Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

5 דקות לפני, snufkin said:

רוב המהלכים שנעשו טובים אבל שוב לא עשו את הצעד האחרון עד הסוף, לא הביאו את ה 10 שאתה כל כך צריך ובמקום זה הביאו שוער (כנראה) מחליף.

הפערים ביננו לחיפה הצטמצמו בעיקר בגלל שהם נחלשו אבל בגףעיקר בגלל שלא עשינו את המהלך הנוסף, זה עדין שלהם להפסיד.

אני חושב שהם יצטמצמו משני הכיוונים - התחזקות משמעותית שלנו והיחלשות שלהם. כן, הם עדיין הפייבוריטים.

פורום בהתקף חרדה

מי מבין יותר טוב כדורגל, אתם או רובי קין? אתם או מנתח טכני שעבד בליברפול? אתם או אנשים שהתקצעו בסקאוטינג ועבדו בזה למחייתם במדינת עם תרבות אמיתית של כדורגל? מי מנהל טוב יותר מועדון כדורגל, אתם או מנספורד?

אני סומך על מיצ' וסומך על הצוות, ובעיקר לוקח בפרופרציות שגם אם אני חושב שזו החתמה הזויה (ואני חושב שהיא הזויה), מי שלוקח החלטות במכבי מבין הרבה יותר טוב ולעומק ממני את הצרכים של הקבוצה ואת הפתרונות הנחוצים. מגיע להם הקרדיט שיצחקי איבד לעצמו.

מחתימים שוער שלישי שנייה לפני שנסגר החלון לבתים. 

טוכמן:

צטט

במהלכים שעשתה אתמול לימדה מכבי תל אביב על השינוי הגדול לעומת השנים שעברו - פועלים מהר, בצורה חדה, ולא מתברברים יותר מדי

לגבי טננבאום, אם הדיבור שהיה פה אכן נכון, לא בטוח שזה עניין של מחדל שהחתימו אותו בלי לדעת. 

יכול להיות שכן רואים בו שוער טוב ויש התקדמות רפואית, אבל זה משהו שיקח זמן ולבינתיים לא רוצים לבנות עליו כשוער שני ולתת לו את הזמן להחלים לחלוטין. 

כמובן ספקולציה לחלוטין, אבל זה גם ככה בנוי על ספקולציה אחרת (שזה בגלל שהוא מוגבל בתנועה)

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני חושב שהם יצטמצמו משני הכיוונים - התחזקות משמעותית שלנו והיחלשות שלהם. כן, הם עדיין הפייבוריטים.

צודק. בכל מקרה, מה שיש זה מה שיש ועם זה ננסה לנצח כי אנחנו מכבי

1 דקה לפני, עמית ר said:

לגבי טננבאום, אם הדיבור שהיה פה אכן נכון, לא בטוח שזה עניין של מחדל שהחתימו אותו בלי לדעת. 

יכול להיות שכן רואים בו שוער טוב ויש התקדמות רפואית, אבל זה משהו שיקח זמן ולבינתיים לא רוצים לבנות עליו כשוער שני ולתת לו את הזמן להחלים לחלוטין. 

כמובן ספקולציה לחלוטין, אבל זה גם ככה בנוי על ספקולציה אחרת (שזה בגלל שהוא מוגבל בתנועה)

יסלחו לי החברים, למה בדיוק מחדל? שילמנו דמי העברה? הוא חתם לחמש שנים עם 600 אלף שכר? מה בדיוק יכול להיות מחדל פה? במקסימום זה לא נעים מבחינתו והעוול שנוצר לו (אולי בכלל הבהירו לו את זה, לך תדע...) ובתאכלס זה דיי על הזין שלי. מבחינתנו? החתימו ישראלי, במשכורת נמוכה וחינם, במקסימום ירד למעמקי הספסל או היציע... וזהו. 

אגב, סיטואציה שזה כן היה יכול להיות מחדל היא שהוא באמת לא מסוגל לעמוד בשער והוא היה השוער השני שלנו בכל העונה.

