Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

העתיד של העמדה זה דור תורג'מן או חלוץ זר. שבירו יהיה על המדף גם שנה הבאה חוץ מהתסריט הדי מנותק שהוא יתפוצץ שם, ואז שיצליח. נסתדר גם בלעדיו.

2 דקות לפני, doroh said:

לא מספיק צריך עוד גיבוי.

מה יקרה אם יימכר בינואר? מה עם שנה הבאה?

יש את יונתן

אין צורך להעמיס על העמדה הזאת שיש לך 2 עמדות חסרות כרגע (כנף ו10)

זה לא סוף העולם, אבל לדעתי שבירו היה צריך להיות פה. 

שני מפעלים, הגיל של זהבי וככל הנראה מכירה של תורג׳מן בקיץ הבא. 

לא יודע למה ב״ש וחיפה יכולים להיות עם 3-4 חלוצים ורק אצלנו מחפשים אלתורים. 

אני ממש לא מבואס מזה ששבירו לא מגיע.

מכבי בדיוק קיצצה שומנים איפה שהיה יותר מדי, וכנראה שלא בשביל להעמיס עוד שומן סתם. מתי שבירו אמור לשחק? במקרה שזהבי יפצע ותורג׳מן יפתח במקומו?

מה קורה אם זהבי לא נפצע (טפו חמסה)? מתי הוא יראה דקות. בשביל מקרים כאלה יש גיבוי לגיבוי (אבו פרחי, יונתן כ9).

יש דברים הרבה הרבה הרבה יותר דחופים.

15 דקות לפני, קמחי said:

העתיד של העמדה זה דור תורג'מן או חלוץ זר. שבירו יהיה על המדף גם שנה הבאה חוץ מהתסריט הדי מנותק שהוא יתפוצץ שם, ואז שיצליח. נסתדר גם בלעדיו.

תורג'מן ימכר בקיץ הבא בסבירות גבוהה. 

אם לא נביא זר שיודע לשחק גם 9, אנחנו בבעיה גם בעונה הסאת ובעיקר בעונה הבאה או שבונים על פרחי..

מעניין אם מכבי מקבלים זיכוי על הכרטיס שצנצי דאג לפרסם דאז שהוזמן לו כדי שיצטרף למחנה האימונים… או שזה יקרה ביום שיקום מתחם האימונים בחולון 

1 דקה לפני, snufkin said:

תורג'מן ימכר בקיץ הבא בסבירות גבוהה. 

אם לא נביא זר שיודע לשחק גם 9, אנחנו בבעיה גם בעונה הסאת ובעיקר בעונה הבאה או שבונים על פרחי..

לא מבין, ערן הכריז על פרישה?

יש חלוץ מחליף. אנחנו מדברים על שומן ושחקנים מיותרים ויש כאן לחץ ובכי על עמדת המחליף השני? הקבוצה לא צריכה וכנראה גם לא רוצה להחזיק שחקן בשכר גבוה ובדמי העברה מנופחים כאשר הוא ילקט פירורי דקות.

לא צריך את זה ולא רוצה. 

אם וכאשר ערן יתקרב לסוף(אני לא רואה את זה קורה השנה) או שהצעות משמעותיות יגיעו עבור תורג'מן אז המועדון ייערך בהתאם. לא צריך לאגור שחקנים, צריך סגל תחרותי. שבירו לא ישנה את זה.

חי בשלום עם אבו-פרחי מחליף שני. זו המהות בלהחזיק מחלקת נוער בתקציב של קבוצת פלייאוף עליון.

4 דקות לפני, קמחי said:

חי בשלום עם אבו-פרחי מחליף שני. זו המהות בלהחזיק מחלקת נוער בתקציב של קבוצת פלייאוף עליון.

לבן אדם יש 2 הופעות בליגה לנוער כן?

בתקווה הווינגר הזר שיגיע יכול לחלטר גם כחלוץ (קיקו למשל).

כהן יכול לשחק שם.

אפשר להריץ את אבו פרחי גם.

ערן, דור.

זה בהחלט מספיק עד ינואר ואז נעשה התאמות אם יהיה צורך.

חבל לפגוע בדקות של דור, בכל אופן שבירו יהיה כמו סיפור דוידה - יהיה פה בקיץ הבא..

