Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

Just now, קובי השועל said:

בן 29, יכול לתת 3-4 עונות בכיף.

פציע זה נכון, אבל עדיף שיגיע אליך ולא לאחרות. עסקה טובה ואני רק מציין מה שמעתי.

מסכים, לקשור מעכשיו ראשי שום לרגליים שלו.

שחקן שאני מאוד מאוד אוהב.

Just now, קובי השועל said:

ריאלי ועבר כבר לשיחות, מעריך שזה יקרה אבל לא בקלות.

אם יש שיחות וזה ריאלי אז למה בינואר ולא עכשיו? אגב הוא מרוויח שם כמעט מליון יורו לעונה. הלוואי שיקרה אבל סקפטי. עד ינואר אלוהים גדול

32 דקות לפני, snufkin said:

איך כל דיון איתך מגיע לקשקושים כאלו של חנסות להעליב, עלי זה לא עובד. תהיה בריא, תשתה מים, זה רק כדורגל.

אתה בליגה הישראלית, בטח שתמדד ביחס לליגה הישראלית. רוצה למדוד ביחס לסיטי? אתה נמדד ביחס לגדולות כאן, זה בגדול חיפה/ב"ש ומכבי. התחלת עם כלום בכנף, סיימת לדעתי עם כנפיים שלא נופלות מחיפה (נתון לפרשנות אבל בטח לא יתרון מובהק שלהם). אז להגיד שלא טיפלט בכנפיים זו הגזמה פרועה (כרגיל)

אה? מה להעליב? כי אמרתי השוואת בולבולים?

אני אדם ציני, ויש לי אמירות ציניות. אין פה שום ניסיון להעליב. אני חושב שביני ובינך אתה זה שצריך להקליל.

בכל מקרה, כדאי שנפסיק את הדיון כאן, כי אני חושב שזה אנדרסטייטמנט להגיד שאני לא מסכים עם מה שאתה אומר. וגם עם זה שאני ״מגזים באופן פרוע״ (כרגיל). אבל לא נעלב :wubyellow3:

לפני1 שעה , Wade said:

טיפלו בכנף. לא בכנפיים. בצד השני נחלשת שבעתיים עם כל הקרדיט שיונתן כהן מקבל. בעמדת השוער נחלשנו בטירוף, בעמדות הבלמים נחלשנו, בעמדת המגן השמאלי אנחנו מתפללים שרביבו יהיה יציב, ומאסון עדיין סימן שאלה.

כן, חלון מעולה.

אני לא מתפלל שרוי יהיה מעולה, אני יודע שהוא מעולה. ויש לו גם מחליף אמין. שם אנחנו  דווקא בסדר. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא מתפלל שרוי יהיה מעולה, אני יודע שהוא מעולה. ויש לו גם מחליף אמין. שם אנחנו  דווקא בסדר. 

מסכים איתך מאוד. מת על הילד, אבל יציבות זה שם המשחק. הייתי רגוע יותר אם לידו היו בלמים בעלי שיעור קומה ולא לולב כמו ניר ביטון ולוקאסן במצבי רוח של בחורה מחזור. מדוידזאדה אני תופס הרבה (הרבה הרבה) פחות.

1 דקה לפני, tomer958 said:

כאשר היו דיבורים על מגן ימין

חוץ ממאסון היה גם דיבור על שחקן כלשהו בשם ורה נראה לי 

אולי אם מאסון באמת לא ירשים ינסו שנה הבאה שוב להביא את ורה או איך שלא קוראים לו 

יכולים להביא אותו בינואר, הוא מסיים חוזה

אבל לא חושב שמאסון כזה גרוע כמו שמייצרים אותו

אני זוכר שסבוריט התחיל לא טוב ואז הפך להיות אל

37 דקות לפני, erantheking21 said:

נכון אבל עדיין לא מרגישים שדרוג משמעותי מג'ראלדש

1 hour ago, erantheking21 said:

נכון, אבל בוא נגיד שבמצב העניינים היום, אין שום מצב שינצלו את האופציה עליו וישכיבו מליון יורו

אני באופן אישי חושב שמאסון עוד יכול להפתיע. יש לו כדורגל, ואני בטוח שגם הגנה הוא יודע לעשות מעולה. הבעיה שהוא מופקר פעם אחר פעם לבד ומצפים ממנו להציל את המולדת.