10 דקות לפני, קמחי said:

גם אם הוא שוער מדהים, ביחס לאיכות הישראלים בחלק הקדמי אנחנו צריכים כל שחקן שדה זר שאפשר. מוסקרה מונע את זה.

מה שכן, אני מקווה מאוד שהרוטציה תגיע ע"ח החלק האחורי בלבד כי אנחנו מפוקפקים מאוד בעמדות הקישור ההתקפי והוינגר בשמאל.

אני תיעדפתי 10 או בלם לפניו אין ספק. אבל אני נותן קרדיט כרגע להנהלה שזה לא שליפה מהמותן. מקווה שהוא יהיה שוער טוב מעל הסטנדרט הישראלי ובטח שלא יבוא להיות שוער שני (נראה לי מופרך מאוד שהוא יהיה שוער שני). 

לגבי הרוטציה, לא יודע אם אני מסכים איתך. ניר ביטון הרבה יותר מפחיד אותי מהשחקני התקפה הישראלים שלנו, הרבה יותר.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

יסלחו לי החברים, למה בדיוק מחדל? שילמנו דמי העברה? הוא חתם לחמש שנים עם 600 אלף שכר? מה בדיוק יכול להיות מחדל פה? במקסימום זה לא נעים מבחינתו והעוול שנוצר לו (אולי בכלל הבהירו לו את זה, לך תדע...) ובתאכלס זה דיי על הזין שלי. מבחינתנו? החתימו ישראלי, במשכורת נמוכה וחינם, במקסימום ירד למעמקי הספסל או היציע... וזהו. 

אגב, סיטואציה שזה כן היה יכול להיות מחדל היא שהוא באמת לא מסוגל לעמוד בשער והוא היה השוער השני שלנו בכל העונה.

להחתים שחקן שלא יכול לשחק (או שלא מעוניינים בכלל שישחק) זה לא מחדל, סתם טמטום. אם את הטמטום הזה גילו רק בימים האחרונים ובגלל זה היו חייבים לאלתר שוער זר, זה כבר מחדל.

13 דקות לפני, המכבייה said:

משפתי זה קצת הימור אבל הולכים איתו, מצמצמים את ההימור עם מחליף טוב יותר ממש שיש לך כרגע(על פי השקפתם). לא מכעיס, קצת מאכזב. 

גם השוער הזר זה הימור, רק שממשפתי אני יודע מה אני אקבל. יעשה לי טעם לפגם אחרי חלון מוצלח אם יביאו שוער זר והוא יהיה שוער מחליף. וכל זה אחרי שהשלמתי עם זה שמכבי מעדיפים להתחזק בעמדת השוער על חשבון עמדות אחרות. לא אסון, אבל מבאס מאוד.

15 דקות לפני, המכבייה said:

משפתי זה קצת הימור אבל הולכים איתו, מצמצמים את ההימור עם מחליף טוב יותר ממש שיש לך כרגע(על פי השקפתם). לא מכעיס, קצת מאכזב. 

אתה מצמצם את ההימור על משפתי אבל מגדיל אותו על שני הביטונים. ואת זה אני יכול לקבל - כאלה שנמצאים פה כבר שלושה חודשים עשו את השיקולים שלהם על סמך מה שהם רואים, קיבלו החלטה ועל התוצאות הם אלה שישפטו.

2 דקות לפני, Brandon Roy said:

אתה מצמצם את ההימור על משפתי אבל מגדיל אותו על שני הביטונים. ואת זה אני יכול לקבל - כאלה שנמצאים פה כבר שלושה חודשים עשו את השיקולים שלהם על סמך מה שהם רואים, קיבלו החלטה ועל התוצאות הם אלה שישפטו.

נכון. 

עם ביטון כבלם אני עוד יכול לחיות איכשהו.

משחק ההגנה הכי גרוע העונה היה נגד צלייה חוץ והוא בכלל לא פתח ושיחק במשחק הזה.

עם ביטון כ10 פותח לא יכול לחיות בשום סיטואציה, מצטער.

