשאוב אופטימיות, עד עכשיו רובי והצוות שלו לגמרי הוכיחו את עצמם, אז יש תקווה לצאת חסרי מושג.

יאללה אפשר לתת בגונג. שיהיה לנו בהצלחה. נתראה בינואר.

3 דקות לפני, robertod said:

עתידות: נבחר לשוער העונה + אליפות.

מלך!

איפה ההגיון שלכם בזילזול באנשי מקצוע כאלה? אתם חושבים שאין כלום מאחורי הפרגוד? סאבוריט יהיה אזרח מהשורה וכולם יוכלו לשחק. תרשמו.

דביטון יהיה בכל מקרה כי ככה רוצה המאמן שהביא לכם בנתיים הצלחה ושלמות בכל המפעלים

בסה"כ הם עשו החתמות יפות הקיץ, בדחיינות מזעזעת כמו שהם רגילים אבל מילא.. היה מגיע בלם או קשר 10 והיינו אומרים שזה החלון הכי טוב מאז שיצחקי הגיע.. לא ברור מה היה דחוף להם הסבוטאז' ההזוי הזה בתוספת הזמן

2 דקות לפני, Armagedon said:

אזרוח סאבוריט סופר קריטי.

גם אם סבוריט יאוזרח, נשארת עם בעיה קריטית בהגנה וב10. כלומר, לא רק שלא הבאנו חיזוק בדמות זר שישי לעמדות סופר קריטיות שהיו עוד לפני ההחתמה, גם החלשנו את הקבוצה בהבאה של מישהו שיגרע מאיתנו משהו שהיה טוב אחריה.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

מלך!

איפה ההגיון שלכם בזילזול באנשי מקצוע כאלה? אתם חושבים שאין כלום מאחורי הפרגוד? סאבוריט יהיה אזרח מהשורה וכולם יוכלו לשחק. תרשמו.

דביטון יהיה בכל מקרה כי ככה רוצה המאמן שהביא לכם בנתיים הצלחה ושלמות בכל המפעלים

גם אם סבוריט יאוזרח (יש לי הרגשה שלא יקרה), עדיין יכלת לחזק עמדות יותר חשובות. 

Just now, Wade said:

גם אם סבוריט יאוזרח, נשארת עם בעיה קריטית בהגנה וב10. כלומר, לא רק שלא הבאנו חיזוק בדמות זר שישי, גם החלשנו את הקבוצה. 

ואם היית מביא זר ל10 את מי היית מוציא מההרכב?

Just now, Wade said:

גם אם סבוריט יאוזרח, נשארת עם בעיה קריטית בהגנה וב10. כלומר, לא רק שלא הבאנו חיזוק בדמות זר שישי, גם החלשנו את הקבוצה. 

אני מתכוון שלא נאלץ לעשות חילופים של זר בזר ובעצם לחזור למצב טרם ההחתמה.