בכל מקרה, מכבי לקחו מינימום סיכון בעסקה הזו כשהלכו על השאלה עם אופציה וזה שיחוק של מנספורד.

אולי אפילו אפשר להפסיק את ההשאלה אם הדברים ממש הולכים רע, וכמו שאמרו פדריקו ורה מסיים חוזה בינואר ואלוהים גדול עד אז.

לגבי קינדה - הלוואי. תפסיקו עם השטויות של הפציע, אם הוא חותם בחיפה הפורום פה מזדעק.

לגבי יונתן אני רק מעלה תהייה - טכניקה במסירה/בבעיטה יש לו, וזה בערך כל מה שיש לו. הדבר הנוסף היחיד שהוא עושה יותר טוב משנים קודמות כרגע זה ללחוץ את השחקן שלו.

דריבל/מהירות או כל תכונה אחרת ששחקן כנף צריך - אין לו בכלל. 

אז אולי די עם החרא הזה של להציב אותו בכנף? אולי לנסות פעם אחת לשחק איתו כ10 יכול להיות איזשהי הברקה של הצוות המקצועי? למה בכר יכול לשים את רודריגז ב15 עמדות שונות בעונה, להציב את גולדברג כבלם ואת חזיזה מגן ימני ואצלנו אין בכלל ורסטיליות בנוגע לעמדות של השחקנים? אולי זה יהיה המהלך שישנה ליונתן את הקריירה? מה גם שאם אני לא טועה, בנוער הוא לא בדיוק שיחק כנף אלא יותר חלוץ שני (שזה משהו שהרבה הרבה יותר הולם את התכונות שלו). סתם מעלה תהייה. 

גילוי נאות - אני לא מבין כדורגל יותר מהאוהד הממוצע. כנראה שאפילו פחות.

3 דקות לפני, elad5050 said:

אני באופן אישי חושב שמאסון עוד יכול להפתיע. יש לו כדורגל, ואני בטוח שגם הגנה הוא יודע לעשות מעולה. הבעיה שהוא מופקר פעם אחר פעם לבד ומצפים ממנו להציל את המולדת.

בכל מקרה, מכבי לקחו מינימום סיכון בעסקה הזו כשהלכו על השאלה עם אופציה וזה שיחוק של מנספורד.

אולי אפילו אפשר להפסיק את ההשאלה אם הדברים ממש הולכים רע, וכמו שאמרו פדריקו ורה מסיים חוזה בינואר ואלוהים גדול עד אז.

לגבי קינדה - הלוואי. תפסיקו עם השטויות של הפציע, אם הוא חותם בחיפה הפורום פה מזדעק.

לגבי יונתן אני רק מעלה תהייה - טכניקה במסירה/בבעיטה יש לו, וזה בערך כל מה שיש לו. הדבר הנוסף היחיד שהוא עושה יותר טוב משנים קודמות כרגע זה ללחוץ את השחקן שלו.

דריבל/מהירות או כל תכונה אחרת ששחקן כנף צריך - אין לו בכלל. 

אז אולי די עם החרא הזה של להציב אותו בכנף? אולי לנסות פעם אחת לשחק איתו כ10 יכול להיות איזשהי הברקה של הצוות המקצועי? למה בכר יכול לשים את רודריגז ב15 עמדות שונות בעונה, להציב את גולדברג כבלם ואת חזיזה מגן ימני ואצלנו אין בכלל ורסטיליות בנוגע לעמדות של השחקנים? אולי זה יהיה המהלך שישנה ליונתן את הקריירה? מה גם שאם אני לא טועה, בנוער הוא לא בדיוק שיחק כנף אלא יותר חלוץ שני (שזה משהו שהרבה הרבה יותר הולם את התכונות שלו). סתם מעלה תהייה. 

גילוי נאות - אני לא מבין כדורגל יותר מהאוהד הממוצע. כנראה שאפילו פחות.