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא יכול לחיות בשלום עם אף אחד מהם

סיכום החלון: 

מאסון - הגיע מוקדם יחסית בהשאלה עם אופציה במיליון יורו. ממה שראינו עד עכשיו מדובר במגן טוב התקפית, יודע להצטרף יפה להתקפות ולבשל חכם (לא להרים סתם כמו קנדיל וכאלה). הגנתית לפעמים הוא מחלץ כדורים בקלות והוא פיזי מאוד. החיסרון כרגע זה שלפעמים הוא חסר אחריות גם בשמירה וגם בעבירות. יצטרך לעבוד על זה. אפשר לומר שמדובר בשדרוג על ג׳ראדלש. מגן טוב, אבל לא משהו שלא היה פה. 

מילסון - גם הוא הגיע מוקדם, הפעם רכישה ב800 אלף יורו. אני חושב שמה שראינו ממנו עד היום זה מספיק בשביל לקבוע שמדובר בבינגו. מהיר, דריבליסט מטורף, יודע ללחוץ טוב. יהיה מעניין לראות יותר את הבעיטה מרחוק והסיומת שלו, אבל מדובר בשחקן אגף שלא היה לנו פה הרבה מאוד זמן. 

דוידה - משהו כמו חודש וחצי אחרי ההחתמה של מילסון סוף סוף הבאנו רכש. הגיע לפה תמורת 800 אלף יורו. שחקן צעיר, מהיר, דריבל טוב, סיומת לא רעה, ישראלי. לא ראינו אותו משחק אז אי אפשר לקבוע איך הוא יהיה, אבל נראה כמו אחלה לרכש לרוטציה, טוב שהגיע במקום אלמוג. 

קיקו - הגיע רק בשבת האחרונה תמורת 800 אלף יורו. פרופיל שונה ממה שאנחנו רגילים. לפי הסרטונים נראה שחקן טכני, מהיר וחכם. פחות אוהב את הדיבור על לשים אותו 10 כי הוא לא שיחק שם מעולם. נצטרך יותר זמן כדי לקבוע עד כמה הוא רכש טוב (אם בכלל), אבל אפשר להגיד שהוא מגיע לעמדה שצריכה חיזוק. 

אבישי כהן - הגיע אתמול בחינם ובשכר מצחיק. פחדתי מאוד שנסגור את החלון הזה עם שרן כמגן ימני מחליף, שמח שבמכבי הבינו שזה לא יעבוד. מודה שעד אתמול לא ידעתי איך הוא נראה, אבל ממה שהבנתי מדובר במגן טוב התקפית, קצת פחות הגנתית. סך הכל החתמה חיובית והכרחית.

מוסקרה - ההחתמה היחידה שהורידה במקום להעלות. פרופיל מאוד מוזר עם שכר מצחיק לזר. הדבר הכי מעצבן בהחתמה הזאת הוא שמדובר בהחתמה לא הכרחית שתגרום לנו לקושי עם הזרים האחרים. אחת ההחתמות המוזרות והמבאסות שהמועדון עשה בשנים האחרונות.

עמדות שנשארו בסימן שאלה:

מצבת בלמים של סאבוריט, לוקאסן, ביטון ונחמיאס. לא הכי רגוע, בטח כשנצטרך לראות את ביטון משחק הרבה בגלל השוער. נקווה שלוקאסן יציג את היכולת הטובה שלו. 

קשר 10 אחד בסגל וזה דן ביטון. קודם כל קבוצה גדולה צריכה שיהיה לה יותר מקשר 10 אחד. דבר שני דן ביטון אחלה שחקן רוטציה, אבל הוא לא מספיק יציב בשביל לפתוח. בעיה רצינית ואני לא חושב שקיקו יהיה הפתרון. 

לא הגיוני שגלוך וגויאגון עזבו אותנו בחצי שנה האחרונה ולא הגיע מחליף. 

באגף ימין יש לנו אפשרות לשחק עם קיקו, יונתן ודוידה. הבעיה שמדברים על קיקו ל10 ושבחלק מהמשחקים בליגה הוא לא יוכל לפתוח בגלל השוער הזר. 

