Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

9 דקות לפני, תמיר8 said:

שוער נבחרת שהביא טורניר בינלאומי טוב ושיחק בליברטדורס זה פרופיל הרבה יותר מתאים לשוער ראשון במכבי מאשר שוער ראשון באשדוד שעבר להיות שוער שני במכבי חיפה.

בכל מקרה, החלטה לא טובה. מעניין מי במכבי לחץ והכריע בנושא הזה בין כל המוחות בקרית שלום.

אפשר לבקר מהבוקר עד הלילה את הניהול במועדון אך עם זאת יש קבוצה טובה להתחרות בליגה ובאירופה. מזכיר שבאליפות האחרונה שלנו היינו עם 4 זרים והשגנו 87 נקודות ליגה. הכי חשוב זה מה רואים על הדשא ושם זה נראה טוב.

אז נכון ששוערים עוברים בסכומים נמוכים יותר, אבל אם אחרי עונה שבה הוא עושה גם גמר גולד קאפ עם הנבחרת וגם משחק בליברטודרס הוא חוצה חצי עולם בשביל שכר כזה בחוזה כזה, אני רק יכול להניח איזה עוד שחקנים פסיכיים בסכומים מצחיקים יש בליגות האלה. וכמה שווה להקים מערך סקאוטינג עצמאי ומתפקד. זה יכול להחזיר את עצמו בריבית דריבית בכלום זמן. 

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

מי אמר לך שאחרי המכירה של פרץ לא הייתה כוונה ישר להחתים שוער זר (כמו שפורסם) ושכנעו את קין להחתים את טננבוין ולבחון אותו בשביל לחסוך מקום, כשלא השתכנע אמר שהוא רוצה שוער זר? מי אמר לך שמכבי לא רצתה להשאיר את טננבוים בכל מקרה והוא היה בטוח שיהיו לו הצעות טובות ולכן רצה לעזוב, כשהוא גילה שאין לו הוא הסכים לחתום בסוף?

אני יכול להמשיך לזרוק פה אלף ואחת תאוריות, שהקשר בינם למציאות יכול להיות כזה או אחר ואז לחלק ציונים, מה הטעם בזה? זה לא מבוסס על כלום. שורה תחתונה החתימו שוער זר. רוצה לשפוט את המהלך, תשפוט אותו בפני עצמו ולא על סמך תרחישים שכל אחד ממציא לעצמו, לפי האג'נדה שלו.

כתבתי בהודעה שציטטת ואני אחזור על זה, אף אחד חוץ מהאנשים במכבי לא יודע מה הלך שם, לדעתי האפשרות שלי הרבה יותר סבירה, החתימו הרגע את טננבאום אחרי שהעיפו אותו לפני כמה חודשים ועכשיו מנחיתים לו שוער על הראש. 

הגיוני זה לא, משהו שם השתבש, לא מאמין שמכבי החתימו את טננבאום במטרה שיהיה שוער שלישי. 

17 דקות לפני, תמיר8 said:

שוער נבחרת שהביא טורניר בינלאומי טוב ושיחק בליברטדורס זה פרופיל הרבה יותר מתאים לשוער ראשון במכבי מאשר שוער ראשון באשדוד שעבר להיות שוער שני במכבי חיפה.

סליחה מראש אבל זו קצת גניבת דעת. טורניר בין לאומי זה בהחלט נחמד ומוסיף צבע אבל השוער שיחק בליגה הרבה יותר חלשה וככשיחק באירופה זה היה לעונה אחת בטורקית השניה.

עם כל הכבוד לבינלאומי בנבחרת קטנה ולמשחק וחצי בליברטדורס, זה לא הפרופיל למכבי. אלו שוערים שמגיעים בדרך כלל לקבוצות כמו אשדוד/הפועל חיפה וכו' , אגב הוא הוצע גם לבית"ר.