Just now, P.Maldini said:

לבן אדם יש 2 הופעות בליגה לנוער כן?

זה לא משנה.

אבו פרחי שווה פיתרון מתוך המועדון. המועדון לא צריך להשקיע על מחליפים מובהקים כסף גדול. עוד יותר חשוב לקבל ולהבין שיש ילדים מוכשרים שצריכים לקבל צ'אנס אם רואים בהם משהו מיוחד. קין והצוות אימון לא היו חייבים לשלב אותו בסגל, הוא לא נדוניה ולא רכש נוצץ אבל הם ראו בו משהו מיוחד בלי ידע מוקדם. אז שייקבל את הצ'אנס. אם לא היה מחליף ראוי לערן, שמסיים כאן כל משחק על הדשא, הייתי חושש ודואג. זה לא המצב.

אסור לסגור חלון שזהבי ותורג'מן הם שני החלוצים היחידים בסגל. לא הגיוני שאם אחד מהם נפצע לא יהיה לנו אף חלוץ בספסל.

ולא, אני לא חושב שיוני/דוידה או אילתור מהסוג הזה זה פתרון מספיק טוב לעמדת החלוץ ב4-3-3.

מה שאני רוצה להאמין שיקרה, זה שהזר שיגיע לכנף הוא שחקן עם ניסיון ויכולות לשחק גם את התפקיד של החלוץ הבודד.

25 דקות לפני, קמחי said:

לא מבין, ערן הכריז על פרישה?

יש חלוץ מחליף. אנחנו מדברים על שומן ושחקנים מיותרים ויש כאן לחץ ובכי על עמדת המחליף השני? הקבוצה לא צריכה וכנראה גם לא רוצה להחזיק שחקן בשכר גבוה ובדמי העברה מנופחים כאשר הוא ילקט פירורי דקות.

לא צריך את זה ולא רוצה. 

אם וכאשר ערן יתקרב לסוף(אני לא רואה את זה קורה השנה) או שהצעות משמעותיות יגיעו עבור תורג'מן אז המועדון ייערך בהתאם. לא צריך לאגור שחקנים, צריך סגל תחרותי. שבירו לא ישנה את זה.

בעונה הזאת ערן לגמרי אול אין, אני לא יודע מה יהיה איתו בעונה הבאה. אם הצוות המקצועי מאמין באבו פרחי , גם אני חי עם זה בשלום

48 דקות לפני, elad5050 said:

למה שאבו פרחי לא ישמש כחלוץ השלישי? הוא מושלם בשבילנו לעמדה הזו. לעזאזל הגיל שלו, זה לא מעניין אותי בכלל.

בעד, סופר בעד. 

לגבי קיצוץ שומן, נניח ואלמוג נמכר, מה עוד נשאר? אולי נחמיאס וגם הוא חא בוודאות עונה עת ההגדרה. אני חושהץב שזה גם צמצם משמעותית את הוצאות השכר בבוגרת. אני חושב שגם היום הוצאות השכר של חיפה גבוהות יותר

שבירו ממש פספוס למה שאנחנו צריכים, שוב מאבדים מישהו שהיינו יכולים להביא לפני חודשיים. אנשים לא מבינים שאנחנו רחוקים מרחק הרחקה או פציעה של ערן מלראות קבוצה בלי חלוץ. תורג'מן במקרה של נגיד חודש היעדרות וביחד עם אירופה גם לא בטוח יחזיק מעמד מהעמוס.

2 דקות לפני, הנדון said:

שבירו ממש פספוס למה שאנחנו צריכים, שוב מאבדים מישהו שהיינו יכולים להביא לפני חודשיים. אנשים לא מבינים שאנחנו רחוקים מרחק הרחקה או פציעה של ערן מלראות קבוצה בלי חלוץ. תורג'מן במקרה של נגיד חודש היעדרות וביחד עם אירופה גם לא בטוח יחזיק מעמד מהעמוס.

יוני גם יכול לשחק חלוץ

9 דקות לפני, Elirandani said:

יוני גם יכול לשחק חלוץ

לא הוא לא, עדיף שישחק מגן או בלם הוא יהיה יותר מועיל מאשר כחלוץ.