זה ישאיר אותנו עם יונתן כהן כשחקן הרכב וראינו במשחק האחרון שזה לא הכי כיף בעולם. הוא מעורב בלא מעט שערים, אבל מאבד המון, לא מסוגל לעבור קונוס ובגלל חוסר ביטחון (או חוסר יכולת) ברוב הפעמים שהוא מקבל את הכדור באגף הוא מיד מחזיר אותו אחורה לבלמים. בעיה. 

חלוץ שלישי לדעתי גם היה הכרחי. קבוצה רצינית צריכה שלושה חלוצים טובים, בטח כשיש לה אירופה, בטח כשהחלוץ המוביל בן 36. גם העזיבה של מילסון לאליפות אירופה יכולה להשפיע (אולי ירצו את תורג׳מן באגף). זה אולי פחות קריטי מהעמדות האחרות, אבל לדעתי כן היה צריך לקרות. 

ציון - החלון התחיל נהדר עם החתמה מהירה של שני זרים לעמדות חשובות. אחר כך איבדנו הרבה שחקנים ולקח לנו יותר מדי זמן להגיב עם רכש. המהלכים על קיקו, דוידה ואבישי כהן היו חיוביים גם אם מאוחרים. ההחתמה של השוער כאמור תמוה מאוד. 

נראה שהאסטרטגיה של החלון היא להביא שחקנים במחירים נמוכים ובשכר יחסית נמוך (כמו בקדנציה הראשונה של מנספורד, הוא ממשיך במה שעבד לו), אבל להשקיע בסקאוטינג רציני.  אפשר לראות את זה לפי הפרופיל של הזרים שהגיעו. עד כמה זה טוב? רז הזמן יגיד. לדעתי זה כן מאכזב שאחרי כל כך הרבה מכירות ורווחים המועדון לא ניסה להביא שחקן מעל הליגה.  

בסך הכל אם היה נוחת אתמול 10 זר רציני במקום השוער החלון היה 10/10, אבל ההחתמה של השוער רק הורידה. 

לדעתי הציון של הקיץ הוא 5-6 מתוך 10. 

31 דקות לפני, הישראלי היפה said:

חושב הפוך.

אחרי הגעתו של קיקו שיכול לשחק ב10, עמדת הבלם היא לחלוטין הכי חשובה לחיזוק.

חייבים בלם דחוף!

תאר לך ניר ביטון עולה בסמי עופר..צריך לבוא לסמי עם קילו רפואי  להרגיע את הגוף מהסיטואציה. 

5 דקות לפני, hen34 said:

חושב הפוך.

אחרי הגעתו של קיקו שיכול לשחק ב10, עמדת הבלם היא לחלוטין הכי חשובה לחיזוק.

חייבים בלם דחוף!

תאר לך ניר ביטון עולה בסמי עופר..צריך לבוא לסמי עם קילו רפואי  להרגיע את הגוף מהסיטואציה. 

אני דווקא חושב שכל מי שהיה במשחק בנתניה ועוד לא היה בטוח, נפל לו האסימון שקיקו זה לאגף. 

19 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא בטוח שתצטרך את ביטון כ 10

יש לי תחושה שכמו שקין אמר קיקו יתאים לעמדת ה 10, בצד ימין יתחרו דוידה ויהונתן אולי גם מדי פעם תורג'מן וזהו

7 דקות לפני, ebibo said:

לא בטוח שתצטרך את ביטון כ 10

יש לי תחושה שכמו שקין אמר קיקו יתאים לעמדת ה 10, בצד ימין יתחרו דוידה ויהונתן אולי גם מדי פעם תורג'מן וזהו

זה לא משפר את המצב…

לתחושתי

אחרי שאלמוג,מזרחי, אולי גלזר, אולי טננבאום ואולי נחמיאס יושאלו\ימכרו

אולי אולי איזה בלטקסה(אני לא בעדו) ואולי איזה מלדה וגם אם זה יהיה באמת ברצון של להתחזק בעוד שחקן מגוון כמוהו.

1 hour ago, הישראלי היפה said:

ניר ביטון שיחק מול צלייה חוץ.