יכל להיות שהוא יהיה פגז ויתברר כעילוי, הלוואי. אבל מבחינת פרופיל למכבי, הוא מקסימום מחליף. מאמין שמשפתי ישחק ואם ימשיך להיות טוב, אין סיבה להחליף אותו

12 דקות לפני, nirnir20 said:

כתבתי בהודעה שציטטת ואני אחזור על זה, אף אחד חוץ מהאנשים במכבי לא יודע מה הלך שם, לדעתי האפשרות שלי הרבה יותר סבירה, החתימו הרגע את טננבאום אחרי שהעיפו אותו לפני כמה חודשים ועכשיו מנחיתים לו שוער על הראש. 

הגיוני זה לא, משהו שם השתבש, לא מאמין שמכבי החתימו את טננבאום במטרה שיהיה שוער שלישי. 

גם אחרי שטננבאום חתם, קין אמר שכנראה יהיה עוד שוער (נראה לי במסעת מול צלייה בבלומפילד) 

לא יודע למה כולם כאן בעד משפתי, אם לא היתה מגבלה של זרים כולכם הייתם רוצים לראות מישהו אחר.

הוא שוער חביב, אבל הזדעזתי ממשחק הרגל שלו, הוא נראה מהוסס כזה, בלי הרבה ביטחון, עזבו אתכם, לא שוער ראשון במכבי.

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

למה כולם החליטו שמוסקרה הגיע להיות שוער שני?

כי יש חוק זרים בליגה הישראלית? סתם זורק רעיון.

22 דקות לפני, הילד בן 30 said:

למה כולם החליטו שמוסקרה הגיע להיות שוער שני?

אי אפשר לדעת בוודאות כמובן, אולי התכנון הוא שהוא יהיה ראשון. זה מן הסתם גם יהיה תלוי ביכולת שלו באימונים וביכולת של משפתי כמובן. 

אבל לפי הפרופיל, הרזומה, השכר וכו' זה לא סדר גודל שוער ראשון במכבי. להבדיל ולא באותו הפער אבל כשבאיירן קונה את פרץ אתה מבין שהוא לא הולך להיות מיד שוער ראשון. גם למוסקרה זו קפיצה גדולה מבחינת סדרי גודל המועדונים ששיחק בהם עד היום ונראה לי סביר שהוא ישחק רק אם משפתי חלילה יזייף ונקווה שלא

1 hour ago, snufkin said:

סליחה מראש אבל זו קצת גניבת דעת. טורניר בין לאומי זה בהחלט נחמד ומוסיף צבע אבל השוער שיחק בליגה הרבה יותר חלשה וככשיחק באירופה זה היה לעונה אחת בטורקית השניה.

עם כל הכבוד לבינלאומי בנבחרת קטנה ולמשחק וחצי בליברטדורס, זה לא הפרופיל למכבי. אלו שוערים שמגיעים בדרך כלל לקבוצות כמו אשדוד/הפועל חיפה וכו' , אגב הוא הוצע גם לבית"ר.

יכל להיות שהוא יהיה פגז ויתברר כעילוי, הלוואי. אבל מבחינת פרופיל למכבי, הוא מקסימום מחליף. מאמין שמשפתי ישחק ואם ימשיך להיות טוב, אין סיבה להחליף אותו

אם הרזומה שלו פחות מרשים אותך מהרזומה של משפתי, ג׳ראפי או הרוש זכותך, לא אתווכח עם דעה

1 hour ago, הנדון said:

כי יש חוק זרים בליגה הישראלית? סתם זורק רעיון.