יונתן כהן שמאלי, הוא לא מסוגל לעבור זבוב על קו ימין כי אז הוא מוביל כדור עם הרגל הקרובה למגן. הטריק היחיד שלו זה לחתוך לאמצע, לבעוט או להרים בסיבוב פנימה, ברוב המשחקים זה לא עובד ואז השאלה למה ההתעקשות הזאת. או שישחק בצד שמאל, הרי אצילי היה כנף ימין ויונתן שמאל ואז הוא נכנס לרחבה כחלוץ, או שיהיה סוג של מתחת לחלוץ( למרות שאיבודי הכדור שלו והאדישות בקישור זה מבוא למתפרצות), או שלא ישחק, אבל עם צד ימין ההז אי אפשר להמשיך. 

29 דקות לפני, elad5050 said:

לגבי קינדה - הלוואי. תפסיקו עם השטויות של הפציע, אם הוא חותם בחיפה הפורום פה מזדעק

הוא אחרי 2 פציעות קשות בברכיים, זה לא פציע ברמת הגולסה עם רגישות בשריר, אצלו כל פציעה זה אופציה להעידרות ארוכה.

ברמת השכר שהוא ידרוש, זה סיכון גדול.

6 דקות לפני, itanar said:

איך אביב אברהם מנתניה? סתם מעלה את השם שלו.

בירידה תלולה ביכולת.

אם לרותם חטואל היה הכנה למוח, הייתי חושב על טרייד עם ב"ש אבל אין לו.

את סטויאנוב הם לא יתנו

18 דקות לפני, Elirandani said:

הוא אחרי 2 פציעות קשות בברכיים, זה לא פציע ברמת הגולסה עם רגישות בשריר, אצלו כל פציעה זה אופציה להעידרות ארוכה.

ברמת השכר שהוא ידרוש, זה סיכון גדול.

ישראלי שובר שוויון אמיתי בעמדה שאנחנו זקוקים נואשות לשדרוג. אם יש אפשרות להביא, אין שאלה. למכבי אין ולא תהיה בשנים הקרובות לפחוץ בעיה של כסף

7 דקות לפני, snufkin said:

ישראלי שובר שוויון אמיתי בעמדה שאנחנו זקוקים נואשות לשדרוג. אם יש אפשרות להביא, אין שאלה. למכבי אין ולא תהיה בשנים הקרובות לפחוץ בעיה של כסף

קשה לי להגיד עליו שובר שוויון, בליגה פה הייתה לו חצי עונה טובה וזהו. עוד מעט הוא כבר בן 30, אחרי שעבר פציעות קשות.

אני לא סומך על שחקנים כאלה יותר מדי.

כמעט כל השחקנים האלה שחוזרים לכאן אחרי יציאה לחו"ל, כשהם בגיל שברור שכבר לא ייצאו, זה כישלון. 

שחקנים כמו ניר ביטון, תומר חמד וכו' יודעים יותר טוב מכולם למה הם חוזרים לארץ. 

ההבדל ברמות הכישרון כאן בליגה הזו הן זניחות ומה שמבדיל שחקנים זה בעיקר הרעב והרצון. כשאתה נותן לשחקן שכבר יודע שלא ייצא לחו"ל יופי של חוזה, לכמה שנים שבסבירות גבוהה שהוא יודע שאחרי זה הוא מסיים, אז הדברים נראים כמו ניר ביטון, כמו תומד חמד וכמו עוד 90% מהשחקנים שחוזרים בגיל מאוחר.

אם כבר, עדיף ללכת ולהחזיר שחקנים שיצאו מוקדם וחוזרים מוקדם כמו דוידה, אצילי בזמנו וכו'. הם יוצאים מפה כשהם חושבים שהם כוכבים, מקבלים שם בראש וחוזרים יותר רעבים כי הם גם צעירים יותר ויש סיכוי שאם יהיו טובים, יקבלו צ'אנס נוסף. 

יונתן כהן שלנו זו דוגמא לבדיוק באמצע - יצא מכאן, לא עשה כלום שנה וחזר עם חוזה טוב יותר אז מה יש להתאמץ. הכל טוב.