ויותר הגיוני בעיניך שמילאו את עמדת הזר השישי בשחקן ספסל מובהק, שלא סביר להכניס לרוטציה מאשר שיהיה שוער ראשון ותהיה רוטציה סביב החמישה האחרים (מה שבפועל קורה(

12 דקות לפני, תמיר8 said:

אם הרזומה שלו פחות מרשים אותך מהרזומה של משפתי, ג׳ראפי או הרוש זכותך, לא אתווכח עם דעה

לא דובר פה על רזומה וזה לא מעניין, כל עוד זה לא איזה פרוספקט ממש מטורף כמו ראייקוביץ אז לא היו צריכים לבזבז על זה מקום של זר.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

ויותר הגיוני בעיניך שמילאו את עמדת הזר השישי בשחקן ספסל מובהק, שלא סביר להכניס לרוטציה מאשר שיהיה שוער ראשון ותהיה רוטציה סביב החמישה האחרים (מה שבפועל קורה(

בהחלט הרבה יותר הגיוני

25 דקות לפני, תמיר8 said:

הוא זר. משפתי מקומי שוער ליגה טוב מאוד ומוכח, זה שונה לגמרי. אני רוצה להאמין שאם היו רוצים להביא שוער "על הראש" של משפתי כשוער ראשון מובהק, לא היו מביאים שוער בפרופיל כזה שמתאים לקבוצת אמצע טבלה בישראל אלא אחד הרבה יותר מרשים עם הרבה יותר ניסיון ברמות זהות לזו של מכבי. מכבי בעבר כבר הביאה שוערים זרים והם היו משהו אחר לגמרי.

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני חושב שהוא לא "ספסל מובהק" אבל בטח שלא שוער ראשון מובהק. זה נראה שהוא בא לתת תחרות למשפתי, שהמעמד שלהם די שווה ושלמשפתי מה לעשות יש עדין קדימות כי הוא כבר כאן ומשחק אז זה שלו להפסיד את זה ואני מקווה שהוא לא יפסיד.

לעניות דעתי, אם היו רוצים להביא למשפתי שוער בכיר על הראש, היו מביאים משהו אחר, זה לא נראה המצב

16 דקות לפני, הנדון said:

בהחלט הרבה יותר הגיוני

אז בעיני לא.

בשביל שוער שני לא עושים החתמה בדקה ה90 והיה אפשר למצוא חלופות של ישראלים. מניח שהוא יהיה שוער ראשון ואחד מהזרים יהיה על הספסל

6 דקות לפני, snufkin said:

הוא זר. משפתי מקומי שוער ליגה טוב מאוד ומוכח, זה שונה לגמרי. אני רוצה להאמין שאם היו רוצים להביא שוער "על הראש" של משפתי כשוער ראשון מובהק, לא היו מביאים שוער בפרופיל כזה שמתאים לקבוצת אמצע טבלה בישראל אלא אחד הרבה יותר מרשים עם הרבה יותר ניסיון ברמות זהות לזו של מכבי. מכבי בעבר כבר הביאה שוערים זרים והם היו משהו אחר לגמרי.

לצד אניימה וראיקו מכבי הביאו גם את חואן פאבלו ויאניוטיס אז ככה שלא תמיד מביאים שוער "זר תותח", לפחות לא אחד שמתברר ככזה.

מבחינתי זה די ברור שבמכבי רואים אותו כשוער מוכשר שיכול להצליח פה ונמצא במגמת עלייה בקריירה שלו ושיהיה פה שוער ראשון על חשבון משפתי.

האם ההחלטה הזאת טובה או לא נראה בהמשך, גם אני הייתי מעדיף להמשיך עם משפתי שיהיה בתחרות עם טננבאום ולהביא זר אחר לעמדה אחרת. מבחינתי, במכבי בונים עליו אחרת הוא לא היה מגיע. במכבי לא עד כדי כך מטומטמים, לפחות לא האנשים בצוות הנוכחי.

5 דקות לפני, תמיר8 said:

לצד אניימה וראיקו מכבי הביאו גם את חואן פאבלו ויאניוטיס אז ככה שלא תמיד מביאים שוער "זר תותח", לפחות לא אחד שמתברר ככזה.

מבחינתי זה די ברור שבמכבי רואים אותו כשוער מוכשר שיכול להצליח פה ונמצא במגמת עלייה בקריירה שלו ושיהיה פה שוער ראשון על חשבון משפתי.

האם ההחלטה הזאת טובה או לא נראה בהמשך, גם אני הייתי מעדיף להמשיך עם משפתי שיהיה בתחרות עם טננבאום ולהביא זר אחר לעמדה אחרת. מבחינתי, במכבי בונים עליו אחרת הוא לא היה מגיע. במכבי לא עד כדי כך מטומטמים, לפחות לא האנשים בצוות הנוכחי.

חואן פאבלו בא עם רזומה עשיר מהספרדית הראשונה. יאנוטיס היה שוער העונה בליגה היוונית. השוער הזה שיחק בליגה בונצואלה ועונה אחת בטורקית שניה, זה לא אותו איזור חיוג מבחינת רזומה. אם היו מביאים שוער עם רזומה של חואן או יאנוטיס, זה היה מובהק לגמרי.

אני לא אומר שהוא בוודאות ישב על הספסל כל השנה אבל לדעתי יש כאן שוער שהוא ומשפתי במעמד שווה ומגיע לתת פייט למשפתי. בגלל שמשפתי משחק ומשחק טוב, זה של משפתי להפסיד את זה. ככה לפחות נראה לי. אולי יש בעיה עם טננבאום

כרגע אין סיבה להוציא את משפתי מההרכב, הוא מגלה יכולת טובה.

שהשוער החדש ימתין על הספסל להזדמנות.

אם תהיה סיבה להוציא את משפתי מההרכב בגלל יכולת אז שיקבל את ההזדמנות.

אנשים פה מגזימים בכזאת דרמטיות ונחרצות. כאילו ברור לכם הכל.

מה אם קין לא התרשם מהשוערים שיש לו והחליט שיש צורך בשוער אחר? (הרי אף אחד לא יודע מה המצב של טננבאום ושני משחקים של משפתי מול האימפריות של אשדוד וחדרה הם לא באמת אינדיקציה) במקרה כזה נראה די ברור למה התעקשו דווקא על עמדה קריטית כזאת. 

בסוף השכר אומר הכל

שכר של אבישי כהן לשוער זר אומר הרבה על איך מכבי ראתה את העסקה ומה הייתה רמת ההתלהבות.

כנראה שחיפשו מציאה לזר שישי ולא מעבר.

חוזה לעונה אחת גם.

לפני3 שעות , nirnir20 said:

נו ברור שטננבוים לא כשיר כרגע להיות שוער ראשון במכבי, מפה ועד להחליט שזו טעות/מחדל או שהחליטו רק אתמול בערב, בלחץ של השנייה האחרונה, להחתים שוער זר המרחק הוא ענק.

ב-24 לאוגוסט קין, בעצמו, אמר במסיבת עיתונאים "דניאל טננבאום מצטרף אלינו אבל לא סיימנו לחפש שחקנים, נמשיך לחפש זרים בכל מקום במגרש, לא אמרנו בשום מקום שלא נחפש גם שוער זר”. זו עובדה. מפה, תריץ איזה ספוקלציה שאתה רוצה.

מי פותח נושא זרים בחול עם אזרחות ישראלית?(לפי טרנספרמרקט)

את בן לדרמן כולנו  מכירים מפולין, אין סיכוי שיבוא, כנל אדלמן שמכבי רצו 

יש את סמואל הולם שחקן שהוא 6\8\10 בליגה השבדית שמסיים חוזה בסוף דצמבר ויכול לתת מענה לעזיבה של גלזר 

Samuel Leach Holm - Player profile 2023 | Transfermarkt

יש בלם רוסי בליגה האוזבקית , גם עם רגל שמאל וגם מסיים חוזה בדצמבר גם עם אזרחות ישראלית

Nikolay Tarasov - Player profile 2023 | Transfermarkt